زمان کنونی: ۳۱ فروردین ۱۴۰۳, ۰۷:۲۸ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

فروش کتاب ارشد کامپیوتر (آیتی)

ارسال:
۳۰ تیر ۱۳۹۲, ۰۹:۵۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ مهر ۱۳۹۲ ۰۳:۰۳ ق.ظ، توسط انرژی مثبت.)
Information فروش کتاب ارشد کامپیوتر (آیتی)
با سلام. من میخوام تمام کتاب های ارشدم رو بفروشم.هم کتاب های آیتی هستند و هم کامپیوتر. کتاب ها همگی در حد نو و تمیز هستند. فقط با مداد زیر نکات مهم خط کشیدم و بعضیاشون رو توی حاشیه کتاب نوشتم. کتاب های مدیریتی رشته ی آیتی پارسه هم خریده بودم که حتی لای یک کدوم ازشون رو باز نکردم چون برای امنیت شبکه من درواقع می خوندم که با معدل افتضاح ۱۲/۵ رتبم ۳۱ شد.Wink
. تمام کتاب های پارسه مربوط به سال گذشته و اون ۳ ۴ تا کتاب های پوران پژوهش (ساختمان داده ها و الگوریتم ٬ شبکه ٬ معماری و ...)هم چاپ ۲ الی ۳ سال پیش هستند.
قیمت هم توافقی دیگه. دوستی تمایل به خرید داشت یا توی مانشت پیام بده یا به phanton_m@yahoo.com پیام یا میل بده.
سلام. کتاب های پارسه پک همین سالی که گذشت هستند. یعنی سال ۹۱/ شامل پک آیتی و کامپیوتره. بدرد کسی می خوره که هم بخواد آیتی بخونه و هم کامپیوتر.
قیمت هم قیمت پشت جلد هست. من تصمیم دارم که کتاب ها رو حدود ۸۰ الی ۹۰ درصد قیمت پشت جلد یکجا رد کنم. اون هایی هم که قیمت ندارند به یه جوری از پارسه قیمت های همون پارسال رو میپرسیم.

هوش مصنوعی قیمت پشت جلد ندارد بهار ۹۱/ نو
تئوری مدیریت ۱ ۲۲۰۰۰ ۱۳۹۰/ نو
تئوری مدیریت ۲ ۲۰۰۰۰۰ ۱۳۹۱ نو.
نظریه ۸۰۰۰ ۱۳۹۰/ نو
زبان تخصصی ۱۳۰۰۰/ ۱۳۹۱/ نو
مدار منطقی قیمت پشت جلد ندارد.۱۳۹۱/نو
کامپایلر. قیمت پشت جلد ندارد. ۱۳۹۱ نو
طراحی الگوریتم. قیمت پشت جلد ندارد. ۹۱/ نو
مدار قیمت پشت جلد ندارد. بهار ۹۱/ نو.
ساختمان داده . قیمت پشت جلد ندارد. ۱۳۹۱ . ۳ صفحه خط کشی.
پایگاه داده قیمت پشت جلد ندارد ۹۱/ حدود ۱۵ صفحه خط کشی
گسسته ۲۵۰۰۰ پاییز ۹۱: در حد ۱۰ الی ۱۵ صفحه خط کشی و یا نت بسیار ریز در حاشیه
سیستم عامل ۱۴۰۰۰ چاپ سوم ۹۰/ خط کشی در حد ۲۰ صفحه.
معماری ۱۶۵۰۰ پاییز ۹۱/ خط کشی در حد ۵ صفحه.
شبکه ۱۶۰۰۰ ۱۳۹۱/ خط کشی حدود ۱۵ الی ۲۰ صفحه

منظورم از نو هم یعنی برگ هم نخورده. اگه دوستی شک داره میتونم حتی عکس بگیرم براش بفرستم.

کتاب های پوران هم
ساختمان داده و الگوریتم ۶۴۰۰ ۱۳۸۹/ بدون هیچ گونه نوشته یا خط کشی
شبکه ۵۳۰۰ ۱۳۸۹/ بدون هیچگونه نوشته یا خطکشی
معماری ۵۹۰۰ ۱۳۸۸/ حدود ۳۰ صفحه خط کشی.

