زمان کنونی: ۳۱ فروردین ۱۴۰۳, ۰۷:۴۲ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کتاب "مقدمه ای بر نظریه زبانها و ماشینها 'لینز' " کدام ترجمه و ویراش ؟

ارسال:
۲۳ مرداد ۱۳۹۲, ۱۰:۱۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ مرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۷ ق.ظ، توسط reza6966.)
سلام دوستان عزیز مانشتی

بهترین ترجمه این کتاب که شامل متن روان و سلیس و اشتباهات کمتری باشه کدام هست ؟ و اینکه گویا ویرایش پنجم هم عرضه شده , آیا ویرایش پنجم تفاوت زیادی با چهارم دارد ؟ و اینکه برای کنکور ۹۳ بهتر است ویرایش پنجم مطالعه شود ؟
و همچنین کدام حل تمرین این کتاب بهتر از دیگر ترجمه ها می باشد ؟

سپاس
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۴ مرداد ۱۳۹۲, ۰۵:۴۲ ب.ظ
RE: کتاب "مقدمه ای بر نظریه زبانها و ماشینها 'لینز' " کدام ترجمه و ویراش ؟
به نظر من، ترجمه بابک سلیمی.

Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk 4 Beta

There is no there there.
 سپاس‌گزاری شده توسط: reza6966 , ماه بانو
ارسال:
۲۴ مرداد ۱۳۹۲, ۰۶:۱۹ ب.ظ
هیچکدام
تمرینای کتاب لینز مهمه که اونم تو حل تمرین هست. خود کتاب لینز چیزی نداره جز اینکه شما یه مطلبی را که با خوندن کتاب کنکوری توی یک ساعت می فهمید را باید توی کتابای ترجمه تا یکروز زور بزنید تا دستتون بیاد.
اول مطالب و جزییاتی را که برای حل کردن تمرینات نیازه( مثلا نحوه ی کار ماشین پشته یی ) را از کتاب ابراهیم اکبری بخونید و بعد شروع به خوندن حل تمرین ناصری کنید. دست آخر هم تست. تسها را هم هیچ کتابی به خوبی نظریه زبانهای مهدی جبل عاملی( انتشارات دانش پژوهان ) حل نکرده. نزدیکای کنکور هم از کتاب پارسه واسه مرور و جمعبندی استفاده کنید چون نکات را خوب دسته بندی کرده.
در ضمن تغییرات ویرایش پنج نسبت به ویرایش چهار ایناست: تغییر جلد- خوشکل تر شدن شکلها. اضافه شدن ماشین مترجم ( میلی مور ) به آخر فصل ماشینها ( این قسمت را فقط تو کتاب مهدی جبل عاملی دیدم )- اضافه شدن cd که شامل یه نرم افزار کاربردیه واسه وارد کردن ماشینها( به درد شما نمیخوره )
پس نیاز به خود کتاب لینز نیست. از ما گفتن و از شما نشنیدنSmile

غصه نخور کوچولو، تو هم یه روز بزرگ میشی
 سپاس‌گزاری شده توسط: reza6966
ارسال:
۲۴ مرداد ۱۳۹۲, ۰۹:۰۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ مرداد ۱۳۹۲ ۰۹:۱۱ ب.ظ، توسط reza6966.)
(۲۴ مرداد ۱۳۹۲ ۰۶:۱۹ ب.ظ)mhm-pc نوشته شده توسط:  هیچکدام
تمرینای کتاب لینز مهمه که اونم تو حل تمرین هست. خود کتاب لینز چیزی نداره جز اینکه شما یه مطلبی را که با خوندن کتاب کنکوری توی یک ساعت می فهمید را باید توی کتابای ترجمه تا یکروز زور بزنید تا دستتون بیاد.
اول مطالب و جزییاتی را که برای حل کردن تمرینات نیازه( مثلا نحوه ی کار ماشین پشته یی ) را از کتاب ابراهیم اکبری بخونید و بعد شروع به خوندن حل تمرین ناصری کنید. دست آخر هم تست. تسها را هم هیچ کتابی به خوبی نظریه زبانهای مهدی جبل عاملی( انتشارات دانش پژوهان ) حل نکرده. نزدیکای کنکور هم از کتاب پارسه واسه مرور و جمعبندی استفاده کنید چون نکات را خوب دسته بندی کرده.
در ضمن تغییرات ویرایش پنج نسبت به ویرایش چهار ایناست: تغییر جلد- خوشکل تر شدن شکلها. اضافه شدن ماشین مترجم ( میلی مور ) به آخر فصل ماشینها ( این قسمت را فقط تو کتاب مهدی جبل عاملی دیدم )- اضافه شدن cd که شامل یه نرم افزار کاربردیه واسه وارد کردن ماشینها( به درد شما نمیخوره )
پس نیاز به خود کتاب لینز نیست. از ما گفتن و از شما نشنیدنSmile
ممنون دوست عزیز
حرف شما درست هست و مطمئن باشید استفاده خواهم کرد از تجربه های شما
آقای ابراهیم اکبری , نام کتابشون چی هست ؟ کدام انتشارات ؟
پس به عقیده شما حل تمرین ناصری نثر روانتر و کم اشتباه تر هست و برای تست هم نظریه زبان های مهدی جبل عاملی

