زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۸:۰۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

منبع هوش دانشگاه آزاد

ارسال:
۱۵ اسفند ۱۳۸۹, ۱۲:۳۷ ق.ظ
منبع هوش دانشگاه آزاد
سلام
کسی میدونه برای هوش دانشگاه آزاد رشته آی تی چه کتابی خوب هست؟
مرسی
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۵ اسفند ۱۳۸۹, ۰۳:۰۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ اسفند ۱۳۸۹ ۰۳:۰۶ ب.ظ، توسط javadjj.)
منبع هوش دانشگاه آزاد
ببینید تستای آزاد بیشتر از عامل های هوشمند،شبکه های عصبی،سیستم های خبره منطق فازی ،الگوریتم های ژنتیک و ... گاهی وقتا شاید پردازش تصویر که در این بین شبکه های عصبی و سیستم های فازی از بقیه مهمتره همه این مباجث تو کتاب بن کوپن بررسی شده فکر کنم یه ۷۰ درصدی رو پوشش بده بخوبی من سال قبل هوش آزاد با کتاب الگوریتم مقسمی ۶ تا الگوریتم درست و همین بن کوپن ۲ یا ۳ تا سوال درست هوش درست حل کردم و کنکورهای سال قبل دانشگاه ازاد انتشارات گسترش علوم جلو رفتم که فکر کنم برا ازاد زیادی هم باشه به شما توصیه اکید میکنم سرفصل های ازاد رو پیدا کنید و اونایی که تو بن کوپن هست با دقت کامل بخونید حتما موفق می شوید
البته اینو اضافه کنم که مثلا مبحث شبکه های عصبی تو بن کوپن خو ب بررسی شده اما نه کامل کامل لذا اگه وقت اضافی دارین میتونید کتاب مبانی شبکه های عصبی دانشگاه امیرکبیر رو تهیه کنید تا خاطر جمع برین سر جلسه ازمون یا مثلا از اینترنت مطلب جمع کنید یا مثلا مطالعه بیشتری در مورد سیستم های خبره و فازی داشته باشید البته این رو هم اضافه کنم راهیان ارشد یه کتاب جدید چاپ کرده که مباحث هوش مصنوعی ازاد با تست هاشو هم توش بررسی کرده با تهیه این کتاب هم خط و مشی خوبی دستتون میاد اما در کل اگه خواسته باشم بگم همین کتاب بن کوپن همه مباحث رو به صورت کلی بررسی کرده در ضمن کنکور دانشگاه ازاد هم زیاد سخت نیست اما سواله و چهار تا گزینه دیگه باید کمی بلد بود!!!

منم آن بیدل شیدا و غمش هست هویدا به دو چشمان همیشه تر
و پیداست درون دلم آشوب و چه رسواست، دریغا...
 سپاس‌گزاری شده توسط: shangool
ارسال:
۲۶ اسفند ۱۳۸۹, ۰۷:۱۱ ب.ظ
RE: منبع هوش دانشگاه آزاد
(۱۵ اسفند ۱۳۸۹ ۰۳:۰۳ ب.ظ)javadjj نوشته شده توسط:  ببینید تستای آزاد بیشتر از عامل های هوشمند،شبکه های عصبی،سیستم های خبره منطق فازی ،الگوریتم های ژنتیک و ... گاهی وقتا شاید پردازش تصویر که در این بین شبکه های عصبی و سیستم های فازی از بقیه مهمتره همه این مباجث تو کتاب بن کوپن بررسی شده فکر کنم یه ۷۰ درصدی رو پوشش بده بخوبی من سال قبل هوش آزاد با کتاب الگوریتم مقسمی ۶ تا الگوریتم درست و همین بن کوپن ۲ یا ۳ تا سوال درست هوش درست حل کردم و کنکورهای سال قبل دانشگاه ازاد انتشارات گسترش علوم جلو رفتم که فکر کنم برا ازاد زیادی هم باشه به شما توصیه اکید میکنم سرفصل های ازاد رو پیدا کنید و اونایی که تو بن کوپن هست با دقت کامل بخونید حتما موفق می شوید
البته اینو اضافه کنم که مثلا مبحث شبکه های عصبی تو بن کوپن خو ب بررسی شده اما نه کامل کامل لذا اگه وقت اضافی دارین میتونید کتاب مبانی شبکه های عصبی دانشگاه امیرکبیر رو تهیه کنید تا خاطر جمع برین سر جلسه ازمون یا مثلا از اینترنت مطلب جمع کنید یا مثلا مطالعه بیشتری در مورد سیستم های خبره و فازی داشته باشید البته این رو هم اضافه کنم راهیان ارشد یه کتاب جدید چاپ کرده که مباحث هوش مصنوعی ازاد با تست هاشو هم توش بررسی کرده با تهیه این کتاب هم خط و مشی خوبی دستتون میاد اما در کل اگه خواسته باشم بگم همین کتاب بن کوپن همه مباحث رو به صورت کلی بررسی کرده در ضمن کنکور دانشگاه ازاد هم زیاد سخت نیست اما سواله و چهار تا گزینه دیگه باید کمی بلد بود!!!

