زمان کنونی: ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۳۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

از ۸ ماه کار در مایکروسافت چه چیزهایی آموختم؟

ارسال: #۱۶
۰۲ تیر ۱۳۹۲, ۰۵:۲۷ ب.ظ
من اینو گفتم؟! من گفتم ویندوز داره زور میزنه برای رقابت. کاربر عادی میبینه ویندوز نسبت به قبل سریع تر نصب میشه و کلی کیف میکنه ولی اولا نمیدونه این به قیمت حذف امکاناته که بعدا باید همون کاربر وقت بذاره جدا نصب کنه. دوما چون سیستم عامل های دیگه رو ندیده نمیدونه بقیه هم هیمنطورن و اینو مزیت ویندوز حساب میکنه.

مساله اصلی اینه که اصلا شما ویندوز رو با خودش دارید مقایسه می کنید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۷
۰۲ تیر ۱۳۹۲, ۰۶:۳۵ ب.ظ
نه برادر من با خودش مقایسه نکزدم.
من واسه خودم دلایلی دارم که می گم ویندوز برای من بهتر از لینوکسه.

هی ایـــــــــــــــــــــــــــــــــزد...
Angel
ارسال: #۱۸
۰۲ تیر ۱۳۹۲, ۰۸:۰۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ تیر ۱۳۹۲ ۰۸:۱۳ ب.ظ، توسط esi.)
واقعا انگار مایکروسافت رویه بهینه سازی زیاد کار نمی کنه یا حداقل وجود کد های اضافی، افزایش زمان اجرای الگوریتم ها(استفاده از الگوریتم های غیر بهینه) و ... در طراحی فراخوان های سیستمی و مولفه های سیستم عامل زیاد واسش مهم نیست و به قول دوستان فقط باید کار انجام بشه ! اما دقیق نمی دونم .
به خاطر همینه که واقعا ویندوز هیچ وقت رضایت بخش نبوده اما فقط به علت افزایش برنامه های کاربردی و پشتیبانی خیلی عالی از سیستم عامل هاش محبوبیت داره
من که به هیچ وجه نمی تونم ویندوز رو با مکینتاش مقایسه کنم یا هر سیستم عامل مبتنی بر یونیکسی.
اما از خوب راهی کاربرانشو جذب کرده و اونم پشتیبانی نرم افزاری خیلی قوی یعنی ایجاد نرم افزاهای کاربردی زیاد مثل آفیس، پشتیبانی از گستره وسیعی از سخت افزارها و افزایش امکانات کاربر پسند و از همه خیلی مهم تر ایجاد یه بسته برنامه نویسی واقعا قوی ؛ یعنی تولید نرم افزار برای ویندوز، یعنی ویژوال استدیو.
اینم یه سیاست هستش برای موفقیت اما من به شخصه مکینتاش رو بر هر سیستم عاملی حتی لینوکس های معتبر ترجیح می دهم از نظر قدرت نرم افزاری و اصول مهندسی نرم افزار در طراحی سیستم عامل . کارایی و بهره وری (افزایش سرعت با استفاده بهینه از منابع سیستم) بالا،اما نه از پشتیبانی ها و هزینه ها و سخت افزاهای مورد نیاز.

حرفی برای گفتن نیست .... باید تلاش کرد وبس .
 سپاس‌گزاری شده توسط: explorer , MoonRise
ارسال: #۱۹
۰۳ تیر ۱۳۹۲, ۱۲:۱۶ ق.ظ
بخشی از قدرت لینوکس به خاطر هسته اش هست. توصیه می کنم The Cathedral and the Bazaar رو بخونید. من یه نگاه گذرا داشتم روش خیلی جالب اومد به نظرم. فکر کنم راجع به توسعه نرم افزار به صورتی که هسته لینوکس داره و مقایسه اون با توسعه نرم افزار به صورت یک واحد مشخص (مثلا یه شرکت) هست.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۰ ۷۶۵ ۲۶ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۰۷ ق.ظ
آخرین ارسال: nikikalhor
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۰ ۶۹۲ ۲۶ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: nikikalhor
  به دانشجوی تازه کار چه پیشنهادی میکنید ؟ اورمزد ۴ ۳,۹۶۸ ۲۳ بهمن ۱۳۹۹ ۰۵:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: اورمزد
  طلوع ماه admin ۱۷ ۱۷,۵۵۲ ۰۷ اسفند ۱۳۹۸ ۰۱:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: gostore
  بهم یک کسب و کار خانگی معرفی کنید؟ packationmachinery ۰ ۲,۰۴۲ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: packationmachinery
  بررسی وضعیت کار و درآمد گرایشهای مختلف. عزیز دادخواه ۱ ۲,۴۶۱ ۰۴ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  وضعیت بازار کار در کنار ارشد jahan19 ۳ ۳,۶۷۶ ۲۰ مرداد ۱۳۹۸ ۰۹:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: attarud
  نحوه کار با شبیه ساز cooja amani96 ۳ ۳,۴۴۵ ۱۲ مرداد ۱۳۹۸ ۰۲:۳۵ ق.ظ
  بازار کار گرایش هوش و معماری babakaria1366 ۶ ۴,۵۹۶ ۰۲ مرداد ۱۳۹۸ ۰۸:۵۰ ق.ظ
  ارشد یا کار؟ به راهنماییتون نیاز دارم mona64 ۱۱ ۸,۲۰۳ ۱۰ خرداد ۱۳۹۸ ۰۹:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close