زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۰۹ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

عجله کنید ، فرصت زیادی نمونده

ارسال: #۱۶
۱۶ اسفند ۱۳۸۹, ۰۱:۴۳ ق.ظ
عجله کنید ‌، فرصت زیادی نمونده
درمورد سوالت هوش کسی اعتراض نداره؟؟؟؟؟؟

راه سرشارامید..
وبدان کین امروز منتظرفرداییست که تودیروز درامید وصالش بودی..
بهترین لحظه جاری شدنت امروز است...
لحظه رادریابیم..
باور روز برای گذر از شب کافیست..[/color]
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۷
۱۶ اسفند ۱۳۸۹, ۰۹:۴۰ ق.ظ
RE: عجله کنید ‌، فرصت زیادی نمونده
چرا سوال ۷۴ - هوش آی تی معترضم
۰
۰
ارسال: #۱۸
۱۶ اسفند ۱۳۸۹, ۱۱:۰۲ ق.ظ
(۱۶ اسفند ۱۳۸۹ ۰۱:۰۱ ق.ظ)leilast نوشته شده توسط:  من مبانی سازمان و مدیریت رضائیان رو خوندم ولی یا یادم رفته یا به چشمم نخورده
حالا اسم مبحثشو بگین بگردم پیدا کنم
ولی فکر میکنم منبع مدیریت رابینز هم تو منابع باشه چون تو توضیحات تستهای سال قبل انتشارات گسترش علوم پایه ,همه سوالا از رابینز بود و من هم گزینه جزئیات رو بر اساس توضیحات این کتاب که در مورد تفاوتهای برنامه ریزی جامع و عملیاتی بر اساس منبع رابینز بود زدم ۳ تا گزینه دیگه توی توضیحات این تست هست
توی رابینز فقط به سه مورد اشاره کرده که براساس اون میشه ۲ تا ازگزینه‌ها رو ردکرد.میمونه جزئیات و سطح سازمانی.من رضائیان ندارم یعنی داشتم ولی با کتاب رابینز عوضش کردم.! شما مبحث برنامه ریزی یا انواع برنامه وشبیه اینها رو چک کنید.(میتونید سریع از اول ورق بزنید ونگاه کنید).فقط هر چه سریع‌تر بهتر. ممنون

العبد
۰
۰
ارسال: #۱۹
۱۶ اسفند ۱۳۸۹, ۱۱:۰۶ ق.ظ
عجله کنید ‌، فرصت زیادی نمونده
سوال ۲۵ کامپایلر هم اعتراض دادید دوستان ؟؟؟؟؟
۰
۰
ارسال: #۲۰
۱۶ اسفند ۱۳۸۹, ۱۲:۰۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ اسفند ۱۳۸۹ ۱۲:۰۹ ب.ظ، توسط محیا.)
توی رابینز فقط به سه مورد اشاره کرده که براساس اون میشه ۲ تا ازگزینه‌ها رو ردکرد.میمونه جزئیات و سطح سازمانی.

می دونم که سطح سازمانی به عنوان تفاوت این دو تا توی کتاب الوانی اومده اما نمی دونم صفحه چنده.
۰
۰
ارسال: #۲۱
۱۶ اسفند ۱۳۸۹, ۱۲:۲۵ ب.ظ
گفتم که مباحث برنامه ریزی و انواع برنامه رو نگاه کنید.فوقش اینکه کتاب رو ورق بزنید خیلی سریع که کمی وقت میگیره.البته من اونقدر رفتم کتابفروشی و کتاب ورق زدم ونخریدم دیگه تو این کار حرفه ای شدم.

العبد
۰
۰
ارسال: #۲۲
۱۶ اسفند ۱۳۸۹, ۰۱:۳۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ اسفند ۱۳۸۹ ۰۶:۰۸ ب.ظ، توسط mmpf.)
توجه توجه:مستندات جدید برای سوال ۶۳ (مدیریت) ازکتاب مبانی سازمان ومدیریت نوشته: طاهره فیضی

