زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۵۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

زمان انتشار کلید نهایی آزمون ارشد

ارسال:
۱۱ اسفند ۱۳۸۹, ۰۴:۴۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ اسفند ۱۳۸۹ ۰۴:۴۸ ب.ظ، توسط shahryar.)

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

بچه‌ها من شنیدم دکتر قدسی ایران نیستند.(یه جایی تو مانشت دیدم!)هر سال کلید نهایی اردیبهشت اعلام میشد.
تکلیف ما پس چیه؟
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: parsaNA , موج
ارسال:
۱۱ اسفند ۱۳۸۹, ۰۶:۲۵ ب.ظ
خدا به خیر کنه . بازم خوب شد من که گفتم اصلا آخرش معلوم نمیشه کدوم کلیدا اصلاح شدند .

The greatest pleasure in life is doing what people say YOU CANNOT DO

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
ارسال:
۱۱ اسفند ۱۳۸۹, ۰۶:۳۳ ب.ظ
یعنی به همین سرعت این همه پیغام بچه‌ها رو میخونن؟؟
نوشته بودن تا ۲۰ اسفند وقت ارسال انتقاد دارید یعنی اونایی که ۱۹ اسفند بفرستند کی میاد یه روزه پیامشون رو بخونه
در ضمن تو خود سایت سنجش نیست من با این سایت آشنا نیستم معتبره سایتش؟؟

۰
۰
ارسال:
۱۱ اسفند ۱۳۸۹, ۱۱:۲۱ ب.ظ
مهلت ارسال اعتراض تموم شده؟؟؟؟

زندگی ، همیشه فریاد زدن نیست ...، بلکه صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید: فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
۰
۰
ارسال:
۱۱ اسفند ۱۳۸۹, ۱۱:۲۵ ب.ظ
RE: زمان انتشار کلید نهایی آزمون ارشد
(۱۱ اسفند ۱۳۸۹ ۱۱:۲۱ ب.ظ)Maryam-X نوشته شده توسط:  مهلت ارسال اعتراض تموم شده؟؟؟؟

نه تا ۲۰ اسفنده

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Maryam-X
ارسال:
۱۲ اسفند ۱۳۸۹, ۱۲:۰۹ ق.ظ
(۱۱ اسفند ۱۳۸۹ ۰۶:۳۳ ب.ظ)موج نوشته شده توسط:  یعنی به همین سرعت این همه پیغام بچه‌ها رو میخونن؟؟
نوشته بودن تا ۲۰ اسفند وقت ارسال انتقاد دارید یعنی اونایی که ۱۹ اسفند بفرستند کی میاد یه روزه پیامشون رو بخونه
در ضمن تو خود سایت سنجش نیست من با این سایت آشنا نیستم معتبره سایتش؟؟

خبر معتبره . اون سایت رو نمی دونم ولی مهرنیوز معتبره( البته فقط بخش اخبار دانشگاهش Wink )اینم لینک همین خبر تو سایت مهر نیوز‌:

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: موج
ارسال:
۱۴ اسفند ۱۳۸۹, ۱۲:۲۹ ق.ظ
ای بابا دلتون خوش هستا... اینا که نمیان نامه های ما رو بخونن.. نگاه میکنن کدوم سوالا اعتراض زیاد روش شده میدن دکتر قدسی اونم میده اساتید شریف چک میکنن کاری هم به نامه های دانشجو‌ها و راه حلاشون ندارن !!
شاید: دی
۰
۰
ارسال:
۱۹ اسفند ۱۳۸۹, ۱۰:۵۹ ب.ظ
به نظرتون سنجش به قولش وفا میکنه و فردا کلید نهایی میاد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!​!

۰
۰
ارسال:
۱۹ اسفند ۱۳۸۹, ۱۱:۲۱ ب.ظ
(۱۹ اسفند ۱۳۸۹ ۱۰:۵۹ ب.ظ)موج نوشته شده توسط:  به نظرتون سنجش به قولش وفا میکنه و فردا کلید نهایی میاد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!​!

