زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۱۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

راهنمایی برای خرید لپ تاپ - پیش از ۹۲

ارسال: #۲۲۶
۰۱ مرداد ۱۳۹۱, ۰۲:۲۱ ب.ظ
خرید لپتاپ برای دوران دانشجویی ارشد
خب حالا که در مورد لپ تاپ صحبت کردید در مورد حمل و نقلش هم صحبت کنید
واسه دانشجویی که میره تو یک شهر دیگه خوابگاه به نظرتون مناسب تره کوله پشتی واسه لپ تاپ بگیره یا کیف لپ تاپ معمولی ؟

حالا دیگه تو رو داشتن خیاله
دل اسیر آرزوهای محاله
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۲۲۷
۰۱ مرداد ۱۳۹۱, ۰۲:۳۹ ب.ظ
(۰۱ مرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۱۶ ق.ظ)unique_as14 نوشته شده توسط:  dell inspiron 5110 core i7
NICE!

عادت به هیچی خوب نیست...
حتی نماز!
هرچیزی به نیازش خوبه!
ارسال: #۲۲۸
۰۲ مرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۰۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ مرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۱۳ ق.ظ، توسط fatima1537.)
(۰۱ مرداد ۱۳۹۱ ۰۲:۲۱ ب.ظ)ali نوشته شده توسط:  واسه دانشجویی که میره تو یک شهر دیگه خوابگاه به نظرتون مناسب تره کوله پشتی واسه لپ تاپ بگیره یا کیف لپ تاپ معمولی ؟
کوله پشتی،چون یک لپ تاپ که توی کاتالوگ نوشته وزن: ۲/۶ کیلو گرم ، با شارژر و بقیه مخلفات احتمالی و وزن خود کیف حتما به ۳ کیلو میرسه و حملش با کیفهای دستی(مخصوصا اگر کیف قرص و محکمی نباشه)سخته
اگر میخواید مرتب جابجا کنید بهتره لپ تاپهای سبک وزن تر بگیرید
ارسال: #۲۲۹
۱۵ مرداد ۱۳۹۱, ۰۱:۰۹ ب.ظ
RE: خرید لپتاپ برای دوران دانشجویی ارشد
دوستان لپ تاپ می خواین بگیرین حتما به وزنش دقت کنید
حمل و نقل لپ تاپ و مخلفاتش بد جوری آزار دهنده هست
اگه بتونین سری های سبک وزن رو تهیه کنید خیلی بهتره
مدل پیشنهادی U36 مارک Asus هست که با وزن ۱/۶ کیلویی
دارای پردازنده ، رم و گرافیک مناسبی هست .
در مورد Asus سری ۵۳n دو سال پیش گرفتم به غیر از وزن ۲/۷ کیلویی
که حمل و نقل رو سخت می کنه ، خیلی ازش راضی هستم
ارسال: #۲۳۰
۱۸ شهریور ۱۳۹۱, ۱۰:۱۲ ق.ظ
بچه ها با بودجه ۱ تومن تا ۱۲۰۰-۳۰۰ یه laptop سبک وزن چه پیشنهاد میکنید خیلی ضروریه ...

هر اقدام بزرگ ابتدا محال به نظر میرسد ...بیایید فردایی بزرگ بسازیم
ارسال: #۲۳۱
۱۸ شهریور ۱۳۹۱, ۰۴:۰۰ ب.ظ
(۱۸ شهریور ۱۳۹۱ ۱۰:۱۲ ق.ظ)aryaeei نوشته شده توسط:  بچه ها با بودجه ۱ تومن تا ۱۲۰۰-۳۰۰ یه laptop سبک وزن چه پیشنهاد میکنید خیلی ضروریه ...

من دارم امروز لپ تاپمو میگیرم حدود یکی دو هفته ایی تحقیق کردم
من تا یکو دویست هزینه میتونم بکنم و برند مود نظرم lenovo 570c هست که I5 هستش با گرافیک جی فروس ۱G
لپ تاب خیلی خوبی هستش و به نظرم خوبه چون کارم برنامه نویسی هستش و تمام دوستانی که کلا لنووا خردین راضی هستن .
این روزها لپ تاپ Asus بیشتر فروش و متقاضی رو داره و برادرم هم ASus داره . به نسبت بد نیست اما من با وجودی که نتخاب تو Asus هم دارم اما باز Lenovo را ترجیم یدم چون تتحت لیسانس IBM هستش هر چند کلام تو چین تولید میشه اما کارایی خیلی خوبی داره.

