زمان کنونی: ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۴۶ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

بالاخره با چندتا درس شروع کنیم؟؟؟

ارسال:
۲۲ خرداد ۱۳۹۲, ۰۲:۴۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ خرداد ۱۳۹۲ ۰۳:۰۲ ب.ظ، توسط pooyaa.)
باسلام
دوستان من این تاپیک رو ایجاد کردم که بفرمایید برای تابستون با چندتا درس شروع کنیم؟؟؟
گروه اول:بعضی از دوستان اعتقاد دارن با۴-۵-۶تا درس شروع کنیم و بعد از اتمام هرکدوم درس بعدی رو جایگزین کنیم(از جمله روش مز که در این گروه قرار داره)
گروه دوم:بعضی از دوستان هم معتقد هستن باید همه ی دروس رو در برنامه ریزی قرار داد و همزمان همه رو مطالعه کنیم

اشکالی که گروه دوم به گروه اول میگیرن این هست که اگر درسی خونده بشه و برای ۱ماه کنار گذاشته بشه فراموش میشه و باید دومرتبه خونده بشه
لطفا دوستانی ام که در گروه ۱ قرار دارن بفرمایند که چجوری ایرادی رو که گروه دوم بهشون وارد میکنن رو رفع میکنن؟
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۳ خرداد ۱۳۹۲, ۰۹:۰۷ ق.ظ
لطفا دوستان راهنمایی کنن
مخصوصا کسانی که از یکی از روشها استفاده کردن و نتیجه گرفتند
۰
۰
ارسال:
۲۳ خرداد ۱۳۹۲, ۰۹:۱۹ ق.ظ
ب نظر من رو یکی دو درس تمرکز کن که میدونی ضعیف تری،مثلا ریاضیات
نگران این نباش که اگه از مهر شروع کنی وقت کم میاری نگران این باش که دی و بهمن انرژی کم نیاری چون اون یکی دو ماهه آخره که سرنوشت سازه و خیلیا اونموقع کم میارن
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Masoud05 , احسان مومنی
ارسال:
۲۴ خرداد ۱۳۹۲, ۰۳:۳۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ خرداد ۱۳۹۲ ۰۳:۴۶ ب.ظ، توسط پوونه.)
من جزو گروه اولم! البته به احتمال نزدیک به نود و نه درصد امسال نتونم کنکور بدم یا اگه کنکور بدم آزمایشیه با این حال شروع کردم به خوندن تا ببینیم خدا چی میخواد.
خود من از گسسته و زبان عمومی و مدار الکتریکی شروع کردم. چون گسسته پایه همه درس هاست و مدار الکتریکی هم هیچی یادم نمونده! بعد از گسسته ساختمان داده و مدار منطق و بعد از این ها طراحی الگوریتم و معماری رو میخونم تا شروع ترم جدید. بعد زا ترم جدید هم باید وقت بذارم روی بقیه دروس تا اخر اذر و بعد از اون هم که دوران جمع بندیه!
من پایه م چون خیلی ضعیفه این برنامه رو ریختم برای خودم. و قصد شرکت تو کنکورهای ازمایشی رو هم ندارم امسال. ایشالا برای سال بعد با برنامه ی کنکور آزمایشی پیش میرم. ولی فکر میکنم بهتر و حتی بهترتر(!) باشه که تابستون دروسی که پایه بقیه درس ها هستند (مثل گسسته و دروس مشترک که ضریبشون چهاره)‌و ما هم به این درس ها مسلط نیستیم رو بخونیم. و نگران فراموش کردن این مطالب نباشیم چون دی ماه میشه دوباره همین درس ها رو مرور کرد و یادآوری بشن. به هرحال ما مجبوریم همه دروس رو حداقل یکبار مرور کنیم وگرنه همه رو با هم بخونیم و مروری هم نداشته باشیم مطالب رو فراموش میکنیم.
۰
۰
ارسال:
۲۵ خرداد ۱۳۹۲, ۰۸:۱۵ ق.ظ
سلام
من امسال برا آزاد کمی خوندم
اولش که شروع کردم جز گروه اول بودم اما یک ماه آخر فهمیدم که اشتباه کردم
چون رسیدم به مرور کردن و دیدم ای داد و بیداد اون درسهایی که اول خوندم رو فراموش کردم
و به نتیجه گروه دوم رسیدم

امروز از آن من استBlush
۰
۰
ارسال:
۲۹ خرداد ۱۳۹۲, ۰۹:۲۲ ق.ظ
من که طرفدار گروه اولم.با توجه به شناختی که از خودم دارم اگه با چند تا درس شروع کنم و خوب خلاصه برداری کنم تمرکز ام بیشتر میشه و این تمرکز باعث میشه خوندن چند تا درس زمان کمتری بخواد.

من همانم که می دانم در روز روحت چه جراحت هایی برمی دارد ، و در شب روحت را در خواب به تمامی بازمی ستانم تا به آن آرامش دهم و روز بعد دوباره آن را به زندگی برمی انگیزانم و تا مرگت که به سویم بازگردی به این کار ادامه می دهم.Heart

(انعام ۶۰)
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کمک برای شروع برنامه نویسی seyed ehsn ۲۱ ۱۴,۴۵۸ ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ ۰۵:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: maryamjafari63
  شروع به تدریس reyhaneh ۴ ۳,۳۶۷ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۲۵۰ ۱۴ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۰۲۲ ۰۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  برای آموزش مبانی برنامه نویسی چکار کنیم؟ elecomco ۰ ۲,۳۳۹ ۱۹ تیر ۱۳۹۹ ۱۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: elecomco
  چگونه گوشی داغ شده را خنک کنیم؟ niloofarmajdi ۰ ۲,۴۸۷ ۰۱ تیر ۱۳۹۹ ۱۰:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: niloofarmajdi
  برای یادگیری برنامه نویسی اندروید از کجا شروع کنم؟ sahar bano ۵ ۳,۶۶۰ ۰۲ آبان ۱۳۹۷ ۱۲:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: sahar bano
  شروع کار با وردپرس (اعمال تغییرات در تم مورد نظر) pioneer01 ۶ ۵,۳۸۰ ۰۵ مهر ۱۳۹۷ ۰۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: maryamdolati
Question آیا مهاجرت کنیم؟ deuxshiri ۴ ۱۴۷ ۲۱ شهریور ۱۳۹۷ ۰۲:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: mrsz.mrsz.mrsz
Brick میتینگ رایگان شروع دوره آنلاین برنامه نویسی تجاری با #C ویژه ورود به بازار کار one hacker alone ۰ ۲,۱۸۴ ۲۹ تیر ۱۳۹۷ ۰۷:۲۸ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close