کتاب لینز رو برای این میخوام که اگر فهم مطلبی مشکل پیدا کردم به اون رجوع کنم , اگر در این مورد هم پیشنهادی داری که کدام ترجمه بهتر هست , ممنون میشم نظرتون رو بدونم

سپاس
ارسال:
۲۵ مرداد ۱۳۹۲, ۰۲:۴۱ ق.ظ
(۲۴ مرداد ۱۳۹۲ ۰۹:۰۸ ب.ظ)reza6966 نوشته شده توسط:  آقای ابراهیم اکبری , نام کتابشون چی هست ؟ کدام انتشارات ؟
نظریه زبانها و ماشینها- انتشارات علوم رایانه
(۲۴ مرداد ۱۳۹۲ ۰۹:۰۸ ب.ظ)reza6966 نوشته شده توسط:  کتاب لینز رو برای این میخوام که اگر فهم مطلبی مشکل پیدا کردم به اون رجوع کنم , اگر در این مورد هم پیشنهادی داری که کدام ترجمه بهتر هست , ممنون میشم نظرتون رو بدونم
ترجمه جعفر تنها بهتره. ولی وقتی گرفتی میفهمی که با داشتن اون کتابا نیاز نبود بگیری

غصه نخور کوچولو، تو هم یه روز بزرگ میشی
 سپاس‌گزاری شده توسط: reza6966
ارسال:
۲۵ مرداد ۱۳۹۲, ۰۴:۱۶ ب.ظ
(۲۵ مرداد ۱۳۹۲ ۰۲:۴۱ ق.ظ)mhm-pc نوشته شده توسط:  نظریه زبانها و ماشینها- انتشارات علوم رایانه
ترجمه جعفر تنها بهتره. ولی وقتی گرفتی میفهمی که با داشتن اون کتابا نیاز نبود بگیری
سپاس دوست عزیز , فردا بوک رو چک ویرایش پنجم این کتاب , ترجمه جعفر تنها موجود بود

ترجمه ها و حل تمرین های زیادی هستن , آدم توش میمونه کدوم انتخاب کنه

نظریه زبان ها و ماشین ها - انتشارات نما جهان فردا - بابک سلیمی , مجتبی پورمحقق
نظریه زبان ها و ماشین ها (ویرایش جهارم) - انتشارات کیان رایانه سبز - مترجم عبدالحسین صراف زاده , عبدالله ناصری
نظریه زبان ها و ماشین ها (ویرایش چهارم) - انتشارات پارس پیدورا - مترجم مهدی صادق زاده
نظریه زبانها و اتوماتا - انتشارات نص - مترجم جعفر تنها , محمد سلیمانی تبار
نظریه زبان ها و ماشین ها - انتشارات علوم رایانه - مولف ابراهیم اکبری

تشریح مسائل مقدمه ای بر نظریه زبان ها و ماشین ها - مولف عبد الله ناصری , فرشته مریوانی
حل تشریحی تمرینهای مقدمه ای بر نظریه زبانها و ماشینها - انتشارات ناقوس - مولف علی ریاحی
ارسال:
۲۸ شهریور ۱۳۹۲, ۰۶:۴۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ شهریور ۱۳۹۲ ۰۶:۵۸ ب.ظ، توسط ریحان.)
(۲۵ مرداد ۱۳۹۲ ۰۲:۴۱ ق.ظ)mhm-pc نوشته شده توسط:  
(24 مرداد ۱۳۹۲ ۰۹:۰۸ ب.ظ)reza6966 نوشته شده توسط:  آقای ابراهیم اکبری , نام کتابشون چی هست ؟ کدام انتشارات ؟
نظریه زبانها و ماشینها- انتشارات علوم رایانه
(۲۴ مرداد ۱۳۹۲ ۰۹:۰۸ ب.ظ)reza6966 نوشته شده توسط:  کتاب لینز رو برای این میخوام که اگر فهم مطلبی مشکل پیدا کردم به اون رجوع کنم , اگر در این مورد هم پیشنهادی داری که کدام ترجمه بهتر هست , ممنون میشم نظرتون رو بدونم