کتاب هوش راهیان ارشد که جدیدا اومده چطوره؟
ارسال:
۲۷ اسفند ۱۳۸۹, ۱۱:۰۹ ق.ظ
منبع هوش دانشگاه آزاد
کن این کتابو ندیدم و تهیه نکردم اما خوب فکر کنم برای طبقه بندی کتاب خوبی باشه یعنی دیگه دقیقا با حل سوالات و مطالب اشنا میشی اگه سال اولته و هیچ اطلاعاتی از سر فصل‌ها نداری تهیه اش کن ۱۲ هزار تومنه

منم آن بیدل شیدا و غمش هست هویدا به دو چشمان همیشه تر
و پیداست درون دلم آشوب و چه رسواست، دریغا...
 سپاس‌گزاری شده توسط: yass147
ارسال:
۲۷ اسفند ۱۳۸۹, ۰۸:۱۰ ب.ظ
منبع هوش دانشگاه آزاد
من چندماه پیش تو یه سایت دیدم منبع دقیق هوش دانشگاه آزاد رو معرفی کرده بودن متاسفانه تنبلی کردم و برش نداشتم ولی حالا یادم نیست چه سایتی بود
ارسال:
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۱۲:۴۹ ق.ظ
منبع هوش دانشگاه آزاد
من کتاب هوش راهیان ارشد رو تا نصفه خوندم. تمام مطالب مربوط به هوش مصنوعی توی کنکور آزاد رو توی صد صفحه توضیح داده، هم شبکه های عصبی رو، هم منطق فازی و الگوریتم ژنتیک و سیستم خبره رو. حتی موضوعات اجتماع مورچگان و اجتماع درات رو هم گفته. تا جایی که من بررسیش کردم متنش خیلی ساده و روونه. شبکه عصبی رو هم خیلی بهتر و بیشتر از کتاب کوپن توضیح داده و نکاتی که تو کنکور ازشون سوال میاد رو هم گفته. من تا اینجایی که خوندمش ازش راضی بودم. فکر میکنم خوندن این صد صفحه بهتر از جستجو کردن توی اینترنت یا خوندن چند کتاب جداگانه برای هرکدوم از مباحث هوش توی کنکور آزاد باشه.
 سپاس‌گزاری شده توسط: sahar ardeshir
ارسال:
۱۵ مرداد ۱۳۹۰, ۰۳:۲۴ ق.ظ
منبع هوش دانشگاه آزاد
اگر کتاب حل تمرین هوش مصنوعی رامین رهنمون رو تهیه کنید نزدیک به ۳۰ صفحه مطالب ضمیمه داخلش هست که مختصر و مفید مطالب سرفصل دانشگاه آزاد رو بررسی کرده . به نظر من بادگیری همون موارد هم برای کنکور آزاد کافی هست !
ارسال:
۱۷ دى ۱۳۹۲, ۰۲:۳۴ ب.ظ
منبع هوش دانشگاه آزاد
سلام.سال ۹۲ منبعشون برای طراحی سوالات تغییر کرد بطوری که من که کتاب رهنمون رو خوندم نتونستم سوالاتو جواب بدم.
ارسال:
۲۴ بهمن ۱۳۹۲, ۰۸:۵۴ ب.ظ
منبع هوش دانشگاه آزاد
سلام من ارشد آزاد ۹۳ شرکت کردم
هوش کتابهای پوران پژوهش مهدیه شادی رو گرفتم
و کتاب راسل رو با ترجمه سعید راحتی
اگه این پوران رو بخونم کافیه و مطالب رو پوشش میده یا منابع دیگه ای رو پیشنهاد میکنید ممنون میشم راهنمایی کنید؟Huh
ارسال: #۱۰
۱۴ فروردین ۱۳۹۳, ۰۳:۱۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ فروردین ۱۳۹۳ ۰۳:۱۷ ب.ظ، توسط elsaa.)
(۲۴ بهمن ۱۳۹۲ ۰۸:۵۴ ب.ظ)m.mosallaei نوشته شده توسط:  سلام من ارشد آزاد ۹۳ شرکت کردم
هوش کتابهای پوران پژوهش مهدیه شادی رو گرفتم
و کتاب راسل رو با ترجمه سعید راحتی
اگه این پوران رو بخونم کافیه و مطالب رو پوشش میده یا منابع دیگه ای رو پیشنهاد میکنید ممنون میشم راهنمایی کنید؟Huh

من کتاب پوران رو خوندم متنش سخته و برای کنکور ارشدت ادمو گیج میکنه.مدرسان و مقسمی و هم داشتم اوناهم ناقصن متاسفانه.
اما میگن راهیان ارشد یه کتاب هوش چاپ کرده که تمام مسایلو پوشش میده و برای ازاد منبع مناسبیه.دوستام که خونده بودن با اینکه هیچی از هوش بلد نبودن و فقط با خوندن این کتاب خیلی از سوالاتو سراسری رو تونستن جواب بدن.منم این کتابو دیدم اما غفلت کردن نخریدمSad
الان میخوام بگیرمSmile

