زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۱۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

داوطلبان دانشگاه آزاد(سوال ،جواب)

ارسال:
۱۹ فروردین ۱۳۹۰, ۱۲:۴۳ ب.ظ
سلام
بچه هایی که دارن برای آزاد می خونن اگه سال اولی باشه که برای آزاد می خوان امتحان بدن
تو خیلی از زمینه‌ها ممکنه سوال داشته باشن(مثل خود من)این تاپیک رو باز کردم که فقط مخصوص آزاد باشه.
هر کسی که در این زمینه سوال داره اینجا بذاره والبته کسایی هم که سال پیش شرکت کردن لطف کنن راهنمای ما باشن.
می خوام سوال پیچتون کنم!Huh

۱- دفترچه‌ها --زمان بندی شون ،چند تان ،امتحان در ۲ روزه ؟
۲- منابعی خاص برای هر درس پیشنهاد می دید؟مثلا بعضی‌ها میگن معماری از پترسون میاد؟
۳-کسی که از الان بخواد شروع کنه فقط تستهای سالهای پیش کافیه؟(البته برای دولتی هم خوندم ولی ۴۵ روز فاصله افتاده دیگه)
۴-به نظرتون دانشگاه آزاد ارزش وقت و پول صرف کردن، رو داره؟
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۱۹ فروردین ۱۳۹۰, ۰۵:۳۱ ب.ظ
سلام. راسش من زیاد اهل فروم بازیو اینکارا نیستم. امروز تصمیم گرفتم که یه کم واسه آزاد آماده شم که اومدم اینجا و مطلب شمارو دیدم.گفتم واسه شمام بگم.
و اینکه سوالای آزاد رو مال ۲-۳ سال اخیر رو خریدم.
کامپیوتر و آی تی تا ۸۸ ۲ دفترچه ای بوده ولی از ۸۸ یعنی ۲ سال پیش ۱ دفتری شدن(فکر کنم! چون دیگه توی سوالا صحبت از دفتر نبوده و یک زمان کل واسه کل سوالا دادن)
در ضمن سال ۸۹ واسه اولین بار آزاد نرم افزار توی دو گروه الف و ب برگزار شده که تا اونجا که من دیدم سوالای دفترا کامل فرق داشت باهم.

اینم اطلاعات سال ۸۹‌:
مهندسی کام‌ Sadمعماری - نرم گروه الف - هوش)
مشترک بین گرایشها = ۶۰ سوال و تخصصی هر گرایش ۲۰ سوال
زمان کل‌: ۲۴۰ دقیقه
گروه ب نرم هم مثه بالا فقط با سوال های متفاوت

آی تی ۸۹‌: ۹۰ سوال - ۲۴۰ دقیقه.
یه چیز دیگه اینکه رقابت ازاد هم زیاده! تعداد شرکت کننده شاید کمتر از سراسری باشه ولی قبولی اونقدر هم ساده نیس.
من چون سراسری آی تی بودم اینجام میخوام آی تی بدم. واسه همینم اطلاعات درسی و آزمونیم واسه آی تی کاملتره ولی چون خیلی همپوشانی دارن شاید تونسم کمکتون کنم.(اگه کام باشین)

درضمن زیاد اینجا نمیام. اگه کاری داشتید یا واسم میل کنید یا offline بذارید.
۱
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: zr2358 , ROZA
ارسال:
۲۰ فروردین ۱۳۹۰, ۱۲:۰۲ ب.ظ
از دوستان کسی کلید آزاد پارسال رو نداره؟

