زمان کنونی: ۰۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۲۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کتاب جدید نظریه زبانها و ماشینها پوران پژوهش (نویسنده: مجتبی پورمحقق)

ارسال:
۲۰ شهریور ۱۳۹۲, ۰۱:۰۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۳۸ ق.ظ، توسط fatima.sr68.)
کتاب جدید نظریه زبانها و ماشینها پوران پژوهش (نویسنده: مجتبی پورمحقق)
سلام دوستان
کسی کتاب جدید نظریه زبانها و ماشینها پوران پژوهش نوشته مجتبی پورمحقق رو خونده؟
این کتاب امسال منتشر شده و چاپ اول هست، نظرتون درمورد این کتاب چیه؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۰ شهریور ۱۳۹۲, ۱۰:۱۵ ب.ظ
RE: کتاب جدید نظریه زبانها و ماشینها پوران پژوهش (نویسنده: مجتبی پورمحقق)
(۲۰ شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۰۷ ق.ظ)fatima.sr68 نوشته شده توسط:  سلام دوستان
کسی کتاب جدید نظریه زبانها و ماشینها پوران پژوهش نوشته مجتبی پورمحقق رو خونده؟
این کتاب امسال منتشر شده و چاپ اول هست، نظرتون درمورد این کتاب چیه؟

سلام
درسته سوال منم هست آیا برای آزاد کافی هست؟
ارسال:
۲۷ شهریور ۱۳۹۲, ۰۴:۳۲ ب.ظ
من هنوز نخوندم ولی با خود مشاور پوران پژوهش (آقای اسداللهی) که صحبت می کردم خودشون می گفتن این کتاب پور محقق بهتر از اون یکیه!
و اینو بخرم
حالا که فعلا نخریدم!

ای آموزنده ی توانا به من علمی بیاموز که سودمند باشد و مبارک
تا از آن چراغی بسازم که راه را به من نشان دهد ودر آن راه تو را بجویم و دیگران را به سوی تو بخوانم
ای راهنمای گمراهان.
محمد مهدی رسولی
ارسال:
۲۷ شهریور ۱۳۹۲, ۰۶:۰۷ ب.ظ
(۲۷ شهریور ۱۳۹۲ ۰۴:۳۲ ب.ظ)fatemeh69 نوشته شده توسط:  من هنوز نخوندم ولی با خود مشاور پوران پژوهش (آقای اسداللهی) که صحبت می کردم خودشون می گفتن این کتاب پور محقق بهتر از اون یکیه!
و اینو بخرم
حالا که فعلا نخریدم!
پس اگه این کتاب رو خریدین لطف کنید نظرتونو بگید درموردش، ممنون
ارسال:
۲۸ شهریور ۱۳۹۲, ۱۲:۵۸ ب.ظ
سلام دوستان.

من این کتاب رو تهیه کردم.
کتاب خیلی خوبیه. به گفته ی فروشنده خیلی استقبال شده ازش. با توجه به این که کتاب قبلی پوران پژوهش (محمد کریم سهرابی) اصلاً کتاب خوبی نبود و در حال حاضر کتاب تست درست و حسابی برای این درس نیست به نظرم ارزش داره که این کتاب رو تهیه کنید.

چون خود آقای پورمحقق هم تالیف داشته تو این زمینه و هم چند ساله داره این درسو تدریس میکنه و با این که چاپ اولشه ولی استقبال خوبی ازش شده.

من هنوز وقت نکردم بخونمش ولی به سر فصلا رو نگاه کردم و یه نگاه گذرایی هم به محتویاتش انداختم.

قیمتش ۱۲ هزار تومنه.

از سرفصلاش عکس گرفتم (با دوربین ۱/۲ مگاپیکسلBig Grin) و تو پیوست آوردم. عکسا کیفیتشون زیاد خوب نیست ولی میشه متن رو خوند.

امیدوارم تونسته باشم کمکی به آشنایی با این کتاب کرده باشم.

فایل‌(های) پیوست شده

ارسال:
۲۸ شهریور ۱۳۹۲, ۰۱:۰۶ ب.ظ
سلام

دوستان منم شدیدا دنبال منبع مناسب تستی واسه این درس میگردم . من کتاب لینز رو دارم و اون کتاب قدیمی پوران رو هم دارم .
بعضی میگن به جای تست همین تمرین های لینز رو حل کنی بهتره ، بعضی میگن کتاب نگرشی نوین به نظریه رو بگیری و ....

