زمان کنونی: ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۳۳ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

شمارش معکوس تا اعلام نتایج نهایی سازمان سنجش

ارسال: #۲۵۶
۰۴ شهریور ۱۳۹۲, ۱۲:۴۲ ق.ظ
RE: شمارش معکوس تا اعلام نتایج نهایی سازمان سنجش
(۰۴ شهریور ۱۳۹۲ ۱۲:۳۲ ق.ظ)فاطمه م-شیمی نوشته شده توسط:  راستش منظور من فقط این بود که نمیشه گفت اونایی که با سهمیه ی ممتازی میرن شریف و امیرکبیر حق کسی را خوردن.
خب من هم مثل شما برای کنکور خیلی خوندم. از خرداد ماه سال پیش که رتبم بد شد نشستم خوندم و با وجود تلاش خیلی زیاد رتبم ۱۶۵ شد. من برای شریف خوندم ولی الان هم ناراضی نیستم چون هشت ماه تموم برای رسیدن به هدفم تلاش کردم.
نخواستم به خانوم leila_h2009 هم بی احترامی بکنم. فقط خواستم یه یادآوری بکنم که اینقدر راحت نسبت به ممتازین کلاس هایی که ما بارها از وجودشون استفاده کردیم صحبت نکنیم.

به من ربطی پیدا نمی کند شما از وجود کسی استفاده کردی یا کس دیگه از وجود شما، من و خیلیا دیگه از وجود این اشخاص استفاده نکردیم و نیازی به استفاده هم نداریم در ضمن بالاخره یک مال مفتی هست که دولت انداخته جلوشون اونام دارن استفاده می کنن
۵
۱۷
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990
ارسال: #۲۵۷
۰۴ شهریور ۱۳۹۲, ۱۲:۴۲ ق.ظ
(۰۴ شهریور ۱۳۹۲ ۱۲:۳۶ ق.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  خدایا UBC رو زودتر برسون.
اشتهاتم که کم نیست امیر جان... Big Grin
۳
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V , mohammadali1990 , omidranjbar
ارسال: #۲۵۸
۰۴ شهریور ۱۳۹۲, ۱۲:۴۶ ق.ظ
(۰۳ شهریور ۱۳۹۲ ۰۷:۵۹ ب.ظ)mohammad-a نوشته شده توسط:  ک
و من همچنان تلاش می‌کنم خودم رو امیدوار نگه دارم و در چندراهی کنکور دوباره، سربازی یا ثبت نام در هر دانشگاهی یکی رو انتخاب کنم... یادش به خیر سال گذشته‌ی مانشت که در عین رقابت به فکر کمک به هم بودیم... کمک فکری، برنامه‌ای یا درسی یا... به تلاش‌ها، امیدهای اون روزها که فکر می‌کنم، به خاطر نتیجه‌ای که از سنجش گرفتم، حس خوبی پیدا نمی‌کنم...

"الخِیْرُ فی ما وَقَع" از عزیزان می‌خواهم برای این حقیر هم دعا کنند.

سلام دوست عزیز
یکی از دوستان ما هم شرایط مشابه شما رو داره برای ایشون دعا کردم براشماهم دعا می کنم.سر کنکور کارشناسی بچه بودیم عالمی داشتیم خیلی حرص خوردم خیلی هم براش زحمت کشیدم اما بعضی اتفاقها نا خواسته پیش میاد و ما از آرزوهامون جا می مونیم اوایل خیلی ناراحت بودم با خدا قهر که نه سرسنگین بودم(:coolSmileاما بعد چندسال دیدم اون اتفاقهای زنجیر وار حکمتی داشتن که تازه درکشون کردم Smileوبه جمله شما رسیدم : "الخِیْرُ فی ما وَقَع"