کلا سری های ۵۰۰ ۱۵ اینچی هستش و اپ تاپهای سری ۴۰۰ ۱۴ اینچی هستن و این توی وزن لپ تاپ تاثی گذار هستش .
یه چیز دیگه من یه دوستی دارم که لپ تاپش سونی هست و دو سال داره ازش استفاده میکنه و یک سال دیگه هم گارانتی داره و میخواد بفروشه یک میلیون و کانفیگش با lenovo V570c یکی هست اما من باز ترجیم میدم نو بخرم تا دسته دوم هر چند لپ تاپش واقعا لپ تاپ خوبلی هست اما واسه خودش .
امیددوارم انتخاب خوبی بکنید
 سپاس‌گزاری شده توسط: Aurora
ارسال: #۲۳۲
۱۸ شهریور ۱۳۹۱, ۰۵:۰۲ ب.ظ
(۱۸ شهریور ۱۳۹۱ ۰۴:۰۰ ب.ظ)WeCan نوشته شده توسط:  
(18 شهریور ۱۳۹۱ ۱۰:۱۲ ق.ظ)aryaeei نوشته شده توسط:  بچه ها با بودجه ۱ تومن تا ۱۲۰۰-۳۰۰ یه laptop سبک وزن چه پیشنهاد میکنید خیلی ضروریه ...

من دارم امروز لپ تاپمو میگیرم حدود یکی دو هفته ایی تحقیق کردم
من تا یکو دویست هزینه میتونم بکنم و برند مود نظرم lenovo 570c هست که I5 هستش با گرافیک جی فروس ۱G
لپ تاب خیلی خوبی هستش و به نظرم خوبه چون کارم برنامه نویسی هستش و تمام دوستانی که کلا لنووا خردین راضی هستن .
این روزها لپ تاپ Asus بیشتر فروش و متقاضی رو داره و برادرم هم ASus داره . به نسبت بد نیست اما من با وجودی که نتخاب تو Asus هم دارم اما باز Lenovo را ترجیم یدم چون تتحت لیسانس IBM هستش هر چند کلام تو چین تولید میشه اما کارایی خیلی خوبی داره.

کلا سری های ۵۰۰ ۱۵ اینچی هستش و اپ تاپهای سری ۴۰۰ ۱۴ اینچی هستن و این توی وزن لپ تاپ تاثی گذار هستش .
یه چیز دیگه من یه دوستی دارم که لپ تاپش سونی هست و دو سال داره ازش استفاده میکنه و یک سال دیگه هم گارانتی داره و میخواد بفروشه یک میلیون و کانفیگش با lenovo V570c یکی هست اما من باز ترجیم میدم نو بخرم تا دسته دوم هر چند لپ تاپش واقعا لپ تاپ خوبلی هست اما واسه خودش .
امیددوارم انتخاب خوبی بکنید

منم برنامه نویسی میکنم چقدر روی این مدل میشه حساب باز کرد اگه خوبه وراضی هستید منم همین مارک بخرم

هر اقدام بزرگ ابتدا محال به نظر میرسد ...بیایید فردایی بزرگ بسازیم
ارسال: #۲۳۳
۱۸ شهریور ۱۳۹۱, ۰۵:۱۲ ب.ظ
(۱۸ شهریور ۱۳۹۱ ۰۴:۰۰ ب.ظ)WeCan نوشته شده توسط:  من دارم امروز لپ تاپمو میگیرم حدود یکی دو هفته ایی تحقیق کردم

خیلی لپتاپ خوبیه. تو این رنج قیمت به نظرم بهترینه.
اگر بودجه زیر ۱/۲ باشه خیلی نباید دنبال سبک وزن باشین چون کیفیت کم می شه.

الهی و خلّاقی و حِرزی و مَوئلــی اِلیکَ لَدَی الاِعسارِو الیُسرِ اَفزَعُ
ارسال: #۲۳۴
۱۸ شهریور ۱۳۹۱, ۱۰:۲۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ شهریور ۱۳۹۱ ۱۰:۳۰ ب.ظ، توسط WeCan.)
من امشب رفتم لپ تاپمو گرفتمLenovo V570C . یه خورده نوسان داشت با پنجشنبه اخه دلار سی تومن رفته بالا انوقت قیمت لپ تاپها صد برابر میکشه بالا . من امروز با یک میلیون و دویست و بیست هزار تومان لپ تاپمو خریدم و خیلی راضی هستم . البته فردا تحویل میگیرم اخه گفتش باید از ویندوز و درایورهاش بک اپ بگیره و فرداشب میرسه دستم .Smile
انشالله شما هم یه انخاب خوب خوب بکنید
 سپاس‌گزاری شده توسط: menrabb , aryaeei
ارسال: #۲۳۵
۱۹ شهریور ۱۳۹۱, ۰۸:۳۷ ق.ظ
نظرتون درباره Lenovo U260 چیه؟
لطفا راهنمایی کنید.
ارسال: #۲۳۶
۱۹ شهریور ۱۳۹۱, ۱۰:۵۷ ق.ظ
مدل پیشنهادی لپ تاپ
سلام.
جایی بهتر از اینجا برای مطرح کردن سوالم پیدا نکردم...
میخوام لپ تاپ بخرم برای کاربردهای تخصصی هوش مصنوعی
لطفا مدلشو راهنمایی کنید.
مرسی.

