زمان کنونی: ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۴۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

۱۰۳ نرم افزار

ارسال:
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۲:۴۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ تیر ۱۳۹۲ ۱۰:۱۴ ب.ظ، توسط fox.)
۱۰۳ نرم افزار
درود بر دوستان مانشتی و به امید پیروزی و موفقیت شما.
در کمالِ شگفتی، رتبه من ۱۰۳ شد!Huh
در این موقعیت، دیگر نه جای اعتراض است و نه جای حرص خوردن؛ بنابراین میپذریم آنچه را که شد و می‌انگاریم که چنین باید میشد!
درصدها:
زبان: ۲۴/۴۴ درصد (مطمئن بودم که بالای ۴۵ درصد زده‌ام!!)
ریاضی: ۸ درصد
مشترک: ۴۵ درصد (فکر میکردم حدود ۵۳ درصد زدم)
تخصصی : ۴۴ درصد (این را هم فکر میکردم بیش از ۵۰ درصد زدم!)
معدل موثر :۱۴/۵۲
در این کنکور براستی بی‌عدالتی و حق‌کشی بیش از هر سال بود ، چنانکه انسان را به شگفتی وا میدارد و هرآینه مایه دلسردی و یاس است که چرا در این سرزمین با جوانان و سرمایه‌های خود چنین بازی میکنند. کلید نهایی که منتشر شد، من (و دیگر دوستانم) براستی در یک قدمی جنون قرار گرفتیم! کافیست نگاهی داشته باشید به امتحاناتِ گزینشی‌ای که در دیگر کشورها در سطح ملی برگزار میشود و استانداردها را با اینجا مقایسه کنید تا دریابید چه اندازه بر ما ستم میرود و مورد بی‌اعتنایی و تحقیر قرار میگیریم.
به هر رو گویا اینجا هرچیزی ارزش دارد جز وقت، اعصاب، روان، سرمایه، جوانی و آرزوهای آن جوانی که به امیدِ تحصیل و موفقیت (و مسلما در راستای خدمتی به مردم و سرزمینِ خود) ماهها خود را در کتابها و جزوه‌ها‌ غرق میکند.
بگذریم!
دوستان با این رتبه به نظرتان کجاها قبول خواهم شد؟ روزانه امیرکبیر که واقعا بعید است. روزانه تهران چطور؟ علم و صنعت چطور؟
و اینکه واقعا شهید بهشتی بهتر است یا علم و صنعت؟ از نظرِ خوابگاه، امکانات و همچنین اعتبارِ علمی برای اپلای کردن (احتمالا؟)؟ اگر ممکن است کمک کنید، چون واقعا در این مورد نیاز به کمک دارم و گیج شده‌ام.
۴
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , انرژی مثبت , robot110 , kevin , Aref Safari , haveking
ارسال:
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۱:۲۵ ق.ظ
۱۰۳ نرم افزار
ببخشید رتبه معماریتون چند شد؟
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: fox
ارسال:
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۲:۱۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۲:۱۱ ب.ظ، توسط robot110.)
۱۰۳ نرم افزار
رتبه بندی دانشگاه ها(البته در بعضی موارد هم تغییر میکنه):
۱- شریف
۲- تهران
۳،۴- بهشتی یا امیرکبیر
۵- تربیت مدرس
۶- علم و صنعت

انشاالله بهشتی یا امیرکبیر قبول میشید
موفق باشید
۱
۰
ارسال:
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۶:۰۴ ب.ظ
RE: 103 نرم افزار
(۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۱:۲۵ ق.ظ)pooya نوشته شده توسط:  ببخشید رتبه معماریتون چند شد؟
اگر درست به خاطرم باشد، ۴۵۰ شده بود.
(۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۲:۱۰ ب.ظ)robot110 نوشته شده توسط:  رتبه بندی دانشگاه ها(البته در بعضی موارد هم تغییر میکنه):
۱- شریف
۲- تهران
۳،۴- بهشتی یا امیرکبیر
۵- تربیت مدرس
۶- علم و صنعت

