زمان کنونی: ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۳۱ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

پردازش ابری و پردازش مشبک

ارسال:
۰۶ خرداد ۱۳۹۲, ۱۱:۵۵ ب.ظ
میخواستم رو یکی از این موضوع ها کار کنم.نظر شما چیه؟ بازار مقاله تو این زمینه ها چطوره؟؟؟
امیدوارم فرداد جانم این موضوع رو هم نبنده!! جاش این تالار بود به نظرم.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , ppositiveenergy
ارسال:
۰۷ خرداد ۱۳۹۲, ۱۱:۱۰ ب.ظ
RE: پردازش ابری و پردازش مشبک
کسی چیزی نمیدونه!!!!!؟
ارسال:
۰۸ خرداد ۱۳۹۲, ۱۲:۱۷ ب.ظ
گرید یه مقدار قدیمی شده و داره کار ها روش کمتر می شه. کلاود یا همون پردازش ابری خیلی گسترده است. از امنیت تا سخت افزار و مباحث انرژی و گرما و الگوریتم های شبکه و پروتکل ها، بستگی داره علاقتون روی چه موضوعی باشه.

الهی و خلّاقی و حِرزی و مَوئلــی اِلیکَ لَدَی الاِعسارِو الیُسرِ اَفزَعُ
 سپاس‌گزاری شده توسط: samanta
ارسال:
۰۸ خرداد ۱۳۹۲, ۱۲:۳۳ ب.ظ
اگه base داری رو cloud کار کن

هی ایـــــــــــــــــــــــــــــــــزد...
Angel
 سپاس‌گزاری شده توسط: samanta , mohammadali1990
ارسال:
۰۸ خرداد ۱۳۹۲, ۰۶:۰۵ ب.ظ
خیلی ممنون از همه!! نظر خودم هم رو cloud computing هستش.واسش چند تا هم نرم افزارopensource پیاده سازی وجود داره که کمک میکنه.
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990
ارسال:
۰۹ خرداد ۱۳۹۲, ۰۹:۰۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ خرداد ۱۳۹۲ ۰۹:۱۷ ق.ظ، توسط Amir V.)
(۰۸ خرداد ۱۳۹۲ ۰۶:۰۵ ب.ظ)samanta نوشته شده توسط:  خیلی ممنون از همه!! نظر خودم هم رو cloud computing هستش.واسش چند تا هم نرم افزارopensource پیاده سازی وجود داره که کمک میکنه.
سلام.
نظر منم Cloud Computing هست و کلا ابزارهای OpenStack. اسم زیاده بخوام بگم ولی معروف تریناش Ubuntu Cloud، eucalyptus و ... هستن.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

ولی نیاز به تجهیزات داری...

There is no there there.
ارسال:
۰۹ خرداد ۱۳۹۲, ۱۱:۵۶ ق.ظ
(۰۸ خرداد ۱۳۹۲ ۰۵:۱۷ ب.ظ)alirrrrrr نوشته شده توسط:  واسه گرید روی اسکجولینگ های دینامیک و استاتیک هنوز داره کار میشه و شاید کار اسکجولینگ و ری اسکجولینگ توی گرید نسبت به کلود (به خاطر نبود وی ام) ساده تر باشه. اما خوب توی بحث کلود جای کار زیادتره چرا که سابقه کمتری نسبت به گرید داره و حتی بنیان گذارای گرید هم اومدن در کنار کار کردن روی گرید بیشتر دارن روی کلود کار می کنن جدیدن
تا جایی که من میدونم برای scheduling استاتیک با مشخص بودن همه شرایط از قبل و معیارهایی مث هزینه و زمان که اکثرا هم همینا هستن ، تو گرید و کلاد و کلا همه سیستمهای توزیع شده یکی هست و نیاز به استفاده از شبیه ساز خاص اون محیط نیست.
البته اگر بخواهیم روی آماده سازی منابع یا همون resource provisioning یعنی کم و زیاد کردن اونها در هنگام اجرا کار کنیم، اون موقع هم نیاز به شبیه ساز مخصوص محیط هست ، البته فک کنم آماده سازی منابع بیشتر توی کلاود مطرح هست تا بقیه.