مرنجان دلم را که این مرغ وحشی
زبامی که برخاست، مشکل نشیند
 سپاس‌گزاری شده توسط: pofef
ارسال: #۲۳۷
۱۹ شهریور ۱۳۹۱, ۱۲:۱۷ ب.ظ
مدل پیشنهادی لپ تاپ
(۱۹ شهریور ۱۳۹۱ ۱۰:۵۷ ق.ظ)Farhaneh نوشته شده توسط:  میخوام لپ تاپ بخرم برای کاربردهای تخصصی هوش مصنوعی
این تیکه رو من متوجه نشدم. کاربردهای تخصصی هوش مصنوعی یعنی چی؟!

One who is raised by sword can't be beaten. One who is toughened by fire can't be burned
 سپاس‌گزاری شده توسط: pofef , arixooo
ارسال: #۲۳۸
۱۹ شهریور ۱۳۹۱, ۰۷:۰۴ ب.ظ
مدل پیشنهادی لپ تاپ
اولویت هاتون (مثل وزن،سی پی یو،رم ، گرافیک، باتری،سایز و ...)،کاربردش براتون(مثل: گشتن توی اینترنت و کار با آفیس،کمی برنامه نویسی،بازی، شبیه سازی های دو بعدی یا سه بعدی گرافیکی و ...) و همچنین محدودیت هاتون (قیمت،میتونید از خارج از ایران تهیه کنید یا خیر و..) رو بنویسید

توی اینا مهم ترینشون محدوده ی قیمتیه که بتونید هزینه کنید
بعد از اون اولویت هاتون و کاربریتون
 سپاس‌گزاری شده توسط: Farhaneh , injaneb
ارسال: #۲۳۹
۱۹ شهریور ۱۳۹۱, ۰۷:۱۳ ب.ظ
مدل پیشنهادی لپ تاپ
میشه بگید این روزا کدوم لپ تاپی چنین کار هایی رو نمی تونه واستون بکنه؟؟
تنها دلیل افزایش قدرت مداوم کامپیوترهای خونگی افزایش قدرت پردازش واسه بازی های جدیده و گرنه این چیزهایی که شما می خواید رو یه پنتیوم ۳ هم میتونه انجام بده..به سادگی

Real education must ultimately be limited to men who insist on knowing, the rest is mere sheep-herding
Erza Pound
 سپاس‌گزاری شده توسط: y_amin , mfXpert
ارسال: #۲۴۰
۱۹ شهریور ۱۳۹۱, ۰۸:۴۱ ب.ظ
مدل پیشنهادی لپ تاپ
اگر با من بودید بیام جواب بدم.اگر خیر هم که هیچی

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  خرید دیزل ژنراتور یک پیشنهاد عالی برای فرا ا tiaragenerators ۰ ۳۳۳ ۱۷ آبان ۱۴۰۲ ۰۱:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: tiaragenerators
  راهنمایی در مورد تعریف محیط عملیاتی داروخانه برای آز پایگاه داده ngmsshd ۲ ۷,۵۸۲ ۰۴ اردیبهشت ۱۴۰۲ ۰۵:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Eris_mw
Star خرید آجیل و خشکبار با کیفیت reza 132 ۰ ۹۹۳ ۰۲ اسفند ۱۴۰۰ ۰۳:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: reza 132
Star درخواست کمک و راهنمایی برای شرکت در آزمون ارشد marvelous ۹ ۸,۱۶۲ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
Information راهنمایی برای فرصت باقیمانده تا کنکور ۱۴۰۰ marge_setare ۷ ۵,۲۱۰ ۱۰ بهمن ۱۳۹۹ ۱۰:۴۸ ق.ظ
آخرین ارسال: fatemehbin
  خرید کتب موردنیاز برای کنکور ارشد کامپیوتر susankhanoom ۱ ۲,۴۹۷ ۲۳ آذر ۱۳۹۹ ۰۴:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: jasin
  راهنمایی برای خرید لپ تاپ - سال ۹۲ ف.ش ۱۸ ۱۳,۳۱۱ ۳۰ فروردین ۱۳۹۹ ۱۱:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: mycore
  خرید کتاب زبان اصلی آموزش برنامه نویسی جاوا moslem73421 ۶ ۵,۴۸۱ ۱۴ فروردین ۱۳۹۹ ۰۹:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  راهنمایی در مورد محلی امن برای زندگی نزدیک چهارراه ولیعصر kadoos ۹ ۷,۳۵۱ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۱۱:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: ehsan0000
  درخواست مشاوره برای خرید لپتاپ cmptr20 ۰ ۱,۸۹۶ ۰۷ بهمن ۱۳۹۸ ۰۲:۲۶ ب.ظ
آخرین ارسال: cmptr20

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close