زمان کنونی: ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۳۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

آزمون ارشد ۹۲ : مصاحبه با رتبه ۲۳۳ شبکه و امنیت و رتبه ۵۰۹ تجارت

ارسال:
۱۳ شهریور ۱۳۹۲, ۰۸:۳۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ شهریور ۱۳۹۲ ۰۸:۳۵ ب.ظ، توسط homa.)
مانشت ۱ : اگه مایلید خودتون را معرفی کنید(نام و نام خانوادگی) و بگید متولد چه سالی هستید و اهل کدام شهرید؟ رتبه و رشته و گرایشتون را هم بفرمایید.
رتبه ۲۳۳شبکه وامنیت
۵۰۹تجارت

مانشت ۲ :در چه رشته ای کارشناسی گرفتید؟ تمام شده یا در حال تحصیل هستید؟آیا کارشناسی پیوسته خوندید یا کاردانی و بعد کارشناسی؟

کارشناسی پیوسته ای تی –۳۰تیر فارغ تحصیل شدم

مانشت ۳ : با اجازه تون برگردیم به دوران نوجوانی و حتی کودکی ،چی شد که اومدین کارشناسی این رشته؟ چطوری وارد دوره کارشناسی شدین؟ یعنی با علاقه و شناخت این رشته را انتخاب کردین یا انتخابتون اول دانشگاه بود بعد رشته؟

اولا برام مهم بود که تورشته های مهندسی تحصیل کنم چون فکر میکردم جا برایه پیشرفت نسبت به علوم پایه بیشتر هستش.(البته فکر میکنم)البته نه همه رشته های مهندسی.
بعدش برام مهم بود شهر خودم باشم.اینم بگم پدرم خیلی دوست داشت این رشته تحصبل کنم

مانشت ۴ : کدام دانشگاه کاردانی و کارشناسی را تحصیل کردین؟

بیرجند

مانشت ۵ :در کارشناسی چطور دانشجویی بودید؟ از اونا که همیشه نمره خوبه کلاسند؟یا معمولی بودید؟ یا درسها را بر اساس علاقه میخوندید نه بخاط معدل یعنی از یک درس خوشتون میومد خوب میخوندین و بیست میگرفتین و یکی را دوست نداشتید فقط پاسش میکردید .

معدل کارشناسیم ۱۷/۱۸هست.جزءده درصد اولم کلاسم بودم.اغلب درسایی که میدونستم توکنکور میادو از روکتابهای ارشد میخوندم موقع امتحانا.زیاده زیادم درس خون نبودم یماه اخر ترم معمولا شروع میکردم به خوندن.هیچ درسیم نبود که فقط بخام پاسش کنم.اما درسایی مثله معماریوشبکه وهوشو..خیلی دوست داشتمو از درسایی خوندنی (منظورم درسای مدیریت ای تی هست)خوشم نمیومد.

مانشت ۶ : از کی به کنکور ارشد فکر کردید؟اصلا" ادامه تحصیل از ابتدای ورود به دانشگاه ، تو برنامه تحصیلی تون بود یا نه؟

از همون اول که وارد دانشگاه شدم به فکرارشد بودم(منظورم اینکه علاقه داشتم بخونم)

مانشت ۷ :آیا وقتی تصمیم گرفتید ارشد شرکت کنید همین رشته میخواستید امتحان بدید یا گرایش دیگری ولی بعدا" وقتی به برنامه ریزی رسیدین نظرتون این رشته و گرایش شد؟
من تقریبا از ترم ۵تصمیم گرفتم شبکه وامنیت بخونم برای ارشد

مانشت ۸ : میشه درصدها تون را در هر درس بگید. اگه بیش از یک رشته هم کنکور دادین هر دو را بگید.
آیا سال اولی بود که کنکور می دادید؟ اگه المپیادشرکت کردید یا سال دوم یا سوم یا ... هست که برای ارشد امتحان میدید بفرمایید.

