زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۰۷ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

آمپاس سربازی

ارسال: #۳۱
۲۰ دى ۱۳۹۲, ۱۱:۱۵ ق.ظ
آمپاس سربازی
منظورم همون ستاد ناجا بود بهترین جا برای خدمت

بنده سختی کار نگفتم بنده استرس کار گفتم از نظر له شدن غرورت گفتم

بنده باتوجه به گفته های دوستم که الان ستاد ناجا سربازه گفتم و مقایسه خودم و شرایطم بمن صب میرم ظهر میام خونم پنجشنبه جمعه تعطیلم و کلا خدمتم شهره خوذمه ولی به اندازه یه پدر خانواده استرس کاری دارم

طبق آخرین ارزیابی که از بین شغل ها شده سربازی پر استرس ترین شغل و بایگانی کردن اسناد ادارات بدونه استرس ترین شغل عنوان شده هرکی دوست نداره استرس بکشه بره ارتش نشد ناجا نشد سپاه من الان جایی خدمت میکنم که ۲ ماه کسر داره ولی نمیدند ۲ ماه منطقه داره ولی دوست نیروی انتظامیم ۲ ماه کسر منطقه رو داره تویه همین شهر

خلاصه از من گفتن باز هرکی خوند این مطالب رو خودششم تحقیق کنه

“یرفع الله الذین آمنوا منکم و الذین اوتوا العلم درجات” مجادله ۱۱
(خداوند کسانی از شما را که ایمان آورده اند بالا می برد و به کسانی که بهره ای از علم دارند درجات بزرگی می بخشد.)
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۳۲
۲۸ دى ۱۳۹۲, ۰۱:۰۶ ب.ظ
آمپاس سربازی
آقا یه سوال اگه کسی امریه بگیره و مثلا ۱ سال از امریه گرفتنش بگذره( در حال خدمت هست) و دانشگاه قبول بشه، این یه مدت رو از خدمتش کم میکنند؟ یا باید دوباره بره؟
فکر کنید آموزشی رو هم رفته و الان(از مهر) داره خدمت میکنه(امریه) شهریور دانشگاه قبول میشه و باید بره دانشگاه!
چطوری میشه؟
پیشاپیش ممنون

Blushخدا یـــــــــــا شکــــــــــــــــرتAngel

هر چی که خدا بخواد همون میشه

آرامش سهم قلبیست که در تصرف خداست؛
ارسال: #۳۳
۲۸ دى ۱۳۹۲, ۰۵:۵۸ ب.ظ
آمپاس سربازی
(۲۸ دى ۱۳۹۲ ۰۱:۰۶ ب.ظ)sir_ams نوشته شده توسط:  آقا یه سوال اگه کسی امریه بگیره و مثلا ۱ سال از امریه گرفتنش بگذره( در حال خدمت هست) و دانشگاه قبول بشه، این یه مدت رو از خدمتش کم میکنند؟ یا باید دوباره بره؟
فکر کنید آموزشی رو هم رفته و الان(از مهر) داره خدمت میکنه(امریه) شهریور دانشگاه قبول میشه و باید بره دانشگاه!
چطوری میشه؟
پیشاپیش ممنون
تا جایی که من میدونم هیچ روز اضافه ای شما خدمت نمی کنید حالا چه امریه باشید چه جای دیگه.
بعد از فارغ التحصیلی بر میگردید هر جا که قبلا خدمت کرده بودید ادامــه مدت باقی موندتون رو (طبق همون سال خدمت) انجام میدید.

هفت شهر عشق را عطار گشت، ما هنوز اندر خم یک کوچه ایم!
ارسال: #۳۴
۳۰ دى ۱۳۹۲, ۱۲:۲۸ ق.ظ
RE: آمپاس سربازی
دوستان کسی می دونه اگه مهلت یکساله تمام بشه بعد بری سربازی در حین سربازی برای کنکور ثبت نام کنی وقبول بشی می تونی از سربازی ترخیص بشی بری دانشگاه یا مثل قبلا باید سربازیت تمام بشه

به راه بادیه رفتن به از نشستن باطل اگر مراد نیابم به قدر وسع بکوشم

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Exclamation ارسال پرونده سربازی در تیر ماه....کمک کنید shayanww ۴ ۵,۰۷۵ ۰۷ مرداد ۱۳۹۷ ۰۱:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: aali361
  خاطرات سربازی simorghsimorgh ۲۸ ۱۸,۸۱۹ ۱۰ بهمن ۱۳۹۶ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: αɾια
  درخواست راهنمایی دقیق برای خدمت سربازی sina.iRoid ۶ ۶,۵۴۳ ۰۵ تیر ۱۳۹۶ ۰۵:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
  میخوام برم سربازی........اشتباهه؟؟؟؟؟ mojistd ۹ ۱۱,۰۴۱ ۱۵ آذر ۱۳۹۵ ۱۱:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: mojistd
  کنکور دوباره یا سربازی the ۱۰ ۷,۱۲۳ ۲۰ مهر ۱۳۹۵ ۰۸:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: the
  امریه سربازی husen ۲ ۲,۹۳۷ ۰۱ مهر ۱۳۹۵ ۰۹:۲۵ ق.ظ
آخرین ارسال: husen
Question مشکلات اعصاب و روان چه تاثیری در سربازی دارد؟ sina.iRoid ۲ ۳,۴۸۳ ۲۷ شهریور ۱۳۹۵ ۰۶:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: sina.iRoid
Sad نظرسنجی همگانی : ارشد یا سربازی؟!(لطفا همه نظراتشون رو بدن) saberz ۳ ۲,۹۱۰ ۱۸ شهریور ۱۳۹۵ ۰۹:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: αɾια
Question سربازی با مدرک دیپلم یا ادامه‌ی تحصیل؟ sina.iRoid ۶ ۷,۱۸۹ ۱۸ شهریور ۱۳۹۵ ۱۱:۰۸ ق.ظ
آخرین ارسال: ahoo_vahshi93
  خدمت به ظاهر مقدس سربازی. با کدام توجیه منطقی؟ alirezafchh ۱ ۲,۵۳۲ ۲۵ خرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: saberz

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close