زمان کنونی: ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۴۵ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

فوق العاده آموزش زبان های مختلف-تحت(کامپیوتر شخصی.-اندرویید - ایفون)

ارسال:
۲۵ تیر ۱۳۹۲, ۰۸:۴۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ تیر ۱۳۹۲ ۰۵:۱۵ ب.ظ، توسط javadjj.)
فوق العاده آموزش زبان های مختلف-تحت(کامپیوتر شخصی.-اندرویید - ایفون)

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

سایتی که معرفی کردم اموزش زبان های مختلف از جمله فرانسه ،المانی،پرتغالی،ایتالیایی و.... با تکیه بر دانش انگلیسی به هر حال برای فرایند آموزش هم باید یه زبانی باشه
رو بصورت یک روش کاملا استاندارد فراهم کرده و ۱۰۰ % هم رایگان هستش
من تو یک هفته کلی لغت فرانسه یاد گرفتم و این رو فوق العاده میبینم و امکاناتی نظیر تلفظ،نوشتن،ازمون و ... رو هم داره
دعوت دوستان برای یادگیری اشتراکی رو هم داره زبان و مبنای اموزش هم انگلیسی هستش و تحت وب اجرا میشه
اپلیکیشن تحت اندرویید و ios ایفون رو هم داره و همیشه میتونید اموزش ببینید یعنی اینکه سابقه شما تو سایت ذخیره میشه و ادامه رو میتونید برید بیرون از طریق گوشی یا تبلت دنبال کنید و همچنین سابقه شما از نظر زبان های انتخابی هم ذخیره میشه و میتونید دو یا بیشتر زبان رو همزمان یاد بگیرید
خدا خیرشون بده!!!!

منم آن بیدل شیدا و غمش هست هویدا به دو چشمان همیشه تر
و پیداست درون دلم آشوب و چه رسواست، دریغا...
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mahbanoo313 , عاصفه , Somayeh_Y , mahshid1383 , didar , sarinaz , kimidoonekekie , d.KH
ارسال:
۲۵ تیر ۱۳۹۲, ۰۸:۵۴ ب.ظ
فوق العاده آموزش زبان های مختلف-تحت(وب -اندرویید - ایفون)
چرا وقتی ثبت نام می کنم در لیست زبانهاش، انگلیسی نمیاره؟

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
۰
۰
ارسال:
۲۵ تیر ۱۳۹۲, ۰۹:۱۲ ب.ظ
RE: فوق العاده آموزش زبان های مختلف-تحت(وب -اندرویید - ایفون)
(۲۵ تیر ۱۳۹۲ ۰۸:۵۴ ب.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  چرا وقتی ثبت نام می کنم در لیست زبانهاش، انگلیسی نمیاره؟

پست اصلاح شد
فک کنم اموزش زبان انگلیسی نداره

۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت
ارسال:
۲۵ تیر ۱۳۹۲, ۱۰:۲۶ ب.ظ
البته انگلیسی داره ولی وقتی با یه زبان دیگه مثلا اسپانیایی ثبت نام کنیم Smile یعنی به ما انگلیسی یاد نمیده. چون فرض بر این هست که زبان مادری شما یکی از اون زبانهایی هست که توش هست و می خواید حالا انگلیسی یاد بگیرید.

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: javadjj
ارسال:
۲۶ تیر ۱۳۹۲, ۰۵:۳۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ تیر ۱۳۹۲ ۰۵:۴۷ ق.ظ، توسط Somayeh_Y.)
نه دیگه، انگلیسی نداره. موقع ثبت نام فقط زبانی که میخوای یاد بگیری رو می پرسه.من با اون دکمه بالای صفحه زبان سایت رو تغییر دادم بلکه فرجی بشه Big Grin ولی بازم موقع ثبت نام توی لیست انتخاب زبان، انگلیسی نیومد. کلا فکر میکنم به کمک زبان انگلیسی سایر زبان ها رو یاد میده. یعنی فرض بر اینه که طرف انگلیسی بلده.
۰
۰
ارسال:
۲۶ تیر ۱۳۹۲, ۰۶:۳۲ ب.ظ
والا من که تا حالا به کوچکترین مشکلی بر نخوردم انگلیسیش محاوره ای هستش و هیچ نیازی نیست کامل انگلیسی بلد باشی
لغتی رو هم بلد نباشی همینجا یاد میگیری

۰
۰
ارسال:
۲۶ تیر ۱۳۹۲, ۰۷:۰۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ تیر ۱۳۹۲ ۰۷:۳۵ ب.ظ، توسط Somayeh_Y.)
درسته، منم نگفتم مشکلی داره، فقط امکانات سایت رو تجزیه و تحلیل کردم

