زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۱۵ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

آمپاس سربازی

ارسال: #۱۶
۱۳ مرداد ۱۳۹۲, ۰۲:۱۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ مرداد ۱۳۹۲ ۰۲:۱۶ ب.ظ، توسط svk7.)
آمپاس سربازی
(۱۳ مرداد ۱۳۹۲ ۱۲:۱۲ ب.ظ)it866 نوشته شده توسط:  دوستم صفر دو ارتش تهران اموزیشش هست میگه هتله!!!!!!!!!!!اون تیرماه امده.
دوسته منم ۰۱ تهران بود اونم میگفت هتله یادمه یه بار ۲۴ روز اومد مرخصی (تو آموزشی که کلا دوماهه)

یا راهی‌ خواهم یافت و یا راهی‌ خواهم ساخت
شاید زندگی آن جشنی نباشد که آرزویش را داشتی ولی حال که به آن دعوت شدی تا میتوانی زیبا برقص
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۷
۱۳ مرداد ۱۳۹۲, ۰۲:۵۲ ب.ظ
آمپاس سربازی
(۱۳ مرداد ۱۳۹۲ ۰۱:۰۹ ب.ظ)nasrolah نوشته شده توسط:  داداش واسه ما انقولت نیا سربازی کجاش آمپاس
سربازی
۳ قسم هست
آمپاس شدید: بیفتی ارتش
آمپاس: بیفتی نیروی انتظامی
گر قاش بری: سپاه

بیفتی ارتش پدرت در اومده یعنی چیزی در حد تبعید گاه هست

بیفتی نیروی انتظامی باید زرنگ باشی پپه باشی ازت کار میکشند

بیفتی سپاه خدا خیلی دوست داره هم مومن میشی هم نمازتو سره وقت میخونی یعنی خیلی جایی خوبیه فقط باید یکم گپو گپی بیایی فاز بسیجیت برداری تموم نونت تو روغنه ( البته هرکسی نمیتونه بسیج واقعی باشه لیاقت میخواد)

تویه بقیه هم نمازو دعا رازو نیاز هستا ولی ماله سپاه یه چیزه دیگس کلا کارخانه مومن سازی هست

محض اطلاع هم بگم ۰۲ ۰۱ تهران اصلا هم هتل نیست یعنی نفست میبره از ۴:۳۰ بیدارت میکنند نیم ساعته صبحونه چه خوشت بیاد چه نیاد لباس مباس پوشیده آمده تویه گرمای تابستون پوتین با جورابایی ضخیم پات میکنی پدرت در میاد با اون وضع باید از ۵ صبح بدویی تا ۱۰ ۱۱ آموزش صف جمع و رژه هست همینجوری ادامه داره پدرت در میاد بده آموزشی هم تبعید میشی یا سیستان بلوچستان یا غرب کشور مریوان یا سردشتو پیرانشهر پ.پ.کا یا وهابیت یدونه تویه مخت خالی میکنند تمام

یه سرباز باید خیلی زرنگ باشه که بتونه اینارو به سلامت بگذرونه
مادر زادی باید زرنگ باشه یا بقولی مثله بچه کوسه مادر زادی شنا بلد باشی خلاصه اینه دیگه

بنظره منم سربازی سربازی چه ارتش چه نیروی انتظامی چه سپاه ارتش هم جایی داره که از سپاه هم راحتره خلاصه کلا باید شانس داشته باشی تمام
دوست عزیز نظرتون صرفا برای ترسوندن این بنده خداست.
ارتش ۰۲ تهران یکی از بهترین مراکز آموشیه و کسانی که اونجا بودن همه تعریفشو میکنن.بهترین امکانات رو داره.
اینکه یکی زرنگ نباشه هر جا باشه مشکله براش فرق نمیکنه کجا باشه.
بیشترین کارو از سرباز نیروی انتظامی میکشه.یه نگاه به سربازای راهنمایی رانندگی بندازین حتی ایام تعطیل زسمی باید سر پستشون باشن.

