زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۲:۰۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مشکل در نصب vpn server

ارسال:
۲۷ تیر ۱۳۹۲, ۰۲:۱۹ ب.ظ
مشکل در نصب vpn server
سلام. روی ویندوز سرور ۲۰۰۸ یه vpn server نصب کردم. مراحلو به این صورت رفتم:
اول routing and remote access رو نصب کردم. و بعد پورت ها رو به فایروال معرفی کردم و به یوزر ها هم اجازه ورود دادم و در نهایت هم یه دونه ip pool ساختم.
حالا درست کار میکنه فقط مشکلی که داره اینه که وقتی وصل میشی دسترسی اینترنت نداره.ممنون میشم راهنمایی کنید. البته سیستم عامل روی vm نصب کردم.

آن کس که علم خواند و مرور نکرد، به آن ماند که گاو راند و تخم نیفشاند Smile
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۸ تیر ۱۳۹۲, ۰۲:۴۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ تیر ۱۳۹۲ ۰۲:۴۴ ق.ظ، توسط Amir V.)
مشکل در نصب vpn server
سلام.

اینترنت روی سرورت اوکیه؟ اینترنت رو چطور آوردی؟
چند تا کارت شبکه داری و تنظیمات IP هر کدوم چیه؟ IP Pool که ساختی چه رنج IP داره؟

واسه کاری که میخوای بکنی، سولوشن بهتر نصب ISA یا TMG ه و فعال کردن Remote Access روی اینهاست.

لینکهای زیر رو هم یه نگاه بنداز:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

There is no there there.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: MosayebG
ارسال:
۲۸ تیر ۱۳۹۲, ۰۹:۵۶ ب.ظ
RE: مشکل در نصب vpn server
(۲۸ تیر ۱۳۹۲ ۰۲:۴۱ ق.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  سلام.

اینترنت روی سرورت اوکیه؟ اینترنت رو چطور آوردی؟
چند تا کارت شبکه داری و تنظیمات IP هر کدوم چیه؟ IP Pool که ساختی چه رنج IP داره؟

واسه کاری که میخوای بکنی، سولوشن بهتر نصب ISA یا TMG ه و فعال کردن Remote Access روی اینهاست.

لینکهای زیر رو هم یه نگاه بنداز:

آره دیگه.
یه سرور اختصاصی داریم که این ویندوز رو روی اون سرور اختصاصی نصب کردم. روی سرور vsphere نصبه. پنل مدیریت سرور هم robot میباشه. تنظیمات کارت شبکه ی مجازی رو ست کردم همه چیشو(Defaul Gateway , DNS, IP). بعد مک کارت شبکه رو پنل به من داد و بعد از اینکه ست کردم اونو اینترنت اومد.
ip pool رو من از رنج ۱۰/۰/۰/۵ - ۱۰/۰/۰/۵۰ دادم. وقتی هم از طریق کلاینت وصل میشم، همه ی سایتها رو پینگ می کنم ولی خوب نمیشه از مرورگر لودشون کرد.
یه جایی خوندم که گفته بود یه دونه nat را بندازم شاید درست شد. بعد از اینکه اونو راه اندازی کردم روی کارت شبکه باز ردیف نشد.
راستش یه دونه کارت شبکه داره فی الواقع. ولی وقتی که می خواستم nat نصب کنم، لیست کارت شبکه ها رو سه تا نشون داد. یکی که همون local area connection بود و دوتای دیگه یکی loopback و دیگری internal بود.

۰
۰
ارسال:
۲۸ تیر ۱۳۹۲, ۱۱:۱۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ تیر ۱۳۹۲ ۰۸:۲۲ ب.ظ، توسط Amir V.)
مشکل در نصب vpn server
ببین NAT که باید انجام شه.

باید یه NAT از نوع Source NAT به IP خروجی سرورت باید داشته باشی.

There is no there there.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: MosayebG
ارسال:
۳۰ تیر ۱۳۹۲, ۰۷:۱۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ تیر ۱۳۹۲ ۰۷:۲۴ ب.ظ، توسط MosayebG.)
RE: مشکل در نصب vpn server
(۲۸ تیر ۱۳۹۲ ۱۱:۱۱ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  ببین NAT که باید انجام شه.

باید یه NAT از نوع Source NAT به IP خروجی سرورت باید داشته باشی.

آقا ما هر کاری می کنیم نمیشه Sad(
من از پروتکل PPTP استفاده کردم. عکس تنظیمات nat رو می ذارم مطمئن نیستم درسته البته.مرسی

[تصویر:  195352_53047940846133566230.jpg]

۰
۰
ارسال:
۳۰ تیر ۱۳۹۲, ۰۷:۵۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ تیر ۱۳۹۲ ۱۲:۴۲ ق.ظ، توسط Amir V.)
مشکل در نصب vpn server
تو رو خدا مجبورم نکن خودم نصب کنم Tongue

این راهنما رو بخون Step-by-Step توضیح داده:

ویرایش: من روی VMware تست کردم جواب گرفتم. VPN و NAT روی کارت شبکه External. همین.
اگه مشکت باز هم حل نشد بگو.

There is no there there.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: - rasool - , MosayebG

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Exclamation خطای SQL Server2019 S.Pashaei ۰ ۲,۳۳۵ ۲۶ آذر ۱۳۹۹ ۰۲:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: S.Pashaei
  رفع اشکال نصب جاوا، مشکل ساخته نشدن virtual machine shiivaa ۱۲ ۱۹,۰۴۳ ۱۹ آبان ۱۳۹۹ ۰۷:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: wanted471
  چگونه این خطا را موقع اجرای sql server 2014 رفع کنم ؟ farahnaz ۲ ۲,۵۹۴ ۱۹ مهر ۱۳۹۹ ۰۲:۱۸ ق.ظ
آخرین ارسال: farahnaz
Sad مشکل در برنامه نویسی شیء گرا Xialu ۰ ۱,۹۳۹ ۰۵ شهریور ۱۳۹۹ ۱۲:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: Xialu
  مشکل در حل تست ۲۲ فصل اول کتاب گسسته یوسفی pure.yaser ۷ ۸,۳۲۰ ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۶:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: mohsentafresh
  دانلود رایگان تعمیر انواع مادربردهای PC و Server SamanehRashvand ۰ ۱,۷۵۰ ۲۶ مهر ۱۳۹۸ ۰۲:۲۴ ق.ظ
آخرین ارسال: SamanehRashvand
  رفع خطای Prevent saving changes that require ... در sql server deldar ۰ ۱,۷۰۵ ۲۴ مهر ۱۳۹۸ ۰۲:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: deldar
  مشکل عدم ایجاد پروژه/فایل جدید در نت بینز αɾια ۳ ۱۰,۸۶۴ ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۰۳:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Silver1992
Question مشکل با درک توابع دنباله دار و مولد ؟؟؟؟ radar ۰ ۲,۴۸۶ ۱۶ دى ۱۳۹۷ ۰۴:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: radar
  مشکل لایسنس متلب αɾια ۱۳ ۱۴,۹۸۰ ۲۱ آذر ۱۳۹۷ ۱۰:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: αɾια

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close