اگه فقط پک پارسه رو هم خواستین می تونم بدم. اصلن شاید کتاب های پوران هم همینجوری روش دادم Smile
انرژی مثبت، در تاریخ ۳۰ تیر ۱۳۹۲ ۱۲:۲۷ ب.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

دوست عزیز محل ایجاد تاپیکتون درست نیست وباید در تالار بازاچه کتاب تاپیکتون رو باز می کردید.
چون تازه وارد هستید منتقلش می کنم.
لطفا" از این به بعد در محل ایجاد تاپیک دقت کنید.
ممنون

۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۳۰ تیر ۱۳۹۲, ۱۰:۳۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ تیر ۱۳۹۲ ۱۰:۳۷ ق.ظ، توسط lover.science.)
RE: فروش کتاب ارشد کامپیوتر (آیتی)
سلام
سیستم عامل و نظریه زبان های پارسه رو اگه دارین من میخوام.
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۳۰ تیر ۱۳۹۲, ۱۰:۴۸ ق.ظ
RE: فروش کتاب ارشد کامپیوتر و یا آیتی
سلام
اگه سیستم عامل و نظریه زبان های پارسه رو دارین من میخوام.
۰
۰
ارسال:
۳۰ تیر ۱۳۹۲, ۱۱:۰۲ ق.ظ
(۳۰ تیر ۱۳۹۲ ۱۰:۰۷ ق.ظ)pheni نوشته شده توسط:  با سلام. من میخوام تمام کتاب های ارشدم رو بفروشم.هم کتاب های آیتی هستند و هم کامپیوتر. کتاب ها همگی در حد نو و تمیز هستند. فقط با مداد زیر نکات مهم خط کشیدم و بعضیاشون رو توی حاشیه کتاب نوشتم. کتاب های مدیریتی رشته ی آیتی پارسه هم خریده بودم که حتی لای یک کدوم ازشون رو باز نکردم چون برای امنیت شبکه من درواقع می خوندم که با معدل افتضاح ۱۲/۵ رتبم ۳۱ شد.Smile
. تمام کتاب های پارسه مربوط به سال گذشته و اون ۳ ۴ تا کتاب های پوران پژوهش (ساختمان داده ها و الگوریتم ٬ شبکه ٬ معماری و ...)هم چاپ ۲ الی ۳ سال پیش هستند.
قیمت هم توافقی دیگه. دوستی تمایل به خرید داشت یا توی مانشت پیام بده یا به phanton_m@yahoo.com پیام یا میل بده.

اگه لطف کنی لیست کنی تمام کتاب ها رو (کامپیوتر) و وضعیت و قیمت یا قیمت رو جلدش رو بگی ممنون میشم...
۰
۰
ارسال:
۳۰ تیر ۱۳۹۲, ۱۱:۳۲ ق.ظ
فروش کتاب ارشد کامپیوتر و یا آیتی
با سلام
سیستم عامل پارسه و مدار پوران رو خریدارم
۰
۰
ارسال:
۳۰ تیر ۱۳۹۲, ۱۲:۵۸ ب.ظ
قیمت ساختمان داده پارسه چنده؟؟؟

سست اراده کسی است که با هر شکستی بینش او نیز تغییر می یابد...
۰
۰
ارسال:
۳۰ تیر ۱۳۹۲, ۰۳:۳۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ تیر ۱۳۹۲ ۰۳:۳۹ ب.ظ، توسط شبگرد.)
ساختمان داده را خریدارم

ساختمان داده پارسه چنده

ساختمان داده پارسه چنده
۰
۰
ارسال:
۳۰ تیر ۱۳۹۲, ۰۴:۰۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ تیر ۱۳۹۲ ۰۶:۱۰ ب.ظ، توسط jparisa.)
شما فقط کتاب های پارسه و پوران خوندید؟
کتاب clrs ندارید؟
خواهشا مصاحبه تون رو هم بزارید تا از تجربیاتتون استفاده کنیم

ﻫﺮﮔﺰ ﻧﮕﻮﺋﯿﺪ » ﻧﻤﯽ ﺗﻮﺍﻧﻢ « ﺷﻤﺎ ﮐﻪ ﺍﻣﺘﺤﺎﻥ ﻧﮑﺮﺩﻩ ﺍﯾﺪ ﮐﻪ ﻣﯽ ﺗﻮﺍﻧﯿﺪ ﯾﺎ ﻧﻪ ،
ﭘﺲ ﭼﻄﻮﺭ ﺍﺯ ﻧﺘﻮﺍﻧﺴﺘﻦ ﺣﺮﻑ ﻣﯽ ﺯﻧﯿﺪ؟

