زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۰۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

توصیه هایی برای دوستان کنکوری (گروه دوم)

ارسال: #۱۶
۱۶ شهریور ۱۳۹۲, ۱۲:۴۹ ب.ظ
سلام
با تشکر از آقای جهانی که واقعا اجرشون با خدا
از اینکه اینهمه وقتتون رو برای راهنمایی ما میذارید ممنون

راستش من جزئ گروه ۲ هستم علاوه بر این مشغول کار و خانه داری و بچه داری هم هستم
به نظرتون ۲ ماه مرخصی بدون حقوق بگیرم بشینم خونه و درس بخونم

امسال حسابی دپرس شدم مخصوصا که آزاد قبول نشدم

امروز از آن من استBlush
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۷
۱۷ شهریور ۱۳۹۲, ۰۷:۰۵ ب.ظ
دوستان به آقای جهانی و همه دوستان

منم که قبول نشدم و به فکر کنکور امسالم. چون حالم گرفته بود هنوز شروع نکردم.

یه تصمیمی میخوام بگیرم .

میخوام واسه امسال کارمو تعطیل کنم بچسبم به درس!

به نظرتون اینکارو بکنم یا نه؟ بعضی از دورو بری هام میگن کارتو ول نکن،تو این دوره زمونه کار سخت گیر میاد. در کنار کار درستو هم بخون. بعضی هام میگن چون هدفت خیلی مهم تره کارو ول کن به خودت سختی بده بچسب به ارشد!

شما جای من بودید چیکار میکردید؟

به قول یکی از دوستان مانشتی:

انقدر شکست میخورم تا راه پیروزی را یاد بگیرم
۰
۰
ارسال: #۱۸
۱۸ شهریور ۱۳۹۲, ۰۱:۱۶ ب.ظ
RE: توصیه هایی برای دوستان کنکوری (گروه دوم)
(۱۷ شهریور ۱۳۹۲ ۰۷:۰۵ ب.ظ)Mohammad.K نوشته شده توسط:  دوستان به آقای جهانی و همه دوستان

منم که قبول نشدم و به فکر کنکور امسالم. چون حالم گرفته بود هنوز شروع نکردم.

یه تصمیمی میخوام بگیرم .

میخوام واسه امسال کارمو تعطیل کنم بچسبم به درس!

به نظرتون اینکارو بکنم یا نه؟ بعضی از دورو بری هام میگن کارتو ول نکن،تو این دوره زمونه کار سخت گیر میاد. در کنار کار درستو هم بخون. بعضی هام میگن چون هدفت خیلی مهم تره کارو ول کن به خودت سختی بده بچسب به ارشد!

شما جای من بودید چیکار میکردید؟

سلام دوست عزیز. به عنوان برادر بزرگتر بهت اکیداً توصیه می کنم که کارت رو ول نکن. به خصوص اگر دولتی و رسمیه. بحران بچه های دهه شصت به بالا، بحران کاره نه مدرک تحصیلی. شما الان خودت می بینی که اکثر دانشگاه های معتبر کشور دارن بدون کنکور دانشجوی پولی می پذیرن. و در بعضی موارد فقط پولی! به عنوان مثال، به گفته یکی از دوستان من که واسه دکترا می خوند، دانشگاه شهید بهشتی امسال تو مقطع دکترا، اصلاً ظرفیت روزانه و شبانه اعلام نکرده و فقط دانشجوی پولی گرفته. بنابراین، پول داشته باشی مدرک هم می تونی داشته باشی ولی عکسش همیشه صادق نیست. درس خوندن با کار کردن هیچ منافاتی نداره به شرط اینکه برنامه ریزی دقیق داشته باشی و از وقتت استفاده بهینه کنی.