زبان—۶/۶۷
مشترک۲۱/۸۴
(گسسته۳۳/۳۳-ساختمان داده۴۴-الگوریتم۴تاغلط-نرم افزار۱۶/۶۷-شبکه ۳۳/۳۳
مدیریت سفید
مشترک تخصصی۴۰/۷۴
پایگاه۳۳/۳۳
هوش۸۳/۳۳
سیستم۵/۵
معماری ۲۷/۷۸

مانشت ۹ : بنظرتون چقدر درس خوندن تو دانشگاهی که شما درس خوندین برای پایان ترم و برای کنکور با هم تفاوت داره یا شبیه هست به بیان دیگه بنظرتون تو دانشگاه شما بچه های موفق در تحصیل کارشناسی شانس بیشتری واسه ازمون ارشد دارن یا نه اصلا" این دو نوع درس خوندن متفاوت را می طلبه؟

اینونمیشه دقیق جواب داد.خیلیا هستن تو طول تحصیل درس خون هستنوکنکور خوب نمیدنو خیلیا هم برعکس.
اما کلاس ما۴ نفر دولتی قبول شدن که سه تا جزوه ده درصد بودیم.

مانشت ۱۰ :از کی دقیقا" برای کنکور ارشد برنامه مطالعاتی گذاشتید ، از کی شروع کردید،آیا سر همون وقتی که در برنامه پیش بینی کرده بودین شروع کردین؟ برنامه تون چند ماهه بود؟ آیا وقفه ای هم پیش اومدمثلا" اتفاقی چیزی که مجبور شید برنامه را عوض کنید؟

از ۱۴تیرشروع کردم اما نه برنامه خاصی نداشتم(راستش بخاطر اینکه اکثر درساروقبلا باکتابایه کنکوری خونده بودم ،یه حس تنبلی توتابستون سراغم اومد که توکه همروخوندی !!!)تا اول مرداد که میشد اول رمضون دستوپاشکسته خوندم وتورمضون هیچی نخوندم!!!واز۶شهریور تازه شروع کردم جدی خوندن.
ازاول مهرم که برنامه درسیم مشخص شدهرروز میرفتم کتابخونه دانشگاه بادوستم تا شب بیشتر وقتها بودیم.نمیدونم چرا اما خیلی وقت میشد کم انگیزه میشدم.برعکس دوستم.
واسه امتحانایه پایانترمم که کلا۲۰روزتقریبا به جز نرم افزار وکمی از درسایه دیگه نشد زیاد بخونم.
در حالت کلی از طرز خوندنم راضی نیستم.یکم اعتماد به نفسمو از دست داده بودم.

مانشت ۱۱: برنامه تون ثابت بود یا هر از گاهی تا نزدیکای کنکور اصلاحش کردین ؟ ااگه اصلاح کردین اصلاحات جزئی بود یا کلی؟

تقریبا ثابت بود.نزدیک کنکور ومخصوصا هفته اخر هرجی خونده بودمو دورکردن که واقعا اگه اینکارو مخصوصا هفته اخر نمیکردم رتبه شاید۲۰۰۰هم نمیشد.

مانشت ۱۲ : بعضی درسها تو آزمون ارشد تاثیر و نمره بیشتری دارن و توجه بیشتری بهشون میشه . شما هم همینکار را کردین؟منظورم توجه به بودجه بندی درسها برای آزمون ارشد هست.
هر سواله دروس مشترک ۳/۳۳درصد میشه (۳۰*۳/۳۳=۱۰۰)ضریبش هم ۴ پس تو نمره کلی به اندازه۱۳/۳۲تاثیر داره تونمره کل.
سوالات مشترک تخصصی۵/۵۵درصد میشه ،ضریبش هم ۲ به اندازه۱۱/۱
معماری هرسوال۸/۳۳
زبان از همه کمتر۳/۳۳
میبینیم زیادم تفاوتی بین معماریومشترک نخصصی نیست وکنارگذاشتن هیچ درسی خوب نیست.کاری که من برای زبان کردموخیلی ضرر کردم.
هرچند که تاثیر کمتره.

مانشت ۱۳ : آیا هنگام برنام ریزی تو ذهنتون بود که مثلا" تو یه درس خاص ضعیفید و تو یه درس قوی و به درسهای مختلف بر این اساس وزن بیشتر یا کمتر بدین؟میشه در مورد درسهای مختلف بگید؟

اره من درساییکه متوسط بودموبیشتر کارکردم.(سیستم عامل معماری پایگاه ،الگوریتم)درساییکه قوی بودن یکم کمتر.(هوش شبکه ساختمان داده)ودرسی مثله گسسته هم که سوالاش همیشه سخت میادو خیلی خیلی کارنکردم بااین حال۲تا درست زدم.