((یعنی نفست میبره از ۴:۳۰ بیدارت میکنند نیم ساعته صبحونه چه خوشت بیاد چه نیاد لباس مباس پوشیده آمده تویه گرمای تابستون پوتین با جورابایی ضخیم پات میکنی پدرت در میاد با اون وضع باید از ۵ صبح بدویی تا ۱۰ ۱۱ آموزش صف جمع و رژه هست همینجوری ادامه داره پدرت در میاد بده آموزشی هم تبعید میشی یا سیستان بلوچستان یا غرب کشور مریوان یا سردشتو پیرانشهر پ.پ.کا یا وهابیت یدونه تویه مخت خالی میکنند تمام ))

جاهای دیگه مگه صبح ساعت ۹ بیدار میشن؟ یا با زیر شلواری و دمپایی برا خودشون میچرخن؟
بعدم بهترین ماه های سال برای آموزشی فروردین/ اردیبهشت/ شهریوره از نظر آب و هوا معتدله.
من یکی از دوستام ۰۱ تهران بود بعد افتاد شیراز شما چجوری با این اطمینان میگین کجا میوفته؟

لطفا نظری رو ندین که اطلاع دقیق ندارین
ارسال: #۱۸
۱۳ مرداد ۱۳۹۲, ۰۳:۴۸ ب.ظ
RE: آمپاس سربازی
(۱۳ مرداد ۱۳۹۲ ۰۲:۵۲ ب.ظ)m_sardaari نوشته شده توسط:  جاهای دیگه مگه صبح ساعت ۹ بیدار میشن؟ یا با زیر شلواری و دمپایی برا خودشون میچرخن؟
بعدم بهترین ماه های سال برای آموزشی فروردین/ اردیبهشت/ شهریوره از نظر آب و هوا معتدله.
من یکی از دوستام ۰۱ تهران بود بعد افتاد شیراز شما چجوری با این اطمینان میگین کجا میوفته؟

لطفا نظری رو ندین که اطلاع دقیق ندارین

بله داداش
من خودم تویه سپاه کادر بودم تویه حوزه منطقه کار میکردم واسه پولش نه واسه دلایل شخصی حوزه از ۹ تا ۱۲ صب و از ۹ شب تا ۱۲ باز بود و سرباز ها هم ساعت ۸ بیدار میشدند تمام و تویه سپاه که الان بومی سازی شده احتماله ۸۰% هست که بیفتی شهره خودت اگه بتونی با سپاه بری که به این آسونیا هم که فکرشو میشه نیست از صب میری دقیقا نمیدونم ولی صب خیلی زود نیست و تا ساعت ۴ ۵ عصر میتونی برگردی خونتون من اینارو با چشمه خودم دیدم

برادره بنده افتاده بودن ارتش با مدرک لیسانس داده بودنش بالاییه یه تپه که یه اتاق داشت نه بخاری داشت نه آب داشت تویه زمستان با مدرک لیسانس که فرمانده اون پادگان مدرکش فوق دیپلم بود بزرگترین مدرک اونجا لیسنانس بود و تنهایی تویه یه اتاق بدونه هیچ ارتباط انسانی و فقط یه جیره میاوردن تمام حالا بدتر از اینا هم هست که واسه فامیلامون اتفاق افتاده که لازم نمیبینم بگم به هر حال بحث بنده این بود که باید از اولش زرنگی کنی تویه هرجا

الان یه دوسته بنده هم هست اموزشیش ۰۱ ارتش بود بد نبود ولی افتاد پادگان مرزی مریوان کلا میگه از دنیا سیر شدم
ولی جاهایی هم هست که خیلی راحته
دعا میکنم همتون جایی خوبی بیفتید چون پدر مادره خودمو دیدم که وقتی داداشم اونجا افتاده بود چقدر ناراحت میشدن
موفق باشین