انشاالله بهشتی یا امیرکبیر قبول میشید
موفق باشید
با سپاس از مهرِ شما دوستِ بزرگوار.
پرسشِ من این است که چرا بهشتی از علم و صنعت بهتر است؟
هم اکنون من دانشگاه شهید بهشتی را پس از علم و صنعت وارد کرده‌ام.اگر فکر میکنید دانشگاه شهید بهشتی بهتر است، بسی سپاسگذار خواهم اگر مهر کرده و مرا راهنمایی کنید که از چه جهت اینطور میپندارید؟ خاصه آنکه تنها امروز و فردا فرصت هست برای ویرایش انتخاب رشته و مسلما شما نیز واقفید که این تصمیم میتواند تا حد زیادی سرنوشت ساز باشد.
آنچه برای من از ویژگی‌های دانشگاهِ موردِ علاقه‌ام در الویت است، عبارتند از:
۱-امکاناتِ رفاهی از جمله خوابگاه و فضایی که در آن حاکم است.
۲-اعتبارِ علمی دانشگاه برای اپلای در خارج از کشور(احتمالا اپلای)
۳-محیطِ خود دانشگاه از جمله اینکه فضای امنیتی در آن حاکم نباشد.
۴-اساتید خوب و رفتار کارمندان و کارکنان!
با این ویژگی‌ها، به نظرتان علم و صنعت بهتر است یا شهید بهشتی؟ توضیح آنکه من چندان به سطح علمی دانشگاه‌ها اعتقاد ندارم و تصور میکنم قسمتِ اعظمِ آنچه یک دانشجو در دورانِ دانشجوییِ خود می‌آموزد، نه از دانشگاه، بلکه به سعی و جهدِ خودش است. یعنی برای من از لحاظِ علمی، علم و صنعت با شریف چندان تفاوتی ندارد.
خیلی ممنون میشوم اگر شما و دیگر دوستان مرا یاری دهند.Heart
۰
۰
ارسال:
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۰:۴۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۰:۵۴ ق.ظ، توسط robot110.)
(۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۶:۰۴ ب.ظ)fox نوشته شده توسط:  پرسشِ من این است که چرا بهشتی از علم و صنعت بهتر است؟

آنچه برای من از ویژگی‌های دانشگاهِ موردِ علاقه‌ام در الویت است، عبارتند از:
۱-امکاناتِ رفاهی از جمله خوابگاه و فضایی که در آن حاکم است.
۲-اعتبارِ علمی دانشگاه برای اپلای در خارج از کشور(احتمالا اپلای)
۳-محیطِ خود دانشگاه از جمله اینکه فضای امنیتی در آن حاکم نباشد.
۴-اساتید خوب و رفتار کارمندان و کارکنان!
با این ویژگی‌ها، به نظرتان علم و صنعت بهتر است یا شهید بهشتی؟ توضیح آنکه من چندان به سطح علمی دانشگاه‌ها اعتقاد ندارم و تصور میکنم قسمتِ اعظمِ آنچه یک دانشجو در دورانِ دانشجوییِ خود می‌آموزد، نه از دانشگاه، بلکه به سعی و جهدِ خودش است. یعنی برای من از لحاظِ علمی، علم و صنعت با شریف چندان تفاوتی ندارد.
خیلی ممنون میشوم اگر شما و دیگر دوستان مرا یاری دهند.Heart
من فقط خلاصه میگم چون این مباحث زیاد گفته شده....
۱- در مورد امکانات رفاهی خود شما باید برین از نزدیک ببینید و یا از دانشجوهایی که اونجا هستن بپرسین فقط این را من بگم که بهشتی در بهترین جای تهران واقف شده و از نظر سر و صدا و هیاهوی وحشتناک درون شهر خیلی بهتر و آروم تره

۲- وقتی حرف از اعتبار علمی دانشگاه پیش میاد باید دقت کنید که در مورد ارشد قضیه فرق میکنه یا حتی خود دانشگاه هم فرق میکنه مثلا دانشگاه تهران از شریف بهتره (در رتبه بندی دانشگاه های جهان) ولی در مورد خود رشته و گرایش مورد نظر میبینیم که نه اینطور نیستش و شریف ۱۰۰ البته خیلی سر تر از تهران Dodgy

۳- در این موردم باید از نزدیک ببینید من در مواردی که اطلاع دارم نظر نمیدم... Huh

۴- ببینید خیلی از اساتید Top شهید بهشتی در شریف هم تدریس میکنند و این نشون میده که شهید بهشتی خیلی دانشگاه قوی هستش (در کامپیوتر) و این موضوع در مورد علم و صنعت صدق نمیکنه... از همیجا میتونی بفمید که اپلای گرفتن در شهید بهشتی ( بدلیل داشتن اساتید خفن مشترک با شریف) خیلی آسون تر و بهتر هستش Blush بازم میگم حتی بعضی ها بهشتی را زودتر از امیرکبیر میزنن بدلایلی که گفته شد ..... ولی در مورد کارمنداش من اطلاعی ندارم Huh