مانشت ۱۴ : خب شما زمان مشخصی داشتید و پایان زمان مطالعه روز قبل از کنکور هست . پس طبیعی است که منابع مطالعاتی هم نمیتونن اضافه بشن. آیا شما هنگام برنامه ریزی میدونستید برای هر درس کدام منابع یا جزوات را باید(یا میخواهید ) بخونید یا نه؟ یعنی مظورم اینه که برنامه ریزی زمانی کردید یا برنامه ریزی براساس منابع . مثالی بزنم . مثلا" شما روی سیستم عامل هفته ای پانزده ساعت وقت گذاشته بودید و با یک منبع مثلا" کتاب پارسه شروع کردین و بخودتون گفته بودید اگر فرصت شد مثلا" کتاب پوران را هم میخونم اگر نرسیدم هم هیچ. یا اینکه برنامه ریزیتون بر اساس خوندن منابع بود یعنی مثلا" گفته بودین من باید سه تا کتاب مشخص را برای سیستم عامل حتما" بخونم و بر این اساس برنامه ریزی کردین؟

نه بقول اون جمله قدیمی ۱۰۰درصد ۸۰درصد ازمطالبو فهمیدن بهتراز ۸۰درصد فهمیدنه ۱۰۰ مطالبه.(نمیدونم ربط داشت یا نه Big Grin
واسه هیچ درسی دوتاکتاب نخوندمومنابعم از قبل تابستون مشخص بود.من واسه هر درس تایم خاصیو درنظر میگرفتمو سعی میکردم مثلا تو۴ جلسه ۲ساعته فصل مثلا۴ امه سیستم عامله پارسه رو بخونم.

مانشت ۱۵ : میشه منابع مطالعاتی که واسه هر درس خوندید را بگید.ایا از ویس و فیلم هم استفاده کردین.
بله ویس معماری دکتر اجلالی که واقعا خوب بود.همینجاهم ازکسی که ویس روگذاشته بود تشکرمیکنم.
گسسته:پوران—گریمالدی هم داشتم که وقت نشد بخونم
ساختمان داده:مقسمی— Clrsهم داشتم که بازم وقت نشد.
الگوریتم :پوران
نرم افزار:پوران-جزوه درسی استاد-علوی هم دوستم داشت یک فصلو ازش خوندم(متاسفانه چون نرم افزار اکثرا فصلایه اخرش ماهیت حفظی داشت خیلی کم میخوندمش وواقعا چوبشم سرجلسه خوردم-هر درسیو کنار بذارین اما نرم افزارواز رو پرسمن حتما بخونین-واسه تست هم پوران کافیه)
شبکه:پارسه
هوش:اسلایدهادرسیم که واقعا بخاطر استاد خوبم خیلی این درسو نخودمو۸۳درصد زدم.پوران وکتاب رهنمون که خیلی هم مفید بود
پایگاه داده:مقسمی.واقعا یکی از بهترین کتاباست مخصوصا فصلایه اخرش.
سیستم عامل:پارسه.خوب توضیج داده ولی یکم حجیمه که البته نباید ترسید چون بیشتر فصلاش روونه .کساییکه پارسه ندارن پوران بخونن(ترجیحا مقسمی نخونین)
معماری:پوران وویس کلاس دکتر اجلالی.

مانشت ۱۶ : بنظرتون تو رشته و گرایش شما کدام درسها را باید از روی کتب مرجع خوند.
نرم افزار حتماپرسمن بخونین.
بقیه درسا لازم نیست همشو از مرجع خوند.جایی ابهام دارین مرجعه کنین.اونجور که شنیدم تمرینات clrs
هم خیلی مفیده.
واسه گسسته هم اگه خیلی وقت دارین گریمالدی بخونین (من باشم وقت مرجع خوندن برای گسسته رو نرم افزار میخونم که لااقل بشه حلش کرد Big Grin

مانشت ۱۷ : ایا شما در طول تحصیل کارشناسی از کتب مرجع هم استفاده میکردین یا بقول بعضی دوستان جزوه محور بودین؟

گفتم بالا اکثر مواقع کتاب کنکوری میخوندمو ازتستا بجایه نمونه سوال استفاده میکردم.
مرجع خیلی کم.(معماری فقط موریس مانو خوندم)

