زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۱۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

راهنمایی برای خرید لپ تاپ - پیش از ۹۲

ارسال: #۳۱
۱۵ اسفند ۱۳۸۹, ۰۹:۰۸ ق.ظ
انتخاب لپ تاپ
۱۳" وزنشون کمتره اما خیلی مانیتور کوچیک و ایکن‌ها روش بزرگ به نظر میان ،از ۱۴ " به عنوان پر کننده خلا بین ۱۳" و ۱۵" یاد میکنن کارشناسان، عیب کوچیک سونی من اینه که بدنه ش زود اثر انگشتی میشه Big Grin بلک‌ها این عیب رو دارن !!!

هر که او از هم‌زبانی شد جدا
بی‌زبان شد گرچه دارد صد نوا
چونکه گل رفت و گلستان درگذشت
نشنوی ز آن پس ز بلبل سرگذشت
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۳۲
۱۶ اسفند ۱۳۸۹, ۰۳:۳۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ اسفند ۱۳۸۹ ۰۴:۱۱ ق.ظ، توسط نجمه.)
انتخاب لپ تاپ
من هم دنبال یه مک بوک هستم .یکی از دوستان که تو کار لپ تاپ هستش پیشنهاد کرد بعد عید بگیرم چون مدل های جدید با قیمت مدل های قدیمی میاد .الان تو سایت اپل میبینید که مدل هایی با این همه امکانات معرکه را با قیمت مدل های قدیمی در ایران زده:
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

یا این که دیگه معرکه است:http://store.apple.com/us/configure/MC724LL/A?mco=MjEyOTY3MTE
ولی هنوز شک دارم ممکنه اینا ایران بیاد با این قیمتا؟؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۳۳
۱۷ اسفند ۱۳۸۹, ۰۳:۲۷ ب.ظ
RE: انتخاب لپ تاپ
من خیلی دوست دارم مینی بگیرم. ممنون میشم اگه تجربه ای درموردشون دارید بگید.
اگه چندتا مدل خوبش هم معرفی کنید خیلی خوب میشه.
راستی قیمت لپ تاپ قبل و بعد از عید تغییر میکنه؟

وقتی درباره تو حرف می زنم
صورتم را
دوست دارم...
ارسال: #۳۴
۱۸ اسفند ۱۳۸۹, ۰۷:۲۹ ب.ظ
انتخاب لپ تاپ

آزادی این نیست که هر کس هر چه دلش خواست بکند، آزادی حقیقی قدرتی است که شخص را مجبور به انجام وظایف خود می کند.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۳۵
۲۲ اسفند ۱۳۸۹, ۰۹:۴۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ اسفند ۱۳۸۹ ۰۹:۴۷ ق.ظ، توسط Mansoureh.)
(۱۸ اسفند ۱۳۸۹ ۰۷:۲۹ ب.ظ)sepid نوشته شده توسط:  

!!!!!!! این دیگه چی بود!؟!!!! Big Grin نه بابا!!! اشتباهه... احتمالاً این مطلب ماله چند سال پیش بوده اون آقا/خانم تازه توی سایتش زده...

Change Your FATE
ارسال: #۳۶
۲۵ اسفند ۱۳۸۹, ۱۲:۱۷ ق.ظ
انتخاب لپ تاپ
vostro 1510...داشتم دی وی دی رامش خراب شد پس از چند روز ساخت مالزی بود البته از لحاظ دیگه مشکلی نداره سفت و سخته اما وزنشم زیاده دیگه

یاد خدا ارامش بخش دلهاست
ارسال: #۳۷
۲۵ اسفند ۱۳۸۹, ۰۱:۴۴ ق.ظ
(۲۵ اسفند ۱۳۸۹ ۱۲:۱۷ ق.ظ)arshad91 نوشته شده توسط:  vostro 1510...داشتم دی وی دی رامش خراب شد پس از چند روز ساخت مالزی بود البته از لحاظ دیگه مشکلی نداره سفت و سخته اما وزنشم زیاده دیگه

منهم از این لپ تاپ دارم البته لهستان بود خوب داره جواب میده البته فعلا.

