زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۳۵ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

اطلاعات در مورد شبکه دانشگاه آزاد قزوین

ارسال: #۱۶
۱۸ شهریور ۱۳۹۲, ۰۱:۲۷ ب.ظ
اینجا راهنمایی های لازم رو داره

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

یدونه چک بیشتر لازم نداره !
اگر هم مدرکی کم و کسر دارید (ریز نمرات و ... ) نگران نباشید تعهد میدید که بعدا بیارید ، مهمترین موارد همون مدارک اصلیه ( کپی شناسنامه و کارت ملی ، عکس و ... ) . و از همه مهمتر پول ! Big Grin شهریه ثابت رو میگیرن + یه مقدار خدمات (الان مقدارش رو دقیقا یادم نیست زیر ۱۰۰ تومن بود )
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۷
۱۸ شهریور ۱۳۹۲, ۰۱:۳۲ ب.ظ
RE: اطلاعات در مورد شبکه دانشگاه آزاد قزوین
(۱۸ شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۲۷ ب.ظ)mohsen_m نوشته شده توسط:  اینجا راهنمایی های لازم رو داره

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

اگر هم مدرکی کم و کسر دارید (ریز نمرات و ... ) نگران نباشید تعهد میدید که بعدا بیارید ، مهمترین موارد همون مدارک اصلیه ( کپی شناسنامه و کارت ملی ، عکس و ... ) . و از همه مهمتر پول ! Big Grin شهریه ثابت رو میگیرن + یه مقدار خدمات (الان مقدارش رو دقیقا یادم نیست زیر ۱۰۰ تومن بود )

دوست عزیز شما در حا حاضر دانشجویی اونجا؟اگه آره یه توضیح در مورد واحدای ترم اول و استادا به ما میدی ؟
۰
۰
ارسال: #۱۸
۱۸ شهریور ۱۳۹۲, ۰۱:۵۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ شهریور ۱۳۹۲ ۰۳:۱۸ ب.ظ، توسط mohsen_m.)
نه من دانشجوی علوم تحقیقاتم

ترم اول سمینار + ۹ واحد میدن ، معمولا شبکه پیشرفته و شبکه های سیار و بیسمه یا سیستم توزیعی + یه درس از درسای تخصصی کلا بسته به نظر مدیر گروه و این چیزاست ممکنه فرق هم داشته باشه Smile

سعی کنید از همون اول فلید های کاری اساتید رو و علاقشون رو بفهمید و ببینید خودتون به چی علاقه دارید چون برای سمینار باید یکی رو به عنوان استاد راهنما انتخاب کنید ، استاد سمینار جلسه توجیهی میزاره براتون و میگه که چکار باید بکنید برای این درس و یه فرم میده که باید تا یه زمان خاصی به ترتیب علاقه اسم اساتیدی که برای سمینار در نظر دارید بنویسید و تحویل بدین بعدا بر اساس رتبه براتون انتخاب می کنن ، اساتید عوض هیات علمی محدودیت دارن (فکر کنم ۶ تا ) اما اگه از خارج باشه محدودیت نداره ، میتونید از دانشگاه های دیگه هم استاد راهنماانتخاب کنید

نگران هم نباشید عجله هم نکنید همه چی دستتون میاد Smile
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: majid67110
ارسال: #۱۹
۱۸ شهریور ۱۳۹۲, ۰۲:۲۵ ب.ظ
(۱۸ شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۲۷ ب.ظ)mohsen_m نوشته شده توسط:  اینجا راهنمایی های لازم رو داره

دوست عزیز اون یه دونه چکی که میگی لازمه آیا همون چک تضمین برای مدرک کارشناسی هست ؟ اگر روز ثبت نام چک تضمین را ندیم چی میشه ؟
۰
۰
ارسال: #۲۰
۱۸ شهریور ۱۳۹۲, ۰۲:۳۱ ب.ظ
(۱۸ شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۵۲ ب.ظ)mohsen_m نوشته شده توسط:  نه من دانشجوی علوم تحقیقاتم