مانشت ۱۸ : زبان یه درس تقریبا" جداست. آیا شما زبان را واسه کنکور خوندین یا پایه قبلی داشتید یا اصلا" سر کنکور هر چی شد جواب دادین یا کلا" جواب ندادین؟ سطح زبان شما ضعیفه ، متوسطه یا خوبع یا عالی؟
من قبلا کلاس زبان میزفتمو پایم خوب بود اما خب زبان درسیه کمرور نکنی فراموش میکنی.منم اصلا زبان نخوندموسرجلسه هم فقط تونستم۶تا سول بزنم.
توصیه من اینکه زبان حتما بخونین

مانشت ۱۹ : در مورد ریاضی چی؟ بنظرتون میشه بالا زد؟ایا همه درسهای ریاضی را باید داوطلبین بخونند یا میشه یکی یا دوتاش را حذف کرد؟

مانشت ۲۰ : اگه میشه در مورد برنامه ریزی کلی تون توضیح بدین و همچنین اگه برای روشن شدن لازمه برنامه ریزی خاص برای یک درس بخصوص که در گرایش شما بیشتر داوطلبین باهاش مشکل دارن بپردازید.

گسسته فکرمیکنم از درسایی باشه که خیلیا مشکل دارن.راستش برنامه ای خاص ندارم چون مشکل این درس بیشتر از فهمیدنش توسوالایه عجیبه که براش طرح میشه

مانشت ۲۱ : آیا شما تنها مطالعه میکردین یا با دوست یا دوستانی؟ در خانه یا کتابخانه.بنظرتون کدامش بهتره.

بادوستم توکتابخونه.
واسه هرکسی فرق میکنه.

مانشت ۲۲ : حالا بر اساس جواب سوالای قبلی ، سرعت مطالعه تون را چگونه اندازه میگرفتید؟ فیدبک شما یا معیار شما که احتمالا" کند نباشید چی بود؟ آیاحجم مطالب خوانده شده نسبت به حجم مطالب باقیمانده با توجه به زمان باقیمانده یا مقایسه با سایرین در کنکورای آزمایشی یا معیارهای دیگه؟ اگه میشه توضیح بدین.

متوجه نشدم درست سوالا.
اما همون حجم مطالعه شده چون من تاچیزیو نمیفهمیدم رد نمیکردم مگه دیگه مطمئنشم نمیفهمم.

مانشت ۲۳ : اگه از برنامه تون عقب می افتادید چگونه جبران میکردین؟آ با با تعداد ساعات بیشتر یا حذف بعضی منابع در یک درس (کم کردن منابع در یک درس)و یا در نهایت یه درس خاص را کنار گذاشتید بنفع بقیه؟

فکرکنم روش اخرو انتخاب میکردم.چون برای هردرس فقط یه منبع داشتم

مانشت ۲۴ : اگه در رشته ای که امتحان دادین گرایشهای مختلفی هست ،در برنامه ریزی تون از ابتدا روی گرایش خاصی تمرکزکردین یا در ادامه و کم کم به یک گرایش متمرکز شدین.مثلا" تخصصی ها را در ماههای آخر خوندین؟ یعنی مثلا" از نیمه برنامه مطالعاتی تمرکز کردین روی گرایش معماری یا نرم افزار؟

نه از همون اول درس مدیریتو کنار گذاشتموبه فکر شبکه بودم.واقعا درسای حفظی منو عذاب میده
Big Grin

مانشت ۲۵ : آیا سرعت شما در حین مدت برنامه ریزی کند و یا تند هم شد؟ چه زمانهایی کند شدید و چه چیزایی انگیزه مجدد برای سرعت گرفتن بهتون میداد.پیش اومد که خسته بشید یا احساس یاس و نومیدی داشته باشید.

اره خیلی وقتها مخصو صاوقتی نزدیک ازمونای ازمایشی میشدم این سرعت تغییرمیکرد.
وقتی میدیدم بااینکه اونقدر که بقیه خوندن نخوندمو نتیجه بهتر گرفتن توازمونا انگیزم بیشتر میشد.

مانشت ۲۶ : از کلاس کنکور هم استفاده کردین؟ کدام درسها؟ بنظرتون رفتن به کلاس کنکور لازم بود یابعدا" باین نتیجه نرسیدین که اگه خودتون وقت رفتن و برگشتن و نشستن سر کلاس را صرف مطالعه میکردین بهتر بود؟

نه شهرما اصلا کلاس کنکوری نداره.اما بنظرم بعضا میتونه مفید باشه.