Smileآینده متعلق به کسانی است که از رقابت دست نکشند. هرگز از بهتر شدن دست برنداریدSmile
۰
۰
ارسال:
۲۰ فروردین ۱۳۹۰, ۰۶:۳۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ فروردین ۱۳۹۰ ۰۶:۴۴ ب.ظ، توسط mosenabdoli.)
در ضمن یادتون باشه که تخصصی نرم افزار دانشگاه آزاد زبان برنامه نداره و به جاش شبکه داره.
از نظر وقت اصلن نگران نباشید... حداقل یک ساعت وقت اضافه میارید.
سوال‌ها دو دسته اند:
۱/سوالای غیر استاندارد که هیچ کس غیر از طراح نمی تونه مطمین باشه جواب درست چیه!
۲/سوالای آبکی که شاید درست نباشه بگیم "آسونه" بهتره بگیم "خنده داره".
با اینکه سوالا رو دو دسته کردم، در کمال ناباوری یه دسته سوم هم هست (دو نخطه دی) که دقیقن رقابت سر همین سوالاس... نه میشه گفت سختن ... نه میشه گفت آبکین! مثلن order مرتب سازی فلان با استفاده از فلان پیاده سازی رو با order بهمان مرتب سازی مقایسه کنید... از این سوالا که اگه فردای کنکور سراسری ازتون می پرسیدن به احتمال زیاد جواب میدادین و کلی هم توضیح اضافه می دادین ... اما چون دانشگاه آزاده و زیادم نباید محقر باشه (!) شما جواب سوال یادتون نمی آد و ... هیچی دیگه ...
(۱۹ فروردین ۱۳۹۰ ۰۵:۳۱ ب.ظ)amir1290 نوشته شده توسط:  یه چیز دیگه اینکه رقابت ازاد هم زیاده! تعداد شرکت کننده شاید کمتر از سراسری باشه ولی قبولی اونقدر هم ساده نیس.

دقیقن ... اصلن فکر نکنید می شه به این راحتیا تهران قبول شد ... مثلن علوم تحقیقات خیلی خیلی خیلی تعداد داوطلباش زیاده ... شاید یچی تو حدودای ۳۰۰۰ نفر ...
اینو نمی گم که نا امید شین ... می گم که سر جلسه با دیدن سوالای آسون فکر نکنید همه چی تمومه و قبول شدین ... خرخره‌ی طراح سوالو بجویین! یه کاری کنین از اینکه شما رو احمق فرض کرده پشیمون شه ... یه کاری کنین وختی از جلسه آزمون بیرون میاین کمر و گردنتون درد بگیره ... نه مثل یکی از بچه‌ها به خاطر گردن درد از سر جلسه بیرون اومد‌، بعد که نتایج اومد فهمید ترازش ۲۰ تا با علوم تحقیقات اختلاف داشت و مجبور شد بره یه دانشگاه دیگه...

وختی بازی خشن می شه، خشن ها به بازی میان...
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ROZA
ارسال:
۲۲ فروردین ۱۳۹۰, ۰۴:۲۰ ب.ظ
سلام میگم بچه‌ها به نظر شما نرم افزار با این همه متقاضی شانس قبولیش بیشتره یا هوش؟
من نرم افزار شبستر زدم
گفتم حتما قبولیش خیلی راحته
می گم اگه قبول نشدم سال دیگه چه گرایشی و کجا بزنم

پازل دل یکی رو بهم ریختن هنر نیست ..... هر وقت با تیکه های شکسته ی دل یک نفر یک پازل دل جدید براش ساختی هنر کردی
۰
۰
ارسال:
۲۳ فروردین ۱۳۹۰, ۱۰:۴۵ ق.ظ
من توی پرس و جوهایی که کردم به این نتیجه رسیدم که هوش مصنوعی رو بهتر قبول شدن. انشالله که شما هم نرم افزاری که زدین رو قبول بشید.صبر کن الان به قبول نشدن فکر نکن الان همه تمرکزت رو بذار روی این انتخابی که کردی تا احتمال قبولیت رو بالا ببری موفق و پیروز باشی.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: marjan2001
ارسال:
۲۳ فروردین ۱۳۹۰, ۱۱:۴۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ فروردین ۱۳۹۰ ۱۱:۴۷ ق.ظ، توسط marjan2001.)
RE: داوطلبان دانشگاه آزاد(سوال ،جواب)
نقل قول: سلام میگم بچه‌ها به نظر شما نرم افزار با این همه متقاضی شانس قبولیش بیشتره یا هوش؟
من نرم افزار شبستر زدم

دوستان نظر دیگری ندارند
می گم اخه هوش را که سه تا شهر بیشتر نمی گیره قزوین مشهد علوم تحقیقات

یعنی مثلا من هوش قزوین بزنم شانسش از نزم افزار شبستر بیشتره؟!!

