تالار گفتمان مانشت
۱۹۲ گرایش ۱ علوم کامپیوتر - نسخه‌ی قابل چاپ

۱۹۲ گرایش ۱ علوم کامپیوتر - farzaneh941 - 28 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۲:۵۱ ب.ظ

من رتبه ۱۹۲ گرایش ۱ و ۱۴۵ گرایش دوم علوم کامپیوتر رو اوردم، میخوام بدونم بین مجازی بهشتی و زنجان و بابلسر و تبریز چه ترتیبی رو انتخاب کنم. تهران موندن برام اولویته ولی نمیدونم مجازی ارزششو داره یا نه..

RE: 192 گرایش ۱ علوم کامپیوتر - mf_79 - 28 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۱:۵۵ ب.ظ

(۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۲:۵۱ ب.ظ)farzaneh941 نوشته شده توسط:  من رتبه ۱۹۲ گرایش ۱ و ۱۴۵ گرایش دوم علوم کامپیوتر رو اوردم، میخوام بدونم بین مجازی بهشتی و زنجان و بابلسر و تبریز چه ترتیبی رو انتخاب کنم. تهران موندن برام اولویته ولی نمیدونم مجازی ارزششو داره یا نه..

۱- اگه واقعا تهران برات مهمه گرایش دوم هم که رتبت بهتره چرا مهندسی تصمیم نمیزنی؟
تربیت معلم یا دانشگاه علوم اقتصادی به احتمال زیاد قبول شی فکر کنم

۲- تبریز دکترا داره، احتمالا قوی تر باشه ...

RE: 192 گرایش ۱ علوم کامپیوتر - farzaneh941 - 28 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۲:۱۹ ب.ظ

(۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۱:۵۵ ب.ظ)mf_79 نوشته شده توسط:  
(28 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۲:۵۱ ب.ظ)farzaneh941 نوشته شده توسط:  من رتبه ۱۹۲ گرایش ۱ و ۱۴۵ گرایش دوم علوم کامپیوتر رو اوردم، میخوام بدونم بین مجازی بهشتی و زنجان و بابلسر و تبریز چه ترتیبی رو انتخاب کنم. تهران موندن برام اولویته ولی نمیدونم مجازی ارزششو داره یا نه..

۱- اگه واقعا تهران برات مهمه گرایش دوم هم که رتبت بهتره چرا مهندسی تصمیم نمیزنی؟

من همه ی تهرانا رو زدم گرایش ۱و۲ . ولی سوالم اینه که بعدش مجازی رو بزنم یا شهرستانارو؟؟

۱۹۲ گرایش ۱ علوم کامپیوتر - farzaneh941 - 29 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۲:۴۰ ق.ظ

بچه ها لطفا یکی جواب بده من واقعا تردید دارم که مجازی رو بزارم آخر یا نه. چون دقیقا جای حساس انتخاب رشتمه..

RE: 192 گرایش ۱ علوم کامپیوتر - mf_79 - 29 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۲:۱۲ ق.ظ

(۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۲:۱۹ ب.ظ)farzaneh941 نوشته شده توسط:  
(28 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۱:۵۵ ب.ظ)mf_79 نوشته شده توسط:  
(28 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۲:۵۱ ب.ظ)farzaneh941 نوشته شده توسط:  من رتبه ۱۹۲ گرایش ۱ و ۱۴۵ گرایش دوم علوم کامپیوتر رو اوردم، میخوام بدونم بین مجازی بهشتی و زنجان و بابلسر و تبریز چه ترتیبی رو انتخاب کنم. تهران موندن برام اولویته ولی نمیدونم مجازی ارزششو داره یا نه..

من همه ی تهرانا رو زدم گرایش ۱و۲ . ولی سوالم اینه که بعدش مجازی رو بزنم یا شهرستانارو؟؟

اگه شبانه های تهران هم زدی تو تصمیم (دانشگاه علوم اقتصادی...) فک کنم قبول شی اونجا
در اون مورد باید خودت تصمیم بگیری که تا چه حد تهران موندن برات مهمه