زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۵۵ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کتاب مرجع اری یا خیر

ارسال: #۴۶
۱۲ شهریور ۱۳۹۲, ۰۹:۴۴ ب.ظ
کتاب مرجع اری یا خیر
سلام به همه دوستان. خواهشا اگه امکانش هست کمکم کنید میخواستم بدونم این تاثیر ۲۰ درصدی معدل برای آزمون ارشد امسال مثل تاثیر ۲۵ درصدی کنکور کارشناسی به طور تاثیر مستقیم هستش؟؟؟ ممنون
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۴۷
۱۲ شهریور ۱۳۹۲, ۱۰:۳۶ ب.ظ
RE: کتاب مرجع اری یا خیر
(۱۲ شهریور ۱۳۹۲ ۰۹:۴۴ ب.ظ)hesam.homam نوشته شده توسط:  سلام به همه دوستان. خواهشا اگه امکانش هست کمکم کنید میخواستم بدونم این تاثیر ۲۰ درصدی معدل برای آزمون ارشد امسال مثل تاثیر ۲۵ درصدی کنکور کارشناسی به طور تاثیر مستقیم هستش؟؟؟ ممنون

بله، تاثیر داره و تاثیر مثبت نیست.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: hesam.homam
ارسال: #۴۸
۱۲ شهریور ۱۳۹۲, ۱۰:۵۳ ب.ظ
(۱۲ شهریور ۱۳۹۲ ۱۰:۳۶ ب.ظ)سجاد۶۷ نوشته شده توسط:  
(12 شهریور ۱۳۹۲ ۰۹:۴۴ ب.ظ)hesam.homam نوشته شده توسط:  سلام به همه دوستان. خواهشا اگه امکانش هست کمکم کنید میخواستم بدونم این تاثیر ۲۰ درصدی معدل برای آزمون ارشد امسال مثل تاثیر ۲۵ درصدی کنکور کارشناسی به طور تاثیر مستقیم هستش؟؟؟ ممنون

بله، تاثیر داره و تاثیر مثبت نیست.
مرسی . آقا سجاد از کنکور امسال (۹۳) تاثیرش مستقیم شده؟؟ یا واسه پارسالم همینطور بود؟ به نظر شما "تاثیر مستقیم" با "تاثیر مثبت" که سالهای گذشته بود خیلی تفاوت میکنه؟؟ مرسی
۰
۰
ارسال: #۴۹
۱۳ شهریور ۱۳۹۲, ۰۳:۴۰ ب.ظ
کتاب مرجع اری یا خیر
دقیق نمی دونم چندساله داره اجرا میشه.ولی پارسال هم مستقیم بود.تاثیر مستقیم ۲۰ درصد یعنی یک پنجم نمره شما.یعنی مثلا ارزشی بیشتر از زبان یا ریاضی.در رتبه های خیلی خوب تاثیرش شاید خیلی زیاد نباشه،مثلا در حد عوض شدن شریف با امیرکبیر یا تهران.ولی در رتبه های متوسط یا بد تاثیرش به نظر من خیلی زیاده.بیشترین تاثیر رو مشترک داره.من خودم درصد زبان و تخصصی هام از خیلی از رتبه های عالی بهتره ولی به خاطر مشترک و معدل رتبه ام بد شده.در هر صورت اگر میخواهید ارشد امسال شرکت کنید زیاد توجهی به معدل نداشته باشید،چون قابل تغییر نیست و تمرکزتون رو کنکور بذارید،ولی اگر قبول شدید و نمی خواید برید و معدلتون هم خوب نیست به این مساله معدل توجه کنید چون ظرفیت های روزانه هرسال کمتر میشه.
۰
۰
ارسال: #۵۰
۱۹ شهریور ۱۳۹۲, ۰۸:۵۵ ب.ظ
Sad کتاب مرجع اری یا خیر
اگه یکی بود که به ما تازه واردا میگفت از هرکتابی چه قسمتهایی مهمترن که بیشتر وقت روشون بزاریم خیلی خوب میشد
یعنی همچین ادمی پیدا میشه که الان جواب سوال منو بده؟
ConfusedConfusedConfusedConfusedConfused

به مصلحتم نبود
۰
۰
ارسال: #۵۱
۲۴ شهریور ۱۳۹۲, ۰۲:۰۸ ق.ظ
(۱۹ شهریور ۱۳۹۲ ۰۸:۵۵ ب.ظ)abji22 نوشته شده توسط:  اگه یکی بود که به ما تازه واردا میگفت از هرکتابی چه قسمتهایی مهمترن که بیشتر وقت روشون بزاریم خیلی خوب میشد
یعنی همچین ادمی پیدا میشه که الان جواب سوال منو بده؟
ConfusedConfusedConfusedConfusedConfused