“یرفع الله الذین آمنوا منکم و الذین اوتوا العلم درجات” مجادله ۱۱
(خداوند کسانی از شما را که ایمان آورده اند بالا می برد و به کسانی که بهره ای از علم دارند درجات بزرگی می بخشد.)
ارسال: #۱۹
۱۳ مرداد ۱۳۹۲, ۰۶:۰۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ مرداد ۱۳۹۲ ۰۶:۱۰ ب.ظ، توسط m_sardaari.)
آمپاس سربازی
درسته. منم منظورم این بود که نمیشه کلی در مورد سربازی صحبت کرد چون هیچ چیز قطعی نیست و بسته به عامل شانسه.
سوء تفاهم نشه متن قبلیتون رو هرکی بخونه تصویری از خدمت میاد تو ذهنش که از خدمت کردن منصرف میشه. چون همه وقت و همه جا ممکنه اون شرایط پیش نیاد.یکی که چند هفته دیگه باید اعزام بشه درست نیست که اینجوری به قول دوستمون بزاریمش تو آمپاس و از خدمت بترسونیمش.
البته بعضی کادری ها و سربازای پایه بالا با سربازای پایه بوق دقیقا همین کارو میکنن و اساسی تو دلشون رو خالی میکنن.ولی اینجا که دیگه جمع خودمونیه.
راستش ما پارتی کلفت نداریم یا میوفتیم ارتش یا نیروی انتظامی
خلاصه اینکه تن همه سالم باشه سربازی دو ساله هر جوری شده میگذره
ارسال: #۲۰
۱۳ مرداد ۱۳۹۲, ۰۷:۱۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ مرداد ۱۳۹۲ ۰۷:۲۳ ب.ظ، توسط sadeghpc.)
[/quote]
(13 مرداد ۱۳۹۲ ۰۶:۰۴ ب.ظ)m_sardaari نوشته شده توسط:  دوست عزیز من از هز کس پرسیدم این قانون که گفتین رو تایید نمیکنن.یعنی اگه اعزام بشید شما سابقه سربازیتون ثبت میشه و تغییر کد امکان نداره.شاید درست توضیح ندادین برای ن وظیفه.یا خواسته شمارو از سر خودش باز کنه.بله کد عوض میشه ولی در صورتی که اعزام نشید.در ضمن اگر هم همچین قانونی باشه صرفا برای الانه ممکنه ۲سال دیگه نباشه

یکی آشنا پیدا کردم که گفت حتی بعد از آن می توان امریه هم گرفت از این لحاظ مطمئن هستم.
دوستانی که ۶/۱ اعزام هستند ۵/۱۰ کد برایشان خورده است می توانند بروند پلیس بعلاوه ده Big Grin ببینند کجا افتاده اند .

افسوس روزی خواهد آمد که بی دینی ، نمادروشن فکری است!(دکتر علی شریعتی ) ***
ارسال: #۲۱
۲۴ مرداد ۱۳۹۲, ۰۲:۱۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ مرداد ۱۳۹۲ ۰۲:۳۱ ب.ظ، توسط Dr_spam.)
همون جواب اولیه قبولی سنجش برای ترخیصی کافیه یا باید صبر کنیم تا زمان ثبت نام؟

یه سوال دیگه.
دوستان اگه من الان برای تمدید اعزام پزشکی اقدام کنم جوابش کی میاد؟آخه من ۶/۱ اعزامم
ارسال: #۲۲
۲۴ مرداد ۱۳۹۲, ۰۳:۲۸ ب.ظ
آمپاس سربازی
من کاری به موضوه تاپیک ندارم ولی این به نظرم خیلی زشته که قشر تحصیل کرده مملکت ما ازین واژه های مزخرف و من در اوردی که توی تلویزیون ازش استفاده میشه مثل امپاس استفاده کنه اونم برای یه موضع جدی و توی یه سایت جدی بلاخره قشر تحصیل کرده هم اگر قرار باه مثل بچه های مدرسه ای ازین برنامه ها تاثیر بگیره و از واژه های من در اوردی استفاده کنه پس فرق شما با اون بچه مدرسه ای چیه؟؟؟کاش اسم تاپیکتونو عوض کنید
ارسال: #۲۳
۲۴ مرداد ۱۳۹۲, ۰۴:۰۶ ب.ظ
نقل قول: ارسال شده توسط kevin - 24 مرداد ۱۳۹۲ ۰۳:۲۸ ب.ظ
من کاری به موضوه تاپیک ندارم ولی این به نظرم خیلی زشته که قشر تحصیل کرده مملکت ما ازین واژه های مزخرف و من در اوردی که توی تلویزیون ازش استفاده میشه مثل امپاس استفاده کنه اونم برای یه موضع جدی و توی یه سایت جدی بلاخره قشر تحصیل کرده هم اگر قرار باه مثل بچه های مدرسه ای ازین برنامه ها تاثیر بگیره و از واژه های من در اوردی استفاده کنه پس فرق شما با اون بچه مدرسه ای چیه؟؟؟کاش اسم تاپیکتونو عوض کنید
بی خیال
اینو گذاشتم تا کمی جو عوض بشه .Big Grin
مهندس بودن یا تحصیل کرده که به این حرفا نیست .

