زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۱۱ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مشاوره در مورد نحوه خواندن کتب کنکوری در کنار منبع

ارسال:
۰۷ تیر ۱۳۹۲, ۰۹:۴۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ تیر ۱۳۹۲ ۰۹:۵۳ ب.ظ، توسط pedram25teh.)
با سلام خدمت دوستان و عزیزان
می خواستم یه موضوعی رو مطر ح کنم و در باب آن مشورتی از دوستان صاحب نظر بگیرم
چیزی که فکر منو مشغول کرده اینکه نمی دونم چطور منبعی رو بخونم
مثلا در مورد درس طراحی الگوریتم
من ۳تا کتاب برای این درس انتخاب کردم:۱)کتاب کنکور دکتر یوسفی ۲)کتاب طراحی الگوریتم پیام نور ۳)به عنوان منبع هم کتاب دکتر قدسی رو در نظر گرفتم
تصور کنید در حال خوندن تقسیم و غلبه هستم به مشکلی بر می خورم و طبیعی هست که رجوع کنم به ۲ کتاب دیگه ولی اگه مشکلی تو خوندن این فصل از کتاب کنکوری دکتر یوسفی نداشتم دیگه ان ۲ تا کتاب دیگه رو نگاه نکنم!!؟؟
یا مثلا ۲ فصل از کتاب کنکوری دکتر یوسفی رو خوندم حالا بر گردم برم سراغ ان ۲ تا کتاب دیگم یا نه؟؟
یکی از دوستام می گفت بزار کامل کتاب کنکوریت تموم شه بعدش برو سراغ کتاب دیگرت یا منبعت ُ این جوری ۱ دور مرورم می شه برات
در حالی که یکی از دوستای دیگم می گفت نه با هم کتاب ها رو پیش ببر یعنی ۲ فصل از کتا ب الگوریتم پوران خوندی همون ۲ فصل رو هم بیا از کتاب دکتر قدسی بخون
واقعا تو این زمینه گنگ هستم
یا مثلا در مورد درس گسسته ۲تا کتاب انتخاب کردم ۱)گسسته پوران ۲)گسسته گریمالدی
پیشنهادتون اینکه ۱ فصل از پوران بخونم پشتش هم همون فصل رو از گریمالدی بخونم - یا اینکه جفتشو بزارم کنار هم با هم بخونم - یا اینکه اول کتاب کنکوریمو بخونم بهد که تموم شد بیام کتاب منبع رو بخونم؟؟؟(به نظر خودم این آخری بهتره چون یه دوره هم میشه از اول تا آخر)
ممنون می شم تو این زمینه کمکم کنید و تشکر هم می کنم که وقت می زارین و این متن بلند رو می خونید
با تشکر
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: pooyaa
ارسال:
۰۷ تیر ۱۳۹۲, ۱۱:۲۹ ب.ظ
RE: مشاوره در مورد نحوه خواندن کتب کنکوری در کنار منبع
(۰۷ تیر ۱۳۹۲ ۰۹:۴۹ ب.ظ)pedram25teh نوشته شده توسط:  با سلام خدمت دوستان و عزیزان
می خواستم یه موضوعی رو مطر ح کنم و در باب آن مشورتی از دوستان صاحب نظر بگیرم
چیزی که فکر منو مشغول کرده اینکه نمی دونم چطور منبعی رو بخونم
مثلا در مورد درس طراحی الگوریتم
من ۳تا کتاب برای این درس انتخاب کردم:۱)کتاب کنکور دکتر یوسفی ۲)کتاب طراحی الگوریتم پیام نور ۳)به عنوان منبع هم کتاب دکتر قدسی رو در نظر گرفتم
تصور کنید در حال خوندن تقسیم و غلبه هستم به مشکلی بر می خورم و طبیعی هست که رجوع کنم به ۲ کتاب دیگه ولی اگه مشکلی تو خوندن این فصل از کتاب کنکوری دکتر یوسفی نداشتم دیگه ان ۲ تا کتاب دیگه رو نگاه نکنم!!؟؟
یا مثلا ۲ فصل از کتاب کنکوری دکتر یوسفی رو خوندم حالا بر گردم برم سراغ ان ۲ تا کتاب دیگم یا نه؟؟
یکی از دوستام می گفت بزار کامل کتاب کنکوریت تموم شه بعدش برو سراغ کتاب دیگرت یا منبعت ُ این جوری ۱ دور مرورم می شه برات
در حالی که یکی از دوستای دیگم می گفت نه با هم کتاب ها رو پیش ببر یعنی ۲ فصل از کتا ب الگوریتم پوران خوندی همون ۲ فصل رو هم بیا از کتاب دکتر قدسی بخون
واقعا تو این زمینه گنگ هستم
یا مثلا در مورد درس گسسته ۲تا کتاب انتخاب کردم ۱)گسسته پوران ۲)گسسته گریمالدی
پیشنهادتون اینکه ۱ فصل از پوران بخونم پشتش هم همون فصل رو از گریمالدی بخونم - یا اینکه جفتشو بزارم کنار هم با هم بخونم - یا اینکه اول کتاب کنکوریمو بخونم بهد که تموم شد بیام کتاب منبع رو بخونم؟؟؟(به نظر خودم این آخری بهتره چون یه دوره هم میشه از اول تا آخر)
ممنون می شم تو این زمینه کمکم کنید و تشکر هم می کنم که وقت می زارین و این متن بلند رو می خونید
با تشکر