مانشت ۲۷ : آیا کنکور آزمایشی هم شرکت کردین؟ کدام موسسه؟همه را شرکت کردین یا بعضی هاش را؟ بنظرتون چقدر در تصحیح مسیر مطالعاتی یا پایبند کردنتون به روندزمانی مطالعه تاثیر داشت؟چقدر در موفقیت تون موثر بود؟

بله.سنجش.
بنظرم نزدیکترین ازمون به کنکوره کاش فقط جامعه اماریش بیشتر میبود.
نه از ۷تا ۵تاشو شرکت کردم.خیلی موثر بود بنظرم شرکت کردن تو ازمون یا شبیه سازی این جلسات هرچند وقت یبار واقعا لازمه.
خب مسلما تاثیر مثبتی برام داشت

مانشت ۲۸ : تو برنامه شما جمع بندی هم بود و اگه بوداز کی وارد این دوران شدید ؟ منظورم اینه که از زمان مشخصی یا بعد از خوندن منابع معینی. یعنی مثلا" تو برنامه تون گفته بودین از اول بهمن هر چی خوندم دیگه کافیه و بعد از این تاریخ میرم سراغ جمع بندی. یا اینکه مثلا" طبق برنامه شما وقتی کتاب سیستم عامل استالینگز و پارسه را خوندید و مسلط شدین رفتید سراغ جمعبندی.یعنی جمعبندی برای همه درسها یک موقع شروع شد یا خیر. میشه توضیح بدین.

نه من از تقریباهفته اخر بهمن شروع کردم به مرور کردن هرچی خونده بودم.
مرور نکنی درساروتوماهه اخر انگار هیچی نخوندی.
اگه برگردم از یماه قبل کنکور شروع میکنم به دورکردن.

مانشت ۲۹ : برگردیم به روز قبل از کنکور. بنظر شما به چقدر آمادگی مورد انتظار رسیده بودید. مثلا" یه ورزشکار قبل از یه مسابقه مهم خودش میگه من هشتاد درصد آمادگی را در خودم حس میکنم. شما چند درصد این آمادگی را حس میکردید؟ معیارتون چی بود برای این درصدآمادگی:کنکورای آزمایشی ، سوالات کنکور سال قبل یا تسلط به منابع؟

تویه درس خوب تویه درس مثله نرم افزارو گسسته راضی نبودم ازخودم و۴۰درصد .تودرسی مثله معماری هم همینطور.شبکه هم کاش لایه های بالایرو ازیه کتاب دیگه میخوندم هرچند دوتاسوالی که جواب دادم ودرست هم زدم ازکتاب پارسه بودوباخوندن پارسه میشد ۳تا سوالوراحت زد.اما ۳تا سواله دیگه به گوشمم نخورده بود.
درساییکه دیگه تقریبا ازخودم راضی بودم

مانشت ۳۰ : آیا روز قبل کنکور این حس را داشتید که در یه درس مثلا" میتونید صد درصد جواب بدین و در یه درس باید به سی درصد قانع باشید یا اصلا" همچین فکرایی نکردین؟

نه زیاد .به صورت تکی به هردرس فکرنکردم

مانشت ۳۱ : سر جلسه کنکور چی؟ شد نومید بشید و یه لحظه حس کنید نمیشه و به هم بریزید ؟

نه اصلا .خیلی ریلکس بودم.انگار نه انگار کنکوره.فقط خیلی ناراحت شدم که وقت کمه ونمیتونم ومعماریارو خوب بزنم.
خداروشکردرکل خوب بود.

مانشت ۳۲ : آیا ترتیب و زمانبندی جوابگویی به درسها را قبل کنکور تمرین کرده بودید؟ مثلا" درس خاصی را اول جواب بدین و بعد درس دیگری را . منظورم ترتیبی غیر از ترتیب موجود در دفترچه است.اگه اینطوری بوده میشه توضیح بدین.