موفق باشید

You can't reach any skills without hardworking
Maybe you fall
You shouldn't give up
You should stand
and
Try again and again...
۸
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , Mohammad-A , sir_ams
ارسال: #۲۵۹
۰۴ شهریور ۱۳۹۲, ۱۲:۴۷ ق.ظ
(۰۴ شهریور ۱۳۹۲ ۱۲:۴۲ ق.ظ)MSZ نوشته شده توسط:  
(04 شهریور ۱۳۹۲ ۱۲:۳۶ ق.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  خدایا UBC رو زودتر برسون.
اشتهاتم که کم نیست امیر جان... Big Grin

مهدی جان...عکست خ خفنه. شبیه مامور مخفی حاکم بزرگ شدی

باید بهت احترام بذاریم؟:دی

*الا بذکرالله تطمئن القلوب*
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V , MSZ , Apple.CS
ارسال: #۲۶۰
۰۴ شهریور ۱۳۹۲, ۱۲:۵۱ ق.ظ
(۰۴ شهریور ۱۳۹۲ ۱۲:۴۲ ق.ظ)leila_h2009 نوشته شده توسط:  
(04 شهریور ۱۳۹۲ ۱۲:۳۲ ق.ظ)فاطمه م-شیمی نوشته شده توسط:  راستش منظور من فقط این بود که نمیشه گفت اونایی که با سهمیه ی ممتازی میرن شریف و امیرکبیر حق کسی را خوردن.
خب من هم مثل شما برای کنکور خیلی خوندم. از خرداد ماه سال پیش که رتبم بد شد نشستم خوندم و با وجود تلاش خیلی زیاد رتبم ۱۶۵ شد. من برای شریف خوندم ولی الان هم ناراضی نیستم چون هشت ماه تموم برای رسیدن به هدفم تلاش کردم.
نخواستم به خانوم leila_h2009 هم بی احترامی بکنم. فقط خواستم یه یادآوری بکنم که اینقدر راحت نسبت به ممتازین کلاس هایی که ما بارها از وجودشون استفاده کردیم صحبت نکنیم.

به من ربطی پیدا نمی کند شما از وجود کسی استفاده کردی یا کس دیگه از وجود شما، من و خیلیا دیگه از وجود این اشخاص استفاده نکردیم و نیازی به استفاده هم نداریم در ضمن بالاخره یک مال مفتی هست که دولت انداخته جلوشون اونام دارن استفاده می کنن

جالبه. شما فقط برای تلاش خودتون ارزش قائلید و راجع به یک انتقاد ساده این قدر جبهه می گیرید.
اگر خودتون هم شاگرد اول بودید و با همین سهمیه می رفتید دانشگاه های برتر همین صحبت ها را راجع به خودتون قبول داشتید؟ یا اگه برای دکتری با سهمیه بتونید برید قبول نمی کنید و می گید می خوام کنکور بدم؟

صدای همهمه می آید.
و من مخاطب تنهای بادهای جهانم.
و رودهای جهان رمز پاک محو شدن را
به من می آموزند.
۱۲
۳
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , Mohammad-A
ارسال: #۲۶۱
۰۴ شهریور ۱۳۹۲, ۱۲:۵۳ ق.ظ
(۰۴ شهریور ۱۳۹۲ ۱۲:۴۶ ق.ظ)zahra_ce87 نوشته شده توسط:  سلام دوست عزیز
یکی از دوستان ما هم شرایط مشابه شما رو داره برای ایشون دعا کردم براشماهم دعا می کنم.سر کنکور کارشناسی بچه بودیم عالمی داشتیم خیلی حرص خوردم خیلی هم براش زحمت کشیدم اما بعضی اتفاقها نا خواسته پیش میاد و ما از آرزوهامون جا می مونیم اوایل خیلی ناراحت بودم با خدا قهر که نه سرسنگین بودم(:coolSmileاما بعد چندسال دیدم اون اتفاقهای زنجیر وار حکمتی داشتن که تازه درکشون کردم Smileوبه جمله شما رسیدم : "الخِیْرُ فی ما وَقَع"

موفق باشید

ممنونم از لطف شما
اتفاقا در این مورد کنکور ارشد، تصمیم‌گیری طوری شده برام که دیگه همه چیز به خودم تنها بستگی نداره اما باز هم می‌گم خیر در چیزی است که اتفاق میافته... توکل به خدا.