یه قانون تو فیزیک هست بنام قانون آنتروپی. تصور کن یه جعبه چوبی داری که با یه سری تخته پارتیشن بندی شده و تو هر پارتیشنی، یه تعداد گلوله فلزی ریختن. قانون آنتروپی می گه اگه این تخته ها رو از تو جعبه برداری، گلوله ها با «بی نظم ترین حالت ممکن» کنار هم قرار می گیرن. اون جعبه، کل زمان شما در شبانه روزه. اون تخته ها، کار، زندگی (مجردی یا متأهلی)، ورزش، تفریح و ... هستن که زمان شما رو به بخش های کوچیکی تقسیم کردن و به اونا نظم دادن. اون گلوله ها هم تیکه های کوچیک زمان های شماست. حالا اگه شما کار، تفریح، ورزش و ... رو به خاطر مطالعه از برنامه زندگیت حذف کنی، نظم موجود در تیکه های زمانی شبانه روزت رو از دست می دی و مثل همون گلوله ها دچار هرج و مرج می شن. بعد مدیریت کردن روی اونا بسیار مشکل می شه. پس یه برنامه ریزی درست بکن که هم به کار و زندگی و ورزش و تفریحت برسی و هم به درس خوندنت. موفق باشی. یا علی

یک دلشکسته گـر که دعـاگویتان شـود
به زآنکه خود نشسته و عمری دعا کنید

وقتی خدا می بخشد، من که باشم که نبخشم(نلسون ماندلا-۴۶۶۶۴)
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mohammad.K
ارسال: #۱۹
۲۲ شهریور ۱۳۹۲, ۱۱:۳۹ ب.ظ
(۱۵ شهریور ۱۳۹۲ ۰۹:۱۹ ب.ظ)ksvdk نوشته شده توسط:  سلام مرسی از لطف زیادتون .
اگه لطف کنید منو راهنمایی بفرمایین که اله نور می شه.
خودمم نمیدونم جزو کدوم گروه محسوب میشم ۲-۴یا۶
من کاردانی دانشگاه ایلام و کارشناسی پیامنور نرم ا فزار دارم سال ۹۱کنکور آیتی دادم شد۱۳۰۰۰ سال گذشته طرح تضمیینی پارسه شرکت کردم شامل پکیج کتاب و ۸آزمون که البته فقط صبح تونستم از ساعت۹تا ۲-۳ خوب درس بخونم چون بعد ظهرش منشی یک کلینیک بودم باید میرفتم سر کار،سر جلسه اینقدر اعتماد بنفسمو از دست دادم که ۱۰-۱۲ سوال جواب داده بودم ترسیدم دوباره برگشتم ۳-۴ تایی رو زدم البته خدایی سخت بود خلاصه رتبم افتضاح بود ۷۰۰۰شدک دیگه هیچی.حالا به نظرتون با توجه به سخت بودن کنکور آیتی برای من بشینم نرم بخونم یا آیتی.و چه کارهایی یا چه درس و... ای باید در اولویت باشه با اوضاعی که عصر سر کار برم و انشالله دیگه از سه ردنشمو کنکور امسالو قبول شم .البته از دیشب شرو کردم به خوندن.
والبته احساس میکنم نرم افزار آسان تره ولی با یه سری از درساش مثل نظریه و ریاضی مشکل دارم.
و ی چیز بد راجع به خودم اینکه به استخاره اعتقاد دارم استخاره گرفتم بخونم یا نه گفتش نه.
سلام دوستان کسی نبود مارو راهنمایی بکنه HuhWink
۰
۰
ارسال: #۲۰
۲۳ شهریور ۱۳۹۲, ۱۲:۰۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ شهریور ۱۳۹۲ ۱۲:۱۱ ق.ظ، توسط marisa.)
(۱۵ شهریور ۱۳۹۲ ۰۹:۱۹ ب.ظ)ksvdk نوشته شده توسط:  سلام مرسی از لطف زیادتون .
من کاردانی دانشگاه ایلام و کارشناسی پیامنور نرم ا فزار دارم سال ۹۱کنکور آیتی دادم شد۱۳۰۰۰ سال گذشته طرح تضمیینی پارسه شرکت کردم شامل پکیج کتاب و ۸آزمون که البته فقط صبح تونستم از ساعت۹تا ۲-۳ خوب درس بخونم چون بعد ظهرش منشی یک کلینیک بودم باید میرفتم سر کار،سر جلسه اینقدر اعتماد بنفسمو از دست دادم که ۱۰-۱۲ سوال جواب داده بودم ترسیدم دوباره برگشتم ۳-۴ تایی رو زدم البته خدایی سخت بود خلاصه رتبم افتضاح بود ۷۰۰۰شدک دیگه هیچی.حالا به نظرتون با توجه به سخت بودن کنکور آیتی برای من بشینم نرم بخونم یا آیتی.و چه کارهایی یا چه درس و... ای باید در اولویت باشه با اوضاعی که عصر سر کار برم و انشالله دیگه از سه ردنشمو کنکور امسالو قبول شم .البته از دیشب شرو کردم به خوندن.
والبته احساس میکنم نرم افزار آسان تره ولی با یه سری از درساش مثل نظریه و ریاضی مشکل دارم.
و ی چیز بد راجع به خودم اینکه به استخاره اعتقاد دارم استخاره گرفتم بخونم یا نه گفتش نه.
عزیزم
اول که من عقیده دارم برای چیزی که با عقل میشه جواب داد نباید استخاره گرفت ... به نظر خودت چه اتفاق بدی میتونه با درس خوندن بیوفته؟

