زمان کنونی: ۳۰ فروردین ۱۴۰۳, ۱۱:۴۲ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

فرم شرکت در دوره های مالک اشتر

ارسال:
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۸:۱۱ ب.ظ
سلام
ببخشید کسی هست که بخواد مالک اشتر انتخاب کنه؟؟یک فرمی ص۱۶ دفترچه شماره ۳هست،اون فرم رو باید چکارش کنیم؟؟پست کنیم؟به کجا؟یا زمان مصاحبه باید ببریم؟
خواهش میکنم اگر کسی مطمئن هست زود جواب بده چون دیگه مهلتی نمونده،خیلی ممنونم

اگر امروز حتی یک کلمه از دیروز بیشتر بدانید مسلماً شخص دیگری هستید.
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: ۵۹soldier
ارسال:
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۹:۴۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۹:۴۷ ب.ظ، توسط mahdokht91.)
سلام . من سوال کردم . این فرم برای زمان مصاحبه است و الان لازم نیست اونو پر کنید .

دوستان عزیز یه سوال راجع به دانشگاه مالک اشتر . ممنون میشم اگه کسی می دونه جواب بده :
من شنیدم فارغ التحصیل این دانشگاه برای مقطع دکتری مشکل داره ( از نظر پذیرش در دانشگاه های دیگه) ، همینطور برای تدریس توی دانشگاه ها.
خواهش می کنم اگه کسی تو این زمینه اطلاعات داره منو راهنمایی کنه .. ( وقت زیادی برای انتخاب نمونده..)

نقش های سخت از آن بهترین بازیگران است ، پس از سختی های زندگی گله مند نباش ، شاید تو بهترین بازیگر خدایی!
۱
۰
ارسال:
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۱:۲۸ ب.ظ
RE: فرم شرکت در دوره های مالک اشتر
(۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۹:۴۴ ب.ظ)mahdokht91 نوشته شده توسط:  سلام . من سوال کردم . این فرم برای زمان مصاحبه است و الان لازم نیست اونو پر کنید .

دوستان عزیز یه سوال راجع به دانشگاه مالک اشتر . ممنون میشم اگه کسی می دونه جواب بده :
من شنیدم فارغ التحصیل این دانشگاه برای مقطع دکتری مشکل داره ( از نظر پذیرش در دانشگاه های دیگه) ، همینطور برای تدریس توی دانشگاه ها.
خواهش می کنم اگه کسی تو این زمینه اطلاعات داره منو راهنمایی کنه .. ( وقت زیادی برای انتخاب نمونده..)

یکی از همکارای همسرم هستن که لیسانی دانشگاه آزاد بودن. ارشد مالک اشتر و دکترا دارن پلی تکنیک می خونن! پس مسلماً مشکلی وجود نداره!
۰
۰
ارسال:
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۹:۴۸ ق.ظ
خیلی ممنونم،فقط جسارتا مطمئنین؟ از کجا پرسیدین؟ببخشید چون پارسال سر یه اشتباه فرصت مصاحبه رو از دست دادم الان یه کم میترسم
برای پذیرش گرفتن،من از استاد یوسفی که پرسیدم گفتن جز دو سه تا دانشگاه بقیه دانشگاها براشون مهم نیست مدرکت رو از کجا گرفتی،و از یکی از دانشجویای خود مالک هم که پرسیدم گفتن که بچه هاشون برای ادامه تحصیل میرن و مشکلی هم ندارن
تو ایران هم که مطمئنا نباید مشکلی داشته باشه

۱
۰
ارسال:
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۰:۳۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۰:۳۱ ق.ظ، توسط mahdokht91.)
نقل قول: خیلی ممنونم،فقط جسارتا مطمئنین؟ از کجا پرسیدین؟ببخشید
از یکی از دانشجوهای مالک که پارسال قبول شده پرسیدم . اون خودش هم موقع مصاحبه فرم رو برده بود .

نقش های سخت از آن بهترین بازیگران است ، پس از سختی های زندگی گله مند نباش ، شاید تو بهترین بازیگر خدایی!
۰
۰
ارسال:
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۰:۴۱ ق.ظ
آخه من از یکی از دانشجویای اونجا که دو سال پیش قبول شده پرسیدم گفت اون موقع تو دفترچه نوشته بودن که تا ۱۰روز بعد از انتخاب رشته باید این فرم رو به دانشگاه پست بشه،ولی من چند بار دفترچه رو با دقت خوندم،در مورد این فرم چیزی نگفته بود،من فردا زنگ میزنم خود دانشگاه اگر به نتیجه ای رسیدم حتما خبر میدم

۱
۰
ارسال:
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۱:۵۳ ق.ظ
(۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۹:۴۸ ق.ظ)SSaber نوشته شده توسط:  خیلی ممنونم،فقط جسارتا مطمئنین؟ از کجا پرسیدین؟ببخشید چون پارسال سر یه اشتباه فرصت مصاحبه رو از دست دادم الان یه کم میترسم
دوست گرامی پارسال به مصاحبه دعوت شده بودید؟؟؟
چون رتبه ی پارسالتون نزدیک رتبه ی امساله من هست ...
۰
۰
ارسال:
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۲:۴۱ ب.ظ
یعنی فارغ التحصیلان مالک برای اپلای کردن مشکلی ندارن؟ !!! عجیبه؟ آخه مالک برای وزارت دفاعه و طبیعتا برای اپلای کردن مثلا در آمریکا تو fba check با مشکل مواجه می شن.