ترم اول سمینار + ۹ واحد میدن ، معمولان شبکه پیشرفته و شبکه های سیار و بیسمه یا سیستم توزیعی + یه درس از درسای تخصصی کلا بسته به نظر مدیر گروه و این چیزاست ممکنه فرق هم داشته باشه Smile

سعی کنید از همون اول فلید های کاری اساتید رو و علاقشون رو بفهمید و ببینید خودتون به چی علاقه دارید چون برای سمینار باید یکی رو به عنوان استاد راهنما انتخاب کنید ، استاد سمینار جلسه توجیهی میزاره براتون و میگه که چکار باید بکنید برای این درس و یه فرم میده که باید تا یه زمان خاصی به ترتیب علاقه اسم اساتیدی که برای سمینار در نظر دارید بنویسید و تحویل بدین بعدا بر اساس رتبه براتون انتخاب می کنن ، اساتید عوض هیات علمی محدودیت دارن (فکر کنم ۶ تا ) اما اگه از خارج باشه محدودیت نداره ، میتونید از دانشگاه های دیگه هم استاد راهنماانتخاب کنید

نگران هم نباشید عجله هم نکنید همه چی دستتون میاد Smile

استادای درست درمون قزوینو شما می شناسی؟ کسی که امنیت کار باشه یا اگه نیست حداقل واسه Research وقت بزاره؟
۰
۰
ارسال: #۲۱
۱۸ شهریور ۱۳۹۲, ۰۳:۰۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ شهریور ۱۳۹۲ ۰۳:۰۵ ب.ظ، توسط mohsen_m.)
(۱۸ شهریور ۱۳۹۲ ۰۲:۲۵ ب.ظ)majid67110 نوشته شده توسط:  
(18 شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۲۷ ب.ظ)mohsen_m نوشته شده توسط:  اینجا راهنمایی های لازم رو داره

دوست عزیز اون یه دونه چکی که میگی لازمه آیا همون چک تضمین برای مدرک کارشناسی هست ؟ اگر روز ثبت نام چک تضمین را ندیم چی میشه ؟

آره همونه ، اینکه نداشته باشید رو نمی دونم ، اما دیدم کسایی که چکشون مشکل داشت رو (مثلا امضاش یا چیز دیگه ) قبول کردن اگه میتونی یه تماس بگیر باهاشون

(۱۸ شهریور ۱۳۹۲ ۰۲:۳۱ ب.ظ)ech000 نوشته شده توسط:  استادای درست درمون قزوینو شما می شناسی؟ کسی که امنیت کار باشه یا اگه نیست حداقل واسه Research وقت بزاره؟

همه رو که نه ! من خودم با دکتر جهانشاهی دارم روی مش و سنسور بیشتر کار می کنه و اگه موضوعی بهش بگی و علاقه نداشته باشه بهت میگه نه ! اما بعضی از اساتید هستن هر موضوعی بهشون بدی میگن باشه که بعدش گیر میوفتی توش !!
اینکه برا تحقیق وقت بزاره یکم کم پیدا میشه ! Big Grin مخصوصا الان که تعداد دانشجوها زیاد شده خود دانشجو باید کارهارو انجام بده !

اینجا رو نگاه کن ببین کیا درسای امنیت رو ارائه میدن برو باهاشون صحبت کن

۰
۰
ارسال: #۲۲
۱۸ شهریور ۱۳۹۲, ۰۳:۱۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ شهریور ۱۳۹۲ ۰۳:۲۱ ب.ظ، توسط ech000.)
(۱۸ شهریور ۱۳۹۲ ۰۳:۰۲ ب.ظ)mohsen_m نوشته شده توسط:  
(18 شهریور ۱۳۹۲ ۰۲:۲۵ ب.ظ)majid67110 نوشته شده توسط:  
(18 شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۲۷ ب.ظ)mohsen_m نوشته شده توسط:  اینجا راهنمایی های لازم رو داره