Yesterday is History, Tomorrow is a Mystery but Today is a Gift
That is why it's called the Present
۲
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , zahra_ce87 , nina69
ارسال: #۲۶۲
۰۴ شهریور ۱۳۹۲, ۱۲:۵۹ ق.ظ
(۰۴ شهریور ۱۳۹۲ ۱۲:۵۱ ق.ظ)فاطمه م-شیمی نوشته شده توسط:  
(04 شهریور ۱۳۹۲ ۱۲:۴۲ ق.ظ)leila_h2009 نوشته شده توسط:  
(04 شهریور ۱۳۹۲ ۱۲:۳۲ ق.ظ)فاطمه م-شیمی نوشته شده توسط:  راستش منظور من فقط این بود که نمیشه گفت اونایی که با سهمیه ی ممتازی میرن شریف و امیرکبیر حق کسی را خوردن.

جالبه. شما فقط برای تلاش خودتون ارزش قائلید و راجع به یک انتقاد ساده این قدر جبهه می گیرید.
اگر خودتون هم شاگرد اول بودید و با همین سهمیه می رفتید دانشگاه های برتر همین صحبت ها را راجع به خودتون قبول داشتید؟ یا اگه برای دکتری با سهمیه بتونید برید قبول نمی کنید و می گید می خوام کنکور بدم؟

بله من حق کسی رو نمی خورم و میگم میخام کنکور بدم اونقد خودمو میشناسم که با شهامت میگم من از هیچ سهمیه و هر چیز دیگه که حق کسی رو ضایع کنه به هدفم نمیخام برسم درسته که رسیدن به اهداف مهمه ولی زیر پا گذاشتن ارزش ها و اعتقاداتم واسم مهم تره
من به خداوند ایمان دارم که روزی باید جواب بدم برای کوچکترین و بزرگترین کارهایی که کردم و حرف هایی که زدم
۳
۳
ارسال: #۲۶۳
۰۴ شهریور ۱۳۹۲, ۰۱:۰۰ ق.ظ
(۰۴ شهریور ۱۳۹۲ ۱۲:۴۲ ق.ظ)leila_h2009 نوشته شده توسط:  

من تا اینجا که دنبال کردم، احتمالا خانم لیلا از جمله دانشجوهایی هستن که درسشون خوبه و اهل پاچه خاری استاد نبودن. و از دانشجوهایی که پاچه خاری کردن و معدلشون بیشتر شده و به دانشگاه های صنعت شریف یا امیرکبیر راه پیدا کردن، عصبانی اند.
منظور من این نیست که هرکسی به این طریق وارد شده، حقش نبوده و پاچه خار بوده.
خیلی هاشون حقشون بوده. اما هستند کسانی که با چرب زبونی معدلشون رو از کسایی که واقعا ممتاز اون کلاس بودن، بیشتر کردن.
اگر خانم لیلا هم منظورشون این بوده، من هم باهاشون موافقم و از این جور دانشجوها دلخورم. چون حق اون دانشجوی ممتاز واقعی رو خوردن (خودم به شخصه ۲ موردش رو دیدم که با سهمیه شاگرد اولی وارد این دانشگاه ها شدن، در حالی در طول تحصیلات کارشناسی، از لحاظ سطح دانش در حد ۵ نفر اول هم نبودن، چه برسه به شاگرد اول! )

یکی از دوستان هم حرف قشنگی زد. اگه اون دانشجوهای ممتاز ۴ سال زحمت کشیدن و توی همه مباحث آمادگی دارن، پس دیگه نباید نگران باشن و بیان توی کنکور با بقیه رقابت کنن. کسی که ممتاز واقعی باشه، توی کنکور هم جزء ممتاز ها میشه و میتونه با امیرکبیر و صنعتی شریف وارد بشه. سهمیه شاگرد اول ها رو به سهمیه معمولی اضافه کنن. به نظر من اینجوری عادلانه تره.