اگر کسی اطلاعات دقیق تری داره لطفا راهنمایی کنه
۰
۰
ارسال:
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۲:۴۹ ب.ظ
مالک اشتر رشتش جزوه رشته ها باشرایط خاص هستش دیگه؟روزانه وشبانشو بزنم دیگه نمیشه شرایط خاص دیگروزد؟
۰
۰
ارسال: #۱۰
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۲:۵۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۱:۰۳ ب.ظ، توسط shozdeh.)
(۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۸:۱۱ ب.ظ)SSaber نوشته شده توسط:  سلام
ببخشید کسی هست که بخواد مالک اشتر انتخاب کنه؟؟یک فرمی ص۱۶ دفترچه شماره ۳هست،اون فرم رو باید چکارش کنیم؟؟پست کنیم؟به کجا؟یا زمان مصاحبه باید ببریم؟
خواهش میکنم اگر کسی مطمئن هست زود جواب بده چون دیگه مهلتی نمونده،خیلی ممنونم

در دفترچه راهنما گفته برای این دانشگاه های خاص در اواخر خرداد اطلاعیه میدن واسه گزینش. بعد تو تیر ماه واسه گزینش باید بری....

یادت باشه تو زندگی، هر چه "لیاقتش" رو داری به تو میدن نه هر چی "دوست داشته باشی".
پس جوری زندگی کن که لایق بهترین ها باشی
۰
۰
ارسال: #۱۱
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۱:۵۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۱:۵۳ ب.ظ، توسط SSaber.)
بله،پارسال من ۶۷۰شدم ولی از مصاحبه جا موندم

مالک جزء دانشگاهای با شرایط خاص هست و تو دفترجه زده حداکثر میشه دو تا از کدهای با شرایط خاص رو انتخاب کرد

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: saho , 59soldier
ارسال: #۱۲
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۸:۲۹ ب.ظ
اگه تو گزینش رد شدیم,انتخابهای بعدی رو در نظر میگیرن؟Sad
۰
۰
ارسال: #۱۳
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۹:۱۵ ب.ظ
مالک اشتر برای اپلای مشکل به وجود نمیاره؟
۰
۰
ارسال: #۱۴
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۲:۰۳ ب.ظ
(۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۸:۲۹ ب.ظ)rez_com نوشته شده توسط:  اگه تو گزینش رد شدیم,انتخابهای بعدی رو در نظر میگیرن؟Sad

اونجوری که خوندم از ارسال های بچه ها
اگر مصاحبه قبول شی که باید بری، اگه نشی انتخاب های بعدیت رو در نظر میگیرن.Big Grin
۰
۰
ارسال: #۱۵
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۵:۴۸ ب.ظ
خوب اگه واسه مصاحبه نریم چی؟!!!!!!
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بوک کلاب ماشین لرنینگ با حضور متخصص از شرکت های گوگل ، اساتید و دانشجویان دکترا و. Doctorwho ۰ ۱,۴۱۱ ۱۳ آبان ۱۴۰۰ ۱۲:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
Star درخواست کمک و راهنمایی برای شرکت در آزمون ارشد marvelous ۹ ۸,۰۵۰ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۱۸۲ ۱۴ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۲,۹۵۶ ۰۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  هوش مجازی مالک اشتر mona64 ۳ ۳,۲۱۱ ۱۸ مهر ۱۳۹۹ ۱۰:۴۵ ق.ظ
آخرین ارسال: pioneer01
  هوش مصنوعی مالک اشتر m.abbaszadeh1995 ۰ ۳,۹۰۱ ۱۱ شهریور ۱۳۹۹ ۱۲:۱۸ ق.ظ
آخرین ارسال: m.abbaszadeh1995
  دوره آموزشی آنلاین Hadoop و Apache Spark به زبان فارسی Happiness.72 ۰ ۲,۲۵۲ ۰۲ خرداد ۱۳۹۹ ۱۰:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  همفکری انتخاب نام شرکت ۲ Distance ۳ ۳,۲۶۵ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: packationmachinery
Rainbow مالک اشتر و قبولی در مصاحبه اش و تکلیف انتخاب رشته ما بعد قبولی در مصاحبه مالک اشتر mahditorki ۱۷۲ ۱۵۵,۷۰۱ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۰۲:۴۳ ق.ظ
آخرین ارسال: Farhad namjo
  برگزاری دوره آموزشی مدیریت صادرات با همکاری شرکت بازرگانی ماهان masoudkhan ۱ ۲,۸۶۵ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۰۵:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: parisa1140

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close