من که فکر میکنم آدم تلاشش رو میکنه .. ایشالا که همه قبول بشیم ولی اگر خدایی نکرده کسی قبول هم نشد چیزی رو از دست نمیده که حداقل برای خواستش تلاش کرده
من خیلیارو دیدم که شاغل هستند و درس هم میخونند ..... مطمعنا چند برابر بقیه باید زحمت بکشی ولی نشدنی نیست
در ضمن فکر میکنی اونایی که شاغل نیستن واقعا روزی چند ساعت میخوانند؟
اتفاقا از جنبه مثبت که نگاه کنی چون وقتت محدوده کمتر تلف میکنیش

A WORLD OR DREAM IS WHAT WE SHARE
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mohammad.K , ksvdk
ارسال: #۲۱
۲۹ شهریور ۱۳۹۲, ۱۰:۱۵ ق.ظ
(۲۳ شهریور ۱۳۹۲ ۱۲:۰۱ ق.ظ)marisa نوشته شده توسط:  
(15 شهریور ۱۳۹۲ ۰۹:۱۹ ب.ظ)ksvdk نوشته شده توسط:  سلام مرسی از لطف زیادتون .
عزیزم
اول که من عقیده دارم برای چیزی که با عقل میشه جواب داد نباید استخاره گرفت ... به نظر خودت چه اتفاق بدی میتونه با درس خوندن بیوفته؟

من که فکر میکنم آدم تلاشش رو میکنه .. ایشالا که همه قبول بشیم ولی اگر خدایی نکرده کسی قبول هم نشد چیزی رو از دست نمیده که حداقل برای خواستش تلاش کرده
من خیلیارو دیدم که شاغل هستند و درس هم میخونند ..... مطمعنا چند برابر بقیه باید زحمت بکشی ولی نشدنی نیست
در ضمن فکر میکنی اونایی که شاغل نیستن واقعا روزی چند ساعت میخوانند؟
اتفاقا از جنبه مثبت که نگاه کنی چون وقتت محدوده کمتر تلف میکنیش

مرسی از دلداریتون دوست عزیز انشا الله که همه قبول میشیم.Wink
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Music معرفی آهنگ‌هایی که حسابی دوسشون داریم! Amir V ۱,۱۵۱ ۲۳۹,۸۳۷ ۳۰ آذر ۱۴۰۰ ۰۵:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Azaadi
  منبع مناسب تستی و کنکوری درس شناسای الگو atousayazd ۷ ۷,۱۸۹ ۲۰ بهمن ۱۳۹۹ ۰۳:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: سعید_سخت افزار
  درخواست ارائه تکمیل ظرفیت دکتری نیمسال دوم دانشگاه ازاد alireza6660 ۱ ۳,۹۳۹ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کتاب های کنکوری ارشد هوش مصنوعی bahar1362 ۰ ۲,۱۶۰ ۱۵ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: bahar1362
Smile فروش کتابهای دست دوم و ارزان آمادگی ارشد انفورماتیک پزشکی qizilbash ۱ ۴,۳۰۰ ۲۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۱:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: zeilabi69
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۸۹۰ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۳۸,۲۰۴ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
  درآمد شما در سایت هایی مثل کافه بازار و مایکت چقدر است؟ applepeach ۴ ۷,۵۸۸ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۲۵ ق.ظ
آخرین ارسال: packationmachinery
  خرید کتابهای دست دوم پوران پژوهش همه دروس ارشد فناوری اطلاعات sherwod7 ۳ ۵,۲۲۵ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۰۸:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: roxana.r
  نکات کنکوری روز خواستگاری Fardad-A ۳۷ ۳۲,۲۶۵ ۰۵ دى ۱۳۹۸ ۰۶:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Behnam‌

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close