زمان کنونی: ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۵۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

انتخاب بین خواندن دو درس ریاضی مهندسی یا آمار برای کنکور ارشد؟

ارسال:
۱۷ شهریور ۱۳۹۲, ۰۶:۴۷ ب.ظ
سلام.شما بین ریاضیات مهندسی و آمار کدومو پیشنهاد می کنید؟یعنی کدوم رو راحت تر میشه خوند و به جواب های درست تو تستاش رسید.
کلا کدوم قابل فهم تره برای شروع و وقت گذاشتن؟
متشکرم.
The BesT، در تاریخ ۱۸ شهریور ۱۳۹۲ ۰۲:۱۷ ق.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

سلام
عنوان سوالتون را ویرایش کردم و واضح تر نوشتم
موفق باشید Smile

۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۷ شهریور ۱۳۹۲, ۰۹:۴۶ ب.ظ
RE: ریاضی مهندسی یا آمار؟
آمار رو به نظرم اگه بخونین میشه همه تست‌هاشو زد، ولی ریاضی مهندسی اصلاً اینطوری نیست. خود درس آمار هم ساده‌تره و به نظرم اگه واقعاً فقط برای یکیش می‌خواین وقت بذارین رو آمار بذارین ;-)
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: ماهسان لیما
ارسال:
۱۸ شهریور ۱۳۹۲, ۰۱:۱۹ ق.ظ
ریاضی مهندسی، به نظر من اگه شما پایه ریاضی خوب دارین(یعنی مشتق، و این چیزا یادتون نرفته) فصل سری فوریه و نگاشت رو بخونین، چون بعضا سوالای مفتی از این مباحث ارائه شده.
۰
۰
ارسال:
۱۸ شهریور ۱۳۹۲, ۰۱:۳۶ ق.ظ
(۱۸ شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۱۹ ق.ظ)SnowBlind نوشته شده توسط:  ریاضی مهندسی، به نظر من اگه شما پایه ریاضی خوب دارین(یعنی مشتق، و این چیزا یادتون نرفته) فصل سری فوریه و نگاشت رو بخونین، چون بعضا سوالای مفتی از این مباحث ارائه شده.

سؤال مفت که توی همه درس‌ها امکانش هست، ولی به نظرم حیفه آدم ۵تا تست آمار رو از دست بده که با زمان خوندن خیلی کم‌تری میشه زدشون و تقریباً حتمیه زدنشون :دی
۰
۰
ارسال:
۱۸ شهریور ۱۳۹۲, ۰۲:۱۳ ق.ظ
(۱۸ شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۳۶ ق.ظ)azk84 نوشته شده توسط:  
(18 شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۱۹ ق.ظ)SnowBlind نوشته شده توسط:  ریاضی مهندسی، به نظر من اگه شما پایه ریاضی خوب دارین(یعنی مشتق، و این چیزا یادتون نرفته) فصل سری فوریه و نگاشت رو بخونین، چون بعضا سوالای مفتی از این مباحث ارائه شده.

سؤال مفت که توی همه درس‌ها امکانش هست، ولی به نظرم حیفه آدم ۵تا تست آمار رو از دست بده که با زمان خوندن خیلی کم‌تری میشه زدشون و تقریباً حتمیه زدنشون :دی
انشاالله که شما موفق بشی، ما که تصمیم داریم همه ی ریاضی ها رو بخونیم، ببینیم آخرش ما میترکیم یا کنکور !Big Grin
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Nazanin_kheradmand , ماهسان لیما
ارسال:
۱۸ شهریور ۱۳۹۲, ۰۲:۴۹ ق.ظ
RE: انتخاب بین خواندن دو درس ریاضی مهندسی یا آمار برای کنکور ارشد؟
(۱۸ شهریور ۱۳۹۲ ۰۲:۱۳ ق.ظ)SnowBlind نوشته شده توسط:  
(18 شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۳۶ ق.ظ)azk84 نوشته شده توسط:  
(18 شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۱۹ ق.ظ)SnowBlind نوشته شده توسط:  ریاضی مهندسی، به نظر من اگه شما پایه ریاضی خوب دارین(یعنی مشتق، و این چیزا یادتون نرفته) فصل سری فوریه و نگاشت رو بخونین، چون بعضا سوالای مفتی از این مباحث ارائه شده.