پازل دل یکی رو بهم ریختن هنر نیست ..... هر وقت با تیکه های شکسته ی دل یک نفر یک پازل دل جدید براش ساختی هنر کردی
۰
۰
ارسال:
۲۳ فروردین ۱۳۹۰, ۱۲:۰۵ ب.ظ
(۲۳ فروردین ۱۳۹۰ ۱۱:۴۷ ق.ظ)marjan2001 نوشته شده توسط:  
نقل قول: سلام میگم بچه‌ها به نظر شما نرم افزار با این همه متقاضی شانس قبولیش بیشتره یا هوش؟
من نرم افزار شبستر زدم

دوستان نظر دیگری ندارند
می گم اخه هوش را که سه تا شهر بیشتر نمی گیره قزوین مشهد علوم تحقیقات

یعنی مثلا من هوش قزوین بزنم شانسش از نزم افزار شبستر بیشتره؟!!
بابا بذار ببین امسال قبول میشی یا نه حالا تا سال بعد!
اگه شدی که احتمال خیلی زیاد میشی خب برو اگرم نشدی سال دیگه سراسری.
هنوز کنکور ندادی،به جای اینکه به امسال فک کنی داری میگی سال دیگه انتخابمو کجا بزنم!Big Grin
۰
۰
ارسال:
۲۳ فروردین ۱۳۹۰, ۰۲:۵۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ فروردین ۱۳۹۰ ۰۳:۲۰ ب.ظ، توسط marjan2001.)
توکل به خدا

چو فردا شود فکر فردا کنیم
حالا البته اگه دوستان نظری دارن بدن:

نرم افزار شبستر یا هوش قزوین شانس قبولی کدوم یکی بیشتره؟

هوش با متقاضیان کمتر؟

و نرم افزار با شهر های بیشتر؟

کدوم شانس قبولیش بیشتره؟

۰
۰
ارسال: #۱۰
۲۳ فروردین ۱۳۹۰, ۰۵:۳۷ ب.ظ
نرم افزار شبستر شانس قبولی خیلی بیشتره
۰
۰
ارسال: #۱۱
۲۵ فروردین ۱۳۹۰, ۰۴:۰۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ فروردین ۱۳۹۰ ۰۴:۲۲ ب.ظ، توسط marjan2001.)
سلام بچه‌ها به نظرتون من امسال شبستر قبول می شم (با سهمیه بسیجی فعال )

زبان اصلا نخوندم ولی وقتی تسهای آزاد را می زنم یه ۳۰ ۴۰ درصدیشا درست می زنم
ریاضی مهندسی یکم خوندم و ۳۰ در صد می زنم
ساختمان گسسته ۴۰ درصد
محاسبات که اصلا نخوندم
آمارم خوبه فک کنم ۶۰ درصد بزنم
منطقی بد نیستم ۶۰ درصد
معماری کم خوندم فک کنم یه ۲۰ ۳۰ درصد شانسی بزنم
سیستم عامل بد نیستم احتمالا ۴۰ ۵۰ درصد
نظریه که اگه یه دونه تستم بتونم بزنم خیلی خوبه
ساختمان داده بد نیستم اگه خدا بخواد یه ۵۰ درصدی می زنم
پایگاه یه ۶۰ درصدی می زنم
طراحی الگوریتم ۳۰ ۴۰ درصد
شبکه هم که خیلی کم خوندم می شه گفت اصلا نخوندم شاید ۲۰ ۳۰ درصد بزنم

حالا به نظر شما قبول می شم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
خیلی دلسردم و نا امید می گم وسط این همه داوطلب که حتما همشونم کلی خوندن من آخه چه شانسی دارم

دارم درس می خونم ولی همه امیدم سال دیگس

۰
۰
ارسال: #۱۲
۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۳:۲۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۰۴:۵۸ ب.ظ، توسط marjan2001.)
( همه میگن دانشگاه آزاد تستهاش تکراریه و بهترین کار واسه داوطلبان آزاد خوندن تستهای ده سال گذشتس)
من ۴ تا کتاب مقسمی را تا حالا خریدم
کتاب مجموعه سوالات دانشگاه آزاد مقسمی
کتاب اول ۸۰ تا ۸۶
کتاب دوم ۸۷
کتاب سوم ۸۸
کتاب چهارم ۸۹
لینک از مرکز کتاب:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

به عنوانها توجه نکنید اشتباه نوشته هر ۴ تا کتاب را بخرید بعد تلفنی عنوان را بگید یادداشت کنن
گفتم شاید دنبالش باشین

