تالار گفتمان مانشت
ارسال خودکار ایمیل از ایمیلی به ایمیل دیگر با دریافت ایمیل - نسخه‌ی قابل چاپ

ارسال خودکار ایمیل از ایمیلی به ایمیل دیگر با دریافت ایمیل - simorghsimorgh - 23 تیر ۱۳۹۲ ۱۱:۳۵ ب.ظ

سلام دوستان
نگران عنوان نباشید الان توضیح میدم
فرض کنید من دو تا ایمیل داشته باشم هر دو هم جیمیل باشند
به یکی از اونا همیشه سر می زنم ولی به اون یکی دیگه، زیاد سر نمی زنم
می خوام کاری کنم که هر وقت ایمیلی واسه ایمیل دومم (که کمتر بهش سر می زنم) اومد، از طریق ایمیل اولم متوجه بشم

راهی داره Undecided باید چیکار کنم Shy

ارسال خودکار ایمیل از ایمیلی به ایمیل دیگر با دریافت ایمیل - one hacker alone - 24 تیر ۱۳۹۲ ۰۱:۱۰ ق.ظ

بله شما میتونید از تنظیمات جیمیل برای این کار استفاده کنید حتی میتونید ایمیل های دومی رو تو اولی ببینید یعنی همشون یه جا بیان
روشش رو یاد نمونده شما تو قسمت راهنمای جیمیل نگاه کنید توضیح این کار رو داده گوگل هم سرچ کنید به نتیجه میرسید

RE: ارسال خودکار ایمیل از ایمیلی به ایمیل دیگر با دریافت ایمیل - sherkat - 24 تیر ۱۳۹۲ ۰۲:۲۰ ق.ظ

از لینک setting -> Forwarding and POP/IMAP قسمت forwarding اسم ایمیلتو جلوی باکس Forward a copy of incoming mail to بنویس و سیو کن .

البته من جیمیل به جیمیل تست نکردم ولی الان از جیمیل و هاتمیل به یاهو فوروارد دارم . یه نکته دیگم هست فقط ایمیلهای اینباکس رو میفرسته .

RE: ارسال خودکار ایمیل از ایمیلی به ایمیل دیگر با دریافت ایمیل - simorghsimorgh - 24 تیر ۱۳۹۲ ۰۹:۲۲ ق.ظ

(۲۴ تیر ۱۳۹۲ ۰۲:۲۰ ق.ظ)sherkat نوشته شده توسط:  از لینک setting -> Forwarding and POP/IMAP قسمت forwarding اسم ایمیلتو جلوی باکس Forward a copy of incoming mail to بنویس و سیو کن .

البته من جیمیل به جیمیل تست نکردم ولی الان از جیمیل و هاتمیل به یاهو فوروارد دارم . یه نکته دیگم هست فقط ایمیلهای اینباکس رو میفرسته .

سلام ممنونم از راهنمایی بسیار خوبتون