زمان کنونی: ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۱۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

۱۲۰۰ نرم افزار+شاگرد اولی -شبانه دانشگاه تهران

ارسال: #۱۶
۱۰ شهریور ۱۳۹۲, ۰۳:۴۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ شهریور ۱۳۹۲ ۰۸:۳۵ ب.ظ، توسط Soodabezare.)
تبریک میگم همیشه موفق باشید
برای این سهمیه باید چیکار کرد؟

E=mc2
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: mah123
ارسال: #۱۷
۱۰ شهریور ۱۳۹۲, ۰۴:۰۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ شهریور ۱۳۹۲ ۰۴:۱۰ ب.ظ، توسط mah123.)
RE: ۱۲۰۰ نرم افزار+شاگرد اولی -شبانه دانشگاه تهران
(۱۰ شهریور ۱۳۹۲ ۱۲:۰۵ ق.ظ)gasedak نوشته شده توسط:  تبریک میگم بهتون همیشه موفق و پیروز باشید و یک سوال داشتم ازتون
منم فرم رتبه اولیمو پر کردم و فرستادم ولی الان نمیدونم با سهمیه قبول شدم یا خودم قبول شدم چون فقط کدرشته قبولیرو زده بود برام
می خواستم ببینم سازمان سنجش نوشته بود برای شما که قبولیتون با اعمال سهمیه رتبه اول بوده یا مثل من فقط کد قبولی زده بود آخه از کجا متوجه بشم با سهمیه قبول شدم یا بدون اعمال سهمیه ؟؟؟

ممنون از شما Smile نه برای منم چیزی ننوشته بود. فقط کد قبولی رو نوشته. ولی من از دانشگاه پرسیدم و گفتن که فرم رو برام فرستادن سنجش.

(۱۰ شهریور ۱۳۹۲ ۰۳:۰۸ ب.ظ)arcsin نوشته شده توسط:  تبریک میگم همکلاسی ، امیدوارم که باز هم شاگرد اول بشید...

مرسی از لطفتون Smile

(۱۰ شهریور ۱۳۹۲ ۰۳:۴۷ ب.ظ)Soodabezare نوشته شده توسط:  تبریک میگم همیشه موفق باشید
برای این سهمیه باید چیکار کرد؟

خیلی ممنونم. وقتی رتبه و دفترچه میاد، یک فرمی تو دفترچه هست که باید دانشگاه پر کنه و تایید کنه که شاگرد اول هستید. بعد هم دانشگاه خودش می فرسته به سنجش.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Soodabezare
ارسال: #۱۸
۱۰ شهریور ۱۳۹۲, ۰۵:۱۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ شهریور ۱۳۹۲ ۰۵:۱۵ ب.ظ، توسط انرژی مثبت.)
دوستان همانطور که قبلا هم اقا فرداد گفتند، این تاپیک برای بحث در مورد سهمیه رتبه اولی و بودن یا نبودنش و امثال اون نیست. بنابراین لطف کنید در این مورد صحبت نفرمایید چون ارسالها از دید عموم خارج می شه. در مورد این سهمیه در تاپیکی دیگر به همین منظور صحبت شده است.

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
۳
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: x86 , omidranjbar , Mohammad-A
ارسال: #۱۹
۱۰ شهریور ۱۳۹۲, ۰۷:۳۰ ب.ظ
(۰۶ شهریور ۱۳۹۲ ۱۲:۰۰ ب.ظ)ghazalehJ نوشته شده توسط:  واااای اصلا باورم نمیشه... خدا کمکم کنه بتونم لایقش باشم
سلام
حتما لایقش بودید که شامل حالتون شده
شما خود کم بین نباش(یکی از بزرگترین گناهان ناامیدی هستش)
و تلاشتون رو بکنید مطمئن باشید خدا هم کمک می کنه.
تبریک هم میگم، موفق باشید
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: tiger2012 , mah123 , mohammadrezagolparast
ارسال: #۲۰
۱۱ شهریور ۱۳۹۲, ۰۳:۱۱ ب.ظ
تبریک میگم دوست عزیز
صداقتتون مورد ستایش است

پیروز و موفق باشید
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mah123

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۷۵۹ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
Big Grin اطلاعات در مورد دانشگاه تهران (پردیس فارابی) mehRUN ۲ ۴,۴۶۵ ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ ۰۱:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: eng.behnam
  جزوه خلاصه نکات مهم فصول ابتدایی درس مهندسی نرم افزار Happiness.72 ۱ ۳,۵۶۰ ۱۳ خرداد ۱۴۰۱ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: M o h m m @ d
  دکتری بیوانفورماتیک دانشگاه تهران omid93 ۸ ۱۲,۳۳۸ ۱۱ اسفند ۱۴۰۰ ۱۰:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: razieh.msh91
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۳۷۲ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۱۷۸ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995
  آزمون دکتری نرم افزار و الگوریتم ۱۴۰۰ Seyyedab ۴۶ ۱۸,۷۵۰ ۰۹ مهر ۱۴۰۰ ۰۵:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Seyyedab
  فیلم های مهندسی نرم افزار خلیلی فر osouly ۰ ۱,۹۵۷ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: osouly
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۴۸۶ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
Heart نرم افزار رها بختیاری ۰ ۳,۰۴۰ ۰۵ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: رها بختیاری

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close