نه من که بعید می دونم‌، چون فردا جمعه اس !! اگه بیاد شنبه میاد

۰
۰
ارسال: #۱۰
۱۹ اسفند ۱۳۸۹, ۱۱:۴۰ ب.ظ
من شنیدم اگه تعداد اعتراض‌ها به یه حد خاصی (در صدی از شرکت کننده های اون رشته) برسه اون سوال اساسی بررسی میشه.
۰
۰
ارسال: #۱۱
۱۹ اسفند ۱۳۸۹, ۱۱:۴۳ ب.ظ
امیدوارم که نیاد....!
اومدنش اونم روز۲۰ و ۲۱ یعنی اعتراض هایی که مانوشتیم پر....
یعنی اعتراضی بررسی نشده!
۰
۰
ارسال: #۱۲
۲۰ اسفند ۱۳۸۹, ۱۲:۰۵ ق.ظ
من با نظر بچه‌ها موافقم. فقط سوالایی که تعداد اعتراضات زیاد باشه بررسی میشه.
ولی این واقعا انصاف نیست. اصلی معنی نداره.
اما نباید فراموش کرد که طرف مقابلمون سازمان سنجشه و هر حرکتی غیر قابل پیش بینی ممکنه ازشون سر بزنه و اصلا اعتراضا بررسی نشه و یا حتی ممکنه سیستم حاوی بانک اعتراضات بسوزه !!!!!!!! این یعنی قانون جامعیت زوررررررررررررررررر !!!!!!!!!!
ما که دست به دعاییم تا همه سوالا بررسی شه و اونهایی که واقعا صحیح اند بررسی شه و نه اونهایی که اعتراضاتشون بیشتره !!!!!!!!!!!!!!

حرفی برای گفتن نیست .... باید تلاش کرد وبس .
۰
۰
ارسال: #۱۳
۲۲ اسفند ۱۳۸۹, ۰۳:۴۹ ب.ظ
سلام من یه جاخوندم کلید۲۵میاداماخودم خواب دیدم۳۰ام اومدحالاهرکومشوکه خواستین باورکنید..
۰
۰
ارسال: #۱۴
۲۲ اسفند ۱۳۸۹, ۰۵:۴۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ اسفند ۱۳۸۹ ۰۶:۰۱ ب.ظ، توسط Fardad-A.)
,واقعا" مسخره است. امتحان ازت بگیرن. سوالاتش اشکال داشته باشه. جواب غلط رو هم بعنوان معیار اعلام کنن. کسی هم تکلیف رو روشن نکنه که کلید صحیح کی اعلام میشه.Angry
واقعا" با اینهمه هیئت علمی و دانشگاه نمیشه سازمان عریض و طویل سنجش یک گروهی رو مشخص کنه که هر سال حداقل بعد از امتحان ارشد(نه قبلش که یکوقت سوالات مسخره شون لو بره) در هر درس بشینن یکبار سوالات رو حل کنند(اگرچه که اینکار باید قبل از امتحان انجام بشه) ویک کلید سالم بدن. آخه مگه سوال علمی نتایج انتخابات هست که بشه اعتراض کرد.
واقعا" ببینید در هر یک از دروس امتحانی ارشد حداقل در دانشگاههای همین تهران ۵-۶ نفر استاد تمام سالهاست که اینها رو درس میدن.
چه معنی داره که شخص امتحان دهنده بعد امتحان بخواد سازمان سنجش رو متقاعد کنه که برای فلان سوال جوابی که اعلام کرده‌اید غلطه. بنظر من که بیشتر به یک سرکاری میخوره !!!!Confused
واقعا"ضریب هوشی در سازمان سنجش اینقدر پایینه!!!!Sad

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
۰
۰
ارسال: #۱۵
۲۲ اسفند ۱۳۸۹, ۰۵:۵۳ ب.ظ
آره عزیز ،نه تنها سازمان سنجش بلکه اکثریت سازمانهای دولتی ،چون از یه چشمه آب می خورن(مجبورن،می فهمی!!!) همه از بیخ مشکل دارن.(طبق اصل ۸۰ درصد.!!! )
من و توی ۲۰ درصدی باید اینقد حرص بخوریم و اون ۸۰ درصدی از ما بهترون الان دارن به تعطیلات نوروزیشون فکر میکنن و مهر ماه هم بدون دغدغه سر کلاس حضور بهم می رسانند!!!کلا سر کارگذاشتن عادتشونه و سر کار بودن شده کار ما!!!

آرام باش***دنیا بی قرار توست...
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست تصحیح (تعویق) زمان کنکور ارشد ۱۴۰۱ s.gg ۱ ۱۴ ۲۳ بهمن ۱۴۰۱ ۰۷:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  نتایج نهایی ارشد کامپیوتر ۹۱ mj_shbn ۲۷۲ ۱۶۰,۴۵۳ ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ۰۴:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: mahziar0
Star درخواست کمک و راهنمایی برای شرکت در آزمون ارشد marvelous ۹ ۸,۱۵۹ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  تعویق زمان کنکور ارشد sima84 ۰ ۱,۵۲۱ ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۱:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  کارنامه اولیه و نهایی دکتری رشته آیتی lotuss ۱۲ ۶,۳۸۴ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش معماری کامپیوتر انرژی مثبت ۱ ۴,۱۷۹ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ق.ظ
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۴۶۶ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
  زمان جستجوی درخت fateme.sm ۰ ۱,۶۰۷ ۰۶ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: fateme.sm
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۲۲۴ ۱۴ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۲,۹۹۵ ۰۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close