آره همونه ، اینکه نداشته باشید رو نمی دونم ، اما دیدم کسایی که چکشون مشکل داشت رو (مثلا امضاش یا چیز دیگه ) قبول کردن اگه میتونی یه تماس بگیر باهاشون

(۱۸ شهریور ۱۳۹۲ ۰۲:۳۱ ب.ظ)ech000 نوشته شده توسط:  استادای درست درمون قزوینو شما می شناسی؟ کسی که امنیت کار باشه یا اگه نیست حداقل واسه Research وقت بزاره؟

همه رو که نه ! من خودم با دکتر جهانشاهی دارم روی مش و سنسور بیشتر کار می کنه و اگه موضوعی بهش بگی و علاقه نداشته باشه بهت میگه نه ! اما بعضی از اساتید هستن هر موضوعی بهشون بدی میگن باشه که بعدش گیر میوفتی توش !!
اینکه برا تحقیق وقت بزاره یکم کم پیدا میشه ! Big Grin مخصوصا الان که تعداد دانشجوها زیاد شده خود دانشجو باید کارهارو انجام بده !

اینجا رو نگاه کن ببین کیا درسای امنیت رو ارائه میدن برو باهاشون صحبت کن

مرسی دوست عزیز من اینارو قبلا دیدم رزومه اکثر اساتیدم خوندم ولی می خواستم از یه نفر بپرسم که بشناسه استادارو باهاشون کار کرده باشه...مثلا همین جهانشاهی که الان داره distributed system ارائه می ده سوادش چطوریه اگه بخوام باهاش تو زمینه Cloud کار کنم چیزی بلد هست یا نه؟آزمایشگاهی چیزی داره به ما بده تو دانشگاه یا نه؟
بعد یه سوال دیگه قزوین کلا آزمایشگاه شبکه درست حسابی داره یا نه؟چون چیزی که من دارم می بینم باید بیای فقط سر کلاس امتحان بدی نمره بگیری..از کار تحقیقاتی گویا خبری نیست!

آقا شرمنده من یه سوال دیگه ام ازت دارم Big Grin

در مورد دروس جبرانی من خبر ندارم این مهندسی فناوری اطلاعات و شبکه ۲ چین دقیقا؟؟ما تو لیسانس فقط شبکه داشتیم ۱و۲ نداشت؟؟؟یعنی میکنن تو پاچمون؟چون من لیسانسم دانشگاه سرسری بودم راه میان یا نه؟
۰
۰
ارسال: #۲۳
۱۸ شهریور ۱۳۹۲, ۰۷:۴۱ ب.ظ
(۱۸ شهریور ۱۳۹۲ ۰۳:۱۷ ب.ظ)ech000 نوشته شده توسط:  مرسی دوست عزیز من اینارو قبلا دیدم رزومه اکثر اساتیدم خوندم ولی می خواستم از یه نفر بپرسم که بشناسه استادارو باهاشون کار کرده باشه...مثلا همین جهانشاهی که الان داره distributed system ارائه می ده سوادش چطوریه اگه بخوام باهاش تو زمینه Cloud کار کنم چیزی بلد هست یا نه؟آزمایشگاهی چیزی داره به ما بده تو دانشگاه یا نه؟
بعد یه سوال دیگه قزوین کلا آزمایشگاه شبکه درست حسابی داره یا نه؟چون چیزی که من دارم می بینم باید بیای فقط سر کلاس امتحان بدی نمره بگیری..از کار تحقیقاتی گویا خبری نیست!

