زمان کنونی: ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۳۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

راهنمایی برای خرید لپ تاپ - پیش از ۹۲

ارسال: #۱۸۱
۰۷ خرداد ۱۳۹۱, ۰۷:۱۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ شهریور ۱۳۹۱ ۰۴:۵۴ ب.ظ، توسط Bache Mosbat.)
انتخاب لپ تاپ
(۰۷ خرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۲۶ ق.ظ)farazin نوشته شده توسط:  فکر کنم اگه تو تهران بگردین پایین تر هم پیدا بکنین...یدونه هم پورت USB3 داره
با ۱۱۰۰ شما می تونین یه لپ تاپ با cpu core i3 بگیرین

آره هین گفته با پورت USB3 ...
مگه این مزیتش نسبت به اون ۸۳۰ تومنیه چیه؟؟؟
به نظرتون می ارزه بگیریم ؟؟

خداوندا ... کدام نقطه ی زمین، از تو خالیست که خلق تو را در آسمان می جویند؟! منصور حلاج
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۸۲
۰۷ خرداد ۱۳۹۱, ۱۰:۳۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ شهریور ۱۳۹۱ ۰۴:۵۶ ب.ظ، توسط Bache Mosbat.)
انتخاب لپ تاپ
(۰۷ خرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۲۶ ق.ظ)farazin نوشته شده توسط:  فکر کنم اگه تو تهران بگردین پایین تر هم پیدا بکنین...یدونه هم پورت USB3 داره
با ۱۱۰۰ شما می تونین یه لپ تاپ با cpu core i3 بگیرین

می تونید با همین قیمت یک دونه cpu core i3 بهم معرفی کیند ؟؟
مزیتش نسبت به x44h چی هست ؟؟
با تشکر ...

خداوندا ... کدام نقطه ی زمین، از تو خالیست که خلق تو را در آسمان می جویند؟! منصور حلاج
ارسال: #۱۸۳
۰۹ خرداد ۱۳۹۱, ۰۹:۰۶ ق.ظ
RE: انتخاب لپ تاپ
می تونید با همین قیمت یک دونه cpu core i3 بهم معرفی کیند ؟؟
مزیتش نسبت به x44h چی هست ؟؟
با تشکر ...
[/quote]

با کدوم قیمت؟

Your education can change your life
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: fo-eng
ارسال: #۱۸۴
۱۰ خرداد ۱۳۹۱, ۰۸:۰۶ ب.ظ
انتخاب لپ تاپ
سلام ... یکبار دیگه کامل می نویسم ..
با ۱۱۰۰ یک لپ تاپ x44h بهم معرفی شده .... با usb3
اول بگید چه فرقی با usb2 داره و فقط بخاطر همین usb3 قیمتش ۱۱۰۰ چون مدل های دیگه اش رو نگاه کردم ۸۳۰ است ...
بعد با همین ۱۱۰۰ یک لپ تاپ بهم معرفی می کنید که خوب باشه و از این لحاظ که رشته ام هم کامپیوتر ....
مرسی ...

ارسال: #۱۸۵
۱۰ خرداد ۱۳۹۱, ۱۰:۳۸ ب.ظ
(۱۰ خرداد ۱۳۹۱ ۰۸:۰۶ ب.ظ)fo-eng نوشته شده توسط:  سلام ... یکبار دیگه کامل می نویسم ..
با ۱۱۰۰ یک لپ تاپ x44h بهم معرفی شده .... با usb3
اول بگید چه فرقی با usb2 داره و فقط بخاطر همین usb3 قیمتش ۱۱۰۰ چون مدل های دیگه اش رو نگاه کردم ۸۳۰ است ...
بعد با همین ۱۱۰۰ یک لپ تاپ بهم معرفی می کنید که خوب باشه و از این لحاظ که رشته ام هم کامپیوتر ....
مرسی ...

