زمان کنونی: ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۴۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

شروع گسسته از شهریور

ارسال:
۱۷ شهریور ۱۳۹۲, ۰۶:۴۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ آبان ۱۳۹۳ ۰۱:۰۶ ب.ظ، توسط Jooybari.)
شروع گسسته از شهریور
سلام.من برای ارشد بین ۴تا ریاضی میخوام دو تاشو بخونم یکیش حتما گسسته هست حالابه نظر شما برای شروع گسسته برای ارشد کتاب منبع گریمالدی و تست پوران رو شروع به خوندن موفق می شم؟ واینکه کتاب گریمالدی چندتا جلد داره کدوم جلداشو باید تهیه کنم که سرفصل هارو داشه باشه؟
یعنی میتونم با خوندنش تست های کنکورو بزنم؟Rolleyes
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۱۸ شهریور ۱۳۹۲, ۱۲:۵۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ شهریور ۱۳۹۲ ۱۲:۵۵ ب.ظ، توسط SnowBlind.)
RE: شروع گسسته
(۱۷ شهریور ۱۳۹۲ ۰۶:۴۲ ب.ظ)ماهسان لیما نوشته شده توسط:  سلام.من برای ارشد بین ۴تا ریاضی میخوام دو تاشو بخونم یکیش حتما گسسته هست حالابه نظر شما برای شروع گسسته برای ارشد کتاب منبع گریمالدی و تست پوران رو شروع به خوندن موفق می شم؟ واینکه کتاب گریمالدی چندتا جلد داره کدوم جلداشو باید تهیه کنم که سرفصل هارو داشه باشه؟
یعنی میتونم با خوندنش تست های کنکورو بزنم؟Rolleyes
شما حتما این مصاحبه رو ببینید
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
نفر اول کنکور علوم کامپیوتر شدیدا توصیه میکنه که از روی گریمالدی نخونید، من هم همین طور!
به نظر من کتاب پوران رو تهیه کنید و همون رو ۳ بار بخونید و اگه وقت شد تمرین های supplementary exercise های گریمالدی رو حل کنید(اونم از روی pdf ولی همین کار رو هم نکنید :دی). شما با خریدن و خوندن گریمالدی وقت و پولتون را دارید هدر میدید، حالا با این شرایط ممکنه سوال گسسته رو سخت دادن اونوقت شما سر جلسه ضد حال میخورید که چرا به جای گریمالدی من مشترک بیشتر نخوندم.

بله با خوندنش میشه سوالای گسسته رو زد ولی به چه قیمتی؟
ارسال:
۱۸ شهریور ۱۳۹۲, ۰۱:۰۸ ب.ظ
به نظر من آمارواحتمال و محاسبات عددی گزینه های خوبین برای ریاضیات.
اما حالا که قصد دارین گسسته بخونید گریمالدی کتابیه که به شما گسسته رو یاد میده - کتاب پوران هم که در واقع کپی پیست مطالب مهم کتاب گریمالدیه خوبه
میتونید سرفصل هایی از پوران رو که خوب متوجه نمیشید رو برید و تو گریمالدی پیدا کنید و به شکل عمقی یاد بگیرید
به نظر من همه جلد های گریمالدی رو تهیه کنید- اگه تو کنکور به کارتون نیاد تو زندگیتون مفیدهSmile
اگر شخص گریمالدی رو هم یافتید سلام این حقیر رو بهش برسونیدConfused

لحظه ای طول می کشد تا مجذوب کسی شوی
ساعتی طول می کشد تا به او علاقه مند شوی
و یک روز طول می کشد تا عاشقش شوی
اما یک عمر طول می کشد تا فراموشش کنی
ارسال:
۱۸ شهریور ۱۳۹۲, ۰۲:۳۵ ب.ظ
سلام. منم گریمالدی رو شدیداً توصیه میکنم. کتاب کاملاً روونیه. کتاب پوران برای وقتی خوبه که فقط قصد مرور مطالب رو داشته باشید. با خوندنش میشه سوالات گسسته رو زد و البته خوندن متن بقیه درسارو براتون راحت تر میکنه. اگه قرار باشه فقط یک کتاب مرجع رو بخونید شک نکنید اون کتاب باید گریمالدی باشه. اگه فکر میکنید وقت کم دارید میتونید سراغ کتابهای کنکوری برید ولی انتظار درصد بالا نداشته باشید.
ارسال:
۱۸ شهریور ۱۳۹۲, ۰۳:۱۰ ب.ظ
(۱۸ شهریور ۱۳۹۲ ۰۲:۳۵ ب.ظ)Jooybari نوشته شده توسط:  سلام. منم گریمالدی رو شدیداً توصیه میکنم. کتاب کاملاً روونیه. کتاب پوران برای وقتی خوبه که فقط قصد مرور مطالب رو داشته باشید. با خوندنش میشه سوالات گسسته رو زد و البته خوندن متن بقیه درسارو براتون راحت تر میکنه. اگه قرار باشه فقط یک کتاب مرجع رو بخونید شک نکنید اون کتاب باید گریمالدی باشه. اگه فکر میکنید وقت کم دارید میتونید سراغ کتابهای کنکوری برید ولی انتظار درصد بالا نداشته باشید.
سلام
آقای جویباری بیشتر رویه تمریناتش فوکوس کنیم؟و معمولا سوالات کنکور مثل تمرینات این کتابه؟یا خیلی تغییرشون میدن سوالاتشو؟
و میشه درمورد نحوه خوندن کتاب گریمالدی توضیح مختصری بدید؟
ارسال:
۱۸ شهریور ۱۳۹۲, ۰۳:۵۴ ب.ظ
چندین سوال با تغییر جزئی درحد تغییر اعداد توی کنکور اومده. تدریس کتاب خیلی روونه. توضیحاتش کامله. تمرین ها هم همین مفاهیم رو تثبیت میکنه. اگه بتونید که تمرینهای این کتاب رو با خوندن کتابهای دیگه حل کنید که نیاز به خوندن گریمالدی ندارید. ولی اگه توی حل این تمرین ها مشکل دارید به نظرم بهتره که کتاب رو کامل بخونید.
ارسال:
۱۸ شهریور ۱۳۹۲, ۰۴:۴۲ ب.ظ
آیا واسه کسایی که میخوان هوش مصنوعی رو امتحان بدن هم خواندن گریمالدی نیاز هست ؟
یا فقط فصل ها مهم و گزینشی رو از گریمالدی خونده شه ؟
میشه فصل هایی که بهتره از گریمالدی خونده شه رو به ترتیب اهمیت بگید ؟