[تصویر:  05824264702380577369.jpg]
۱
۰
ارسال:
۳۰ تیر ۱۳۹۲, ۰۶:۰۸ ب.ظ
با سلام
ابتدا به شما تبریک عرض می کنم
کتاب های سیستم عامل و معماری پارسه را من می برم. فقط شیوه ارسال و پرداخت وجه را برایم میل کنید mrjaj401@yahoo.com
۰
۰
ارسال: #۱۰
۳۰ تیر ۱۳۹۲, ۰۷:۲۷ ب.ظ
(۳۰ تیر ۱۳۹۲ ۰۴:۰۹ ب.ظ)jparisa نوشته شده توسط:  شما فقط کتاب های پارسه و پوران خوندید؟
کتاب clrs ندارید؟
منم بدجور دنبال clrs گروه خوارزمی رو میخوام.
اگه کسی داره یا سراغ داره ک کجا داره لطفاً اطلاع بدین
ممنون

هیج وقت دیر نیست
........................!!!
۰
۰
ارسال: #۱۱
۳۰ تیر ۱۳۹۲, ۰۷:۵۳ ب.ظ
[undefined=undefined]
(30 تیر ۱۳۹۲ ۰۴:۰۹ ب.ظ)jparisa نوشته شده توسط:  شما فقط کتاب های پارسه و پوران خوندید؟
کتاب clrs ندارید؟

ببخشید اول به اطلاع دوستان برسونم که من قصد دارم کتاب ها رو چون نو و یا در حد نو و بسیار تمیز هستند یک جا بفروشم. یعنی درواقع اون کتاب های پارسه رو یکجا بفروشم و کتاب های پوران پژوهش رو هم همینجوری روش می دم.
ببخشید باز ٬ اشتباه از خودم بود که این رو توی پست اول نگفتم ٬ البته توی پست بعدی درستش کردم. میدونم که به هر حال این به درد دوستانی میخوره که تازه میخان کنکور بدن نه کسایی که تاحالا کنکور دادند. باز هم ببخشید اما خب بعداْ اگه نظرم عوض شد به دوستانی که پیام داده بودند و یک یا دو کتاب رو می خواستن اطلاع میدم.

خدمت jparisa عزیز هم عرض کنم که خودم رو کوچک تر از این میبینم که بخوام مصاحبه بذارم. اما مختصر بخوام بگم این که من اصلاْ قصد ارشد خوندن نداشتم. درس ها رو توی طول ترم نسبتاْ خوب یاد می گرفتم اما خیلی واسه امتحانا نمی خوندم و از پاچه استادا هم بالا نرفتم که نتیجش این معدل شاهکار ۱۲/۵ شد Smile به اصرار خانوادم از اواخر مهر رفتم پارسه ثبت نام کردم و شروع کردم به خوندن. حدود روزی ۸ الی ۱۰ ساعت درس میخوندم. به همه کاریم هم میرسیدم. آهنگ گوش دادن ٬ فیلم ٬ تی وی ٬ نت گردی. شب از ساعت ۱ می خوابیدم تا حول و حوش ۹ ۹/۵ صبح. برنامه ریزی خوندنم همون برنامه ریزی پارسه بود. یعنی هر درسی رو تا هر جایی که پارسه گفته بود میخوندم.یه سری از درس ها رو که می دونستم درس های سختین تقریباْ بیخیال شدم. مثل ریاضی مهندسی ٬ هوش ٬ آمار. این درسا به نظرم درس هایی هستن که فوق العاده یا حفظی هستند یا فوق العاده پر تنش. به این معنی که حتی خیلی از کسایی هم که این درس ها رو میخونن باز سر جلسه تست ها رو اشتباه میزنن. پس تقریباْ قید خوندن این درس ها رو زدم و فقط به یه مرور فوق العاده سرسری هفته کنکور بسنده کردم.
کتاب خوندنم هم جوری بود که اول متن فصل رو یک بار می خوندم. بعد نکات مهم رو توی یه تعدادی کاغذ آ۴ مخصوص هر درس نت بر می داشتم.این کاغذای آ۴ شاید دلیل موفقیت من توی کنکور بودن.مطالب خیلی خلاصه جوری که شاید کل یه کتاب ۴۰۰ صفحه ای نتیجش ۱۰ ۱۵ برگ آ۴ شده.بعد هم تست اون فصل رو میزدم و باز هم اگه نکته ای می دیدم خلاصه به اون کاغذ آ۴ اضافه میکردم. این نت برداری واقعاْ مفیده. توی اون ۲ هفته مونده به کنکور و یا آزمونای آزمایشی کولاک میکنه. چون اصلاْ نمیترسید که من فلان درس از یادم رفته. با ۳ یا ۴ ساعت مرور اون نت ها و زدن ۱۰ تا تس از هر فصل کل اون کتاب میاد تو ذهنتون.
نزدیک ۲ ۳ هفته ای هم مجبور شدم واسه امتحانات پایان ترم بخونم ٬ امتحان و درس هایی که هیچ کدوم هم توی کنکور نبودن و اصلاْ به درسای کنکوری نرسیدم. یعنی تقریباْ کل ارشد خوندن من حدود ۳ ماه و ۲ هفته بود.