نه از دروس مشترک مثله همیشه شروع کردمورفتم جلو.زیاد خودمو درگیر یه سوال نمیکردم.دنباله سوالایی بودم که حتما بلد بودمو اخر دوبار برمیگشتمواوناییکه شک داشتمو بررسی میکردم.سعی کردم الکی نزنم.هرچند تعدا زیاد غلطام نشون میده اشتباه داشتم تواین امر

مانشت ۳۳ : وقتی یه سوال را در کنکور میخوندین انتظار داشتید قبلا" مشابهش را دیده باشید یا نه به جنگ سوال میرفتید؟

نه سعی میکردم حلش کنم.لزوما سوالا شبیه نیستن.مگر سبکه سوال

مانشت ۳۴ : وقت هم کم آوردین یا هر چی بلد بودین را نوشتید و اگه وقت زیاد هم میشد برای شما چندان موثر نبود؟

بشدت برای بچههایی که معماری میخواستن جواب بدن وقت کم بود.اگه وقت بیشتر بود معماریو حداقل ۵۰میزدم.

مانشت ۳۵ : آیا جوابهاتون رااز جلسه بیرون آوردین که بعد کنکور مقایسه کنید؟ اگه اینکار را کردین چقدر درصدهاتون که با کلید اولیه سازمان سنجش محاسبه کردین باآنچه در کارنامه تون اومد تفاوت و یا مشابهت داشت؟آیا تخمین شما از رتبه تون با آنچه بعد از اعلام نتایج دیدین نزدیک بود.

بله بلافاصله بادوستان بررسی کردم.
بعد ازاومدن کلیدنهایی هم بررسی کردم ودقیقه دقیق درصدام همونایی بود که حساب کرده بود حتی صدمه درصدام.
رتبمم گفته بودن بین ۱۸۰تا۲۵۰که ۲۳۳شد.

مانشت ۳۶ : بنظرتون هر کدام از موارد زیر چند درصد در موفقیت شما نقش داشت؟
پایه تحصیلی ، دانشگاه کارشناسی، برنامه ریز برای کنکور، کلاس کنکور، کنکور آزمایشی،شرایط سر کنکور، شرایط مطالعه و زندگی (مثل شرایط خانه و...)،سایر عوامل

پایه—۲۰/دانشگاه۱۰-برنامه ریزی ۳۰-کنکورازمایشی۱۰-شرایط جلسه۱۵-شرایط مطالعه ۱۵

مانشت ۳۷ : حالا که تا اینجا اومدین ، میخواین چیکاره بشید؟ هدفهاتون برای آینده را اگه دوست دارید بگید.

هنوز تصمیم قطعی نگرفتم.اگه بشه ادامه تحصیل(البته به جاییکه نرسیدم Big Grin

مانشت ۳۸ : چقدر توکل بخدا و عبادت در طی این مسیر و رسیدن بهدف بهتون کمک کرده است.
خیلی زیاااااااااااااااااااااااااااد.ماتلاش میکنیمو بقیش باخداست.

مانشت ۳۹ : کسی یا کسانی هستند که در موفقیت شما نقش شاخصی داشته باشه و یا شما موفقیت تون را مرهون او بدونید.

مسلما خانواده وعزیزانم نقش زیاده دارن وازشون تشکرمیکنم.
ازدوستان مانشت خیلی تشکرمیکنم.بی شک نقش زیادی داشت.از دوسته خوبم احمد هم ایتجا تشکر میکنموامیدوارهمیشه موفق یاشه.

مانشت ۴۰ : ایا درسی هست که بنظرتون باید با روش دیگری میخوندید یا بیشتر میخوندید یا از منابع دیگری میخوندید ویا حذف نمیکردین و در اینصورت میشد نتیجه بهتری گرفت.

بالاجواب دادم

مانشت ۴۱ : چگونه و بر چه اساسی انتخاب رشته میکنید ؟ کدام دانشگاه را برای ادامه تحصیل در مقطع ارشد ترجیح میدید؟ (اگر مایلید دلیل آن را هم بنویسید)
احتمال میدید در کدام دانشگاه قبول شوید؟

براساس علاقه انتخاب کردم.اول تمام رشته های شبکه رو زدم.وانتخاب فکرکنم هفتممو قبول شدم.(شبکه های کامپیوتری دانشگاه یزد)

مانشت ۴۲ : توصیه خاصی برای داوطلبین زیادی که این مصاحبه را میخونن دارید.

به عنوان یه برادر کوچکتر میخوام بگم خیلیارو میشناسم از وسط مهر حتی ابان شروع کردنو دورقمی شدن اما وقتی شروع کردن درست حسابیومداوم حوندن.اصلا فکراینکه امسال که نمیشه ساله دیگه میخونیمو نکنن.همین الان هم شروع کنین قول میدم یه رتبه حداقل از رتبه من بهترو بیارین.اینو جدی مبگن وقصد الکی روحیه دادن به کسیو ندارم.

