زمان کنونی: ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۰۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مشاهده لینک مشکوک در صفحه ایمیل

ارسال:
۱۴ شهریور ۱۳۹۲, ۰۷:۰۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ شهریور ۱۳۹۲ ۰۷:۰۲ ب.ظ، توسط diligent.)
مشاهده لینک مشکوک در صفحه ایمیل
دوستان سلام.
دو سه روزی هست که وقتی ایمیلمو باز میکنم یه لینکی که نمیدونم چی هست بالای اینباکسم هست که هر دفعه هم تغییر می کنه، من دو تا عکس از این لینک گذاشتم خودتون ببینید و اگه راه حلی برای پاک کردنش دارید بگید، البته نمیدونم شاید برای شما هم این لینک باشه و مربوط به خود یاهو میل هست شاید هم آقا ویروسه Big Grin
اسم یکی Lumosity.com و اون یکی Mazda USA هست
ممنون اگه نظر بدین

فایل‌(های) پیوست شده

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۴ شهریور ۱۳۹۲, ۰۷:۴۲ ب.ظ
RE: مشاهده لینک مشکوک در صفحه ایمیل
(۱۴ شهریور ۱۳۹۲ ۰۷:۰۰ ب.ظ)nafiseh1366 نوشته شده توسط:  ... اسم یکی Lumosity.com و اون یکی Mazda USA هست
ممنون اگه نظر بدین

جای نگرانی نداره . من فکر می کنم این چیزی جز تبلیغاتی که از طرف خود یاهو ساپورت میشه نباشه. من بالای جیمیلم هم همیشه یک نوار این چنینی هست که با هر رفرش تغییر میکنه و آدرس سایتهایی هم گاه در اون نمایش داده میشه . نمونه اش رو پیوست کردم

Lumosity.com که براتون اومده یک سایت بازی فکری و تقویت حافظه و قدرت ذهن هست (منم درش عضوم سایت جالبی هست تو همین مانشت هم باهاش آشنا شده بودم Big Grin )

فایل‌(های) پیوست شده

یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  سوال در مورد صفحه بندی در سیستم عامل Azadam ۱ ۱,۵۶۴ ۱۳ دى ۱۴۰۰ ۱۱:۰۴ ق.ظ
آخرین ارسال: Azadam
Question یک پیام مشکوک marvelous ۲ ۲,۴۱۶ ۲۵ آذر ۱۴۰۰ ۰۲:۵۸ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
Rainbow درخواست لینک دانلود جزوه پایگاه داده پارسه bijibuji ۰ ۲,۲۸۱ ۰۹ مرداد ۱۴۰۰ ۰۱:۰۴ ق.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  درخواست اپلود کتاب یا لینک دانلود کتاب+معرفی سایت دانلود کتاب ریحانه ۱۲۹ ۷۷,۸۵۶ ۱۱ آذر ۱۳۹۹ ۰۸:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Ariana2020
  صفحه چند سطحی Flash1 ۰ ۱,۵۹۹ ۱۰ تیر ۱۳۹۹ ۰۵:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Flash1
  لینک گروه تلگرام کنکور ارشد آی تی و کامپیوتر firstiped ۱ ۳,۸۴۶ ۱۶ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: kimia580
  لینک دانلود نسخه ازمایشی ترجمه کتاب یادگیری ماشین میشل انرژی مثبت ۲ ۱۲,۸۰۵ ۱۷ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: forooghfp7078
  [دانلود] ویدئوهای هوش مصنوعی رامین رهنمون با لینک مستقیم Amir V ۵۵ ۵۵,۲۴۲ ۱۲ دى ۱۳۹۷ ۰۴:۵۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Amir V
  آیا امکان ارسال مجدد ایمیل مربوط به پذیرش مقاله در یک ژورنال isi وجود دارد؟ Autumngirl ۴ ۳,۸۱۹ ۱۱ مهر ۱۳۹۷ ۰۱:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Autumngirl
  متن ایمیل برای نویسنده مقاله Iran2014 ۲ ۳,۱۶۰ ۱۰ مهر ۱۳۹۷ ۰۹:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Iran2014

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close