لپ تاپ ASUS X44 با رم ۴ و هارد ۷۵۰ و CPU B950 و USB3 وVGA Intel الان تقریبا ۸۳۰ تومن هستش
USB3 سرعتش تقریبا ۱۰برابر USB2 هستش و الان اکثر هاردهای اکسترنال USB3 هستن

شما می تونین با ۱۱۳۰ تومن یه لپ تاپ DELL 5110 با cpu i5 و رم ۴ و hdd 500 و VGA 525 بگیرین

ارسال: #۱۸۶
۱۰ خرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۵۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ شهریور ۱۳۹۱ ۰۴:۵۶ ب.ظ، توسط Bache Mosbat.)
انتخاب لپ تاپ
(۱۰ خرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۳۸ ب.ظ)farazin نوشته شده توسط:  لپ تاپ ASUS X44 با رم ۴ و هارد ۷۵۰ و CPU B950 و USB3 وVGA Intel الان تقریبا ۸۳۰ تومن هستش
USB3 سرعتش تقریبا ۱۰برابر USB2 هستش و الان اکثر هاردهای اکسترنال USB3 هستن

شما می تونین با ۱۱۳۰ تومن یه لپ تاپ DELL 5110 با cpu i5 و رم ۴ و hdd 500 و VGA 525 بگیرین

با عرض پوزش بابت این همه سوالی که می کنم و تشکر فراوان بخاطر وقتی که میذارید ...
vga لپ تاب x444h چنده ؟
به نظرتون asus مارک معتبرتری نسبت به dell نیست؟
مثلا همین x44h بهتر از dell نیست ؟
با تشکر

ارسال: #۱۸۷
۱۱ خرداد ۱۳۹۱, ۱۰:۱۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ شهریور ۱۳۹۱ ۰۴:۵۷ ب.ظ، توسط Bache Mosbat.)
(۱۰ خرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۵۸ ب.ظ)fo-eng نوشته شده توسط:  با عرض پوزش بابت این همه سوالی که می کنم و تشکر فراوان بخاطر وقتی که میذارید ...
vga لپ تاب x444h چنده ؟
به نظرتون asus مارک معتبرتری نسبت به dell نیست؟
مثلا همین x44h بهتر از dell نیست ؟
با تشکر
VGA مدل x44 آن بورد (on board) هستش یعنی هر وقت لازم شد خودش بصورت خودکار از رم کم می کنه و به گرافیک اضافه می کنه.
من خودم ایسوس و بهتر از دل می دونم ولی با این مشخصات که واسه لد گفتم اگه بخوایین ایسوس بگیرین باید ۱۴۰۰ هزینه کنین

ارسال: #۱۸۸
۲۷ خرداد ۱۳۹۱, ۰۲:۰۷ ق.ظ
خرید لپ تاپ با ..
سلام دوستان مانشتیه خودم

بچه من میخوام واسه یکی از بستگان لپ تاپ بخرم ، ایشون کار خاصی باش نمیکنه نهایتا بره نت یه چرخی بزنه ، با ورد کار کنه مجازم تا نهایتا ۱/۲۰۰/۰۰۰ واسش یه سیستم بگیرم (لزوما اینقد نه ، نهایتا) مد نظرم خودم مارک Hp هستش یا سونی ، میدونم سونی چیز خوبی گیر نمیاد دوستان راهنمایی کنین بین این دو برند فقط البته اگر پیشنهاد تاپی تو برندهای دیگه هم بود میشنویم

سپاس بیکران .

جای مرد بی ادب زندان است .
ارسال: #۱۸۹
۲۷ خرداد ۱۳۹۱, ۰۴:۴۶ ق.ظ
خرید لپ تاپ با ..
شیگ . خوشگل بودن هم خیلی مهمه