متاسفانه تجربه ی تست زدن نظریه هم ندارم که خودم بفهمم کدوم بهتره واقعا . (کتاب نگرش رو هم اصلا پیدا نکردم تو بازار)

واسه همین دنبال منبع استاندارد تست نظریه هستم ! آیا این کتاب جدید پوران رو بخرم به نظرتون یا حل المسائل لینز رو بگیرم و اونو بخونم؟
ارسال:
۲۸ شهریور ۱۳۹۲, ۰۶:۳۶ ب.ظ
بچه ها کتاب نظریه زبانهای جبل عاملی چطوره؟ کسی نمیدونه این بهتر و کاملتره یا نگرشی نو؟؟؟ من میخوام همین روزها نظریه را شروع کنم اما هنوز درگیر منبعشم

تنبلی دزد آرزوهاست...
ارسال:
۲۹ شهریور ۱۳۹۲, ۰۱:۵۴ ق.ظ
(۲۸ شهریور ۱۳۹۲ ۱۲:۵۸ ب.ظ)Hamed1990 نوشته شده توسط:  سلام دوستان.

من این کتاب رو تهیه کردم.
کتاب خیلی خوبیه. به گفته ی فروشنده خیلی استقبال شده ازش. با توجه به این که کتاب قبلی پوران پژوهش (محمد کریم سهرابی) اصلاً کتاب خوبی نبود و در حال حاضر کتاب تست درست و حسابی برای این درس نیست به نظرم ارزش داره که این کتاب رو تهیه کنید.

چون خود آقای پورمحقق هم تالیف داشته تو این زمینه و هم چند ساله داره این درسو تدریس میکنه و با این که چاپ اولشه ولی استقبال خوبی ازش شده.

من هنوز وقت نکردم بخونمش ولی به سر فصلا رو نگاه کردم و یه نگاه گذرایی هم به محتویاتش انداختم.

قیمتش ۱۲ هزار تومنه.

از سرفصلاش عکس گرفتم (با دوربین ۱/۲ مگاپیکسلBig Grin) و تو پیوست آوردم. عکسا کیفیتشون زیاد خوب نیست ولی میشه متن رو خوند.

امیدوارم تونسته باشم کمکی به آشنایی با این کتاب کرده باشم.
خیلی ممنون از لطف تون
ارسال:
۲۱ آبان ۱۳۹۳, ۰۳:۳۳ ب.ظ
من کتاب نظریه محاسبات سیپسر رو از کانون نشر علوم گرفتم. خیلی عالیه. فارسی روان ترجمه شده. کلاً از لینز دیگه تست نمیاد. واسه دولتی حتماً سیپسر رو بخونید. این کتاب تستای ۱۴ سال آخر دولتی رو هم گذاشته. لینک مشخصات کتاب رو براتون میذارم. موفق باشین.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  [دانلود] جزوه و صدای نظریه زبانها، دکتر کارگهی هاتف ۱۰۷ ۸۵,۳۷۴ ۱۹ بهمن ۱۴۰۰ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Avzr
  منبع نظریه زبان siamakaf ۱ ۳,۶۲۷ ۱۶ بهمن ۱۳۹۹ ۰۱:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  منبع جدید هوش، راسل ویرایش سوم sima84 ۰ ۱,۶۲۰ ۱۹ آذر ۱۳۹۹ ۱۱:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  درخواست اپلود کتاب یا لینک دانلود کتاب+معرفی سایت دانلود کتاب ریحانه ۱۲۹ ۷۷,۸۹۹ ۱۱ آذر ۱۳۹۹ ۰۸:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Ariana2020
  درخواست فیلم نکته تست نظریه دکتر کارگهی juyaye danesh ۰ ۱,۸۲۹ ۲۵ تیر ۱۳۹۹ ۰۱:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: juyaye danesh
  نظریه زبانها و ماشینها (پیتر لینز) نگارش پنجم sina_r11 ۱۳ ۲۵,۶۷۸ ۱۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Z78khosrow_kh
  دانلود آموزش تصویری کلاس درس نظریه اطلاعات و کدینگ دانشگاه فردوسی jazana ۵ ۶,۶۱۲ ۰۷ خرداد ۱۳۹۹ ۰۹:۱۰ ق.ظ
آخرین ارسال: hosein92
  نظریه اطلاعات و سیستم کدینگ hosein92 ۰ ۱,۹۹۳ ۰۵ خرداد ۱۳۹۹ ۱۱:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: hosein92
Wink دانلود نظریه زبانهای پیتر لینز ویرایش ۵ + حل armin.sheikh ۵ ۱۱,۴۴۶ ۰۲ خرداد ۱۳۹۹ ۰۸:۲۶ ب.ظ
آخرین ارسال: gillda
  تغییرات کتاب سیستم عامل جدید سیستم عامل sima84 ۱ ۲,۵۵۵ ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۹:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close