موفقیت از آن سوی رنج ها اغاز می شود (roya)
ارسال: #۳۸
۲۵ اسفند ۱۳۸۹, ۰۲:۴۶ ق.ظ
به نظرتون hp probook چه طوره

شکست ها، ستون های موفقیتند
ارسال: #۳۹
۲۵ اسفند ۱۳۸۹, ۰۱:۵۳ ب.ظ
سلام به مانشتی های عزیز
نظرتون در مورد Dell XPS L401 یا XPS L501 چیه؟؟؟؟؟؟

یا به اندازه آرزوهایت تلاش کن
یا به اندازه تلاشت آرزو کن
ارسال: #۴۰
۰۵ فروردین ۱۳۹۰, ۱۲:۴۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ فروردین ۱۳۹۰ ۱۲:۵۰ ب.ظ، توسط maloochpich.)
انتخاب لپ تاپ
man iran nistam ba apple kar mikonam barnamenevisiyamo hamaro kheyli aliye soratesh hamechish age mablagh mohem nist donbale apple bashid
dar morede netbook ya hamon labtabaye mini agar bara karaye adi mikhayn bad nist ama kolan cd driver nadare va baraye entekhabe roozmaregi sakhte ke bahash kar kard,, hamchenin dar moerede labtabaye apple yadam raft begam ke toole omre batrish fogholadast 7 saat batry negah midare hich kodom az labtaba dige inkaro nemikonan shayad baziha began mikonan ama dar amal nist
 سپاس‌گزاری شده توسط: Afra , alime
ارسال: #۴۱
۰۵ فروردین ۱۳۹۰, ۰۸:۳۱ ب.ظ
(۰۵ فروردین ۱۳۹۰ ۱۲:۴۵ ب.ظ)maloochpich نوشته شده توسط:  man iran nistam ba apple kar mikonam barnamenevisiyamo hamaro kheyli aliye soratesh hamechish age mablagh mohem nist donbale apple bashid
dar morede netbook ya hamon labtabaye mini agar bara karaye adi mikhayn bad nist ama kolan cd driver nadare va baraye entekhabe roozmaregi sakhte ke bahash kar kard,, hamchenin dar moerede labtabaye apple yadam raft begam ke toole omre batrish fogholadast 7 saat batry negah midare hich kodom az labtaba dige inkaro nemikonan shayad baziha began mikonan ama dar amal nist

آخ دوست عزیز کاش میدونستی که ایران قیمت این لب تاپا چهار پنج برابر قیمتی هست که شما خارج اونو خریدیSad

ارسال: #۴۲
۰۶ فروردین ۱۳۹۰, ۱۲:۴۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ فروردین ۱۳۹۰ ۱۲:۴۱ ب.ظ، توسط maloochpich.)
(۰۵ فروردین ۱۳۹۰ ۰۸:۳۱ ب.ظ)موج نوشته شده توسط:  
(05 فروردین ۱۳۹۰ ۱۲:۴۵ ب.ظ)maloochpich نوشته شده توسط:  man iran nistam ba apple kar mikonam barnamenevisiyamo hamaro kheyli aliye soratesh hamechish age mablagh mohem nist donbale apple bashid

آخ دوست عزیز کاش میدونستی که ایران قیمت این لب تاپا چهار پنج برابر قیمتی هست که شما خارج اونو خریدیSad

movafegham
ارسال: #۴۳
۰۸ فروردین ۱۳۹۰, ۰۱:۴۴ ب.ظ
انتخاب لپ تاپ
دوست عزیز xps‌ها ظاهر شیکی دارند اما فعلا توی بازار به صورت customize هستند !به نظر من بی هیالش بشید سرتون کلاه نره.

و خدایی که شاهد حقایق هست از هر باطلی آدم ها را بی نیاز خواهد کرد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: fateme66
ارسال: #۴۴
۲۷ تیر ۱۳۹۰, ۰۱:۳۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ تیر ۱۳۹۰ ۰۱:۳۳ ق.ظ، توسط TABAN.)
انتخاب لپ تاپ
من یه لپ تاپ vostro3300
خریدم
البته چونکه قبلا هم از مارکdellاستفاده کرده بودم
و از این مارک راضی بودم
دوباره ترجیح دادم dellبخرم.