به هر حال ایشون کتب لینز که اینقدر مهمه واجبشون میشه.واینکه کتاب اکبری رامن دارم بسیار پیش پا افتادست...ایشونم که میگن درسها رابلدن

بچه ها این کتاب لینز که میگین همون جلد مشکیه از عبدالحسین صراف زادست؟ اینکه اخه خیلی بیخوده.من چندین بار خوندمش.اصن به درد کنکور نمیخوره که...کمک...

تنبلی دزد آرزوهاست...
ارسال:
۲۸ شهریور ۱۳۹۲, ۰۹:۱۰ ب.ظ
(۲۸ شهریور ۱۳۹۲ ۰۶:۴۴ ب.ظ)ریحان نوشته شده توسط:  به هر حال ایشون کتب لینز که اینقدر مهمه واجبشون میشه.واینکه کتاب اکبری رامن دارم بسیار پیش پا افتادست...ایشونم که میگن درسها رابلدن

بچه ها این کتاب لینز که میگین همون جلد مشکیه از عبدالحسین صراف زادست؟ اینکه اخه خیلی بیخوده.من چندین بار خوندمش.اصن به درد کنکور نمیخوره که...کمک...

ترجمه جعفر تنها انتشارات نص خوبه نسبتا , البته ویرایش ۵ من گرفتم که یه سری مطالب اضافه شده بهش و تمرین ها هم تعداد و ترتیبشون تغییر کرده
ارسال:
۱۷ مرداد ۱۳۹۳, ۰۷:۰۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ آذر ۱۳۹۳ ۱۲:۰۶ ق.ظ، توسط ebrahim.alaeee.)
از بین کتابهای ذکر شده
کتاب:نظریه زبانها و اتوماتا - انتشارات نص - مترجم جعفر تنها , محمد سلیمانی تبار
چون ویراست پنجم هست +حل تمرینات ویراست پنجم برای کنکورارشد مفیدتر است.(کتاب تشریح جامع مسائل ۱۱ فصل کامل نظریه زبانها ویراست پنجم انتشارات اورنگ)جهت تهیه حل مسائل می توانید از طریق زیر اقدام کنید
آدرس جهت تهیه:http://ebrahimalaee.blogfa.com
تلفن مرکز پخش و ارسال به سراسرکشور:۰۹۱۰۳۸۹۷۵۳۰
ارسال: #۱۰
۲۱ آبان ۱۳۹۳, ۰۳:۳۵ ب.ظ
من کتاب نظریه محاسبات سیپسر رو از کانون نشر علوم گرفتم. خیلی عالیه. فارسی روان ترجمه شده. کلاً از لینز دیگه تست نمیاد. واسه دولتی حتماً سیپسر رو بخونید. این کتاب تستای ۱۴ سال آخر دولتی رو هم گذاشته. لینک مشخصات کتاب رو براتون میذارم. موفق باشین.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۶,۷۸۴ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  ترجمه نماز ترجمه نماز ۰ ۹۵۱ ۰۴ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۰۹:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: ترجمه نماز
  [دانلود] جزوه و صدای نظریه زبانها، دکتر کارگهی هاتف ۱۰۷ ۸۵,۱۵۷ ۱۹ بهمن ۱۴۰۰ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Avzr
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۴۹۲ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  منبع نظریه زبان siamakaf ۱ ۳,۶۰۱ ۱۶ بهمن ۱۳۹۹ ۰۱:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  درخواست اپلود کتاب یا لینک دانلود کتاب+معرفی سایت دانلود کتاب ریحانه ۱۲۹ ۷۷,۵۸۳ ۱۱ آذر ۱۳۹۹ ۰۸:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Ariana2020
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۱۸۴ ۱۴ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۲,۹۵۹ ۰۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  کدام زبان برنامه‌نویسی بهترین انتخاب است؟ elecomco ۲ ۲,۷۶۳ ۱۰ شهریور ۱۳۹۹ ۰۵:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: kilookiloo
  درخواست فیلم نکته تست نظریه دکتر کارگهی juyaye danesh ۰ ۱,۸۱۹ ۲۵ تیر ۱۳۹۹ ۰۱:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: juyaye danesh

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close