مانشت ۴۳ : بنظرتون سوالی هست که باید میپرسیدم و نپرسیدم.؟ جواب شما به این سوال چی هست؟

چی بگم والاBig Grin

مانشت ۴۴ : و آخرین سوال نظرتون در مورد مانشت ، انتظاراتتون از مانشت ؟

وقتی به درصدایه بچهاا نگاه میکنم میبینم اگه ۳تاتسته غلطم دزست میشدالان رتبم حدوده صدبودواگه ۳تا تست درستم غلظ میشد نزدیکه هزار.
کنکور ملاکه خوبی برای ارزیابی دانش بچهها نیست اما کاریشم نمیشه کرد.جلسه رو جدی بگیرین.یکیو میشناسم بخاطراینکه فکرمیکرد چون توازمونای ازمایشی مثلا۲۰تامشترک میزده کنکورم باید بزنه۲۰تا.کنکورم که سخت بودوخیلی از جواباش غلط وازروشک وتردید.
جمله اخر:به اصرار یکی از بچه های گل مانشت مصاحبه کردم.ازاینکه جسارت کردمو مصاحبه کردم (بااین رتبه نه چندان خوب)ازهمه عذر میخوام.
موفق باشید

گر مرد رهی میان خون باید رفت *** از پای فتاده سر نگون باید رفت
تو پای در ره نه و هیچ مپرس*** خود راه بگویدت که چون باید رفت
۱۰
۱
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: سجاد۶۷ , atenaa , h4cker , tohidi4503 , freaphea@emeil.in , Aref Safari , student_92 , friends , infinity31 , tiran22 , mgshervin , mahkaameh , persian_boy , Zx24zx26 , negin90 , white bird , لاله عباسی , M@A , mohammad.ardeshiri , somayebeiranvand , haveking
ارسال:
۱۵ شهریور ۱۳۹۲, ۰۱:۳۳ ق.ظ
ممنون.خیلی مفید بود
به امید موفقیت روز افزونتون
۰
۰
ارسال:
۱۵ شهریور ۱۳۹۲, ۰۱:۴۰ ق.ظ
RE: آزمون ارشد ۹۲ : مصاحبه با رتبه ۲۳۳ شبکه و امنیت و رتبه ۵۰۹ تجارت
(۱۵ شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۳۳ ق.ظ)haana نوشته شده توسط:  ممنون.خیلی مفید بود
به امید موفقیت روز افزونتون

ممنون.
امیدوارم موفق باشید هم کنکور هم در زندگی
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بهترین منبع برای درس شبکه ارشد msnmkh ۲ ۱,۲۲۶ ۱۲ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: پشتکار
  مصاحبه با رتبه ۵۱ آی تی و تجارت و ۷۷ شبکه و امنیت Rehe1994 ۵ ۶,۳۰۵ ۲۰ آذر ۱۴۰۱ ۰۳:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: arashi300
  کمک فوری برای مصاحبه استخدامی رشته هنراموزی کامپیوتر hamide.m ۳ ۳,۹۸۱ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  درخواست معرفی منبع برای دروس پایگاه داده پیشرفته، تجارت و آموزش الکترونیکی ehsannaq3 ۱۱ ۱۳,۰۶۹ ۱۰ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۵۳ ق.ظ
آخرین ارسال: pouya47
Star درخواست کمک و راهنمایی برای شرکت در آزمون ارشد marvelous ۹ ۸,۰۶۴ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  تجارت الکترونیک خواجه نصیر یامدیریت سیستمهای اطلاعاتی تربیت مدرس؟ lotuss ۰ ۱,۶۱۷ ۲۷ تیر ۱۴۰۰ ۰۴:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: lotuss
  منابع آزمون دکتری گرایش تجارت الکترونیک wskf ۳ ۶,۰۵۲ ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۰:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Ametrine
  مصاحبه امیرکبیر و علم و صنعت farzin_null ۰ ۲,۳۰۷ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: farzin_null
  انتخاب رشته و مصاحبه دکترا هوش مصنوعی۱۴۰۰ ۱neda ۴ ۳,۵۸۲ ۰۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  حل تمرین شدن و مصاحبه دکتری siiib70 ۱ ۳,۲۳۱ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close