زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۳:۳۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کمک و راهنمایی فوری-امنیت شبانه اصفهان یا شبکه روزانه یزد

ارسال:
۱۹ شهریور ۱۳۹۲, ۰۸:۳۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ شهریور ۱۳۹۲ ۰۹:۱۴ ق.ظ، توسط saho.)
سلام
امروز نتایج استعداد درخشان اومد.
امنیت شبانه اصفهان قبول شدم.بنظرتون کدومو برم؟شبکه یزد یا امنیت شبانه اصفهان.
کسی میدونه اصفهان خابگاه میدن؟

برای بالا اومدن
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۱۹ شهریور ۱۳۹۲, ۰۳:۱۰ ب.ظ
RE: کمک و راهنمایی فوری-امنیت شبانه اصفهان یا شبکه روزانه یزد
دسته بچه ها درد نکنه چه همه نظر.
هیچ کس نظری نداره؟تا فردا وقت دارم تصمیم بگیرم
۰
۰
ارسال:
۱۹ شهریور ۱۳۹۲, ۰۳:۴۹ ب.ظ
saho جان سلام.
هم از نظر اعتبار و هم ار نظرقدرت دانشگاه اصفهان قوی تره،ولی دو نکته وجود داره یکی اینکه شبانس(این که چقدر هزینه برات مهمه) واینکه این دانشگاه به روزانه سال اول خوابگاه نمیده چه برسه به شبانه.تصمیم با خودته ولی هزینه اصفهان برات خیلی زیاد میشه.
۰
۰
ارسال:
۱۹ شهریور ۱۳۹۲, ۰۳:۵۲ ب.ظ
اگه مشکل هزینه نداری که به نظر من فکر کردن نداره!! اصفهان ولی اگه مشکل هزینه و خوابگاه داری یزد بزن بی دردسر... در هر حال اصفهان هم شهر بهتریه هم دانشگاهش بهتره و هم امنیت رشته پر طرف دارتری( و سخت تری ). به خودت بستگی داره....
۰
۰
ارسال:
۱۹ شهریور ۱۳۹۲, ۰۴:۰۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ شهریور ۱۳۹۲ ۰۴:۰۳ ب.ظ، توسط saho.)
ممنون ازتون.
باچند نفر مشورت کردم(ازجمله یه نفر که دکترا شبکه داشت)گفت شبکه بازار کاراش توایران بهتره.
راستش اگه اصفهان برم فکرکنم ۸میلیون مابه تفاوت تحصیل تو یزد باشه.
همه هم نظرشون اینه که باید خودت کار بلد باشی.یکی ازبچهها گفت نیروانتظامی یزد مرکز ای تی پلیسه اگه پروژتو باهاشون برداری کسرخدمت میخوری.
تنها دولیلم اینکه استادم گفت واسه تدریس کردن در اینده مدرک اصفهان معتبرتره.
رواین موندم که ارزش داره ۸میلیون بدم ومدرک اصفهان بگیرم؟؟؟؟چون علاقه زیادی به تدریس دارم.

(۱۹ شهریور ۱۳۹۲ ۰۳:۴۹ ب.ظ)mohsen_d نوشته شده توسط:  saho جان سلام.
هم از نظر اعتبار و هم ار نظرقدرت دانشگاه اصفهان قوی تره،ولی دو نکته وجود داره یکی اینکه شبانس(این که چقدر هزینه برات مهمه) واینکه این دانشگاه به روزانه سال اول خوابگاه نمیده چه برسه به شبانه.تصمیم با خودته ولی هزینه اصفهان برات خیلی زیاد میشه.