راستی کتاب clrs رو هم نخوندم.Smile به نظرم کتاب پارسه به اندازه کافی توضیح داده و نیاز به هیچ کتاب دیگه ای توی OS نیست. اما خب. واقعاْ مشکل خیلی ها الان اینه که غرق توی این میشن که فلان کتاب فلان استاد رو بخونم یا اون کتاب رو بخرم. نباید توی چندین کتاب غرق شد. واقعاْ باید بگم که اگه درس رو بلد باشین واقعاْ کتاب های خیلی عادی پارسه و پوران هم خیلی خوب جواب میده. یه مشکل دیگه هم اینه که خیلی ها واقعاْ فکر می کنند که واسه اینکه رتبه ی خوبی بیارن بایستی حتماْ توی همه درس ها درصدای بالای ۵۰ ۶۰ بزنن در صورتی که اصلاْ اینجوری نیست.همین اشتباهشون هم موقع کنکور باعث میشه که الکی فقط حول کنین و تست بیشتر الکی بزنن ٬ تست های شانسی و یا توی استرس و وقت کم . تستی که تجربه خیلی ها نشون میده غلطه و فقط باعث نمره منفی بیشتر و یه سقوط آزاد میشه.
۲ ۳ تا درس حدود ۵۰ درصد با ۲ ۳ تا درس حدود ۳۰ درصد کافیه تضمین کنه که رتبتون زیر ۵۰ میشه..
کارنامم رو برای اطلاع دوستان هم قرار میدم تا بدونن. در ضمن تاثیر معدل فوق العاده زیاده. جوری که من حدس میزنم اگر معدلم حدود ۱۷ بود الان رتبم زیر ۵ بود.
یه نسخه از این پست رو هم توی بخش مصاحبه ها قرار میدم ٬ شاید بدرد دوست عزیز دیگه ای هم خورد.
لینک کارنامه :

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: csun , Mehman , shirinam000 , jparisa , سجاد۶۷
ارسال: #۱۲
۳۰ تیر ۱۳۹۲, ۱۱:۲۸ ب.ظ
(۳۰ تیر ۱۳۹۲ ۱۰:۰۷ ق.ظ)pheni نوشته شده توسط:  با سلام. من میخوام تمام کتاب های ارشدم رو بفروشم.هم کتاب های آیتی هستند و هم کامپیوتر. کتاب ها همگی در حد نو و تمیز هستند. فقط با مداد زیر نکات مهم خط کشیدم و بعضیاشون رو توی حاشیه کتاب نوشتم. کتاب های مدیریتی رشته ی آیتی پارسه هم خریده بودم که حتی لای یک کدوم ازشون رو باز نکردم چون برای امنیت شبکه من درواقع می خوندم که با معدل افتضاح ۱۲/۵ رتبم ۳۱ شد.Smile

حتما کتاب ها دست یه خانوم دکتر بوده، که فقط باهاشون میرفته مطب و برمی گشته Wink
۰
۰
ارسال: #۱۳
۳۰ تیر ۱۳۹۲, ۱۱:۳۱ ب.ظ
[/quote]

حتما کتاب ها دست یه خانوم دکتر بوده، که فقط باهاشون میرفته مطب و برمی گشته Wink
[/quote]