ارسال: #۲۴
۲۴ مرداد ۱۳۹۲, ۰۶:۴۹ ب.ظ
آمپاس سربازی
به نظر من بروید دانشگاه ثبت نام کنید - زمانی که مرخصی میان دوره آموزشی را گرفتید- اما دوره آموزشی را تمام کنید
اما دیگه نمیشه یگان خدمتی ( ارتش به سپاه) را عوض کرد
به نظر من نمی گم بدترین - سخت ترین خدمت را ناجا داره
البته همون جور که دوستمون گفتند بوده و میشه بدترین منطقه مثلا مرز سراوان خدمت کرد اما بهترین خدمت را انجام داد - شانس خدمتی + بند پ-
ضمن اینکه اگه شما ۱۰ ماه خدمت هم بودید و دانشگاه هم قبول بشید بعد از فارغ التحصیلی باید دوره آموزشی را طی کنید که البته با دوره آموزشی بقیه فرق می کنه - ۲۰ روز نگه می دارند بعد میگند که برید سر یگان خدمتی-
ارسال: #۲۵
۲۵ مرداد ۱۳۹۲, ۱۰:۳۳ ق.ظ
آمپاس سربازی
من رفتم از سپاه پرسیدم گفت اگه بخوای بعد از دوره آموزشی یگان خدمتت رو عوض کنی(انتظامی به سپاه) یکی از شرایطش اینه که متاهل باشی :O
ارسال: #۲۶
۰۹ مهر ۱۳۹۲, ۰۲:۱۰ ق.ظ
آقا این سربازی دست از سر ما برنمی داردAngry
حالا بعد از هزار بدبختی رفتیم سربازی بعد از هفت خان رستم ترخیص و بعد از آن ثبت نام در دانشگاه حالا رفتم برای معافیت تحصیلی میگن غیبت داری ConfusedConfused
می گن برو نظام وظیفه اونجا مدت سربازی را وارد سیستم نکرده اند

تا حالا کسی با این مشکل مواجه شده ؟

ارسال: #۲۷
۱۸ دى ۱۳۹۲, ۰۹:۳۵ ب.ظ
آقا من الان سربازم از من میشنوید اگه علاقه به این ندارید که آینده نظامی بشید کلا سربازی رو هرجوری یتونید معافیت بگیر من کلا ۶ ماه کسری دارم + اینکه ماله ۲۱ ماه هست بخدا هر روز سربازی برام یک ماه میگذره من خودم صبح میرم ظهر میام خونم با این وجود باز یک روز سربازی برام یک ماه میشه حالا از من گفتن خود دانید این خواستم اینجا بگم تا هرکی دید اینو متوجه باشه الان خدمت شده ۲۴ ماه یعنی ۲ سال اگه کسره خدمت هم نداشته باشی یعنی باید ۲ سال خدمت کنی یعنی پدرت در میاد اون دنیا میاد جلو چشمات از من گفتن هرجوری میتونید با درس خوندن ادامه تحصیل دکترا نمیدونم امریه هرچی که میتونید از خدمت خلاص کنید اگه هم خدایی نکرده رفتید مجبور شدید از من به شما نصیحت سعی کنید بیفتید نیروی انتظامی از من گفتن هنگ مرزی نه ها نیروی انتظامی . از من گفتن بود.

(خداوند کسانی از شما را که ایمان آورده اند بالا می برد و به کسانی که بهره ای از علم دارند درجات بزرگی می بخشد.)
 سپاس‌گزاری شده توسط: maneshty
ارسال: #۲۸
۱۸ دى ۱۳۹۲, ۱۱:۰۳ ب.ظ
آمپاس سربازی
خب به نظرتون چکار کنیم؟
ممنون از راهنماییهاتون پیشاپیش

Blushخدا یـــــــــــا شکــــــــــــــــرتAngel

هر چی که خدا بخواد همون میشه

آرامش سهم قلبیست که در تصرف خداست؛
ارسال: #۲۹
۱۹ دى ۱۳۹۲, ۰۳:۱۰ ب.ظ
(۱۸ دى ۱۳۹۲ ۱۱:۰۳ ب.ظ)sir_ams نوشته شده توسط:  
(18 دى ۱۳۹۲ ۰۹:۳۵ ب.ظ)nasrolah نوشته شده توسط:  
خب به نظرتون چکار کنیم؟
ممنون از راهنماییهاتون پیشاپیش