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ROZA
ارسال: #۱۳
۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۹:۵۸ ق.ظ
سلام بچه‌ها کسی می دونه آزمون ارشد آزاد نرم افزار دقیقا چه روزی برگزار می شه من باید از همین الان بلیط بگیرم و آماده رفتن بشم تو اینترنت هم چیزی پیدا نکردم

فقط نوشته آزمون ۲۲ ۲۳ ۲۴ اردیبهشت برگزار می شه و کارت هم ۳ ۴ روز قبل روی سایت دانشگاه آزاد قرار می گیره

۰
۰
ارسال: #۱۴
۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۱۰:۰۲ ق.ظ
سلام دوست عزیز خسته نباشید انشالله که به سلامتی بری و برگردی . تا کارت‌ها توزیع نشه هیچ چیز در دانشگاه آزاد معلوم نمیشه ولی بیشتر سالها کارشناسی ارشد نرم افزار هم دولتی و هم آزاد روزهای پنج شنبه و جمعه بوده و من احتمال می دم که بیست و چهارم اردیبهشت که به شنبه می افته برای ماها نباشه
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: marjan2001 , rostamiani
ارسال: #۱۵
۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۱۰:۲۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۱۰:۳۲ ق.ظ، توسط ف.ش.)
(۲۰ فروردین ۱۳۹۰ ۰۶:۳۶ ب.ظ)mosenabdoli نوشته شده توسط:  نه مثل یکی از بچه‌ها به خاطر گردن درد از سر جلسه بیرون اومد‌، بعد که نتایج اومد فهمید ترازش ۲۰ تا با علوم تحقیقات اختلاف داشت و مجبور شد بره یه دانشگاه دیگه...
اگر گردنتون درد میگیره از قوزبند استفاده کنید البته قبل از جلسه استفاده کنید که مطمئن بشید میتونید سر جلسه تحملش کنید چون خیلی شونه‌ها رو سفت میگیره و ممکنه احساس خفگی کنید ولی دیگه گردنتون درد نمیگیره.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

If your success is not on your own terms, if it looks good to the world but does not feel good in your heart, it is not success at all.
(Anna Quindlen)
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  تعداد جواب mostafaheydar1370 ۲۱ ۱۷,۳۰۰ ۰۱ مهر ۱۳۹۹ ۱۱:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: miinaa
  جواب سوالهای تخصصی دکتری هوش مصنوعی سال ۹۸ Lootus ۱ ۲,۵۶۳ ۲۹ بهمن ۱۳۹۸ ۰۱:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: machine86
  معماری روزانه محقق اردبیلی یا دانشگاه آزاد علوم تحقیقات تهران aryaeei ۱۷ ۱۵,۸۱۹ ۱۷ شهریور ۱۳۹۸ ۰۱:۱۳ ق.ظ
آخرین ارسال: khayyam
  دانشگاه اراک و دانشگاه کاشان npour ۵ ۶,۱۷۴ ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  راهنمایی برای دانشگاه آزاد کرج Nilo_O ۱ ۲,۸۱۶ ۱۰ آبان ۱۳۹۷ ۰۳:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Nilo_O
Question شرایط انتقالی در دانشگاه آزاد amsl ۰ ۲,۳۵۶ ۲۸ مرداد ۱۳۹۷ ۰۱:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: amsl
  کسی میدونه واحد های دانشگاه آزاد تا چه رتبه هایی از کنکور قبولی داشته پارسال ؟؟ liyana_m ۱ ۴,۹۴۸ ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ ۰۳:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: liyana_m
  سوال در مورد دانشگاه آزاد قزوین, ارشد شبکه های کامپیوتری networki ۰ ۲,۴۶۴ ۲۱ خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۵۳ ب.ظ
آخرین ارسال: networki
  سوال در مورد دانشگاه آزاد قزوین, ارشد شبکه های کامپیوتری networki ۰ ۲,۶۴۵ ۲۱ خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: networki
  دانشگاه های مالک اشتر، الزهرا، تربیت مدرس و خوارزمی دانشگاه های مخصوصی اند؟ ya3ya6 ۱۳ ۱۲,۴۷۹ ۱۲ خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: nlp@2015

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close