از چه درسی مورد نظرتونه؟

با ۱۰۰۰ تومان چیکار میشه کرد؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
ارسال: #۵۲
۲۷ شهریور ۱۳۹۲, ۰۱:۲۱ ب.ظ
کتاب مرجع اری یا خیر
معدل من خیلی کمه ، ۱۳/ اصلا امید برای قبول شدن داشته باشم؟
۰
۰
ارسال: #۵۳
۲۷ شهریور ۱۳۹۲, ۱۰:۵۵ ب.ظ
(۲۷ شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۲۱ ب.ظ)haniam نوشته شده توسط:  معدل من خیلی کمه ، ۱۳/ اصلا امید برای قبول شدن داشته باشم؟

اگه برای کنکور خوب میخونی شدیدا امید داشته باش

با ۱۰۰۰ تومان چیکار میشه کرد؟

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sara_sb92
ارسال: #۵۴
۳۰ شهریور ۱۳۹۲, ۰۵:۰۳ ق.ظ
کتاب مرجع اری یا خیر
اقا به نظر من مثلا همین کتاب clrs خیلی مثال نداره شما اگه جایشو نفهمیدین می تونید رجوع کنید به اونا شما بجای و اگه وقت اضافه اوردین برین مرجع بخونید
من فکر می کنم کتاب های کنکوری پاسخگو هستند نیازی خیلی نیست به مرجع
۰
۰
ارسال: #۵۵
۳۰ شهریور ۱۳۹۲, ۰۵:۵۰ ق.ظ
کتاب مرجع اری یا خیر
من تا چند ماه پیش اعتقادی به کتاب مرجع نداشتم
ولی تصمیم گرفتم از روی علاقه(نه برای کنکور) clrs رو بخونم کمی که جلو رفتم فهمیدم که خوندن کتاب مرجع لذت بخشه و واقعا سطح علمی رو افزایش میده بعد از اون رفتم بعضی از کتابای مرجع رو خریدم(سرعت درس خوندنم خیلی بالاست برا همین هیچوقت کمبود وقت برام پیش نمی آد)
البته بعضی درسا هستن فقط برا کنکور می خونمشون بعضی دیگه هم هست روشون تسلط دارم برا همین منبعشون رو برا کنکور نمی خونم
۰
۰
ارسال: #۵۶
۳۰ شهریور ۱۳۹۲, ۰۳:۲۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ شهریور ۱۳۹۲ ۰۳:۳۳ ب.ظ، توسط shahryar711.)
کتاب مرجع اری یا خیر
اقا مثلا کسی که معدلش مثلا ۱۴/۵ هست با کسی که معدلش ۱۶/۵۰ هست یعنی چی می گن معدل ۲۰ درصد تو کنکور تاثیر داره یعنی این که اون شخص دو درصد از بیشتره می شه کمی توضیح بدین؟
۰
۰
ارسال: #۵۷
۳۰ شهریور ۱۳۹۲, ۰۵:۳۳ ب.ظ
(۳۰ شهریور ۱۳۹۲ ۰۳:۲۷ ب.ظ)shahryar711 نوشته شده توسط:  اقا مثلا کسی که معدلش مثلا ۱۴/۵ هست با کسی که معدلش ۱۶/۵۰ هست یعنی چی می گن معدل ۲۰ درصد تو کنکور تاثیر داره یعنی این که اون شخص دو درصد از بیشتره می شه کمی توضیح بدین؟

احتمال میدم که این گونه حساب بشه.مثلا برای رشته مهندسی کامپیوتر،زبان ضریب ۱ داره،ریاضی ضریب ۲،مشترک ضریب ۴ و تخصصی ضریب ۲/حالا اگر بخواهیم معدل رو با تاثیر ۲۰ درصد به این اعداد اضافه کنیم، معدل یک درس با ضریب۲/۲۵ (دو ممیز بیست و پنج صدم) خواهد بود.چون معدل عددی از ۰ تا ۲۰(البته در واقع از ۱۲ تا ۲۰)است ،به راحتی ضربدر ۵ خواهد شد و درصدی از ۱۰۰ رو خواهد داد.در این صورت ترازی برای معدل ،با توجه به درصد شما مثل سایر دروس بدست میاد.البته این حدس منه، ولی شکل دقیق محاسبه رو باید از سازمان سنجش بپرسید.
۰
۰
ارسال: #۵۸
۰۱ مهر ۱۳۹۲, ۱۲:۴۰ ب.ظ
کتاب مرجع اری یا خیر
(۳۰ شهریور ۱۳۹۲ ۰۵:۳۳ ب.ظ)سجاد۶۷ نوشته شده توسط:  
(30 شهریور ۱۳۹۲ ۰۳:۲۷ ب.ظ)shahryar711 نوشته شده توسط:  اقا مثلا کسی که معدلش مثلا ۱۴/۵ هست با کسی که معدلش ۱۶/۵۰ هست یعنی چی می گن معدل ۲۰ درصد تو کنکور تاثیر داره یعنی این که اون شخص دو درصد از بیشتره می شه کمی توضیح بدین؟