معافیت پزشکی ، پیدا کردن پارتی بزرگ ، تنهای جایی که به تحصیل کرده ها ارزش و بها میدن نیروی انتظامی هست اون ۴ سالی یا ۶ سالی که لیسانس یا فوق لیسانس گرفتی میتونی بهرشو ببینی تویه نیروی انتظامی زیر دستت چنتا سرباز هست چون افسر وظیفه هستی آخه اونا هم سرباز وظیفه نیروی انتظامی هم بومی میشی ظهر خونه هستی کاره خارق العاده ی هم نداره که تویه فشار بفتی استرس کاریشم خیلی خیلی خیلی کمه فوق العاده کمه

ولی ارتش : تکون بخوری اضافه خدمت میخوری همیشه باید هر لحظه باید خودت رو آماده ای هرگونه اتفاقی ببینی و غیره
و سپاه: سپاه واقعا یه جایی هست که خیلی چیز های خوب رو میتونی درک کنی ولی فشاره کاری و استرسش خیلی زیاده فوق العده زیاده خیلی خیلی خیلی زیاده در کل باید یه فردی باشی که در همه زمینه ها سررشته داشته باشی و ازت انتظارات خیلی زیاده

خلاصه هر جایی یه مزیت ها و سختی های خودش رو داره خدمت الان با قدیم خیلی فرق داره قدیم خیلی سخت بود ولی استرش نداشت دلتنگی داشت
الان استرس فراوان دلتنگی تا حدودی

خلاصه هرجوری میتونی با ادامه تحصیل یا قبل از سربازی استخدام در نیروهای مسلح یا معافیت خلاصه یجوری ولی یه چیزی هم در آخرش بگم خدمتو برید تموم کنید آخرش به خودتون افتخار میکنید که چه فشارهای رو تحمل کردید

در هرصورت بچه های که یکم ناز نازی بزرگ شدند از الان بفکر باشند

ارسال: #۳۰
۲۰ دى ۱۳۹۲, ۰۱:۲۳ ق.ظ
آمپاس سربازی
به نظرم من اولین نفری هستی که میگه ناجا خدمتش راحته من که تو خانوادمون کادر ناجا داریم می دونیم چه خبره ضمن اینکه من خدمت سربازیم ناجا بودم - ستوان دوم وظیفه بودم- پوستی ازم کنده شده که نگو
اینو هر کسی باشه میگه
سپاه هتل ۵ ستاره
ارتش روی حساب کتابه با مقررات سخت خودش
ناجا هم که دیزلی باید کارکنی منهای ستاد ناجا و استان ها

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Exclamation ارسال پرونده سربازی در تیر ماه....کمک کنید shayanww ۴ ۵,۰۷۴ ۰۷ مرداد ۱۳۹۷ ۰۱:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: aali361
  خاطرات سربازی simorghsimorgh ۲۸ ۱۸,۸۱۲ ۱۰ بهمن ۱۳۹۶ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: αɾια
  درخواست راهنمایی دقیق برای خدمت سربازی sina.iRoid ۶ ۶,۵۴۳ ۰۵ تیر ۱۳۹۶ ۰۵:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
  میخوام برم سربازی........اشتباهه؟؟؟؟؟ mojistd ۹ ۱۱,۰۴۰ ۱۵ آذر ۱۳۹۵ ۱۱:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: mojistd
  کنکور دوباره یا سربازی the ۱۰ ۷,۱۲۲ ۲۰ مهر ۱۳۹۵ ۰۸:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: the
  امریه سربازی husen ۲ ۲,۹۳۵ ۰۱ مهر ۱۳۹۵ ۰۹:۲۵ ق.ظ
آخرین ارسال: husen
Question مشکلات اعصاب و روان چه تاثیری در سربازی دارد؟ sina.iRoid ۲ ۳,۴۸۲ ۲۷ شهریور ۱۳۹۵ ۰۶:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: sina.iRoid
Sad نظرسنجی همگانی : ارشد یا سربازی؟!(لطفا همه نظراتشون رو بدن) saberz ۳ ۲,۹۱۰ ۱۸ شهریور ۱۳۹۵ ۰۹:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: αɾια
Question سربازی با مدرک دیپلم یا ادامه‌ی تحصیل؟ sina.iRoid ۶ ۷,۱۸۷ ۱۸ شهریور ۱۳۹۵ ۱۱:۰۸ ق.ظ
آخرین ارسال: ahoo_vahshi93
  خدمت به ظاهر مقدس سربازی. با کدام توجیه منطقی؟ alirezafchh ۱ ۲,۵۳۲ ۲۵ خرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: saberz

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close