در مورد دروس جبرانی من خبر ندارم این مهندسی فناوری اطلاعات و شبکه ۲ چین دقیقا؟؟ما تو لیسانس فقط شبکه داشتیم ۱و۲ نداشت؟؟؟یعنی میکنن تو پاچمون؟چون من لیسانسم دانشگاه سرسری بودم راه میان یا نه؟

توی بعضی از قسمتای cloud کار میکنه ، نسبتا خوبه Smile
اینجا کلا هرچی level استاد بالاتر باشه کمتر کمک میکنه ! مثلا یکی از دوستام با پروفسور فائز داره ، میگه بهم گفت میری کارا رو که انجام دادی میاری من ببینم Big Grin
اونقدر وقت داری که سواد استادا رو از نظر خودت بررسی کنی ، بچه ها ی بهمن آخرای ترم استاد راهنماهاشون رو مشخص کردن !

آزمایشگاه رو نمیدونم چون دنبالش نبودم !

در مورد دروس جبرانی هم کلا اگه آی تی خونده باشی جبرانی نمی خوری این فناوری اطلاعات ۱ و ۲ و شبکه ۲ هم از درسای کارشناسی آی تی هستن ، اگه آی تی نخونده باشی باید چندتا شون رو پاس کنی این که کدوما باشن بستگی به نظر مدیر گروه داره
کاری هم به اینکه لیسانس سراسری باشه یا نه ندارن ! اتفاقا چون سراسری بودی باید درس وصایا امام روهم پاس کنی ! Big Grin
۰
۰
ارسال: #۲۴
۱۸ شهریور ۱۳۹۲, ۰۹:۳۷ ب.ظ
(۱۸ شهریور ۱۳۹۲ ۰۷:۴۱ ب.ظ)mohsen_m نوشته شده توسط:  در مورد دروس جبرانی هم کلا اگه آی تی خونده باشی جبرانی نمی خوری این فناوری اطلاعات ۱ و ۲ و شبکه ۲ هم از درسای کارشناسی آی تی هستن ، اگه آی تی نخونده باشی باید چندتا شون رو پاس کنی این که کدوما باشن بستگی به نظر مدیر گروه داره
کاری هم به اینکه لیسانس سراسری باشه یا نه ندارن ! اتفاقا چون سراسری بودی باید درس وصایا امام روهم پاس کنی !

من لیسانسم نرم افزاره .پس باید چند تا از این درسا رو پاس کنم؟ Sad

خدایا فقط نیم نگاهی از تو برای من کافیست
۰
۰
ارسال: #۲۵
۱۹ شهریور ۱۳۹۲, ۰۱:۴۰ ق.ظ
(۱۸ شهریور ۱۳۹۲ ۰۹:۳۷ ب.ظ)shima_24 نوشته شده توسط:  [من لیسانسم نرم افزاره .پس باید چند تا از این درسا رو پاس کنم؟ Sad

بله باید پاس کنید
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: shima_24
ارسال: #۲۶
۱۹ شهریور ۱۳۹۲, ۱۰:۲۰ ق.ظ
(۱۸ شهریور ۱۳۹۲ ۰۷:۴۱ ب.ظ)mohsen_m نوشته شده توسط:  
(18 شهریور ۱۳۹۲ ۰۳:۱۷ ب.ظ)ech000 نوشته شده توسط:  مرسی دوست عزیز من اینارو قبلا دیدم رزومه اکثر اساتیدم خوندم ولی می خواستم از یه نفر بپرسم که بشناسه استادارو باهاشون کار کرده باشه...مثلا همین جهانشاهی که الان داره distributed system ارائه می ده سوادش چطوریه اگه بخوام باهاش تو زمینه Cloud کار کنم چیزی بلد هست یا نه؟آزمایشگاهی چیزی داره به ما بده تو دانشگاه یا نه؟

توی بعضی از قسمتای cloud کار میکنه ، نسبتا خوبه Smile
اینجا کلا هرچی level استاد بالاتر باشه کمتر کمک میکنه ! مثلا یکی از دوستام با پروفسور فائز داره ، میگه بهم گفت میری کارا رو که انجام دادی میاری من ببینم Big Grin
اونقدر وقت داری که سواد استادا رو از نظر خودت بررسی کنی ، بچه ها ی بهمن آخرای ترم استاد راهنماهاشون رو مشخص کردن !