خوشحال میشم نظر بقیه دوستان هم در این مورد بشنوم.
۸
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: nazibahar , saho , nina69 , سجاد۶۷
ارسال: #۲۶۴
۰۴ شهریور ۱۳۹۲, ۰۱:۱۲ ق.ظ
ببینید من شاگرد سوم کلاس خودمون دوست عزیز خودم را مثال می زنم که الان دانشجوی شریفه.
ایشون واقعا از لحاظ علمی در سطح بالایی بودند اما در زمانی که برای کنکور خودشون را آماده می کردند آذر ماه متوجه شدند که شریف پذیرش شدند در رشته ای که دوست داشتند. خب هر کسی باشه ترجیح میده برای یه هدف دو تا کار را انجام نده. وقتی دیدند که قبولیشون قطعیه ترجیح دادند بقیه ی زمانشون را بیشتر روی پروژه ی کارشناسیشون که مدلسازی با متلب بود، بگذارند و یک پروژه ی خیلی خوب هم ارائه دادند. هر چند اگر کنکور هم می دادند رتبه شون خیلی خوب می شد.
وقتی امکانی باشد هر کسی دوست دارد از آن استفاده کند.
خب مسلم است که در هر روش سنجشی بی عدالتی هایی وجود داره. همین کنکور خودش پر بی عدالتیه! تمام علم فردی با صد و پنجاه تا تست محک می خوره.
این دوستانی هم که از سهمیه ها استفاده می کنند خودشان قانون گذار نیستند. فقط انتخاب کننده هستند.
اگر قانون نیاز به اصلاح دارد خب اصلاح کنندگان باید آن را اصلاح کنند نه دانشجوهایی که چهار سال درس خواندند که یک چنین روزی ازش استفاده کنند.
سوال: اگر برای پذیرش در دانشگاه های خارج از کشور هم کنکور بگذارند عادلانه است یا همین روش کنونی؟
هر کاری نقصی دارد. نمی شود نقص کار را انداخت به گردن دانشجوی ممتاز و گفت او حق خوری کرده یا نکرده. از کجا باید فهمید چه کسی حق خوری کرده چه کسی واقعا ممتاز شده؟!

صدای همهمه می آید.
و من مخاطب تنهای بادهای جهانم.
و رودهای جهان رمز پاک محو شدن را
به من می آموزند.
۷
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mohammad-A , پروفسور , tiger2012 , m_gh , سجاد۶۷ , Engineer
ارسال: #۲۶۵
۰۴ شهریور ۱۳۹۲, ۰۱:۱۴ ق.ظ
(۰۴ شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۰۰ ق.ظ)iman30v نوشته شده توسط:  
(04 شهریور ۱۳۹۲ ۱۲:۴۲ ق.ظ)leila_h2009 نوشته شده توسط:  

من تا اینجا که دنبال کردم، احتمالا خانم لیلا از جمله دانشجوهایی هستن که درسشون خوبه و اهل پاچه خاری استاد نبودن. و از دانشجوهایی که پاچه خاری کردن و معدلشون بیشتر شده و به دانشگاه های صنعت شریف یا امیرکبیر راه پیدا کردن، عصبانی اند.
منظور من این نیست که هرکسی به این طریق وارد شده، حقش نبوده و پاچه خار بوده.
خیلی هاشون حقشون بوده. اما هستند کسانی که با چرب زبونی معدلشون رو از کسایی که واقعا ممتاز اون کلاس بودن، بیشتر کردن.
اگر خانم لیلا هم منظورشون این بوده، من هم باهاشون موافقم و از این جور دانشجوها دلخورم. چون حق اون دانشجوی ممتاز واقعی رو خوردن (خودم به شخصه ۲ موردش رو دیدم که با سهمیه شاگرد اولی وارد این دانشگاه ها شدن، در حالی در طول تحصیلات کارشناسی، از لحاظ سطح دانش در حد ۵ نفر اول هم نبودن، چه برسه به شاگرد اول! )

