زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۳۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

۱ نرم افزار- واحد شبستر -تراز ۷۶۴۶

ارسال:
۱۴ شهریور ۱۳۹۲, ۰۴:۴۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ شهریور ۱۳۹۲ ۱۰:۳۲ ب.ظ، توسط انرژی مثبت.)
فقط حیف که برا سراسری بعد خدمت فقط ۲ ماه وقت داشتم و نتیجه بهتر از مجازی نور طوبی (تجارت الکترونیک نشد)
دوستان کدومو پیشنهاد می کنن؟

فایل‌(های) پیوست شده

۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , jalal-rasooly , saaraa
ارسال:
۱۴ شهریور ۱۳۹۲, ۰۶:۰۹ ب.ظ
رتبه ۱ نرم افزار شبستر (تراز ۷۶۴۶)
سلام دوست عزیز
منم مجازی نورطوبی قبول شدم. آزاد هم چند واحد تهران و قزوین رو انتخاب کرده بودم فقط با تراز۶۰۰۰ هیچ کدومشون قبول نشدم.
واسه همین میخوام همون مجازی تجارت الکترونیک رو بخونم چون شدیداً به این گرایش علاقمندم.

در مورد شما هم خوب فاکتورهاتون رو بررسی کنید و ببنید که کدوم براتون بهتره. مثلاً شهریه یا مشکل رفت و آمد و مسائل دیگه.
به نظر من هیچکدوم از این دو جایی که شما قبول شدید نسبت به دیگری برتری نداره.
بازم تصمیم نهایی با شماست.
موفق و پیروز باشید.

خدایا!!!
مرا به ابتذال ارامش و خوشبختی مکشان. اضطرابهای بزرگ ٫ غم های ارجمند و حیرت های عظیم را به روحم عطا کن . لذتها را به بندگان حقیرت ببخش و درد های عظیم را به جانم ریز...
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mfb
ارسال:
۱۵ شهریور ۱۳۹۲, ۱۲:۲۷ ب.ظ
با سلام
با Eng_Sara شدیداً مخالفم!

" مجازی نور طوبی " کجا و دانشگاه آزاد شبستر که گروه کامپیوترش تو ایران معروف هست و جز برترین دانشگاه ها از لحاظ سطح علمی، نظم و اساتید گروه کامپیوتر هست کجا!

اولاً مجازی ها همشون "آموزش محور" هستن و این یعنی کارشناسی ارشد به هیچ دردی جز کار کردن تو یک کارگاه تجاری نمی خوره. بدین معنی که ... از لحاظ آکادمیک و جهت ادامه تحصیل در مقطع Ph.D. ارزش زیادی نداره و برای کسانی خوبه که مثلا الان یک کاری دارن و فقط می خوان افزایش حقوق شاملشون بشه با گرفتن ارشد آموزش محور!!!

به نظر من، انتخاب بین این دو دانشگاه واضح است! از اساتید دوران کارشناسیتون (سرشناس هاش) یه تحقیقی انجام بدین، به حرفم می رسین

موفق باشید
۲
۱
ارسال:
۱۶ شهریور ۱۳۹۲, ۱۲:۵۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۰۲ ق.ظ، توسط bghad1.)
من که میگم با این ترازی که شما داری حیفه این شهرا رو بری...
به نظر من اگه میتونی پاشو بیا تهران این ۲ سال ارشدتو بگیر...یا مثلاً قزوین نهایت...
حیفه...توی شبستر(به قول دوستمون که میگن جزو برترین گروه های کامپیوتره ایرانه که نمیدونم هست یا نه البته) اونجوری که توی تهران میشه خیلی امکانات رو داشت به خیلی کار و جاها رفت و رسید شاید نشه اونجوری...
توی تکمیل ظرفیت یا همون انتخاب رشته مجدد شرکت کنین جایی که لایقشین برین...شما فرق دارین با کسی که با تراز مثلاً ۶۲۰۰ بیاد توی دانشگاهی که قبول شدی...

در هر صورت تراز شما فوق العاده عالیه...و حیفه اونجا به نظر من برای شما...

موفق باشی دوست من
۱
۱
ارسال:
۱۶ شهریور ۱۳۹۲, ۱۲:۴۹ ب.ظ
در تکمیل ظرفیت یه دانشگاه خوب بزن ، شبستر یه شهر کوچیک با دانشگاه متوسط هست .
۱
۱
ارسال:
۱۶ شهریور ۱۳۹۲, ۰۱:۰۱ ب.ظ
اینجا یک جمع دانشگاهی هست. از دوستان بعیده بدون مطالعه و تحقیق و دیمی و الکی نظر بدن.
لازم نیست زیاد وقت بذارین، کافیه از یه Ph.D. نرم افزار که آدمیزاد هم باشه (حقیقت رو بگه) در مورد دانشگاه آزاد شبستر بپرسین.