احتمال میدم که این گونه حساب بشه.مثلا برای رشته مهندسی کامپیوتر،زبان ضریب ۱ داره،ریاضی ضریب ۲،مشترک ضریب ۴ و تخصصی ضریب ۲/حالا اگر بخواهیم معدل رو با تاثیر ۲۰ درصد به این اعداد اضافه کنیم، معدل یک درس با ضریب۲/۲۵ (دو ممیز بیست و پنج صدم) خواهد بود.چون معدل عددی از ۰ تا ۲۰(البته در واقع از ۱۲ تا ۲۰)است ،به راحتی ضربدر ۵ خواهد شد و درصدی از ۱۰۰ رو خواهد داد.در این صورت ترازی برای معدل ،با توجه به درصد شما مثل سایر دروس بدست میاد.البته این حدس منه، ولی شکل دقیق محاسبه رو باید از سازمان سنجش بپرسید.
منم می خوام بدونم . کسی اطلاعاتی نداره ؟ راستش ضریب ۲/۲۵ بالا و موثر قلمداد میشه .
۰
۰
ارسال: #۵۹
۰۱ مهر ۱۳۹۲, ۰۴:۳۱ ب.ظ
(۳۰ شهریور ۱۳۹۲ ۰۳:۲۷ ب.ظ)shahryar711 نوشته شده توسط:  اقا مثلا کسی که معدلش مثلا ۱۴/۵ هست با کسی که معدلش ۱۶/۵۰ هست یعنی چی می گن معدل ۲۰ درصد تو کنکور تاثیر داره یعنی این که اون شخص دو درصد از بیشتره می شه کمی توضیح بدین؟

من رتبم ۲۳۵ بود معدلم ۱۳/۹۰
یه نفری با درصدای تقریبا من ۱۹۰ بود با معدل ۱۵/۵
۰
۰
ارسال: #۶۰
۰۳ مهر ۱۳۹۲, ۱۱:۱۷ ب.ظ
(۰۱ مهر ۱۳۹۲ ۰۴:۳۱ ب.ظ)afshin18 نوشته شده توسط:  
(30 شهریور ۱۳۹۲ ۰۳:۲۷ ب.ظ)shahryar711 نوشته شده توسط:  اقا مثلا کسی که معدلش مثلا ۱۴/۵ هست با کسی که معدلش ۱۶/۵۰ هست یعنی چی می گن معدل ۲۰ درصد تو کنکور تاثیر داره یعنی این که اون شخص دو درصد از بیشتره می شه کمی توضیح بدین؟

من رتبم ۲۳۵ بود معدلم ۱۳/۹۰
یه نفری با درصدای تقریبا من ۱۹۰ بود با معدل ۱۵/۵

افشین اذیت نکن !
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: afshin18

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست اپلود کتاب یا لینک دانلود کتاب+معرفی سایت دانلود کتاب ریحانه ۱۲۹ ۷۷,۹۶۳ ۱۱ آذر ۱۳۹۹ ۰۸:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Ariana2020
  چجوری بفهمیم سرور hp اورجینال است یا خیر!؟ azade1992 ۱ ۲,۲۶۳ ۰۳ مهر ۱۳۹۹ ۱۰:۵۹ ق.ظ
آخرین ارسال: diiyan
  #طرح_رایانه_برای_همه (خیریه آموزشی) sss ۰ ۱,۷۱۳ ۲۹ مرداد ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ق.ظ
آخرین ارسال: sss
  چطوری کتاب مرجع (به انگلیسی) رو بخونم؟ sajadg ۷ ۶,۴۶۶ ۳۰ دى ۱۳۹۷ ۰۷:۵۳ ب.ظ
آخرین ارسال: sajadg
  فروش بیش از ۳۰ جلد کتاب مرجع و تستی کنکوری ارشد کامپیوتر- توافقی goldenratio ۲ ۳,۰۳۵ ۲۱ آذر ۱۳۹۷ ۱۱:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: fsadat7
  فروش یک سری کتاب آمادگی برای آزمون آیلتس ، GRE و یک سری کتاب آموزشی انگلیسی و فرانسه niloo72 ۰ ۲,۳۲۹ ۰۸ مهر ۱۳۹۷ ۱۲:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: niloo72
  در نبود کتاب دکتر اجلالی ، کدام کتاب مدار منطقی را تهیه کنیم بهتر است ؟ AreF95 ۲ ۴,۰۵۸ ۰۶ فروردین ۱۳۹۷ ۰۱:۲۳ ق.ظ
آخرین ارسال: The BesT
  مرجع کامل Mojtaba25 ۴ ۳,۹۵۴ ۱۶ اسفند ۱۳۹۶ ۰۳:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Milad_Hosseini
  ۳ کتاب مرجع برای تجزیه تحلیل سیستم شغل تحلیل گر سیستم hadiranji ۱ ۳,۸۰۹ ۲۰ دى ۱۳۹۶ ۱۱:۴۱ ق.ظ
آخرین ارسال: Mahla_EEL
  خریدار کتاب مهندسی نرم افزار زنجانی پارسه(کتاب یا کپی) mortti ۳ ۴,۱۷۵ ۲۵ آذر ۱۳۹۶ ۰۸:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: dashyasin

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close