یکی از دوستان هم حرف قشنگی زد. اگه اون دانشجوهای ممتاز ۴ سال زحمت کشیدن و توی همه مباحث آمادگی دارن، پس دیگه نباید نگران باشن و بیان توی کنکور با بقیه رقابت کنن. کسی که ممتاز واقعی باشه، توی کنکور هم جزء ممتاز ها میشه و میتونه با امیرکبیر و صنعتی شریف وارد بشه. سهمیه شاگرد اول ها رو به سهمیه معمولی اضافه کنن. به نظر من اینجوری عادلانه تره.

نخیر ممتاز نبودم از نظر پاچه خواری البته!
رتبه من زیر ۱۰۰ شده حالا بماند چند
فقط همین اندازه که من ترم آخر ۱۴ واحد داشتم و استادا تا رتبه منو فهمیدن عین ۱۴ تا رو ۲۰ دادن
من به این معدل دیگه نیازی نداشتم فقط خواستم بگم که
۲۰ گرفتن از استادا هنر نیست به راحتی میشه ۲۰ گرفت
۳
۵
ارسال: #۲۶۶
۰۴ شهریور ۱۳۹۲, ۰۱:۱۶ ق.ظ
(۰۴ شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۰۰ ق.ظ)iman30v نوشته شده توسط:  یکی از دوستان هم حرف قشنگی زد. اگه اون دانشجوهای ممتاز ۴ سال زحمت کشیدن و توی همه مباحث آمادگی دارن، پس دیگه نباید نگران باشن و بیان توی کنکور با بقیه رقابت کنن. کسی که ممتاز واقعی باشه، توی کنکور هم جزء ممتاز ها میشه و میتونه با امیرکبیر و صنعتی شریف وارد بشه. سهمیه شاگرد اول ها رو به سهمیه معمولی اضافه کنن. به نظر من اینجوری عادلانه تره.

ماتو کلاسمون چند تا ابر درسخون داشتیم انصافا هم باسوادبودن کنکور دادن رتبه هاشونم گویا بود ازسهمیه شاگرداولی و المپیادشونم استفاده نکردن

Maybe you fall
You shouldn't give up
You should stand
and
Try again and again...
۳
۱
ارسال: #۲۶۷
۰۴ شهریور ۱۳۹۲, ۰۱:۳۰ ق.ظ
فک کنم اگه سنجش بگه نتیجه ها یک هفته دیرتر اعلام میشه،اینجا جنگ جهانی راه می افته...ماشالا همه عصبین...توکل کنین بابا...

به یاد آن لحظه باش که به خاطرت همه چیزم را به دست باد سپردم...
۱۹
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: ana_12345 , tiger2012 , Apple.CS , nassim92 , omidranjbar
ارسال: #۲۶۸
۰۴ شهریور ۱۳۹۲, ۰۱:۴۹ ق.ظ
راستی بچه ها برا آقایی منم دعا کنین جای خوب قبول شه ما الان تکلیف کار و محل زندگی و... همه چی مون به جواب و جای قبولی ایشون ربط داره گناهی خیلی سختی کشید تازه نامزد کرده بودیم ماه عسلمون با کتاب کنکور رفتیم مشهد!!!!!!!!خیلیا با تعجب به ما نگاه کردن اما ما تصمیممون رو گرفته بودیم خیلیا دلشون به حال ماسوخت Cool روزای پر استرسی بوداما به هرحال گذشت دیگه من نگم خودتون حدس بزنین چیا کشیدیم فکرشو میکنم مغزم سوت میکشه........(دوستان گوشاتون بگیرین صدای این سوت بنفش اذیتتون نکنه Big Grin )