سلام دوسته عزیز.
شما اصفهانی هستین؟منظورتون ازهزینه اجاره خونست؟خوابگاه خودگردان میشه پیدا کرد؟اصلاداره؟نظر راجبه رشته های چیه؟شبکه یا امنیت(ضمنامن مدرک MSCEهم دارمویکمی شبکه بلدم)
۰
۰
ارسال:
۱۹ شهریور ۱۳۹۲, ۰۸:۱۰ ب.ظ
به نظر من علاقه و هزینه دانشگاه ار در تظر بگیرید. ( مثلا برای من هزینه خیلی مهمه)
امنیت یا شبکه؟ ماهیتا با هم فرق دارند
من خودم اهل اصفهانم - نمی دونم که خوابگاه خودگردان داره یا نه؟ به احتمال زیاد داره
اجاره هم که تقریبا اگه خود اصفهان بخای بگیرید بالاست
۰
۰
ارسال:
۱۹ شهریور ۱۳۹۲, ۰۸:۴۱ ب.ظ
۱۰۰ درصد شبانه دانشگاه اصفهان

حالا دیگه تو رو داشتن خیاله
دل اسیر آرزوهای محاله
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: saho
ارسال:
۱۹ شهریور ۱۳۹۲, ۰۹:۴۵ ب.ظ
(۱۹ شهریور ۱۳۹۲ ۰۴:۰۱ ب.ظ)saho نوشته شده توسط:  ممنون ازتون.
باچند نفر مشورت کردم(ازجمله یه نفر که دکترا شبکه داشت)گفت شبکه بازار کاراش توایران بهتره.
راستش اگه اصفهان برم فکرکنم ۸میلیون مابه تفاوت تحصیل تو یزد باشه.
همه هم نظرشون اینه که باید خودت کار بلد باشی.یکی ازبچهها گفت نیروانتظامی یزد مرکز ای تی پلیسه اگه پروژتو باهاشون برداری کسرخدمت میخوری.
تنها دولیلم اینکه استادم گفت واسه تدریس کردن در اینده مدرک اصفهان معتبرتره.
رواین موندم که ارزش داره ۸میلیون بدم ومدرک اصفهان بگیرم؟؟؟؟چون علاقه زیادی به تدریس دارم.

(۱۹ شهریور ۱۳۹۲ ۰۳:۴۹ ب.ظ)mohsen_d نوشته شده توسط:  saho جان سلام.

سلام دوسته عزیز.
شما اصفهانی هستین؟منظورتون ازهزینه اجاره خونست؟خوابگاه خودگردان میشه پیدا کرد؟اصلاداره؟نظر راجبه رشته های چیه؟شبکه یا امنیت(ضمنامن مدرک MSCEهم دارمویکمی شبکه بلدم)
خیر من ساکن تهرانم،بله منظورم هزینه اجاره خونس چون تو دفترچه نوشته بود به هیچ عنوان به دانشجویان حتی روزانه برای سال اول خوابگاه نمیدن ودر صورت تمایل خوابگاه خودگردان میتونن بگیرن(حالا اینکه خودگردانو به شبانه میدن نمیدونم)اما راجع به گرایش من خودم شبکه قبول شدم وشنیدم بازار کارش بهتره ولی خودم امنیت رو ترجیح میدم چون خاص تره ودر آینده میتونه مفید تر باشه(به نظرم شبکه داره زیاد میشه)
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: saho
ارسال:
۱۹ شهریور ۱۳۹۲, ۱۰:۱۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ شهریور ۱۳۹۲ ۱۰:۳۱ ب.ظ، توسط saho.)
(۱۹ شهریور ۱۳۹۲ ۰۸:۴۱ ب.ظ)ali نوشته شده توسط:  ۱۰۰ درصد شبانه دانشگاه اصفهان
ممنون از نظرتون
با یکی صحبت کردم فارغ تحصیل دانشگاه یزد شبکه بود گفت حتما برو اصفهان اینجا اساتیدش خوب نیستن همش درگیر شرکتشون هستن.(البته بنظرم اینکه استادا کار عملی بکنن بهتره چون هدف بازار کاره!!خلاصه خیلی بد گفت(ایشون خانم بودن)
یچیز دیگه هم گفتش بمن اینکه شما جون استعداد درخشانی روزانه محسوب میشی.خودشم شبانه یزد قبول شده بود بااستعداد درخشان اما چول نمیداد.
حالا شماکه هم عقیده باایشون هستی دلیلتون همیناست؟کسیومیشناسین شبکه یزد خونده باشه؟من کار درحین تحصیلم برام خیلی مهمه .

