زمان کنونی: ۲۸ فروردین ۱۴۰۳, ۱۲:۴۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

تعداد شرکت کنندگان کنکور آی تی ۹۲

ارسال:
۰۱ تیر ۱۳۹۲, ۰۹:۱۵ ب.ظ
Question تعداد شرکت کنندگان کنکور آی تی ۹۲
با سلام خدمت دوستان مانشتی

نمی دونم سوالم رو در جای مناسبی مطرح کردم یا نه؟ اگه سوالم رد جای نامناسبی هست از مدیران محترم عذر میخوام...

سوالم اینه که کنکور ارشد آی تی سال ۹۲ چند نفر شرکت کننده داشت؟

از خود سازمان سنجش پرسیدم متاسفانه گفتن که امکان چنین کاری نیست که بگیم چند نفر شرکت کننده داشته ؟؟؟

سال گذشته من خودم پرسیدم و گفتن که ۳۱۲۳۸ نفر. امسال رو نمی دونم دوستان هر کسی میدونه لطفا کمک کنه...

با تشکر
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: elin123 , mammad_asir
ارسال:
۰۲ تیر ۱۳۹۲, ۰۱:۰۹ ق.ظ
RE: تعداد شرکت کنندگان کنکور آی تی ۹۲
سلام.
من شنیدم ٣٦٠٠٠ نفر. ولی از صحتش خبر ندارم.

Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk 4 Beta

There is no there there.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: javad94 , mammad_asir
ارسال:
۰۲ تیر ۱۳۹۲, ۰۱:۲۲ ق.ظ
من شنیده ام کل شرکت کنندگان سه رشته حدود ۴۰۰۰۰ نفر هست بنابراین بعیده که فقط آی تی ۳۶۰۰۰ باشه.
کامپیوتر ، ای تی و علوم جمعا" رتبه دوم یا سوم در بین رشته های مهندسی را داره. اولیش مهندسی برق هست.
در بین کل رشته ها هم با توجه به تعدا کل شرکت کننده ها حدودا" درست بنظر میرسه.
نمیدونم چرا این سوال را میپرسید ولی اصولا" رقبای اصلی در مهندسی کامپیوتر ،حدود ۲-۳ هزار نفر و در ای تی حدود نصف این هست.
این را از کسانیکه اینجا درس میخونن میشه برآورد کرد.. بنابراین همه شرکت کننده ها رقیب نیستند و دونستن تعدادشون فقط استرس ایجاد میکنه.

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: javad94 , mammad_asir
ارسال:
۰۲ تیر ۱۳۹۲, ۱۲:۰۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ تیر ۱۳۹۲ ۱۲:۱۰ ب.ظ، توسط javad94.)
سلام

من از استاد خلیلی فر از طریق سایت خودشون این سوال رو پرسیدم اینو جواب رو به من دادن >>>>

حدود ۱۸ هزار فناوری فقط همراه حدود ۱۵ هزار تا شناور >>> پس میشه ۳۳ هزار تا و اینا
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mammad_asir
ارسال:
۰۲ تیر ۱۳۹۲, ۱۲:۳۸ ب.ظ
RE: تعداد شرکت کنندگان کنکور آی تی ۹۲
(۰۲ تیر ۱۳۹۲ ۰۱:۲۲ ق.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  من شنیده ام کل شرکت کنندگان سه رشته حدود ۴۰۰۰۰ نفر هست بنابراین بعیده که فقط آی تی ۳۶۰۰۰ باشه.
کامپیوتر ، ای تی و علوم جمعا" رتبه دوم یا سوم در بین رشته های مهندسی را داره. اولیش مهندسی برق هست.
در بین کل رشته ها هم با توجه به تعدا کل شرکت کننده ها حدودا" درست بنظر میرسه.
نمیدونم چرا این سوال را میپرسید ولی اصولا" رقبای اصلی در مهندسی کامپیوتر ،حدود ۲-۳ هزار نفر و در ای تی حدود نصف این هست.
این را از کسانیکه اینجا درس میخونن میشه برآورد کرد.. بنابراین همه شرکت کننده ها رقیب نیستند و دونستن تعدادشون فقط استرس ایجاد میکنه.