دوستان دعا یادشون نره
من برا هممممممممممممه تون دعا کردم جواب زحمتاتون بگیرینSmile برا مردها بیشتر دعا کردم چون "مرد" هستن و مرد بودن کار سختیه مسولیت سنگنیه که همه آقایون در آینده به دوش خواهند کشیدWink

Maybe you fall
You shouldn't give up
You should stand
and
Try again and again...
۱۶
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: persian_boy , saho , publin , m_gh , سجاد۶۷ , Engineer
ارسال: #۲۶۹
۰۴ شهریور ۱۳۹۲, ۰۱:۵۲ ق.ظ
سلام مجدد به همه دوستان عزیز مانشتی. حضور در جمع جوانان پرشور، همیشه منو سرشار از انرژی می کنه. به همین خاطره که ۹۰ درصد دوستام از خودم کم سن و سال ترن.Big Grin در این لحظاتِ بقول دوستان «شمارش معکوس»، گفتم شاید بد نباشه چندتا از جملات حکیمانه «برتراند راسل» فیلسوف شهیر انگلیسی رو براتون نقل قول کنم. بعضی وقتا، نگاه و تفکر دقیق و عمیق در مورد این جور جملات، می تونه «زاویه دید» ما رو نسبت به مسائل زندگی مون تغییر بده و این، همون چیزیه که میتونه از یه «آدم عادی»، یه «آدم منحصربفرد» بسازه. آدمی که دیگه سرگردان نیست و تکلیفش با خودش و مابقی عمرش روشنه. میدونه ارزش هاش چیه، ضد ارزش هاش چیه، از خودش و زندگیش و اطرافیانش چه انتظاراتی داره. وظایف و مسؤولیت هاش در مورد خودش و دیگران چیه. خیلی از ما آدمای عادی، هنوز جواب این سؤالات رو توی دهه ۲۰ یا ۳۰ عمرمون پیدا نکردیم. واسه همینه که سردرگمیم. به آرامش نمی رسیم. بعد بطور مقطعی دل به چیزهایی می بندیم تا از پاسخ دادن به این سؤالات اساسی طفره بریم. مثلاً قبولی توی یه رشته و دانشگاه خوب تو مقطع ارشد می شه غایت آرزومون. خوب قبول می شیم و بعدش هم فارغ التحصیل می شیم. ولی خیلی هامون باز به آرامش نمی رسیم. می ریم سراغ دکترا ولی این روند همینطوری می ره جلو و ما هنوز احساس خوشبختی و آرامش نمی کنیم.
بیایید واقع بین باشیم. خودمون رو گول نزنیم. بیایید عمیق تر به زندگی فکر کنیم. اونوقت شاید قبول شدن یا نشدن توکنکور برامون حکم مرگ و زندگی رو پیدا نکنه. اگه می خواید قدر لخظه لحظه زندگی رو بدونید، دنیا رو از دریچه چشم اون بیمار سرطانی ای نگاه کنید که دکترا جوابش کردن و فقط ۳ ماه برای زندگی فرصت داره. خدا نکنه هیچ کدوم از شما توی این موقعیت قرار بگیرید ولی زندگی قابل پیش بینی نیست و این تعارف نداره. من از خدا برای شما برادران و خواهران عزیزم و خودم آرزوی آرامش و عاقبت به خیری دارم و از صمیم قلب آرزو می کنم خداوند معنای خوشبختی واقعی رو به ما یاد بده تا در گیر و دار ظواهر زندگی، از خود زندگی غافل نشیم. آمین یا رب العالمین

۱- هرگز حاضر نیستم به خاطر عقایدم بمیرم، چون ممکن است عقایدم اشتباه باشند.