=)) خیلی باحال بود. نه دست خانوم دکتر نبوده. دست یه مهندس بوده که فقط وقت خوندن و یا علاقه به خوندن بعضی از کتابا رو نداشته
۰
۰
ارسال: #۱۴
۳۰ تیر ۱۳۹۲, ۱۱:۵۰ ب.ظ
خالصانه و از صمیم قلب تشکر میکنم و براتون آرزوی موفقیت دارم
ازینکه برنامتون رو گذاشتید ممنونم و تنها مساله اینه که کتاب clrs برای ساختمان داده و الگوریتم هستش نه سیستم
تو طول ترم مرجع میخوندید؟

ﻫﺮﮔﺰ ﻧﮕﻮﺋﯿﺪ » ﻧﻤﯽ ﺗﻮﺍﻧﻢ « ﺷﻤﺎ ﮐﻪ ﺍﻣﺘﺤﺎﻥ ﻧﮑﺮﺩﻩ ﺍﯾﺪ ﮐﻪ ﻣﯽ ﺗﻮﺍﻧﯿﺪ ﯾﺎ ﻧﻪ ،
ﭘﺲ ﭼﻄﻮﺭ ﺍﺯ ﻧﺘﻮﺍﻧﺴﺘﻦ ﺣﺮﻑ ﻣﯽ ﺯﻧﯿﺪ؟

[تصویر:  05824264702380577369.jpg]
۰
۰
ارسال: #۱۵
۳۱ تیر ۱۳۹۲, ۱۲:۲۹ ق.ظ
(۳۰ تیر ۱۳۹۲ ۱۱:۵۰ ب.ظ)jparisa نوشته شده توسط:  خالصانه و از صمیم قلب تشکر میکنم و براتون آرزوی موفقیت دارم
ازینکه برنامتون رو گذاشتید ممنونم و تنها مساله اینه که کتاب clrs برای ساختمان داده و الگوریتم هستش نه سیستم
تو طول ترم مرجع میخوندید؟

مممنونم. همین آرزو برای خودتون.
بله. من توی طول ترم مرجع می خوندم. pdf های زبان اصلی رو داشتم و از روی اونها می خوندم. نمی گم که خیلی خوب خوندمشون. اما خب نرمال بود دیگه. نه کم خوندمشون ٬ نه زیاد.
کتاب هایی مثل introduction to algorithms. مهندسی نرم pressman ٬ شبکه های کامپیوتری Computer Networking: A Top-Down Approach , ...
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: jparisa

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  سوال ۶۱ آیتی ۹۰ *tarannom* ۴ ۱,۹۹۶ ۰۵ بهمن ۱۴۰۲ ۰۸:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: parsanaz
  درخواست کتاب یا جزوه برای ارشد و دکتری هوش مصنوعی H.Mohammadi ۱ ۱,۳۳۱ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  فروش انواع دستگیره دیجیتال و هوشمند آریالاک arialock ۰ ۸۵۲ ۲۶ تیر ۱۴۰۱ ۰۳:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: arialock
  اهدای کتاب های تستی کنکور ارشد ۹۷ myphilo ۸ ۶,۷۷۹ ۲۰ فروردین ۱۴۰۱ ۰۹:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  فروش منابع ارشد انفورماتیک پزشکی(چاپ ۹۱ تا ۹۴) ali reza ۱ ۲,۶۲۷ ۰۶ آذر ۱۴۰۰ ۰۹:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ali reza
  کارنامه اولیه و نهایی دکتری رشته آیتی lotuss ۱۲ ۶,۲۹۰ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کتاب های کنکوری ارشد هوش مصنوعی bahar1362 ۰ ۲,۱۴۱ ۱۵ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: bahar1362
  فروش کتابهای کنکور ارشد انفورماتیک پزشکی pinkspring9@gmail.com ۰ ۲,۷۶۳ ۰۱ دى ۱۳۹۹ ۰۵:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: pinkspring9@gmail.com
  فروش کتابهای تست ارشد قیمت استثنایی jasin ۰ ۱,۶۴۸ ۲۳ آذر ۱۳۹۹ ۰۴:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: jasin
  درخواست اپلود کتاب یا لینک دانلود کتاب+معرفی سایت دانلود کتاب ریحانه ۱۲۹ ۷۷,۵۸۰ ۱۱ آذر ۱۳۹۹ ۰۸:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Ariana2020

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close