زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۶:۱۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

۱۹۲ گرایش ۱ علوم کامپیوتر

ارسال:
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۲:۵۱ ب.ظ
من رتبه ۱۹۲ گرایش ۱ و ۱۴۵ گرایش دوم علوم کامپیوتر رو اوردم، میخوام بدونم بین مجازی بهشتی و زنجان و بابلسر و تبریز چه ترتیبی رو انتخاب کنم. تهران موندن برام اولویته ولی نمیدونم مجازی ارزششو داره یا نه..
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۱:۵۵ ب.ظ
RE: 192 گرایش ۱ علوم کامپیوتر
(۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۲:۵۱ ب.ظ)farzaneh941 نوشته شده توسط:  من رتبه ۱۹۲ گرایش ۱ و ۱۴۵ گرایش دوم علوم کامپیوتر رو اوردم، میخوام بدونم بین مجازی بهشتی و زنجان و بابلسر و تبریز چه ترتیبی رو انتخاب کنم. تهران موندن برام اولویته ولی نمیدونم مجازی ارزششو داره یا نه..

۱- اگه واقعا تهران برات مهمه گرایش دوم هم که رتبت بهتره چرا مهندسی تصمیم نمیزنی؟
تربیت معلم یا دانشگاه علوم اقتصادی به احتمال زیاد قبول شی فکر کنم

۲- تبریز دکترا داره، احتمالا قوی تر باشه ...
۱
۰
ارسال:
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۲:۱۹ ب.ظ
(۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۱:۵۵ ب.ظ)mf_79 نوشته شده توسط:  
(28 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۲:۵۱ ب.ظ)farzaneh941 نوشته شده توسط:  من رتبه ۱۹۲ گرایش ۱ و ۱۴۵ گرایش دوم علوم کامپیوتر رو اوردم، میخوام بدونم بین مجازی بهشتی و زنجان و بابلسر و تبریز چه ترتیبی رو انتخاب کنم. تهران موندن برام اولویته ولی نمیدونم مجازی ارزششو داره یا نه..

۱- اگه واقعا تهران برات مهمه گرایش دوم هم که رتبت بهتره چرا مهندسی تصمیم نمیزنی؟

من همه ی تهرانا رو زدم گرایش ۱و۲ . ولی سوالم اینه که بعدش مجازی رو بزنم یا شهرستانارو؟؟
۰
۰
ارسال:
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۲:۴۰ ق.ظ
بچه ها لطفا یکی جواب بده من واقعا تردید دارم که مجازی رو بزارم آخر یا نه. چون دقیقا جای حساس انتخاب رشتمه..
۰
۰
ارسال:
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۲:۱۲ ق.ظ
(۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۲:۱۹ ب.ظ)farzaneh941 نوشته شده توسط:  
(28 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۱:۵۵ ب.ظ)mf_79 نوشته شده توسط:  
(28 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۲:۵۱ ب.ظ)farzaneh941 نوشته شده توسط:  من رتبه ۱۹۲ گرایش ۱ و ۱۴۵ گرایش دوم علوم کامپیوتر رو اوردم، میخوام بدونم بین مجازی بهشتی و زنجان و بابلسر و تبریز چه ترتیبی رو انتخاب کنم. تهران موندن برام اولویته ولی نمیدونم مجازی ارزششو داره یا نه..

من همه ی تهرانا رو زدم گرایش ۱و۲ . ولی سوالم اینه که بعدش مجازی رو بزنم یا شهرستانارو؟؟

اگه شبانه های تهران هم زدی تو تصمیم (دانشگاه علوم اقتصادی...) فک کنم قبول شی اونجا
در اون مورد باید خودت تصمیم بگیری که تا چه حد تهران موندن برات مهمه
۱
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  حل و بررسی سوالات مدارمنطقی دکتری ۹۲ گرایش معماری nomad:D ۲۵ ۲۴,۰۰۶ ۲۰ بهمن ۱۴۰۲ ۱۰:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: masoumeh97
  دانلود سوالات تخصصی گرایش فناوری اطلاعات آزمون دکتری ۹۱(کد ۲۳۵۸) Lonely Palm ۲ ۵,۸۶۳ ۲۶ دى ۱۴۰۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  گرایش های علوم کامپیوتر alisaaa ۴ ۳,۶۵۳ ۱۳ آذر ۱۴۰۲ ۰۴:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: hashemhamidi
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۷,۹۹۹ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  دانشگاه صنعتی اصفهان یا گرایش معماری امیرکبیر sima84 ۰ ۱,۷۶۶ ۱۶ شهریور ۱۴۰۰ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  رتبه ۵۴ علوم کامپیوتر و ۷۶ ریاضی ارشد ۱۴۰۰ Computer92 ۰ ۱,۹۹۴ ۰۸ شهریور ۱۴۰۰ ۰۹:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Computer92
  منابع آزمون دکتری گرایش تجارت الکترونیک wskf ۳ ۵,۹۷۷ ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۰:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Ametrine
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش معماری کامپیوتر انرژی مثبت ۱ ۴,۱۱۵ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۳۴۱ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  بهترین گرایش برای موقعیت شغلی تحلیل سیستم shahabkarimi00 ۳ ۵,۵۱۳ ۰۹ آذر ۱۳۹۹ ۰۳:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: mohammadasadi1

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close