(۱۹ شهریور ۱۳۹۲ ۰۸:۱۰ ب.ظ)amirhacker نوشته شده توسط:  به نظر من علاقه و هزینه دانشگاه ار در تظر بگیرید. ( مثلا برای من هزینه خیلی مهمه)
امنیت یا شبکه؟ ماهیتا با هم فرق دارند
من خودم اهل اصفهانم - نمی دونم که خوابگاه خودگردان داره یا نه؟ به احتمال زیاد داره
اجاره هم که تقریبا اگه خود اصفهان بخای بگیرید بالاست

راستش من چیزی از شبکه وامنیت نمیدونم فقط قبلا کلاس شبکه رفتم.
شما نظرت راجبه رشته چیه؟
میگن بخش اعظم شهریه رو وام میدن اگه بدن ترجیحم اصفهانه
۰
۰
ارسال: #۱۰
۱۹ شهریور ۱۳۹۲, ۱۱:۱۰ ب.ظ
اگه مشکل مالی ندارید همون اصفهان را بزنید
دانشگاه اصفهان واقعا با کلاسه
هم دانشگاه تر و تمیزه هم تقریبا وسط شهره و همه جور امکانات هست
۰
۰
ارسال: #۱۱
۱۹ شهریور ۱۳۹۲, ۱۱:۱۹ ب.ظ
(۱۹ شهریور ۱۳۹۲ ۱۱:۱۰ ب.ظ)amirhacker نوشته شده توسط:  اگه مشکل مالی ندارید همون اصفهان را بزنید
دانشگاه اصفهان واقعا با کلاسه
هم دانشگاه تر و تمیزه هم تقریبا وسط شهره و همه جور امکانات هست

راستش بهرحال پولش که مسئله هست.
یکی از بچها دوسال پیش مثله من شبانه قبول شده بود .گفت از استعداد درخشان نباید پول بگیرن ازمن نگرفتن ازتوهم نمیگیرن.اگه اینطور باشه که حتما اصفهان.
۰
۰
ارسال: #۱۲
۲۰ شهریور ۱۳۹۲, ۰۳:۴۱ ب.ظ
یکی از اساتیدم که رئیس مرکز اپاست گفت اگه امنیت یزد میبود میگفتم برو یزد.اما الان قطعا میگم برو اصفهان.
میگه بازار کار شبکه رو دانشگاه ازاد داره اشباع میکنه وامنیت خیلی بهتره از نظر کار.
دوستان بدون تعصب میتونن بگن کدوم بهتره؟به هر دوتا هم علاقه دارم
۰
۰
ارسال: #۱۳
۲۰ شهریور ۱۳۹۲, ۰۴:۰۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ شهریور ۱۳۹۲ ۰۴:۰۹ ب.ظ، توسط svk7.)
(۲۰ شهریور ۱۳۹۲ ۰۳:۴۱ ب.ظ)saho نوشته شده توسط:  دوستان بدون تعصب میتونن بگن کدوم بهتره؟به هر دوتا هم علاقه دارم

اولا که بهتره تماس بگیری با د.اصفهان ببینی شهریه میگیرن یا نه؟
ثانیا مشخصه که اصفهان شرایط(استاد،شهر،دانشگاه و ...) بهتر از یزده
فقط میمونه شهریه که رو وام هم میتونی حساب باز کنی (البته وام رو وسط به بعد ترم میدن )
اگه شبانه هم بخونی مدرکت دیگه آزاده آزاده Big Grin و خیالت راحتSleepy