۲- آرمانهای ما فقط با درآمیختن با جهان به ثمر می رسند و چون از جهان جدا شوند عقیم می مانند. اما آرمانی که از حقیقت بترسد یا از پیش بخواهد که جهان موافق خواهشهای او باشد توانایی این آمیزش را ندارد.

۳- ترس از عشق، ترس از زندگی است و آنان که از عشق دوری می کنند مردگانی بیش نیستند.

۴- اینکه نظری را همه می پذیرند، نمی تواند دلیلی بر درست بودن آن نظر باشد. در حقیقت، با توجه به نادانی اکثریت نوع بشر، امکان نادرست بودن نظری که همگان آن را می پذیرند بیشتر است تا عکس آن.

۵- ما متوجه خواهیم شد که محکمترین و تعصب آمیزترین باورهای ما آنهایی هستند که کمترین دلیل ها برای درستی شان در دست است.

۶- اگر بنا باشد که جهان از فاجعه هایی که آن را تهدید می کنند جان به در برد مردمان باید بیاموزند که دامنه ی همدردی شان را گسترده تر سازند.

۷- انسانی که امید و آرزویش از حدود زندگانی شخصی فراتر رفته باشد مانند انسانی که آرزوهایش محدود باشد در معرض ترس نیست.

۸- اگر خوب زندگی کنی به حتم شاد نمی شوی، اما اگر شاد باشی خوب زندگی خواهی کرد.

۹- راز شادمانی در این است: بگذارید دلبستگی‌های شما تا حد امکان گسترده باشند. بگذارید واکنش‌هایتان نسبت به چیزها و اشخاصی که به آنها دلبستگی دارید، به جای دشمنانه بودن، تا حد امکان دوستانه باشد.

۱۰- بذر اندیشه و فکر بپاش، عمل و نتیجه درو کن.

۱۱- وقتی این همه اشتباهات جدید وجود دارد که می‌توان مرتکب شد، چرا باید همان قدیمی‌ها را تکرار کرد.

۱۲- گرفتاری این دنیا از این است که نادان از کار خود اطمینان دارد و دانا از کار خود مطمئن نیست.

۱۳- اگر انسان را معجونی از فرشته و حیوان بدانیم حقّاً درباره حیوان بی انصافی کرده ایم پس چه بهتر است که او را ـ ترکیبی از فرشته و شیطان بدانیم.

۱۴- وقتی که از تلف‌کردن آن لذت می‌بری، وقت تلف‌شده نیست.

۱۵- متأسفانه بسیاری از مردم پس از این‌که به دامان شوربختی درافتادند، به سعادت از دست‌رفته خویش پی می‌برند.

۱۶- احساس وظیفه در کار، نیکو و در روابط، آزاردهنده است. انسان ها تشنه محبت اند نه مراقبت.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------
از همه دوستان التماس دعای خیر دارم. یا علی