انشاالله که شما موفق بشی، ما که تصمیم داریم همه ی ریاضی ها رو بخونیم، ببینیم آخرش ما میترکیم یا کنکور !Big Grin

از ما که گذشته ;-). امیدوارم موفق باشی :-)
۰
۰
ارسال:
۱۹ شهریور ۱۳۹۲, ۰۳:۰۷ ق.ظ
به نظر من آمار رو انتخاب کنید هم خیلی راحت تره هم اینکه به پیش نیاز خاصی احتیاج نداره، هم اینکه تو گسسته به فصل ۱ آمار احتیاج پیدا میکنید

Plan for the worst , Hope for the best
۰
۰
ارسال:
۱۹ شهریور ۱۳۹۲, ۱۰:۵۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ شهریور ۱۳۹۲ ۱۰:۵۴ ب.ظ، توسط s.sharif.)
منم میخوام ریاضی را حذف کنم کار درستیه (اخه هیچی ازش یادم نیست) ؟ امار درس خوبیه برا وقت گذاشتن؟

از تو فقط حرکت و از خدا، آنچه میخواهی و برکت ...
۰
۰
ارسال:
۲۰ شهریور ۱۳۹۲, ۱۲:۴۹ ب.ظ
به نظر من بستگی به خودت داره که با کدوم درس حال میکنی ولی حجمه ریاضی مهندسی یه کم بیشتر از آماره و مسلمأ زمانه بیشتری رو باید بهش اختصاص بدی و از طرفی آمار بعضی سوالاتش سخت حل میشه چون مطالبش پیوسته نیست.
۱
۰
ارسال: #۱۰
۲۱ شهریور ۱۳۹۲, ۰۸:۲۴ ب.ظ
سلام.ممنونم ازهمگی به خاطر راهنماییهای خوبتونHeart
تصمیممو گرفتم .(آمارو انتخاب کردم کلی.محاسبات که تا به حال اصلا نخوندم و ریاضی مهندسی هم سر فصلایی که اکثرا تو کنکور تکرار شدن رو میخونم فقط)آخه وقت زیادی هم ندارم.امیدوارم که تصمیم درستی باشه.
متشکرمSmile
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  معرفی منابع برای درس بازیابی پیشرفته اطلاعات saghi5373 ۸ ۱۱,۶۴۳ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۲:۱۵ ق.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  منابع برای دکترا -مهندسی فناوری اطلاعات sarit ۲ ۳,۴۳۴ ۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۱:۵۷ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
Lightbulb مطالعه گروهی کارمندان برای کنکور ارشد ۱۴۰۳ deniz22 ۰ ۳۲۶ ۲۹ آبان ۱۴۰۲ ۱۱:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: deniz22
  خواندن گروهی کنکور دکتری هوش ۹۹ Lootus ۹ ۷,۹۹۸ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۴۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  بهترین منبع برای درس شبکه ارشد msnmkh ۲ ۱,۲۹۶ ۱۲ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: پشتکار
Question بهترین منبع ساختمان داده برای کنکور ارشد marvelous ۱۰ ۱۱,۵۴۳ ۱۵ آذر ۱۴۰۱ ۰۷:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: msnmkh
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۷۷ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  جزوه خلاصه نکات مهم فصول ابتدایی درس مهندسی نرم افزار Happiness.72 ۱ ۳,۵۶۱ ۱۳ خرداد ۱۴۰۱ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: M o h m m @ d
Rainbow درخواست موضوع پروژه برای درس شیوه ارائه Eternal ۳۲ ۵۰,۱۶۵ ۱۳ اسفند ۱۴۰۰ ۰۹:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Haniyeh2022
  نظر شما راجب بهترین موسسه برای کنکور ارشد کامپیوتر vahid_sh@hotmail.com ۶۵ ۴۰,۵۸۵ ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Hadi7590

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close