نویسندش هم ارسطو خلیلی فر و دکتر روح الله عبدی پور هست.
چاپ ۹۲/
تو اینترنت هم سرچ کنی میاد Smile
موفق باشیSmile
 سپاس‌گزاری شده توسط: مهرانگیز
ارسال: #۱۱
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۱:۴۵ ق.ظ
(۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۱۲:۴۹ ق.ظ)peyman.pmn نوشته شده توسط:  من کتاب هوش راهیان ارشد رو تا نصفه خوندم. تمام مطالب مربوط به هوش مصنوعی توی کنکور آزاد رو توی صد صفحه توضیح داده، هم شبکه های عصبی رو، هم منطق فازی و الگوریتم ژنتیک و سیستم خبره رو. حتی موضوعات اجتماع مورچگان و اجتماع درات رو هم گفته. تا جایی که من بررسیش کردم متنش خیلی ساده و روونه. شبکه عصبی رو هم خیلی بهتر و بیشتر از کتاب کوپن توضیح داده و نکاتی که تو کنکور ازشون سوال میاد رو هم گفته. من تا اینجایی که خوندمش ازش راضی بودم. فکر میکنم خوندن این صد صفحه بهتر از جستجو کردن توی اینترنت یا خوندن چند کتاب جداگانه برای هرکدوم از مباحث هوش توی کنکور آزاد باشه.
سلام
دوست من این منطق فازی ، شبکه عصبی،سیستم خبره و اجتماع مورچگانش کجاست ! کتاب عالیه و اینارو هر چی میگردم پیدا نمیکنم ، لطف میکنی بگی کدوم فصله ؟ از کجا بخونم ؟ وقتم بسیار انکه
سپاس از شما
ارسال: #۱۲
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۲:۴۶ ب.ظ
(۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۱:۴۵ ق.ظ)hmhpc نوشته شده توسط:  
(31 اردیبهشت ۱۳۹۰ ۱۲:۴۹ ق.ظ)peyman.pmn نوشته شده توسط:  من کتاب هوش راهیان ارشد رو تا نصفه خوندم. تمام مطالب مربوط به هوش مصنوعی توی کنکور آزاد رو توی صد صفحه توضیح داده، هم شبکه های عصبی رو، هم منطق فازی و الگوریتم ژنتیک و سیستم خبره رو. حتی موضوعات اجتماع مورچگان و اجتماع درات رو هم گفته. تا جایی که من بررسیش کردم متنش خیلی ساده و روونه. شبکه عصبی رو هم خیلی بهتر و بیشتر از کتاب کوپن توضیح داده و نکاتی که تو کنکور ازشون سوال میاد رو هم گفته. من تا اینجایی که خوندمش ازش راضی بودم. فکر میکنم خوندن این صد صفحه بهتر از جستجو کردن توی اینترنت یا خوندن چند کتاب جداگانه برای هرکدوم از مباحث هوش توی کنکور آزاد باشه.
سلام
دوست من این منطق فازی ، شبکه عصبی،سیستم خبره و اجتماع مورچگانش کجاست ! کتاب عالیه و اینارو هر چی میگردم پیدا نمیکنم ، لطف میکنی بگی کدوم فصله ؟ از کجا بخونم ؟ وقتم بسیار انکه
سپاس از شما

اون موضوع ها هم از کتاب هم از منابع کنکور حذف شده است ....

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بهترین منبع برای درس شبکه ارشد msnmkh ۲ ۱,۱۹۳ ۱۲ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: پشتکار
Question بهترین منبع ساختمان داده برای کنکور ارشد marvelous ۱۰ ۱۱,۳۰۳ ۱۵ آذر ۱۴۰۱ ۰۷:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: msnmkh
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۲۹۹ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  معرفی منبع مناسب برای ارشد گسسته saharitst ۲۱ ۲۴,۴۹۶ ۲۲ دى ۱۴۰۰ ۰۶:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: YasiAli
  منبع خوب برای معماری hamid_p ۰ ۱,۱۳۳ ۲۴ مهر ۱۴۰۰ ۱۰:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: hamid_p
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۴۳۹ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  درخواست معرفی منبع برای دروس پایگاه داده پیشرفته، تجارت و آموزش الکترونیکی ehsannaq3 ۱۱ ۱۲,۹۲۹ ۱۰ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۵۳ ق.ظ
آخرین ارسال: pouya47
  منبع مناسب تستی و کنکوری درس شناسای الگو atousayazd ۷ ۷,۰۵۸ ۲۰ بهمن ۱۳۹۹ ۰۳:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: سعید_سخت افزار
  منبع نظریه زبان siamakaf ۱ ۳,۵۷۴ ۱۶ بهمن ۱۳۹۹ ۰۱:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  منبع خوب برای الکترونیک دیجیتال _student_98 ۱ ۲,۰۹۹ ۲۱ دى ۱۳۹۹ ۰۵:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Mehran jam

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close