یا راهی‌ خواهم یافت و یا راهی‌ خواهم ساخت
شاید زندگی آن جشنی نباشد که آرزویش را داشتی ولی حال که به آن دعوت شدی تا میتوانی زیبا برقص
۰
۰
ارسال: #۱۴
۲۰ شهریور ۱۳۹۲, ۰۴:۴۶ ب.ظ
(۲۰ شهریور ۱۳۹۲ ۰۴:۰۱ ب.ظ)svk7 نوشته شده توسط:  
(20 شهریور ۱۳۹۲ ۰۳:۴۱ ب.ظ)saho نوشته شده توسط:  دوستان بدون تعصب میتونن بگن کدوم بهتره؟به هر دوتا هم علاقه دارم

اولا که بهتره تماس بگیری با د.اصفهان ببینی شهریه میگیرن یا نه؟
ثانیا مشخصه که اصفهان شرایط(استاد،شهر،دانشگاه و ...) بهتر از یزده
فقط میمونه شهریه که رو وام هم میتونی حساب باز کنی (البته وام رو وسط به بعد ترم میدن )
اگه شبانه هم بخونی مدرکت دیگه آزاده آزاده Big Grin و خیالت راحتSleepy
شانس من شهریه باید بدم.
حالا بدن فرق نمیکنه Big Grin
استادم رو شهر بحث نکرد رو رشته بحث کرد و گفت حتما برو امنیت.حالا نمیدونم چقد میشه اعتماد کرد بحرفش
کسی میدونه به بچههای شبانه کار سلف میدن یانه؟
۰
۰
ارسال: #۱۵
۲۰ شهریور ۱۳۹۲, ۱۱:۵۷ ب.ظ
(۲۰ شهریور ۱۳۹۲ ۰۴:۴۶ ب.ظ)saho نوشته شده توسط:  کسی میدونه به بچههای شبانه کار سلف میدن یانه؟

آره میدن .
به نظرم این اصلا فیلد مناسبی برای دخیل دادن تو تصمیمت نیس .
امیدوارم بهترین تصمیمو بگیری
موفق باشی

یا راهی‌ خواهم یافت و یا راهی‌ خواهم ساخت
شاید زندگی آن جشنی نباشد که آرزویش را داشتی ولی حال که به آن دعوت شدی تا میتوانی زیبا برقص
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کمک فوری برای مصاحبه استخدامی رشته هنراموزی کامپیوتر hamide.m ۳ ۳,۹۳۵ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
Star درخواست کمک و راهنمایی برای شرکت در آزمون ارشد marvelous ۹ ۷,۹۴۴ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  دانشگاه صنعتی اصفهان یا گرایش معماری امیرکبیر sima84 ۰ ۱,۷۶۴ ۱۶ شهریور ۱۴۰۰ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
Question درخواست کمک و راهنمایی در ns2 r.jafari ۳ ۳,۶۳۳ ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۶:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: mohsentafresh
Sad راهنمایی برای نوشتن پایان نامه کمک!!!!!!! Sarabeh ۱ ۲,۴۳۰ ۱۴ آذر ۱۳۹۸ ۰۲:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: sirvan.t
  فوری : چطور در جو کنکور و درس خوندن میمونید؟ MohsenRezaei ۸ ۴,۴۰۹ ۱۱ آذر ۱۳۹۸ ۰۹:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  کمک برای چند تا سوالات شبکه کامپیوتری Hamedudk ۳ ۵,۶۷۱ ۲۷ آبان ۱۳۹۸ ۱۱:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: khayyam
  معماری روزانه تربیت مدرس (۳۰۶ معماری+۲۷۱ هوش+۳۲۵ نرم)(رتبه اولی) m.1373 ۳ ۴,۵۶۰ ۱۳ مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: imali
  روزانه یزد یا روزانه صنعتی شیراز؟؟؟؟ Fariba071 ۹ ۸,۸۴۱ ۲۱ شهریور ۱۳۹۸ ۰۱:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  معماری روزانه محقق اردبیلی یا دانشگاه آزاد علوم تحقیقات تهران aryaeei ۱۷ ۱۵,۶۹۷ ۱۷ شهریور ۱۳۹۸ ۰۱:۱۳ ق.ظ
آخرین ارسال: khayyam

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close