زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۵۳ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

آمپاس سربازی

ارسال:
۱۲ مرداد ۱۳۹۲, ۰۴:۱۹ ب.ظ
آمپاس سربازی
سلام به دوستان
من ۴/۲۶ دفترچه را ارسال کردم حالا برام زده ۶/۱ اعزام (شانسا ببین )
ارشد هم مطمئن هستم قبولم درخواست تمید هم زدم میگه امکان تمدید نداریAngry(من چیکار کنم اینا سرباز ندارند)
حالا من یه ماه باید برم سربازی یا دو ماه یا همین که نتایج اومد میتونم خارج شوم یا باید نتایج بیاد بعد برم دانشگاه ثبت نام بعد یک معافیت تحصیلی بگیرم و........ ؟
را دیگه ای برای به تعویق انداختن دوستان مد نظر ندارند (بند پ) یا نمیشه با کسی جابجا کرد ؟
آموزشی نصف رفتی دوباره از اول باید رفت یا از ادامه می توان رفت ؟

افسوس روزی خواهد آمد که بی دینی ، نمادروشن فکری است!(دکتر علی شریعتی ) ***
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۱۲ مرداد ۱۳۹۲, ۰۴:۴۰ ب.ظ
RE: آمپاس سربازی
۱ ماه باید بری وسط آموزشی کارت تموم میشه بهت مرخصی میدن
ولی اون یه ماه رو حساب نمیکنن
چرا اینقدر زود فرستادی مگه مهلت ۱ سالت شده بود؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: sadeghpc
ارسال:
۱۲ مرداد ۱۳۹۲, ۰۴:۴۶ ب.ظ
(۱۲ مرداد ۱۳۹۲ ۰۴:۴۰ ب.ظ)k_111 نوشته شده توسط:  ۱ ماه باید بری وسط آموزشی کارت تموم میشه بهت مرخصی میدن
ولی اون یه ماه رو حساب نمیکنن
چرا اینقدر زود فرستادی مگه مهلت ۱ سالت شده بود؟

آره مهلتم تموم شده بود ۹۱/۴/۳۱
حالا این یه ماه مثلا رفتیم ارتش بعد یه بار دیگه که بخوام برم دوباره حتما ارتش می افتم یا می توان برم سپاه ؟

ارسال:
۱۲ مرداد ۱۳۹۲, ۰۶:۲۲ ب.ظ
فکر کنم همون ارتش میفتی
می بایست زودتر میفرستادی که آموزشیت بیفته تو ماه رمضون باهاتون کاری نداشته باشن
اینطوری ۳ ماه هم خدمت میکردی
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pegasus
ارسال:
۱۲ مرداد ۱۳۹۲, ۰۷:۰۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ مرداد ۱۳۹۲ ۰۷:۰۴ ب.ظ، توسط sadeghpc.)
(۱۲ مرداد ۱۳۹۲ ۰۶:۲۲ ب.ظ)k_111 نوشته شده توسط:  فکر کنم همون ارتش میفتی
آخه به هرکی می گفتم می گفتند که برج ۸ می افتی یا اگه هم نشد تمدید می کنی حالا نمی دانم چرا اینطور شده شاید مصلحت خدا بوده .
اینکه میگید یک ماه بعد پس کی برم برای ثبت نام اول مهر مگه کلاس ها شروع نمی شود ؟