مثلا فصل توابع مولد اصلا نمیشه فهمید از پوران Huh
ارسال:
۲۸ شهریور ۱۳۹۲, ۰۴:۳۷ ق.ظ
کلا کتابای منبع رو توصیه می کنم
چونکه وقتی کتاب منبع می خونه مبحث مثل جمع و تفریق میره تو خونت
اونموقع تو هر شرایطی می تونی تستا رو بزنی
کنکور پارسال حال من اصلا خوب نبود ولی درسایی رو که مفهومی بلد بودم رو خیلی خوب زدم مثل ساختمان داده(۶/۶)منطقی (۳/۷/۶) طراحی (۳/۶) معماری(۴/۶) درسایی هم که کنکوری خونده بودم هم خیلی بد مثل سیستم عامل (۰/۴) نظریه(۰/۷/۵) و هوش(۰/۶/۶) وگسسته(۰/۳) و محاسبات(۰/۳/۳-) و...
امسال برا این ۵ درس تصمیم دارم منبع بخونم
پس اگه کتاب منبع بخونی خودت رو مقاوم سازی کردی
(البته کتاب غیر منبع که مفهومی گفته باشه هم خوبه)
ارسال:
۲۸ شهریور ۱۳۹۲, ۱۲:۱۴ ب.ظ
(۲۸ شهریور ۱۳۹۲ ۰۴:۳۷ ق.ظ)afshin18 نوشته شده توسط:  کلا کتابای منبع رو توصیه می کنم
کنکور پارسال حال من اصلا خوب نبود ولی درسایی رو که مفهومی بلد بودم رو خیلی خوب زدم مثل ساختمان داده(۶/۶)منطقی (۳/۷/۶) طراحی (۳/۶) معماری(۴/۶) درسایی هم که کنکوری خونده بودم هم خیلی بد مثل سیستم عامل (۰/۴) نظریه(۰/۷/۵) و هوش(۰/۶/۶) وگسسته(۰/۳) و محاسبات(۰/۳/۳-) و...

شما ساختمان رو از روی چه منبعی خونده بودید مگه ؟ خیلی خوب زدید ... و همچنین طراحی ؟
ارسال: #۱۰
۲۸ شهریور ۱۳۹۲, ۰۳:۱۱ ب.ظ
(۲۸ شهریور ۱۳۹۲ ۱۲:۱۴ ب.ظ)reza6966 نوشته شده توسط:  
(28 شهریور ۱۳۹۲ ۰۴:۳۷ ق.ظ)afshin18 نوشته شده توسط:  کلا کتابای منبع رو توصیه می کنم

شما ساختمان رو از روی چه منبعی خونده بودید مگه ؟ خیلی خوب زدید ... و همچنین طراحی ؟

منبعام پوران بود برام ولی سر کلاس یادش گرفته بودم
البته ساختمان رو دو ترم کمک استاد بودم
مهم اینه که حفظ نکنی و یاد بگیری

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کمک برای شروع برنامه نویسی seyed ehsn ۲۱ ۱۴,۴۰۰ ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ ۰۵:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: maryamjafari63
  شروع به تدریس reyhaneh ۴ ۳,۳۴۹ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  معرفی منبع مناسب برای ارشد گسسته saharitst ۲۱ ۲۴,۸۹۵ ۲۲ دى ۱۴۰۰ ۰۶:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: YasiAli
  ریاضی گسسته روزن ویرایش ۷ همراه با کتاب حل تمرین ها livestrong ۱۲ ۱۹,۷۴۴ ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۴:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: raziyeh.karbasi
  مشکل در حل تست ۲۲ فصل اول کتاب گسسته یوسفی pure.yaser ۷ ۸,۵۱۴ ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۶:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: mohsentafresh
Information فروش کتابهای گسسته گریمالدی ۴ جلد + راهنمای حل مسائل tabassomesayna ۱ ۳,۳۷۹ ۲۷ فروردین ۱۳۹۹ ۰۴:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: tabassomesayna
  برای یادگیری برنامه نویسی اندروید از کجا شروع کنم؟ sahar bano ۵ ۳,۶۴۹ ۰۲ آبان ۱۳۹۷ ۱۲:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: sahar bano
  شروع کار با وردپرس (اعمال تغییرات در تم مورد نظر) pioneer01 ۶ ۵,۳۵۰ ۰۵ مهر ۱۳۹۷ ۰۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: maryamdolati
Sad اعزام اول شهریور کمک iman_amani ۸ ۶,۰۴۰ ۲۳ مرداد ۱۳۹۷ ۰۹:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: sina72
Brick میتینگ رایگان شروع دوره آنلاین برنامه نویسی تجاری با #C ویژه ورود به بازار کار one hacker alone ۰ ۲,۱۶۵ ۲۹ تیر ۱۳۹۷ ۰۷:۲۸ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close