زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۴:۱۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

پاسخ به سوالات درس مهندسی نرم افزار

ارسال:

jahani پرسیده:

دوستان کنکوری با سلام
از آنجا که خود من توصیه کرده بودم به دوستان که کتاب مهندسی نرم افزار مدرسان رو بگیرند و ممکنه خوب با خوندن این کتاب باز ابهاماتی برای دوستان وجود داشته باشه در این تاپیک من تلاش میکنم به سوالات دوستان پاسخ دهم. همچنین در ارتباط با درس مهندسی نرم افزار اگر کسی سوالی داشته باشه و یا ابهامی داشته باشه سعی میکنم پاسخگو باشمSmile

(۲۴ مرداد ۱۳۹۲ ۰۷:۴۶ ب.ظ)friendchp نوشته شده توسط:  
(24 مرداد ۱۳۹۲ ۰۲:۵۸ ب.ظ)jahani نوشته شده توسط:  
سلام آقا سعید
من امروز تا ص۱۷ رو که خوندم بعضی از نمودار ها(مثلا نمودار آبشاری همشون از استقرار به سمت تحلیل هستند و نمودار radرو هم اصلا متوجه نشدم نه تو کتاب پرسمن هست و نه توی سامرویل(البته سامرویل ۸۵رو دارمBig Grin) و البته با نمودار های رد کتاب های کنکوری دیگه فرق داره ) رو متوجه نشدم بعد یه نکته دیگه تو کتاب پرسمن ویرایش هفتم ترجمه سالخورده که دارم پیچشی ترکیب نمونه سازی با آبشاری هست اما در اینجا نوشته ترکیب radو آبشاری ...اینا قضیش چیه میشه یکم توضیح بدین ؟
بزررگترین نقطه ضعف این کتاب شکل هست خود من هم قبول دارم به لحاظ شکلی کلا این کتاب شکل کم دارهSmile اون مورد نمودار ابشاری هم که میگید جهت فلشها برعکس خوردهSmile حق با شماستSmile به هر حال چاپ اول کتاب هست و از این دست مشکلات تو کتاب وجود دارهSmile
در ارتباط با شکل نمودار RAD هم فکر کنم مرجع آن کتاب پرسمن باشد. حالا باز چک میکنمSmile در ارتباط با مدل نمونه سازی تو کتاب نگفته که ترکیب ابشاری و RAD هست بلکه گفته مدل تقویت شده آبشاری و RAD هست. یعنی این دو مدل نقایصی داشتند که سعی شده در این مدل فرآیندی چدید اصلاح شود. در مورد ترکیب هم حق با شماست اگر به تست شماره ۱۰ از قسمت تستهای کنکوری فصل اول مراجعه کنی (فکر کنم تست کنکور سراسری ۸۷ هست) به این نکته میرسیSmile

نقل قول این ارسال در یک پاسخ

۰
ارسال:

hamid88 پاسخ داده:

آقای جهانی ایشالا که خلاصه هاش درسته دیگه؟
من امروز خریدمش و میخوام شروع کنم
اگه مشکلی تو شکل داره یا غلط املایی دارن که با کتاب کمکی ناظمی کمک بگیرم و برم جلو

پیشنهاد شما واسه کتاب کمکی واسه جاهایی که مدرسان کم توضیح داده یا شکل نکشیده ، چیه؟

۰
ارسال:

jahani پاسخ داده:

شکلها اخه چندان اهمیتی ندارند (برای کنکور لا اقل) تو قسمت نمودارهای DFD و تو قسمت فصل پنجم شکلهایش خیلی کامل نیستند. باقی جاها چندان مشکلی نداره مگه این که مشکلی باشه که من ندیده باشمSmile

۰
ارسال:

friends پاسخ داده:

RE: پاسخ به سوالات درس مهندسی نرم افزار

اقای جهانی تست شماره ٣ و٤ صفحه ٢٧ به نظرتون اشکال نداره؟؟ در هر دو این گزینه
نرم افزار رو به زوال میرود زیرا خطا ها و مشکلات به درستی در مرحله تولید برطرف نشده است در صورتی طبق خود کتاب نرم افزار رو به زوال میرود به خاطر تغییرات بعد از مرحله تولید ممنون اگه توضیح بدید

۰
ارسال:

okok پاسخ داده:

سلام دوستان
من درس مهندسی نرم افزار انتشارات مدرسان شریف رئ دارم ... اصلا متوجه نمی شم چی نوشته!!!
چکار کنم؟

ارسال:

ziba.O پاسخ داده:

(۱۳ آبان ۱۳۹۳ ۱۰:۳۳ ق.ظ)okok نوشته شده توسط:  سلام دوستان
من درس مهندسی نرم افزار انتشارات مدرسان شریف رئ دارم ... اصلا متوجه نمی شم چی نوشته!!!
چکار کنم؟

مدرسان که خیلی خب توضیح داده نرم افزارو. اگه سختته با پرسمن رفع اشکال کن جاهاییرو که مشکل داری
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۷,۹۴۳ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  جزوه خلاصه نکات مهم فصول ابتدایی درس مهندسی نرم افزار Happiness.72 ۱ ۳,۴۸۷ ۱۳ خرداد ۱۴۰۱ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: M o h m m @ d
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۳۱۴ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۱۱۶ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995
  آزمون دکتری نرم افزار و الگوریتم ۱۴۰۰ Seyyedab ۴۶ ۱۷,۸۳۶ ۰۹ مهر ۱۴۰۰ ۰۵:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Seyyedab
  فیلم های مهندسی نرم افزار خلیلی فر osouly ۰ ۱,۹۰۰ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: osouly
  سوالات آزمونهای کارشناسی ارشد با پاسخ تشریحی sima84 ۰ ۲,۱۸۵ ۰۱ اسفند ۱۳۹۹ ۱۱:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۳۳۲ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
Heart نرم افزار رها بختیاری ۰ ۲,۹۸۸ ۰۵ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: رها بختیاری
  مجموعه تمارین و سوالات امتحانی درس طراحی الگوریتم دانشگاه MIT (سال ۲۰۰۰-۲۰۱۲) Farid_Feyzi ۵ ۷,۲۲۱ ۳۰ آبان ۱۳۹۹ ۱۰:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: s-taheri

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close