آزمایشگاه رو نمیدونم چون دنبالش نبودم !

در مورد دروس جبرانی هم کلا اگه آی تی خونده باشی جبرانی نمی خوری این فناوری اطلاعات ۱ و ۲ و شبکه ۲ هم از درسای کارشناسی آی تی هستن ، اگه آی تی نخونده باشی باید چندتا شون رو پاس کنی این که کدوما باشن بستگی به نظر مدیر گروه داره
کاری هم به اینکه لیسانس سراسری باشه یا نه ندارن ! اتفاقا چون سراسری بودی باید درس وصایا امام روهم پاس کنی ! Big Grin
مرسی بابت راهنماییت دوست عزیز
۰
۰
ارسال: #۲۷
۲۱ شهریور ۱۳۹۲, ۰۱:۱۳ ق.ظ
(۱۸ شهریور ۱۳۹۲ ۰۹:۳۷ ب.ظ)shima_24 نوشته شده توسط:  
(18 شهریور ۱۳۹۲ ۰۷:۴۱ ب.ظ)mohsen_m نوشته شده توسط:  در مورد دروس جبرانی هم کلا اگه آی تی خونده باشی جبرانی نمی خوری این فناوری اطلاعات ۱ و ۲ و شبکه ۲ هم از درسای کارشناسی آی تی هستن ، اگه آی تی نخونده باشی باید چندتا شون رو پاس کنی این که کدوما باشن بستگی به نظر مدیر گروه داره
کاری هم به اینکه لیسانس سراسری باشه یا نه ندارن ! اتفاقا چون سراسری بودی باید درس وصایا امام روهم پاس کنی !

والا من زنگ زدم از آقای اسماعیلی کارشناس گروهمون پرسیدم
گفتم نرم افزار بودم گفت فقط شبکه ۲ را باید بگذرونی

من که این ترم برداشتم که شرش کم بشه
سه شنبه هست

هنوزم ظرفیت داره می تونید بردارید

دوستان چه درس هایی و چه روزهایی درس برداشتید؟؟

من سه شنبه -جمعه ها برداشتم

سمینار هم حذف کردم گفتم بزارم ترم بعد آیا مشکلی پیش نمیاد؟؟چون همه دانشگاه ها ترم ۳ میدن نمیدونم چرا اینجا اینجوریه!!!
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: parpar
ارسال: #۲۸
۲۱ شهریور ۱۳۹۲, ۰۱:۲۷ ق.ظ
سلام mohsen_m
شما ع.ت قزوین هستید؟ اساتیدش با شبکه باراجین فرق میکنه؟
کلا وضعیت شبکه ع.ت قزوین چطوریه؟
۰
۰
ارسال: #۲۹
۲۱ شهریور ۱۳۹۲, ۰۲:۲۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ شهریور ۱۳۹۲ ۰۲:۲۵ ق.ظ، توسط mohsen_m.)
(۲۱ شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۲۷ ق.ظ)snowly1 نوشته شده توسط:  سلام mohsen_m
شما ع.ت قزوین هستید؟ اساتیدش با شبکه باراجین فرق میکنه؟
کلا وضعیت شبکه ع.ت قزوین چطوریه؟

