زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۱۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مجازی/غیرانتفاعی/پیام نور کدوم بهتره؟

ارسال: #۱۶
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۹:۵۶ ب.ظ
RE: مجازی/غیرانتفاعی/پیام نور کدوم بهتره؟
(۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۹:۴۷ ب.ظ)pouyapor نوشته شده توسط:  
(25 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۹:۴۱ ب.ظ)m@h@n نوشته شده توسط:  
(25 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۹:۳۳ ب.ظ)samaneh_aftab نوشته شده توسط:  مرسی چقدر خوب توضیح دادی.
منم ۲ تا سوال دارم:
۱) شما آموزش محور هستید؟ اگه آره، دکترا میشه بدون پایان نامه برین؟
۲) رتبه ۷۲۱ ؟ Sad با این حساب من که ۱۰۳۳ هستم خیلی دلمو خوش نکنم؟ به احتمال زیاد قبول نمیشم؟
راستیاتش من پژوهش محور قبول میشدم ولی زمانی که رفتم واسه انتخاب رشته بهم گفتن که اگه میخایین زیاد رفت و آمد نکنین میتونین آموزش محور بزنین و منم به خاطر اینکه بابام مخالف رفتن به تهرانم بود مجبور شدم آموزش محور رو بزنم،ولی مشاوره بهم میگفت که اصلا مشکلی واسه ارشد نداره کسانی که پژوهش محورن باید ی پروژه خوب داشته باشن واسه دکترا و کسانی که آموزش محورن باید مقاله خوب داشته باشن و accept شده باشه.همین....
شما قبول میشین ایشالله نگران نباشین ما بچه هایی تو کلاسمون داریم که ۹۰۰ و اینا پژوهش محور میخونن.اصلا نگران نباش ایشالله که قبول میشی.

از شما خیلی خیلی ممنوم، سوالات همه بچه ها رو با صبوری پاسخ کامل دادید، بدونید خیلی به ماها کمک کردین، خدا عمرتون بده و همیشه موفق باشید.
ممنونم از شما

(۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۹:۴۱ ب.ظ)m@h@n نوشته شده توسط:  
(25 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۹:۳۳ ب.ظ)samaneh_aftab نوشته شده توسط:  مرسی چقدر خوب توضیح دادی.
منم ۲ تا سوال دارم:
۲) رتبه ۷۲۱ ؟ Sad با این حساب من که ۱۰۳۳ هستم خیلی دلمو خوش نکنم؟ به احتمال زیاد قبول نمیشم؟
راستیاتش من پژوهش محور قبول میشدم ولی زمانی که رفتم واسه انتخاب رشته بهم گفتن که اگه میخایین زیاد رفت و آمد نکنین میتونین آموزش محور بزنین و منم به خاطر اینکه بابام مخالف رفتن به تهرانم بود مجبور شدم آموزش محور رو بزنم،ولی مشاوره بهم میگفت که اصلا مشکلی واسه ارشد نداره کسانی که پژوهش محورن باید ی پروژه خوب داشته باشن واسه دکترا و کسانی که آموزش محورن باید مقاله خوب داشته باشن و accept شده باشه.همین....
شما قبول میشین ایشالله نگران نباشین ما بچه هایی تو کلاسمون داریم که ۹۰۰ و اینا پژوهش محور میخونن.اصلا نگران نباش ایشالله که قبول میشی.

فقط یک سوال دیگه، ببخشید
اینکه می گن، قبول شدن، نمره گرفتن و داشتن معدل بالا در پیام نور خیلی سخته، چقدر راسته؟ ایا میشه معدل بالای ۱۷ هم داشت؟ اگر خوب درس بخونیم چی؟
ممنونم شما

خواهش میکنم...به نظر من سختی نمره تو دوره کارشناسیش بود که ما نمیدونستیم کی طراحه...با این حال من تو کارشناسی پیام نورم معدلم ۱۶/۱۴ شد....
الان توی ارشد پیام نور اکثرا خود استادا طراحن و حتی فصولی رو حذف میکنن و خودشون میگن کجاهاش مهمه...ولی بازم این طوری نیست که ی جزوه بدن و بگن از روش بخون بیا امتحان بده ولی نگران نباشین.مطمین باشین توی ارشد معدل ۱۷ به بالا شدن توی پیام نور راحته.غمی نداشته باشین.
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: pouyapor , samaneh_aftab , rezagole
ارسال: #۱۷
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۰:۰۱ ب.ظ
(۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۹:۵۶ ب.ظ)m@h@n نوشته شده توسط:  
(25 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۹:۴۷ ب.ظ)pouyapor نوشته شده توسط:  
(25 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۹:۴۱ ب.ظ)m@h@n نوشته شده توسط:  
منم ۲ تا سوال دارم:

