زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۲:۵۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

جایابی سازمان سنجش

ارسال: #۱۶
۳۱ تیر ۱۳۹۲, ۰۲:۰۳ ق.ظ
جایابی سازمان سنجش
دوستان من یه سوال داشتم از کسانی که از این طریق انتخاب کردن و ثبت کردن
من که رشته کارشناسیم آی تی هست میتونم مثلا مدیریت رو هم انتخاب کنم و یا فقط از مهندسی ها میتونم؟
سپاس
زوئ تر پاسخ بدید لطفا ۱ روز فقط وقت هست

Blushخدا یـــــــــــا شکــــــــــــــــرتAngel

هر چی که خدا بخواد همون میشه

آرامش سهم قلبیست که در تصرف خداست؛
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۷
۳۱ تیر ۱۳۹۲, ۰۳:۵۶ ق.ظ
RE: جایابی سازمان سنجش
(۳۱ تیر ۱۳۹۲ ۰۲:۰۳ ق.ظ)sir_ams نوشته شده توسط:  دوستان من یه سوال داشتم از کسانی که از این طریق انتخاب کردن و ثبت کردن
من که رشته کارشناسیم آی تی هست میتونم مثلا مدیریت رو هم انتخاب کنم و یا فقط از مهندسی ها میتونم؟
سپاس
زوئ تر پاسخ بدید لطفا ۱ روز فقط وقت هست

لینکشو فکر کنم چندروزه برداشتنExclamation
۰
۰
ارسال: #۱۸
۳۱ تیر ۱۳۹۲, ۰۹:۵۰ ق.ظ
جایابی سازمان سنجش
(۳۱ تیر ۱۳۹۲ ۰۳:۵۶ ق.ظ)saho نوشته شده توسط:  لینکشو فکر کنم چندروزه برداشتنExclamation
نه هنوز هستش و تا ۳۱ ام وقت داره!
یعنی امروز

Blushخدا یـــــــــــا شکــــــــــــــــرتAngel

هر چی که خدا بخواد همون میشه

آرامش سهم قلبیست که در تصرف خداست؛
۰
۰
ارسال: #۱۹
۳۱ تیر ۱۳۹۲, ۱۲:۱۱ ب.ظ
(۳۱ تیر ۱۳۹۲ ۰۹:۵۰ ق.ظ)sir_ams نوشته شده توسط:  
(31 تیر ۱۳۹۲ ۰۳:۵۶ ق.ظ)saho نوشته شده توسط:  لینکشو فکر کنم چندروزه برداشتنExclamation
نه هنوز هستش و تا ۳۱ ام وقت داره!
یعنی امروز
پس چرا من نمیبینم؟؟؟
۰
۰
ارسال: #۲۰
۲۸ مرداد ۱۳۹۲, ۱۰:۴۳ ق.ظ
این جایابی سنجش هم که همش مهلتش تمدید میشه.
الان شده ۴ شهریور.نکنه ۴ ام قراره نتایج کنکور بیاد!
۰
۰
ارسال: #۲۱
۳۰ مرداد ۱۳۹۲, ۰۹:۳۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ مرداد ۱۳۹۲ ۰۹:۵۳ ب.ظ، توسط moosavimaleki.)
سلام بچه ها من یه سوال دارم
من وردی ۸۹ هستم
الان ۶ ترم رد کردم
این بهمن کنکور دارم
یعنی مهر ۹۳ میخوام انشالله تحصیل ارشدم رو شروع کنم
این اطلاعیه که به درد من نمی خوره ؟ اطلاعیه ی مربوط به ما بعد از دادن کنکورمون یعنی خرداد ۹۳ میاد درسته ؟؟!
اخه توی ماده ی ۶ آیین نامه یه چیزایی نوشته که آدم شک میکنه !گفته قبل از شروع نیمسال هفتم باید فلان کنید...
این لینک آیین نامه:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

یعنی بعد از اومدم جواب های کنکورمون درسته؟ جواب انتخاب رشته هم تا اون موقع میاد یا فقط رتبه ها؟!؟
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۲۲
۳۰ مرداد ۱۳۹۲, ۱۰:۴۵ ب.ظ
(۳۰ مرداد ۱۳۹۲ ۰۹:۳۰ ب.ظ)moosavimaleki نوشته شده توسط:  سلام بچه ها من یه سوال دارم
من وردی ۸۹ هستم
الان ۶ ترم رد کردم
این بهمن کنکور دارم
یعنی مهر ۹۳ میخوام انشالله تحصیل ارشدم رو شروع کنم
این اطلاعیه که به درد من نمی خوره ؟ اطلاعیه ی مربوط به ما بعد از دادن کنکورمون یعنی خرداد ۹۳ میاد درسته ؟؟!
اخه توی ماده ی ۶ آیین نامه یه چیزایی نوشته که آدم شک میکنه !گفته قبل از شروع نیمسال هفتم باید فلان کنید...
این لینک آیین نامه:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

یعنی بعد از اومدم جواب های کنکورمون درسته؟ جواب انتخاب رشته هم تا اون موقع میاد یا فقط رتبه ها؟!؟
فکر کنم منظورش این بوده که دانشگاه بایدمعدل افراد رو تا انتهای ترم ۶ در ظنر بگیره و بر اساس اون اسامی رو رد کنه. شما بعد از دادن کنکور باید برای این مورد اقدام کنید. البته مطمئن نیستم این چیزیه که به ذهنم رسید.

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  راهنمائی در خصوص استفاده از سامانه سنجش HamidReza1 ۵ ۴,۹۴۷ ۲۸ شهریور ۱۳۹۸ ۰۶:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  نرم‌افزار انتخاب رشته سازمان سنجش WILL ۰ ۲,۱۹۳ ۱۸ تیر ۱۳۹۸ ۱۰:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  راهنمائی در خصوص استفاده از سامانه سنجش HamidReza1 ۰ ۱,۷۶۵ ۲۵ فروردین ۱۳۹۸ ۱۲:۴۹ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  راهنمائی در خصوص استفاده از سامانه سنجش HamidReza1 ۰ ۱,۷۹۶ ۰۳ فروردین ۱۳۹۸ ۰۵:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  مشکلات مغایرت معدل درج شده در سنجش و معدل موجود در کارنامه newwink ۳۳ ۲۵,۹۴۸ ۰۴ شهریور ۱۳۹۷ ۱۲:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: alie0928
  اعتراض به سیستم سنجش در خصوص کاهش ظرفیت های ارشد نرم افزار و آیتی Happiness.72 ۲ ۳,۱۲۲ ۰۶ تیر ۱۳۹۷ ۱۱:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور در باره اعلام رشته‌های جدید ۹۷ The BesT ۱ ۳,۲۸۸ ۱۹ خرداد ۱۳۹۷ ۰۸:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  تخمین رشته شهر قبولی در سایت سازمان سنجش salmaa ۳ ۸,۳۲۲ ۱۵ خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Razieperozian
  مصوبه ۲۶۶ سازمان تنظیم مقررات در خصوص تعرفه جدید اینترنت H-Arshad ۰ ۲,۹۶۸ ۱۱ آذر ۱۳۹۶ ۰۸:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: H-Arshad
  ایا ریاضیات گسسته همون ساختمان گسسته هستش؟ چرا سنجش اسمش رو تغییر داده؟ ynsdamobb ۲ ۲,۲۱۴ ۲۷ مهر ۱۳۹۶ ۰۲:۲۸ ق.ظ
آخرین ارسال: Jooybari

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close