شناورا هم هست
بعضی دوتایی میزنن حدودا میشه ۴۰۰۰۰ هزار تا کل شرکت کننده ها و اگه نصف اینا دورشته شرکت کنند(داشتن پول اضافی)
کلا میشه ۶۰۰۰۰ هزار نفر
از بچه های علوم آمار گرفتم حدود ۵۰۰۰ اوطلب دارند

گویند کریم است و گنه میبخشد @@@@@ گیرم که ببخشد ، زخجالت چه کنم؟Exclamation
۰
۰
ارسال:
۰۲ تیر ۱۳۹۲, ۰۲:۰۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ تیر ۱۳۹۲ ۰۲:۰۸ ب.ظ، توسط Fardad-A.)
کسی دقیقش را خبر نداره. یعنی اینمورد دیگه تو کتاب و کلاس کنکور امارش نیست.
۸۹۰ هزار نفر امسال ثبت نام کردند. ۱۵۰ هزار نفر از این تعداد در جلسه ازمون شرکت نکردند و غایب بودند . پس میماند ۷۴۰ هزار نفر.
معمولا" در رشته های فنی حدود یک درصد ثبت نام کننده ها ارشد روزانه قبول میشن. این راوزیر علوم در خصوص توسعه دانشگاهها گفت و گفت دوره های شبانه و غیرانتفاعی برای اینه که این رقم به ده درصد برسد.
حالا یه نگاهی به جدول پذیرش ای تی روزانه بندازید ای تی همان دور و بر ۱۵۰۰۰ نفر باید جمعا" ثبت نام کرده باشند.اگه طبق آمار بالا غایبینش باشه حدود ۱۲۵۰۰ نفر امتحان داده اند.
حالا همپوشانی با مهندسی هم بیشتر همان غایبین هستند.مهندسی هم حدود ۳۵۰۰۰ نفر باید باشند.(البته با کم کردن تعداد غایبین )، باید همان حدود ۴۰۰۰۰ نفر حالا دو سه هزار تا بالا پایین تعداد حاضرین باید باشه.البته همه اش تخمینهBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
حالا شما بگو صد هزار نفر . زیاد مهم نیست . مهم اینه که با چند نفر رقابت میکنید . همان دو سه هزار نفر که اومدن قبول شوند.Smile

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  تعداد برگ درخت؟؟؟؟؟؟؟ rad.bahar ۴ ۳,۹۰۵ ۱۵ آذر ۱۴۰۲ ۱۱:۵۳ ق.ظ
آخرین ارسال: mohamadrra
  بوک کلاب ماشین لرنینگ با حضور متخصص از شرکت های گوگل ، اساتید و دانشجویان دکترا و. Doctorwho ۰ ۱,۴۱۰ ۱۳ آبان ۱۴۰۰ ۱۲:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
Star درخواست کمک و راهنمایی برای شرکت در آزمون ارشد marvelous ۹ ۸,۰۲۵ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۱۷۷ ۱۴ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۲,۹۵۵ ۰۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  تعداد جواب mostafaheydar1370 ۲۱ ۱۷,۱۶۸ ۰۱ مهر ۱۳۹۹ ۱۱:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: miinaa
  تعداد روش های نوشتن عدد n ss311 ۲ ۲,۹۸۲ ۱۳ بهمن ۱۳۹۸ ۰۵:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ss311
  تعداد مسیرها در گراف ss311 ۰ ۱,۸۱۴ ۰۸ بهمن ۱۳۹۸ ۱۲:۴۷ ب.ظ
  تعداد درخت فراگیر ss311 ۰ ۲,۰۷۰ ۰۶ بهمن ۱۳۹۸ ۰۵:۰۶ ب.ظ
  تعداد توابع پوشا ss311 ۰ ۱,۸۵۲ ۰۶ بهمن ۱۳۹۸ ۰۴:۵۷ ب.ظ

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close