سی پی یوشcorei5
هستش.

نمیدونم حالا تردید دارم که بهتر نبود همون دو هسته ای می گرفتم؟؟
راستش من با این دید خریدم که واسه ۴سال آینده واسم کار کنه.
شاید الانم دوهسته ای کار منو پیش می برد ولی من حس کردم که باید آینده نگر باشم!!!

حالا نمیدونم آینده نگریم خوب بوده با نه؟؟

تنها گنجی که ارزش جستجو کردن دارد، هدف است. (پاستور)
ارسال: #۴۵
۲۷ تیر ۱۳۹۰, ۰۱:۴۷ ق.ظ
(۲۷ تیر ۱۳۹۰ ۰۱:۳۱ ق.ظ)مهندس۶۶ نوشته شده توسط:  من یه لپ تاپ vostro3300
خریدم
البته چونکه قبلا هم از مارکdellاستفاده کرده بودم
و از این مارک راضی بودم
دوباره ترجیح دادم dellبخرم.

سی پی یوشcorei5
هستش.

نمیدونم حالا تردید دارم که بهتر نبود همون دو هسته ای می گرفتم؟؟
راستش من با این دید خریدم که واسه ۴سال آینده واسم کار کنه.
شاید الانم دوهسته ای کار منو پیش می برد ولی من حس کردم که باید آینده نگر باشم!!!

حالا نمیدونم آینده نگریم خوب بوده با نه؟؟

خوب الان که دیگه خریدین نمیتونین که تعویض کنید؟

صفحه نمایشهای کوچک برای استفاده طولانی مدت چشم رو خسته میکنه ولی در عوض برای حمل و نقل راحت هستید.
به نظر من ۳۴۰۰ هم خوبه و ۲۰۰۰۰۰ تومان قیمتش از ۳۳۰۰ کمتره صفحه اش هم ۱۴/۱ " هست که اندازه مناسبی است.

If your success is not on your own terms, if it looks good to the world but does not feel good in your heart, it is not success at all.
(Anna Quindlen)
 سپاس‌گزاری شده توسط: TABAN

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  خرید دیزل ژنراتور یک پیشنهاد عالی برای فرا ا tiaragenerators ۰ ۳۴۱ ۱۷ آبان ۱۴۰۲ ۰۱:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: tiaragenerators
  راهنمایی در مورد تعریف محیط عملیاتی داروخانه برای آز پایگاه داده ngmsshd ۲ ۷,۵۸۵ ۰۴ اردیبهشت ۱۴۰۲ ۰۵:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Eris_mw
Star خرید آجیل و خشکبار با کیفیت reza 132 ۰ ۹۹۴ ۰۲ اسفند ۱۴۰۰ ۰۳:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: reza 132
Star درخواست کمک و راهنمایی برای شرکت در آزمون ارشد marvelous ۹ ۸,۱۶۳ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
Information راهنمایی برای فرصت باقیمانده تا کنکور ۱۴۰۰ marge_setare ۷ ۵,۲۲۲ ۱۰ بهمن ۱۳۹۹ ۱۰:۴۸ ق.ظ
آخرین ارسال: fatemehbin
  خرید کتب موردنیاز برای کنکور ارشد کامپیوتر susankhanoom ۱ ۲,۴۹۹ ۲۳ آذر ۱۳۹۹ ۰۴:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: jasin
  راهنمایی برای خرید لپ تاپ - سال ۹۲ ف.ش ۱۸ ۱۳,۳۱۸ ۳۰ فروردین ۱۳۹۹ ۱۱:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: mycore
  خرید کتاب زبان اصلی آموزش برنامه نویسی جاوا moslem73421 ۶ ۵,۴۸۷ ۱۴ فروردین ۱۳۹۹ ۰۹:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  راهنمایی در مورد محلی امن برای زندگی نزدیک چهارراه ولیعصر kadoos ۹ ۷,۳۵۳ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۱۱:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: ehsan0000
  درخواست مشاوره برای خرید لپتاپ cmptr20 ۰ ۱,۸۹۹ ۰۷ بهمن ۱۳۹۸ ۰۲:۲۶ ب.ظ
آخرین ارسال: cmptr20

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close