قزوین هم از تهران کوچیکتره. ولی اگه علوم تحقیقات رو کنار بذاریم، تهران شمال،جنوب و ... هیچ وقت از لحاظ سطح علمی (تو کامپیوتر) به دانشگاه آزاد قزوین نمی رسن.

من پرچم دار هیچ دانشگاهی نیستم، فقط حرفم اینه که اول تحقیق کنیم بعد حرف بزنیم. چون نظری که در مورد دانشگاه شبستر دادم، بعد کلی تحقیق و پرس و جو از بهترین اساتید گروه کامپیوتر بود

همگی موفق باشید
۲
۱
ارسال:
۱۶ شهریور ۱۳۹۲, ۰۶:۱۱ ب.ظ
بنده هم عرض کردم که نمیدونم که دانشگاه شبستر چجوری هستش....اما به هر حال با این تراز حیفه به نظر من که توی یه شهر کوچیک بمونه آدم...
در نهایتش پس فردا اگه بخواد توی تهران یا یه سری جاهای خیلی خوب کار کنه اکثر جاها برای دانشگاه های تهران و قزوین اعتبار خیلی بیشتری قائل میشن تا شبستر...البته این دلیلی برای بد بودن دانشگاه شبستر نمیشه و بیشتر دلیل اینه که مردم و مراکز عقلشون بیشتر به دانسته های پیشینشون و توی ذهنشون هستش تا اینکه بخوان توی امتحان محک بزنن کسی رو...
به هر حال ایشالا که هرچی صلاحتونه بشه و مهمترین چیز میزان فعالیت فرد هستش...حالا میخواد یه دانشگاه دورافتاده و کوچیک باشه میخواد بهترین دانشگاه باشه(البته میدونم که منکر تفاوتها نیستیم هیچکدوم)

ولی به نظر من که حیفه ایشون با این تراز اونجا بخونن...به عنوان یه دوست عرض میکنم

موفق باشین
۱
۰
ارسال:
۱۶ شهریور ۱۳۹۲, ۰۹:۰۴ ب.ظ
با سلام
بنده ورودی ۸۷ تجارت الکترونیک نور طوبی بودم ، البته اون موقع پژوهش محور بود (سال ۸۷ ظرفیت ارشد به قدری کم بود که با رتبه ۲۹۴ رفتم نورطوبی)، سطح علمی چندانی نداره و فقط به درد مدرک گرفتن می خوره ، در مدتی که دانشجوی نورطوبی بودم هیچ کلاسی شرکت نکردم و در مدت چهار ترم با معدل بالای ۱۷ فارغ التحصیل شدم (اولین فارغ التحصیل ارشد نورطوبی هستم) در حالی که هفت روز هفته در دانشگاه های آزاد تدریس می کردم، اما با اینکه حالا دیگه فارغ التحصیل شده هستم کم کم دیگر همان دانشگاه های آزاد به مدارک مجازی تدریس نمی دهند (شهرستان هستم کار چندان دیگری دور و برم نیست) لذا مجبور شدم دوباره کنکور ارشد ثبت نام کنم و خدا را شکر قبول شدم
بنده دانشگاه آزاد را چندان قبول نداشتم ولی اکنون شدیدا توصیه می کنم آزاد بهتر از مجازی است
دلیل اینکه نورطوبی آموزش محور دانشجو می گیرد این است که استاد ندارد
۱
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۶۸۲ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  جزوه خلاصه نکات مهم فصول ابتدایی درس مهندسی نرم افزار Happiness.72 ۱ ۳,۵۴۸ ۱۳ خرداد ۱۴۰۱ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: M o h m m @ d
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۳۶۶ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۱۶۶ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995
  آزمون دکتری نرم افزار و الگوریتم ۱۴۰۰ Seyyedab ۴۶ ۱۸,۶۵۷ ۰۹ مهر ۱۴۰۰ ۰۵:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Seyyedab
  فیلم های مهندسی نرم افزار خلیلی فر osouly ۰ ۱,۹۵۱ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: osouly
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۴۶۹ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
Heart نرم افزار رها بختیاری ۰ ۳,۰۳۶ ۰۵ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: رها بختیاری
  متن به هم ریخته در نرم افزار Notepad HAMID3F ۱۵ ۲۱,۲۹۱ ۱۷ شهریور ۱۳۹۹ ۰۸:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: rezasedghi100
  آزمون دکتری نرم افزار و الگوریتم ۹۹ Seyyedab ۱۱ ۵,۸۹۲ ۰۲ شهریور ۱۳۹۹ ۱۱:۰۳ ق.ظ
آخرین ارسال: Seyyedab

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close