ارسال:
۱۲ مرداد ۱۳۹۲, ۰۷:۳۵ ب.ظ
(۱۲ مرداد ۱۳۹۲ ۰۷:۰۰ ب.ظ)sadeghpc نوشته شده توسط:  
(12 مرداد ۱۳۹۲ ۰۶:۲۲ ب.ظ)k_111 نوشته شده توسط:  فکر کنم همون ارتش میفتی
آخه به هرکی می گفتم می گفتند که برج ۸ می افتی یا اگه هم نشد تمدید می کنی حالا نمی دانم چرا اینطور شده شاید مصلحت خدا بوده .
اینکه میگید یک ماه بعد پس کی برم برای ثبت نام اول مهر مگه کلاس ها شروع نمی شود ؟
حالا زندان که نمی خوان ببرنت میزارن بیاید بیرون غصه اونا رو نخور اونا خودشون بهتون اجازه میدن
فقط غصت این باشه که یه ۲۰-۲۵ روزی رو الکی باید بری خدمت کنی
ارسال:
۱۲ مرداد ۱۳۹۲, ۰۷:۳۵ ب.ظ
آمپاس سربازی
میری اموزشی وسط اموزشی ۳ روز مرخصی میدن بت میری دنبال ثبت نام بعدم ترخیص میشی
ارسال:
۱۲ مرداد ۱۳۹۲, ۰۸:۴۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ مرداد ۱۳۹۲ ۰۸:۴۵ ب.ظ، توسط m_sardaari.)
آمپاس سربازی
دوست عزیز من فبلا یه تاپیک با همین موضوع گذاشتم.
تو این چند وقت اینقد در مورد سربازی اطلاع جمع کردم که از اپراتور ۰۹۶۸۰ هم بهتر میدونم موارد مربوط به سربازی رو.
تمدید ما چون آخرای فرجه یکساله تحصیلیمون بود باهاش موافقت نکردن.و کلا تمدید با توجه به کمبود سرباز سخت موافقت میشه.
۲راه هست یکی اینکه پارتی داشته باشی و برات تمدید کنن یکی هم این که به علت بیماری گواهی از پزشک متخصص بگیری و درخواست تمدید پزشکی بدی.

شما اگر اعزام بشی و حتی یکروز خدمت کنی دیگه کدت تغییر نمیکنه وباید بعد از ارشد برگردی همونجا بازم .
ولی اکر اعزام نشی کد هم بخوری ..امکان تغییر کدت وجود داره.
اگر اعزام بشی و اموزشیت تموم نشه و ترخیص بشی برای ثبتنام... آموزشیت باید از اول بگذرونی ولی اون مدت که رفتی رو از کل زمان خدمتت کم میکنن.

بازم اگه سوالی داشتی بپرس
 سپاس‌گزاری شده توسط: bargozideh , sadeghpc , سجاد۶۷ , iman_it88 , هاتف , ashkan_d13
ارسال:
۱۲ مرداد ۱۳۹۲, ۰۹:۳۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ مرداد ۱۳۹۲ ۰۹:۳۷ ب.ظ، توسط k_111.)
(۱۲ مرداد ۱۳۹۲ ۰۸:۴۵ ب.ظ)m_sardaari نوشته شده توسط:  اون مدت که رفتی رو از کل زمان خدمتت کم میکنن.
مطمئنی؟
تا پارسال که من سرباز بودم برای آموزشی اینطوری نبود
ارسال: #۱۰
۱۲ مرداد ۱۳۹۲, ۰۹:۴۷ ب.ظ
با تشکر از پاسخ دوستان
دقیقا زمانی که ثبت نام شروع بشود بهم ترخیصی میدن برای ثبت نام یا بستگی به پادگان دارد ؟
فکر کنم هفته اول شهریور نتایج نهایی اعلام شود

ارسال: #۱۱
۱۳ مرداد ۱۳۹۲, ۱۱:۲۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۲۴ ق.ظ، توسط sadeghpc.)
امروز رفتم نظام وظیفه :
گفتند قانون جدیدی آمده که اگر جایی مثلا ارتش بیفتی بعد دوباره می توانی جایت را عوض کنی مثلا سپاه .
کد خوردم تهران ارتش .
میتوانم با کمیسیون پزشکی یه دو ماهی عقب بندازم اما یکم خرج دارد .
حالا بنظر دوستان برم سربازی بعد بیام بیرون برم برای ثبت نام یا یه دو ماهی عقب بندازم ؟
لطفا هرکی نظری داره بگه وقت ندارم
با تشکر