نه اکثرا اساتیدی هستن که باراجین هم درس میدن
اما مشکل اینجاست که حق انتخاب کمه ! درس ها و اساتیدی که ارائه میدن نسبت به باراجین محدودتره ،
میتونید تو سایت قسمت گروه های درسی ترم جاری ببینید و مقایسه کنید Wink
نمیشه گفت وضعش بده اما میشه گفت وضع باراجین خیلی بهتره Smile
۰
۰
ارسال: #۳۰
۲۱ شهریور ۱۳۹۲, ۱۰:۰۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ شهریور ۱۳۹۲ ۱۰:۳۶ ق.ظ، توسط ech000.)
(۲۱ شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۱۳ ق.ظ)arminjahan نوشته شده توسط:  
(18 شهریور ۱۳۹۲ ۰۹:۳۷ ب.ظ)shima_24 نوشته شده توسط:  
(18 شهریور ۱۳۹۲ ۰۷:۴۱ ب.ظ)mohsen_m نوشته شده توسط:  در مورد دروس جبرانی هم کلا اگه آی تی خونده باشی جبرانی نمی خوری این فناوری اطلاعات ۱ و ۲ و شبکه ۲ هم از درسای کارشناسی آی تی هستن ، اگه آی تی نخونده باشی باید چندتا شون رو پاس کنی این که کدوما باشن بستگی به نظر مدیر گروه داره

والا من زنگ زدم از آقای اسماعیلی کارشناس گروهمون پرسیدم
گفتم نرم افزار بودم گفت فقط شبکه ۲ را باید بگذرونی

من که این ترم برداشتم که شرش کم بشه
سه شنبه هست

هنوزم ظرفیت داره می تونید بردارید

دوستان چه درس هایی و چه روزهایی درس برداشتید؟؟

من سه شنبه -جمعه ها برداشتم

سمینار هم حذف کردم گفتم بزارم ترم بعد آیا مشکلی پیش نمیاد؟؟چون همه دانشگاه ها ترم ۳ میدن نمیدونم چرا اینجا اینجوریه!!!

اقا شما چطوری انتخاب واحد کردی؟؟چرا سیستم واسه ما بسته است؟؟من نمی تونم تغییر بدم...

دوست عزیز فک کنم اگه سمینارو حذف کردی تو دردسر افتادی چون واسه همه می گیرنش مثه اینکه یه قانونه اینجا که سمینارو ترم اول می دن!!!
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  معرفی منابع برای درس بازیابی پیشرفته اطلاعات saghi5373 ۸ ۱۱,۶۱۲ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۲:۱۵ ق.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  منابع برای دکترا -مهندسی فناوری اطلاعات sarit ۲ ۳,۳۹۶ ۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۱:۵۷ ب.ظ
  دانلود سوالات تخصصی گرایش فناوری اطلاعات آزمون دکتری ۹۱(کد ۲۳۵۸) Lonely Palm ۲ ۵,۹۶۱ ۲۶ دى ۱۴۰۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ
Big Grin اطلاعات در مورد دانشگاه تهران (پردیس فارابی) mehRUN ۲ ۴,۴۴۵ ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ ۰۱:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: eng.behnam
  اطلاعات راجع به سیستمهای حضور و غیاب Fingerprint ۱ ۱,۶۱۹ ۰۳ بهمن ۱۴۰۰ ۱۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Fingerprint
  کارشناسی ارشد فناوری اطلاعات ۱۴۰۱ tablighjonoub ۰ ۱,۴۸۷ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۸:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: tablighjonoub
  استخدام در فنآوری اطلاعات خدمات حوزه علمیه قم oloom-ensani ۱۵ ۸,۹۱۰ ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: oloom-ensani
  فناوری اطلاعات پزشکی چیست ؟ mahan najafi ۹ ۱۷,۷۹۷ ۱۹ آذر ۱۳۹۹ ۱۲:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: bahador567
  مصاحبه دانشگاه اطلاعات و امنیت ملی Happiness.72 ۹۸ ۱۰۹,۶۷۱ ۰۵ آذر ۱۳۹۹ ۰۵:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali001100
  دانلود آموزش تصویری کلاس درس نظریه اطلاعات و کدینگ دانشگاه فردوسی jazana ۵ ۶,۶۳۹ ۰۷ خرداد ۱۳۹۹ ۰۹:۱۰ ق.ظ
آخرین ارسال: hosein92

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close