جای مرد بی ادب زندان است .
ارسال: #۱۹۰
۰۷ تیر ۱۳۹۱, ۰۳:۱۹ ب.ظ
راهنمایی در خرید لپ تاپ
سلام دوستان. لطفا یه مدل لپ تاپ از سونی ، اچ پی و توشیبا معرفی کنید که شرایط زیر را داشته باشه :
قدرت و سرعت پردازنده برای اجرای نرم افزاهای گرافیکی بالا باشه.
اندازه صفحه نمایشش ۱۳ تا ۱۴ اینچ
قیمت تا ۱۸۰۰۰۰۰ تومان
قدرت خنک کنندگی فن های آن با توجه به (فشردگی قطعات در مدل های سبک) زیاد باشه
در ضمن رشته ام نرم افزار هست و درحد آماتور برنامه نویسی می کنم. و از لپ تاپ برای بازی استفاده نمی کنم.
ولی به دلیل حمل آن به کلاس، سبک بودنش برام مهمه.
با سپاس
ارسال: #۱۹۱
۰۷ تیر ۱۳۹۱, ۰۳:۵۷ ب.ظ
راهنمایی در خرید لپ تاپ
لپ تاپهای Asus خوبند.مادر بوردشون بهتراز خیلی برندهای دیگه است.سری های مختلفی داره.فکر کنم برای کار شما سری AوUوK مناسب تر باشه(مخصوصا U)
 سپاس‌گزاری شده توسط: parastou
ارسال: #۱۹۲
۰۷ تیر ۱۳۹۱, ۰۴:۲۳ ب.ظ
RE: راهنمایی در خرید لپ تاپ
لپتاپ سبک را در wio جستجو کنید و همچنین apple .
 سپاس‌گزاری شده توسط: parastou
ارسال: #۱۹۳
۰۷ تیر ۱۳۹۱, ۰۵:۱۶ ب.ظ
راهنمایی در خرید لپ تاپ
دوست عزیز در تاپیک زیر در مورد انتخاب لب تاپ صحبت شده ممنون می شم اگه ادامه همون تاپیک رو داشته باشید و سالتون رو همون جا مطرح کنید

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
 سپاس‌گزاری شده توسط: fatima1537 , parastou , teacherpc
ارسال: #۱۹۴
۰۷ تیر ۱۳۹۱, ۰۵:۵۴ ب.ظ
دوستان یه لپ تاپ میخواستم بهم معرفی کنید
۱۳-۱۴ اینچی
من باهاش کار برنامه نویسی سنگین-سیمولیشن و بازی خواهم داشت
اولویت هام :
۱-سی پی یو -رم- گرافیک
۲- مقاوم باشه! من شبانه روزی باهاش کار دارم و شاید در ماه دو سه شب فقط خاموش بشه.
۳-خنکی
۴- وزن
[/code]
قیمتش هم مسئله ای نداره

اگه لطف کنید راهنمایی کنید ممنون میشم
ارسال: #۱۹۵
۱۰ تیر ۱۳۹۱, ۱۰:۱۵ ب.ظ
انتخاب لپ تاپ

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

If your success is not on your own terms, if it looks good to the world but does not feel good in your heart, it is not success at all.
(Anna Quindlen)
 سپاس‌گزاری شده توسط: fatima1537 , Msccom

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  خرید دیزل ژنراتور یک پیشنهاد عالی برای فرا ا tiaragenerators ۰ ۳۵۲ ۱۷ آبان ۱۴۰۲ ۰۱:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: tiaragenerators
  راهنمایی در مورد تعریف محیط عملیاتی داروخانه برای آز پایگاه داده ngmsshd ۲ ۷,۶۰۲ ۰۴ اردیبهشت ۱۴۰۲ ۰۵:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Eris_mw
Star خرید آجیل و خشکبار با کیفیت reza 132 ۰ ۱,۰۰۵ ۰۲ اسفند ۱۴۰۰ ۰۳:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: reza 132
Star درخواست کمک و راهنمایی برای شرکت در آزمون ارشد marvelous ۹ ۸,۱۹۸ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
Information راهنمایی برای فرصت باقیمانده تا کنکور ۱۴۰۰ marge_setare ۷ ۵,۲۳۹ ۱۰ بهمن ۱۳۹۹ ۱۰:۴۸ ق.ظ
آخرین ارسال: fatemehbin
  خرید کتب موردنیاز برای کنکور ارشد کامپیوتر susankhanoom ۱ ۲,۵۰۸ ۲۳ آذر ۱۳۹۹ ۰۴:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: jasin
  راهنمایی برای خرید لپ تاپ - سال ۹۲ ف.ش ۱۸ ۱۳,۳۸۰ ۳۰ فروردین ۱۳۹۹ ۱۱:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: mycore
  خرید کتاب زبان اصلی آموزش برنامه نویسی جاوا moslem73421 ۶ ۵,۵۰۸ ۱۴ فروردین ۱۳۹۹ ۰۹:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  راهنمایی در مورد محلی امن برای زندگی نزدیک چهارراه ولیعصر kadoos ۹ ۷,۳۷۰ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۱۱:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: ehsan0000
  درخواست مشاوره برای خرید لپتاپ cmptr20 ۰ ۱,۹۰۱ ۰۷ بهمن ۱۳۹۸ ۰۲:۲۶ ب.ظ
آخرین ارسال: cmptr20

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close