در پایان باید بگم که علم و صنعت از تربیت مدرس هم پایین تر ... واقعیتش حوصله ای برای تایپ کردن ندارم یک سرچی بکنید اگر مطلب را متوجه نشدید بگین تا دلیل برتری تربیت مدرس نسبت به علم و صنعتم بگم Blush

موفق و پیروز باشید

امام صادق (ع): هنگامی که بنده مومن دعا کند خداوند عزوجل به فرشتگان گوید با این که دعای این بنده مستجاب است در عین حال حاجتش را دیرتر برآورید چون من دوست دارم آوازش را بشنوم.
۲
۰
ارسال:
۲۱ خرداد ۱۳۹۲, ۰۵:۴۹ ق.ظ
۱۰۳ نرم افزار
سپاس بسیار از شما دوست بزرگوار بابت توضیحاتِ مفصلی که دادید.
متاسفانه ، هنگامی توانستم پستِ گرانسنگِ شما را بخوانم که چند روزی از فرصتِ ویرایشِ انتخاب رشته گذشته بود. با این حال امیدوارم تفاوت‌ها آنچنان زیاد نباشند که ما را دچار ناامیدی کنند! به هر رو، ترتیب انتخاب رشته من به همان فرم پیشین‌اش باقی ماند:
شریف روزانه
امیرکبیر روزانه
تهران روزانه
علم و صنعت روزانه
شهید بهشتی روزانه
تربیت مدرس روزانه

بازهم از شما سپاسگذارم و آرزوی پیروزی و سرافرازی میکنم برایتان.
۰
۰
ارسال:
۲۰ مرداد ۱۳۹۲, ۰۷:۰۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ مرداد ۱۳۹۲ ۰۷:۰۶ ب.ظ، توسط svk7.)
در بهترین حالت امیر کبیر میفتی
در حالت عادی هم علم و صنعت
این خط اینمHeart

یا راهی‌ خواهم یافت و یا راهی‌ خواهم ساخت
شاید زندگی آن جشنی نباشد که آرزویش را داشتی ولی حال که به آن دعوت شدی تا میتوانی زیبا برقص
۰
۰
ارسال:
۲۰ مرداد ۱۳۹۲, ۰۸:۲۶ ب.ظ
۱۰۳ نرم افزار
البته بحث خیلی قدیمیه و نظر دادن کمکی نمیکنه ولی به نظر من دانشگاهی که یکی مثل احمدی نژاد بتونه ازش مدرک دکتری بگیره سطح علمیش مشخصه چقدره منظورم دانشگاه علم و صنعته از نظر طرز برخورد دوستم توی دانشگاه تربیت مدرسه میگفت برای وام درخواست داده بوده خود مسیول وام پیگیر کاراش بوده و بهش زنگ میزده کاراشو انجام میداده و دوستم میگفت من خودم خجالت میکشیدم این قدر باهام خوب برخورد میشد!!!!!و میگفت اساتیدش برای دانشجو احترام قایلن و میگفت مثلا یه بار داشته میرفته استاد درو نگه داشته بوده که بسته نشه تا دانشجو رد بشه(اشکم در اومد!!!!)البته رشتش برق بودا توی کامپیوئتر نمیدونم یهویی رفتین دیدین این طوری نبود یخه مارو نگیرینا!!!!!!!!!
۲
۷

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۷۳۵ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  جزوه خلاصه نکات مهم فصول ابتدایی درس مهندسی نرم افزار Happiness.72 ۱ ۳,۵۵۶ ۱۳ خرداد ۱۴۰۱ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: M o h m m @ d
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۳۶۷ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۱۷۳ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995
  آزمون دکتری نرم افزار و الگوریتم ۱۴۰۰ Seyyedab ۴۶ ۱۸,۷۲۶ ۰۹ مهر ۱۴۰۰ ۰۵:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Seyyedab
  فیلم های مهندسی نرم افزار خلیلی فر osouly ۰ ۱,۹۵۶ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: osouly
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۴۸۱ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
Heart نرم افزار رها بختیاری ۰ ۳,۰۳۷ ۰۵ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: رها بختیاری
  متن به هم ریخته در نرم افزار Notepad HAMID3F ۱۵ ۲۱,۳۱۴ ۱۷ شهریور ۱۳۹۹ ۰۸:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: rezasedghi100
  آزمون دکتری نرم افزار و الگوریتم ۹۹ Seyyedab ۱۱ ۵,۸۹۵ ۰۲ شهریور ۱۳۹۹ ۱۱:۰۳ ق.ظ
آخرین ارسال: Seyyedab

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close