یک دلشکسته گـر که دعـاگویتان شـود
به زآنکه خود نشسته و عمری دعا کنید

وقتی خدا می بخشد، من که باشم که نبخشم(نلسون ماندلا-۴۶۶۶۴)
۷
۴
 سپاس‌گزاری شده توسط: ankaboot , samaneh_aftab , Engineer
ارسال: #۲۷۰
۰۴ شهریور ۱۳۹۲, ۰۷:۲۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ شهریور ۱۳۹۲ ۰۷:۵۴ ق.ظ، توسط kevin.)
کلا این نحوه تاثیر معدل بسیار ناعادلانه هست اولا اون ضریب معدلی که دانشگاه ها میخورن ثانیا اون ۲۰ درصد تاثیر دادن معدل که خیلی تو جابجایی رتبه ها تاثیر داره ثالثا هم اون سهمیه رتبه اولی من امسال رتبم چهل و خورده ای شد ه با معدل ۱۵/۵ مطمین هستم اگر معدل و تاثیر نمیدادن الان زیر ۳۰ بود رتبم ولی چه میشه کرد .کسایی رو میشناسم تو دانشگامون معدلای انچنانی داشتن ولی رتبه های نجومی اوردن بعضیاشون که این قدر از رتبه هایی که اوردن خجالت میکشن که بگن اصلا برگشتن گفتن ما تو کنکور شرکت نکردیم حالا بماند که ما تو جلسه رویتشون کردیم خود بنده اخلاقم طوریه زیاد با کسی گرم نمیگیرم توی طول تحصیل هم رابطم با استاد ها در حد سلا کردن بود و کاری به کارون نداشتم اخر ترمم به همون نمره ای که میگرفتم راضی بودم ولی بعضیا رو میشناختم نمره ۱۱ شونو تا ۱۶ با چاپلوسی و گرم گرفتن با استاد و قرار دادن استاد توی امپاس!!!!!!!!!بالا بردن .اخه چه معنی داره هم ۲۰ درصد توی کنکور معدل و تاثیر بدن همم اونایی که نفر اول کلاسشون از نظر معدل هستن باز یه سهمیه جداگانه داشته باشن؟؟؟؟

چرا من نمیتونم منفی مثبت بدم؟؟؟کدوم ..... ی منفی مثبت من و بسته؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!! عیب نداره بیاین هرچقدر میخواین منفی بکوبین تا عقده هاتون خالی شه بعدش میان منفی مثبت ما رو میبندن یه پست دادم گفتم کدوم دانشگاه امکانات ورزشی داره و بیاین از سوابق ورزشی بگین ۳ نفر اومدن منفی زدن این به غیر از عقده داشتن نشونه چیه؟؟؟البته من هیچ کینه ای از کسی به دل ندارم.منفی مثبت ما رو میبندن اونوقت روی هر پستی که میزنیم میان یه منفی میکوبن من که میدونم این منفی زنای من کین ولی بزنید عزیزان بزنید شاید عقده های فروخفتتون تسکین پیدا کنه خوشحالم که با منفی زدن روی پستهام شاید این عقده ها خالی شه فردا به صورت دیگه ای بروز نکنه!!!!!!!!

(۰۳ شهریور ۱۳۹۲ ۰۸:۲۴ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  خب کم کم دارم استرسی میشم.

وقت حرم رفتنه. امام رضا دوباره کارم گیرته Heart
ببینم مگه تو نبودی که یه تاپیک درست کرده بودی که افراد بی خدا باهوشن ترن و فلان و بهمن ؟؟؟چی شده حالا رفتی حرم دخیل بستی؟؟؟؟
۷
۴

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۸۵ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  نتایج نهایی ارشد کامپیوتر ۹۱ mj_shbn ۲۷۲ ۱۶۱,۹۰۲ ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ۰۴:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: mahziar0
  اعلام نتایج دکتری ۹۴ Bache Mosbat ۱۱ ۱۰,۷۱۰ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  کارنامه اولیه و نهایی دکتری رشته آیتی lotuss ۱۲ ۶,۴۴۲ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش معماری کامپیوتر انرژی مثبت ۱ ۴,۱۹۹ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ق.ظ
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۵۱۶ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
  بحث در مورد نتایج اولیه ازمون دکتری ۹۲ mkiani ۳۷ ۳۰,۵۹۹ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ق.ظ
  اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۲,۳۶۳ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۴:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
  راهنمائی در خصوص استفاده از سامانه سنجش HamidReza1 ۵ ۵,۱۰۰ ۲۸ شهریور ۱۳۹۸ ۰۶:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Information اعلام نتایج انتخاب رشته آزمون دکتری ۹۸ aliali256 ۱۵۳ ۷۱,۶۹۰ ۲۲ شهریور ۱۳۹۸ ۱۲:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close