اتفاقا مدتیه دنبال منبعی هستم برای آموزش زبان ایتالیایی به کمک انگلیسی. میخواستم در مانشت کمک بخوام که این تاپیک رو دیدم. کار منو که خیلی راه انداخت. خدا خیرتون بده.
۰
۰
ارسال:
۲۸ تیر ۱۳۹۲, ۰۵:۱۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ مرداد ۱۳۹۲ ۰۲:۲۸ ب.ظ، توسط javadjj.)
RE: فوق العاده آموزش زبان های مختلف-تحت(وب -اندرویید - ایفون)
(۲۶ تیر ۱۳۹۲ ۰۷:۰۰ ب.ظ)Somayeh_Y نوشته شده توسط:  درسته، منم نگفتم مشکلی داره، فقط امکانات سایت رو تجزیه و تحلیل کردم

اتفاقا مدتیه دنبال منبعی هستم برای آموزش زبان ایتالیایی به کمک انگلیسی. میخواستم در مانشت کمک بخوام که این تاپیک رو دیدم. کار منو که خیلی راه انداخت. خدا خیرتون بده.

خواهش میکنم

۰
۰
ارسال:
۰۵ شهریور ۱۳۹۲, ۰۱:۲۶ ق.ظ
RE: فوق العاده آموزش زبان های مختلف-تحت(کامپیوتر شخصی.-اندرویید - ایفون)
(۲۵ تیر ۱۳۹۲ ۰۸:۴۵ ب.ظ)javadjj نوشته شده توسط:  
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

سایتی که معرفی کردم اموزش زبان های مختلف از جمله فرانسه ،المانی،پرتغالی،ایتالیایی و.... با تکیه بر دانش انگلیسی به هر حال برای فرایند آموزش هم باید یه زبانی باشه
رو بصورت یک روش کاملا استاندارد فراهم کرده و ۱۰۰ % هم رایگان هستش
من تو یک هفته کلی لغت فرانسه یاد گرفتم و این رو فوق العاده میبینم و امکاناتی نظیر تلفظ،نوشتن،ازمون و ... رو هم داره
دعوت دوستان برای یادگیری اشتراکی رو هم داره زبان و مبنای اموزش هم انگلیسی هستش و تحت وب اجرا میشه
اپلیکیشن تحت اندرویید و ios ایفون رو هم داره و همیشه میتونید اموزش ببینید یعنی اینکه سابقه شما تو سایت ذخیره میشه و ادامه رو میتونید برید بیرون از طریق گوشی یا تبلت دنبال کنید و همچنین سابقه شما از نظر زبان های انتخابی هم ذخیره میشه و میتونید دو یا بیشتر زبان رو همزمان یاد بگیرید
خدا خیرشون بده!!!!

خیلی عالی. تو دکمه سپاس نمی گنجید Big GrinBig Grin
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  آموزش زبان ترکی ( آذری ) Eternal ۱۴۶ ۵۹۹,۹۲۸ ۰۳ دى ۱۴۰۱ ۰۸:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: yeni_iran_1290
  فیلم آموزش ساختمان داده negin_bt ۰ ۹۹۴ ۲۰ مهر ۱۴۰۱ ۰۷:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: negin_bt
  آموزش نحوه گرفتن پرتره ای حرفه ای mortazangz ۰ ۱,۲۵۶ ۲۵ بهمن ۱۴۰۰ ۰۲:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mortazangz
  معماری کامپیوترهای شخصی moslem73421 ۱ ۱,۳۷۳ ۲۵ آذر ۱۴۰۰ ۰۳:۰۳ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۴۹۶ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  درخواست معرفی منبع برای دروس پایگاه داده پیشرفته، تجارت و آموزش الکترونیکی ehsannaq3 ۱۱ ۱۳,۰۵۹ ۱۰ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۵۳ ق.ظ
آخرین ارسال: pouya47
  سایت آموزش زبان H-Arshad ۳ ۴,۰۴۷ ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۱:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: cyruskingsolomon
  آموزش زبان انگلیسی:اصطلاح حساب حساب کاکا برادر! cyruskingsolomon ۰ ۲,۰۲۲ ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۴۵ ق.ظ
  پیشنهاد نام برای سلسه گفتگوها با افراد مختلف Doctorwho ۰ ۱,۴۱۷ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  آموزش مکالمه زبان انگلیسی برای مبتدی ها + مکالمه وحشتناک واقعی cyruskingsolomon ۰ ۱,۶۸۵ ۲۸ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۸ ب.ظ

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close