زمان کنونی: ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۲۲ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مطالعه از روی کتابهای سالهای قبل؟؟؟؟

ارسال:
۳۰ تیر ۱۳۹۲, ۱۰:۵۵ ق.ظ
سلام
من کتابهای سالهای قبل رو دارم،بیشتر سال ۸۷
میخوام بدونم کتابها تغییری کردن؟مطالبشون و نوع تدریسشون چیزی عوض شده؟آخه چند سال گذشته نحوه طراحی سوالات کنکور خیلی عوض شده و مفهومی شده،حالا کتابهای سالهای قبل برای مطالعه مناسب هستند یا باید چاپ جدیدشون رو تهیه کنیم؟اصلا چاپ جدید کتابها فرقی با چاپهای قبلی دارن؟(البته به جز تستهایی که بهشون اضافه شده)
ممنون
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۳۱ تیر ۱۳۹۲, ۱۲:۱۴ ق.ظ
RE: مطالعه از روی کتابهای سالهای قبل؟؟؟؟
سلام
با اینکه خودم هم کتابای قبل رو دارم. اما خب بنظرم میاد که کتابهای جدید سعی دارن که خودشونو با کنکور اخیر هم آهنگ کنن اما جز چند تا تست اضافه به اون صورت کمکی نمیکنن!! مخصوصا با توجه به وضع متغیر سوالات کنکور هر ساله.
بنظر من که مهم سرفصل هاستRolleyes

عشق رازیست که تنها به خدا باید گفت ،،،، چه سخن ها که خــــدا با من تنـها دارد
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mmeiamm
ارسال:
۳۱ تیر ۱۳۹۲, ۰۱:۰۵ ق.ظ
به نظر من هم همین کتابهایی که داری رو بخون چون ابنجوری سوالهای دو سه سال کنکور اخیر رو نمی بینی
در عوض یکی دو ماه مونده به کنکور برگه های کنکور سال قبل رو یا بخر یا دانلود کن و کنکور و شبیه سازی کن واسه خودت
با این آزمون ها از خودت تست می گیری ........
۱
۰
ارسال:
۳۱ تیر ۱۳۹۲, ۰۲:۰۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ تیر ۱۳۹۲ ۰۲:۰۸ ق.ظ، توسط explorer.)
فک نکنم کتاب تو ایران از این چاپ به اون چاپ تغییر زیادی کنه
تنها چیزی که تغییر میکنه قیمتشه Big Grin

هی ایـــــــــــــــــــــــــــــــــزد...
Angel
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: lover.science , mmeiamm , One Minute
ارسال:
۳۱ تیر ۱۳۹۲, ۰۳:۴۱ ب.ظ
RE: مطالعه از روی کتابهای سالهای قبل؟؟؟؟
سلام
ممنونم که جواب دادین
حالا کسی میتونه از کتاب سیستم عامل استاد حقیقت یه اطلاعاتی بده؟من سیستم عامل پارسه رو دارم اونموقع مولفش کسی دیگه بوده(الان اسمش تو ذهنم نیست)
اما حالا انگار دکتر حقیقت کتاب سیستم عامل پارسه رو نوشته،حالا کتاب سیستم عامل حقیقت که تعریفشو میکنن همینه که برای موسسه پارسه نوشته؟یا یه کتاب دیگه هم داره؟
چه رنگیه؟ظاهرش چطوریه؟کسی عکس جلدشو بتئنه بذاره عالی میشه
ممنون
۰
۰
ارسال:
۳۱ تیر ۱۳۹۲, ۰۴:۰۷ ب.ظ
به نظر من سیستم عامل فقط و فقط و فقط کتاب جهش .......
۰
۰
ارسال:
۳۱ تیر ۱۳۹۲, ۰۶:۰۸ ب.ظ
بعضی از کتابا فقط سوالات کنکور به انتهاشون اضافه شده و تجدید چاپ شدن و ویرایش نشدن. این مشکل رو میشه با کتاب های مجموعه سوالات حل کرد ولی بعضی ها ویرایش شدن و مطالبی که جدیدن تو کنکور اومده بهشون اضافه شده که فکر کنم اکثر کتاب های شما این طوری باشن. بعضی کتاب ها هم اون موقع نبودن اصلا ! مثل شبکه و سیستم عامل حقیقت (پارسه)
کتاب های حقیقت چاپ انتشارات پارسه هستند و جلد مشکی رنگ دارند. تو سایت پارسه قسمت انتشارات عکسش هست.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mmeiamm

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Lightbulb مطالعه گروهی کارمندان برای کنکور ارشد ۱۴۰۳ deniz22 ۰ ۳۱۶ ۲۹ آبان ۱۴۰۲ ۱۱:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: deniz22
  کتابهای چاپی آموزش اندروید h_kh ۰ ۱,۸۳۸ ۲۲ فروردین ۱۴۰۰ ۱۱:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: h_kh
  مطالعه گروهی ارشد ۱۴۰۰ persiancoder ۹ ۵,۳۵۷ ۱۹ دى ۱۳۹۹ ۰۷:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: nasser89
  فروش کتابهای کنکور ارشد انفورماتیک پزشکی pinkspring9@gmail.com ۰ ۲,۷۹۸ ۰۱ دى ۱۳۹۹ ۰۵:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: pinkspring9@gmail.com
  فروش کتابهای تست ارشد قیمت استثنایی jasin ۰ ۱,۶۸۲ ۲۳ آذر ۱۳۹۹ ۰۴:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: jasin
Smile فروش کتابهای دست دوم و ارزان آمادگی ارشد انفورماتیک پزشکی qizilbash ۱ ۴,۳۰۷ ۲۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۱:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: zeilabi69
Exclamation یه عالمه کتابهای نوی کنکور ارشد marvelous ۲۰ ۸,۳۷۹ ۲۵ مهر ۱۳۹۹ ۰۲:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: nikiii
  آخرین کتابی که مطالعه کردین چی بود؟ mohammad_1366 ۳۵۳ ۱۳۲,۸۱۶ ۱۱ شهریور ۱۳۹۹ ۰۹:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: diligent
Video صد فیلمی که باید قبل از مرگ دید؟ sama2010 ۱۵ ۸,۹۰۱ ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: gerdoo_456
Information فروش کتابهای گسسته گریمالدی ۴ جلد + راهنمای حل مسائل tabassomesayna ۱ ۳,۳۸۰ ۲۷ فروردین ۱۳۹۹ ۰۴:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: tabassomesayna

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close