ارسال: #۱۲
۱۳ مرداد ۱۳۹۲, ۱۲:۱۲ ب.ظ
آمپاس سربازی
دوستم صفر دو ارتش تهران اموزیشش هست میگه هتله!!!!!!!!!!!اون تیرماه امده.
ارسال: #۱۳
۱۳ مرداد ۱۳۹۲, ۱۲:۳۶ ب.ظ
وایستا ببین کجا می افتی
اگه محل زندگیت بود به خرج و درد سرش نمی ارزه ولی اگر جای دیگه بود عقبش بنداز
ارسال: #۱۴
۱۳ مرداد ۱۳۹۲, ۰۱:۰۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ مرداد ۱۳۹۲ ۰۱:۱۰ ب.ظ، توسط nasrolah.)
آمپاس سربازی
داداش واسه ما انقولت نیا سربازی کجاش آمپاس
سربازی
۳ قسم هست
آمپاس شدید: بیفتی ارتش
آمپاس: بیفتی نیروی انتظامی
گر قاش بری: سپاه

بیفتی ارتش پدرت در اومده یعنی چیزی در حد تبعید گاه هست

بیفتی نیروی انتظامی باید زرنگ باشی پپه باشی ازت کار میکشند

بیفتی سپاه خدا خیلی دوست داره هم مومن میشی هم نمازتو سره وقت میخونی یعنی خیلی جایی خوبیه فقط باید یکم گپو گپی بیایی فاز بسیجیت برداری تموم نونت تو روغنه ( البته هرکسی نمیتونه بسیج واقعی باشه لیاقت میخواد)

تویه بقیه هم نمازو دعا رازو نیاز هستا ولی ماله سپاه یه چیزه دیگس کلا کارخانه مومن سازی هست

محض اطلاع هم بگم ۰۲ ۰۱ تهران اصلا هم هتل نیست یعنی نفست میبره از ۴:۳۰ بیدارت میکنند نیم ساعته صبحونه چه خوشت بیاد چه نیاد لباس مباس پوشیده آمده تویه گرمای تابستون پوتین با جورابایی ضخیم پات میکنی پدرت در میاد با اون وضع باید از ۵ صبح بدویی تا ۱۰ ۱۱ آموزش صف جمع و رژه هست همینجوری ادامه داره پدرت در میاد بده آموزشی هم تبعید میشی یا سیستان بلوچستان یا غرب کشور مریوان یا سردشتو پیرانشهر پ.پ.کا یا وهابیت یدونه تویه مخت خالی میکنند تمام

یه سرباز باید خیلی زرنگ باشه که بتونه اینارو به سلامت بگذرونه
مادر زادی باید زرنگ باشه یا بقولی مثله بچه کوسه مادر زادی شنا بلد باشی خلاصه اینه دیگه

بنظره منم سربازی سربازی چه ارتش چه نیروی انتظامی چه سپاه ارتش هم جایی داره که از سپاه هم راحتره خلاصه کلا باید شانس داشته باشی تمام

“یرفع الله الذین آمنوا منکم و الذین اوتوا العلم درجات” مجادله ۱۱
(خداوند کسانی از شما را که ایمان آورده اند بالا می برد و به کسانی که بهره ای از علم دارند درجات بزرگی می بخشد.)
ارسال: #۱۵
۱۳ مرداد ۱۳۹۲, ۰۱:۵۷ ب.ظ
(۱۳ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۲۱ ق.ظ)sadeghpc نوشته شده توسط:  امروز رفتم نظام وظیفه :
گفتند قانون جدیدی آمده که اگر جایی مثلا ارتش بیفتی بعد دوباره می توانی جایت را عوض کنی مثلا سپاه .
کد خوردم تهران ارتش .
میتوانم با کمیسیون پزشکی یه دو ماهی عقب بندازم اما یکم خرج دارد .
حالا بنظر دوستان برم سربازی بعد بیام بیرون برم برای ثبت نام یا یه دو ماهی عقب بندازم ؟
لطفا هرکی نظری داره بگه وقت ندارم
با تشکر
دوست عزیز من از هز کس پرسیدم این قانون که گفتین رو تایید نمیکنن.یعنی اگه اعزام بشید شما سابقه سربازیتون ثبت میشه و تغییر کد امکان نداره.شاید درست توضیح ندادین برای ن وظیفه.یا خواسته شمارو از سر خودش باز کنه.بله کد عوض میشه ولی در صورتی که اعزام نشید.در ضمن اگر هم همچین قانونی باشه صرفا برای الانه ممکنه ۲سال دیگه نباشه

