زمان کنونی: ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۳۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

رفع اشکال مالتی پلکسر در روش راه حل

ارسال:

tesna پرسیده:

سلام در کتاپ خلاصه پارسه صفحه۱۴ سوال ۳ برای حل این سوال از جدول کارنا ای استفاده کرده که فقط ستون ها رو ساده کرده در جدول ولی یک مسله که باهاش دارم اینه که ارزش جای گذاری مینترم ها در جدول متفاوته با اون چیزی که باید باشه مثلا در سوال داده مینترم دو که جدول مینترم یک رو جای داده! نمی دونم سوال اشتباه ست یا من چیزی رو متوجه نمی شم؟!

ممنون ازتون...

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
[/img]

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
[/img]

۱
ارسال:

m@hboobe پاسخ داده:

سلام
نه مشکل از حل نیست..
برای این مسائل استفاده از جدولی که شبیه کارنو هست متداوله.

در گزینه ۳ تک تک ستون ها معرفی خطوط selection ها هستند که اومده به ترتیب کارنو نوشته که البته نیازی هم نیست!

من در یک فایل word مسئله رو حل کردم لطفا دانلود کنید و نگاهش کنید.

فایل‌(های) پیوست شده
MUX.doc
اندازه فایل: ۳۷/۵ KB

ارسال:

tesna پاسخ داده:

RE: رفع اشکال مالتی پلکسر در روش راه حل

(۰۵ خرداد ۱۳۹۲ ۰۴:۳۰ ب.ظ)m@hboobe نوشته شده توسط:  سلام
نه مشکل از حل نیست..
برای این مسائل استفاده از جدولی که شبیه کارنو هست متداوله.

در گزینه ۳ تک تک ستون ها معرفی خطوط selection ها هستند که اومده به ترتیب کارنو نوشته که البته نیازی هم نیست!

من در یک فایل word مسئله رو حل کردم لطفا دانلود کنید و نگاهش کنید.

بی اندازه ممنون که اینقدر زحمت کشید و وقت تون رو صرف کردین.
من یه سوال تو این زمینه که مثلا اگر مالتی پلکسر رو داشته باشیم و بخوایم میینترم هاشو بدست بیاریم ساده ترین راه چیه؟ مثلا توی گزینه دو شما چطوری مینترم ها رو بدست آوردید؟ همینطور با ارزش گذاری صحیح......
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

۰
ارسال:

nazaninzahra2 پاسخ داده:

RE: رفع اشکال مالتی پلکسر در روش راه حل

سلام
جدول کارنوش متغییر اولش c هست. به همین دلیل ماجرا چرخیده.
احتمالا شما اول a میزارین تو جدول کارنو

۰
ارسال:

m@hboobe پاسخ داده:

من بیشتر اوقات این سوالات رو به همین روش حل میکنم اول جدولی رسم میکنم که ستون هاش نشون دهنده خطوط انتخاب باشن بعد شماره دهی میکنم ی کوچولو وقت میگیره اما میدونم جوابم مطمئنا درسته

راهی دیگش اینه شما چندتا از مینترم ها رو چک کنید! که کتاب پوران از این روش خیلی استفاده کرده

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  رفع اشکال نصب جاوا، مشکل ساخته نشدن virtual machine shiivaa ۱۲ ۱۹,۲۸۷ ۱۹ آبان ۱۳۹۹ ۰۷:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: wanted471
  چگونه این خطا را موقع اجرای sql server 2014 رفع کنم ؟ farahnaz ۲ ۲,۶۴۷ ۱۹ مهر ۱۳۹۹ ۰۲:۱۸ ق.ظ
آخرین ارسال: farahnaz
  حل مساله مرتبه زمانی حلقه های تو در تو sarashahi ۱۶ ۲۱,۳۶۵ ۱۹ خرداد ۱۳۹۹ ۰۱:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: gillda
  رفع اشکال سؤالات کنکور دکتری هوش مصنوعی Lootus ۱۲ ۸,۳۹۹ ۲۵ اسفند ۱۳۹۸ ۰۷:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Lootus
  تعداد روش های نوشتن عدد n ss311 ۲ ۳,۰۰۸ ۱۳ بهمن ۱۳۹۸ ۰۵:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ss311
Question یک اشکال ریز، کمک لطفا! marvelous ۶ ۵,۳۱۸ ۳۰ دى ۱۳۹۸ ۰۲:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  مشاوره روش تحقیق و تحلیل آماری sirvan.t ۰ ۱,۹۴۲ ۱۷ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۵۹ ق.ظ
آخرین ارسال: sirvan.t
  سخنرانی دکتر حلت fas ۲ ۴۳ ۲۳ آبان ۱۳۹۸ ۰۱:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: xiaomi
  رفع خطای Prevent saving changes that require ... در sql server deldar ۰ ۱,۷۲۵ ۲۴ مهر ۱۳۹۸ ۰۲:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: deldar
  مالتی مدیا آموزشی ۱۰۲ Linux LPIC 1 به زبان فارسی (Linux Administrator) faraz_linux ۱ ۲,۷۳۰ ۱۳ تیر ۱۳۹۸ ۰۳:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: sahar1176

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close