سلام دوست من Rolleyes
دیدم که پیام نوری نیستی گفتم یه خبری بهت بدم
کتاب الگوریتم پیام نور را از جزو کتاب هایت حذف کنی بهتره Sleepy
من پیام نور خوندم و این کتاب غلط داره و بیشتر گیجت میکنه تا این که بهت چیزی یاد بده
بعضی الگوریتم هاش درست نیست و اشکالات چاپی هم داره Sleepy
موفق باشی
Rolleyes

و خدایی که همین نزدیکی است ...Heart
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: faraaz_mb
ارسال:
۱۳ تیر ۱۳۹۲, ۰۹:۰۷ ب.ظ
شما اگه یه چیزی رو فهمیدی دیگه لازم نیست یه کتاب دیگه بخونی، مثلا تحلیل اگلوریتم رو بلدی از رو پوران خوندی(مثلا) حالا دیگه نمیخواد کتاب قدسی رو هم از ب بسم الله بخونی بشین مثالاش رو حل کن و متن رو نخون یا مثلا گریمالدی اگه شمارش رو بلدی اصلا متنشو نخون و برو یه راس سر تمریناش
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست معرفی منبع برای دروس پایگاه داده پیشرفته، تجارت و آموزش الکترونیکی ehsannaq3 ۱۲ ۱۳,۱۷۳ ۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۱:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  آینده شغلی برقکاران و نحوه آموزش چگونه است؟ liliahmadi ۰ ۵۱ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۰۴:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: liliahmadi
  خواندن گروهی کنکور دکتری هوش ۹۹ Lootus ۹ ۷,۹۶۷ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۴۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  بهترین منبع برای درس شبکه ارشد msnmkh ۲ ۱,۲۶۵ ۱۲ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: پشتکار
Question بهترین منبع ساختمان داده برای کنکور ارشد marvelous ۱۰ ۱۱,۴۹۶ ۱۵ آذر ۱۴۰۱ ۰۷:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: msnmkh
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۶۰ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  آموزش نحوه گرفتن پرتره ای حرفه ای mortazangz ۰ ۱,۲۸۲ ۲۵ بهمن ۱۴۰۰ ۰۲:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mortazangz
  معرفی منبع مناسب برای ارشد گسسته saharitst ۲۱ ۲۴,۸۷۰ ۲۲ دى ۱۴۰۰ ۰۶:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: YasiAli
  منبع خوب برای معماری hamid_p ۰ ۱,۱۷۶ ۲۴ مهر ۱۴۰۰ ۱۰:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: hamid_p
  منبع مناسب تستی و کنکوری درس شناسای الگو atousayazd ۷ ۷,۱۹۷ ۲۰ بهمن ۱۳۹۹ ۰۳:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: سعید_سخت افزار

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close