آزادی این نیست که هر کس هر چه دلش خواست بکند، آزادی حقیقی قدرتی است که شخص را مجبور به انجام وظایف خود می کند.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۰۹ خرداد ۱۳۹۲, ۰۶:۳۰ ب.ظ
به نظر من در مورد زمانبندی چندهدفه (multiple objective) بستگی به این داره که هدف ها چه چیزهایی باشند و شرایط مسئله چی باشه ، مواردی هستند که نیاز به استفاده از شبیه ساز ندارند.
مثلا اگر که بخواهیم زمان و هزینه اجرا کارها رو با یه الگوریتم زمان بندی جدید تست کنیم و از قبل زمان اجرا و هزینه اجرای هر کار روی هر منبع مشخص باشه ، دیگه نیازی به استفاده از شبیه ساز نیست.
توی حالاتی ناگزیر به استفاده از شبیه ساز هستیم که شرایط مسئله تصادفی(stochastic) باشد مثلا زمان اجرا ی جابها رو به طور دقیق از قبل ندونیم یا در دسترس بودن منابع نامشخص باشه، در این مواقع شبیه سازی به ما کمک می کنه تا تاثیر پارامترهای مختلف رو روی نتیجه کار ببینیم.
در این مقاله :http://www.cloudbus.org/papers/AINA2010-PSOSched-Workflow.pdf
هدفش کاهش هزینه اجرا و انتقال داده هست (البته به عنوان هدف فرعی که نتیجه کاهش هزینه انتقال هست به توازن بار هم میرسه) مقدار داده هایی که برای آزمایش استفاده می کرده(هزینه اجرای هر کار روی هر منبع و هزینه انتقال بین منابع) رو از amazonec2 برداشته، یعنی خودش از قبل فرض کرده که ما تمام هزینه ها رو داریم .
خوب میشه برای زمان هم همین کار رو کرد و زمان اجرای هر کار روی هر منبع رو هم به همین صورت به دست اورد و یه زمان بندی دو هدفه داشته باشیم، در حالی که از شبیه ساز برای تست الگوریتم استفاده نشه.
تنها فرقی که من تو این مقاله می بینم که اون رو مختص کلاد کرده همین هست که از سیاست قیمت گذاری که در ابر Amazon استفاده شده، برای هزینه ها استفاده کرده .

آزادی این نیست که هر کس هر چه دلش خواست بکند، آزادی حقیقی قدرتی است که شخص را مجبور به انجام وظایف خود می کند.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , alirrrrrr
ارسال:
۰۶ مهر ۱۳۹۲, ۰۱:۲۰ ق.ظ
محاسبات ابری
سلام دوستان
من میخوام در مورد محاسبات ابری یه مقاله بنویسم،به نظرتون چه شاخه ای از محاسبات ابری رو انتخاب کنم که هم مطلب زیادی ازش باشه هم زیاد سخت نباشه؟
انرژی مثبت، در تاریخ ۰۶ مهر ۱۳۹۲ ۰۱:۲۶ ق.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

تاپیکتون با تاپیک مشابه ادغام شد. لطفا قبل از ایجاد تاپیکف سرچ کنید که موضوع مشابه نباشه.

ارسال: #۱۰
۰۸ مهر ۱۳۹۲, ۰۵:۲۸ ب.ظ
برای پایان نامه در مورد کلاد بحث مجازی سازی خوبه؟

خدایا چنان کن سرانجام کار تو خشنود باشی و ما رستگار

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بین پردازش تصویر و داده کاوی موندم کدوم یکی رو برای پایان نامه انتخاب کنم؟ raheleh1393 ۵ ۸,۰۲۸ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۲:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: golkhorami
  کارشناسی ارشد و دکتری کامپیوتر نشر پردازش pardazeshpub ۱ ۲,۵۵۸ ۰۲ بهمن ۱۳۹۸ ۰۴:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hisanat
  انتخاب موضوع پایان نامه ارشد در زمینه پردازش تصویر Rezvan0411 ۱ ۲,۸۶۸ ۰۷ آذر ۱۳۹۷ ۰۸:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Baran15
  پردازش تصویر با متلب Baran15 ۰ ۱,۸۰۲ ۱۷ آبان ۱۳۹۷ ۰۱:۱۵ ق.ظ
آخرین ارسال: Baran15
  پردازش تصویر در متلب Raziyeh.sh ۲ ۲,۸۷۴ ۱۷ تیر ۱۳۹۷ ۰۸:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Raziyeh.sh
Star محاسبات ابری موبایل gitareghashang ۱۲ ۱۱,۲۵۳ ۰۲ تیر ۱۳۹۷ ۰۳:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: nilbarati
  جزوه آموزشی درخصوص رایانش ابری موبایل nilbarati ۰ ۱,۸۷۹ ۰۲ تیر ۱۳۹۷ ۰۳:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nilbarati
  موضوع امنیت در شبکه های ابری mahdiyaghobi95 ۱ ۲,۵۸۶ ۲۳ اسفند ۱۳۹۶ ۱۲:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: αɾια
Star امنیت رایانش ابری sh4 ۱ ۲,۶۶۸ ۲۲ بهمن ۱۳۹۶ ۱۱:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: αɾια
  ژورنال پردازش تصویر و تشخیص الگو Skyrim ۱ ۳,۶۱۶ ۱۷ آذر ۱۳۹۶ ۰۱:۱۸ ق.ظ
آخرین ارسال: مهتاب ع

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close