در مورد تمدید هم خرجش یه گواهی از پزشکه و ۱۲۷۰۰ تومن دکتر بهداری برای تاییدیه.همین
شما اگه اعزام بشید دیگه نمیتونین امریه بگیرین

در مورد سربازی هم سربازی سربازیه دیگه حالا اگه جاتونم خوب باشه علافیه
من یکی از برادرام ارتش تهران بود و یکی دیگه راهنمایی رانندگی کرمان.

ارتش به کسی که مدرک بالا داره کارای نسبتا خوب میدن ولی به نظرم بدترین جا نیروی انتظامیه اینو از کسایی که نیروی انتظامی بودن بپرسین.

سپاه هم پذیرشش بر دو نوع است یک پارتی دو بسیجی باشی و دوره بسیجی رو گذرونده باشی که مورد دو هم قظعی نیست.

من خودم افتادم نیروی دریایی ارتش سیرجان یکی از مشهورترین مراکز آموزشی از نظر لطف زیاد به سربازان گرامی.
البته اگه عامل پارتی رو دارین تمام غیر ممکن هارو ممکن میکنه.
من خودم چند روز دیگه درخواست تمدید پزشکی میدم انشالله که موافقت بشه.
به نظرم تمدید کنین بهتره حداقلش اینه که الکی موهاتونو نمیریزین پایین Smile

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Exclamation ارسال پرونده سربازی در تیر ماه....کمک کنید shayanww ۴ ۵,۰۷۳ ۰۷ مرداد ۱۳۹۷ ۰۱:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: aali361
  خاطرات سربازی simorghsimorgh ۲۸ ۱۸,۸۰۹ ۱۰ بهمن ۱۳۹۶ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: αɾια
  درخواست راهنمایی دقیق برای خدمت سربازی sina.iRoid ۶ ۶,۵۴۳ ۰۵ تیر ۱۳۹۶ ۰۵:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
  میخوام برم سربازی........اشتباهه؟؟؟؟؟ mojistd ۹ ۱۱,۰۴۰ ۱۵ آذر ۱۳۹۵ ۱۱:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: mojistd
  کنکور دوباره یا سربازی the ۱۰ ۷,۱۲۰ ۲۰ مهر ۱۳۹۵ ۰۸:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: the
  امریه سربازی husen ۲ ۲,۹۳۱ ۰۱ مهر ۱۳۹۵ ۰۹:۲۵ ق.ظ
آخرین ارسال: husen
Question مشکلات اعصاب و روان چه تاثیری در سربازی دارد؟ sina.iRoid ۲ ۳,۴۸۱ ۲۷ شهریور ۱۳۹۵ ۰۶:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: sina.iRoid
Sad نظرسنجی همگانی : ارشد یا سربازی؟!(لطفا همه نظراتشون رو بدن) saberz ۳ ۲,۹۱۰ ۱۸ شهریور ۱۳۹۵ ۰۹:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: αɾια
Question سربازی با مدرک دیپلم یا ادامه‌ی تحصیل؟ sina.iRoid ۶ ۷,۱۸۰ ۱۸ شهریور ۱۳۹۵ ۱۱:۰۸ ق.ظ
آخرین ارسال: ahoo_vahshi93
  خدمت به ظاهر مقدس سربازی. با کدام توجیه منطقی؟ alirezafchh ۱ ۲,۵۳۱ ۲۵ خرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: saberz

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close