فایل‌(های) پیوست شده

العبد
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: leilast
ارسال: #۲۳
۱۶ اسفند ۱۳۸۹, ۰۱:۴۱ ب.ظ
(۱۶ اسفند ۱۳۸۹ ۰۱:۳۱ ب.ظ)mmpf نوشته شده توسط:  توجه توجه:مستندات جدید برای سوال ۶۳ مدیریت ازکتاب مبانی سازمان ومدیریت نوشته: طاهره فیضی
خیلی ممنون.
کتابفروشیش اسکنر هم داشت؟Tongue
۰
۰
ارسال: #۲۴
۱۶ اسفند ۱۳۸۹, ۰۱:۵۱ ب.ظ
من اینو از رضائیان پیدا کردم ولی ممکنه به خاطر جمله بعدی کار رو خراب کنه
فکر میکنم باید از الوانی بگردیم چون عمده جزوه پارسه از الوانی هست
بچه‌ها اگه کتابشو دارین بگردین ,لطفا سریعتر!!
البته اگه کتاب خانم فیضی جزء منابع مورد قبول سازمان سنجش باشه که موضوع حله!!

فایل‌(های) پیوست شده

۰
۰
ارسال: #۲۵
۱۶ اسفند ۱۳۸۹, ۰۲:۰۵ ب.ظ
(۱۶ اسفند ۱۳۸۹ ۰۱:۵۱ ب.ظ)leilast نوشته شده توسط:  البته اگه کتاب خانم فیضی جزء منابع مورد قبول سازمان سنجش باشه که موضوع حله!!
سازمان سنجش هیچ کتاب مشخصی رو به عنوان منبع معرفی نمی کنه. اگه کتاب خانم فیضی جز منابع معتبر دانشگاهی باشه قاعدتا باید قابل استناد باشه.
در کل فکر می کنم اگه بتونیم از کتاب الوانی دقیقا پیداش کنیم خیلی بهتر باشه.
من از یکی از دوستام که دانشجوی ارشد مدیریته پرسیدم گفت بدون شک جزئیات جواب سوال بوده. به وضوح اون سه تا از تفاوت های اصلی این دو نوع برنامه ریزی هستن
۰
۰
ارسال: #۲۶
۱۶ اسفند ۱۳۸۹, ۱۱:۵۹ ب.ظ
اعتراضات فرستاده شده به سیستم ارسال درخواست سنجش
بچه‌ها من امروز هرچی سعی می کنم ERROR می ده سایت سنجش
در خواست‌ها رو ثبت نمی کنه
برای شما هم همین طوره؟؟

زندگی ، همیشه فریاد زدن نیست ...، بلکه صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید: فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Information راهنمایی برای فرصت باقیمانده تا کنکور ۱۴۰۰ marge_setare ۷ ۵,۲۰۸ ۱۰ بهمن ۱۳۹۹ ۱۰:۴۸ ق.ظ
آخرین ارسال: fatemehbin
  تا به حال شده خدا فرصت زندگی کردن دوباره رو بهت بده؟مرگ از جلوی چشمات رد شده؟ abraham ۲۱ ۱۴,۸۳۹ ۲۰ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: raam
  سن واقعی بدن خود را حساب کنید fahimehazimi ۷۱ ۳۵,۵۱۸ ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: gerdoo_456
  ۱۲ کد شگفت‌انگیز موبایل خود را کشف کنید elecomco ۰ ۲,۴۴۰ ۰۴ خرداد ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: elecomco
  فرصت استفاده از استعداد برای ورودی دکتری wskf ۳ ۳,۰۱۹ ۲۴ فروردین ۱۳۹۹ ۰۵:۵۷ ب.ظ
آخرین ارسال: wskf
Rainbow خودتونو معرفی کنید! marvelous ۹ ۱۰۵ ۲۳ اسفند ۱۳۹۸ ۰۳:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  بهم یک کسب و کار خانگی معرفی کنید؟ packationmachinery ۰ ۲,۰۶۴ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: packationmachinery
Sad وسواس فکری شدیدی دارم لطفا کمکم کنید help me plz ۲۸ ۲۳,۹۰۴ ۰۱ شهریور ۱۳۹۸ ۰۷:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه سلیمانی
  چند راه برای این که پرواز طولانی راحت تری را تجربه کنید - خبرگزاری فارس abolfazlda ۰ ۹ ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ ۱۱:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: abolfazlda
  دوستان لطف می کنید کوچولو حمایت کنید!؟ H.Mohammadi ۰ ۲,۰۶۶ ۱۵ آذر ۱۳۹۷ ۰۷:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: H.Mohammadi

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close