از شما خیلی خیلی ممنوم، سوالات همه بچه ها رو با صبوری پاسخ کامل دادید، بدونید خیلی به ماها کمک کردین، خدا عمرتون بده و همیشه موفق باشید.
ممنونم از شما

(۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۹:۴۱ ب.ظ)m@h@n نوشته شده توسط:  
منم ۲ تا سوال دارم:

فقط یک سوال دیگه، ببخشید
اینکه می گن، قبول شدن، نمره گرفتن و داشتن معدل بالا در پیام نور خیلی سخته، چقدر راسته؟ ایا میشه معدل بالای ۱۷ هم داشت؟ اگر خوب درس بخونیم چی؟
ممنونم شما

خواهش میکنم...به نظر من سختی نمره تو دوره کارشناسیش بود که ما نمیدونستیم کی طراحه...با این حال من تو کارشناسی پیام نورم معدلم ۱۶/۱۴ شد....
الان توی ارشد پیام نور اکثرا خود استادا طراحن و حتی فصولی رو حذف میکنن و خودشون میگن کجاهاش مهمه...ولی بازم این طوری نیست که ی جزوه بدن و بگن از روش بخون بیا امتحان بده ولی نگران نباشین.مطمین باشین توی ارشد معدل ۱۷ به بالا شدن توی پیام نور راحته.غمی نداشته باشین.

خیلی خیلی از شما ممنونم،
مرسی

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: m@h@n
ارسال: #۱۸
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۰:۰۱ ب.ظ
(۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۹:۵۶ ب.ظ)samaneh_aftab نوشته شده توسط:  واقعا دستتون درد نکنه . خیلی خوب توضیح دادین. خدا را شکر که یکب پیدا شد به من رتبه بالا Sad کمک کنه

و سوال آخر Big Grin

شما الان راضی هستین؟ یا دلتون میخواست برای امسال هم ۲باره کنکور میدادین و ۱ جای بهتر میرفتین؟
به نظرتون من که سر کار میرم و ساکن اصفهانم، اگه ان شاالله دانشگاه شما قبول شدم بیام؟ یا بشینم دوباره برای سال بعد بخونم؟

من چون کارشناسیما خود پیام نور بودم در کل راضیم ولی میتونستم بخونم و رتبه بهتری کسب کنم ولی دیگه حال خوندن خدایی نداشتم و پشیمونم نیستم چون دیگه داریم فارغ میشمBig Grin
کاربر سمانه منم همسایه خودتونمااا!!!!!!!!!WinkشهرکردیمBig GrinBig GrinBig Grin
به نظر من چون شما شاغلین بیاین همین پیام نورا بخونین و از شر ارشد خلاص بشین ولی این نظر منه هاااSmileTongue
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: samaneh_aftab
ارسال: #۱۹
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۰:۱۲ ب.ظ
(۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۰:۰۱ ب.ظ)m@h@n نوشته شده توسط:  
(25 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۹:۵۶ ب.ظ)samaneh_aftab نوشته شده توسط:  واقعا دستتون درد نکنه . خیلی خوب توضیح دادین. خدا را شکر که یکب پیدا شد به من رتبه بالا Sad کمک کنه

و سوال آخر Big Grin

شما الان راضی هستین؟ یا دلتون میخواست برای امسال هم ۲باره کنکور میدادین و ۱ جای بهتر میرفتین؟
به نظرتون من که سر کار میرم و ساکن اصفهانم، اگه ان شاالله دانشگاه شما قبول شدم بیام؟ یا بشینم دوباره برای سال بعد بخونم؟

من چون کارشناسیما خود پیام نور بودم در کل راضیم ولی میتونستم بخونم و رتبه بهتری کسب کنم ولی دیگه حال خوندن خدایی نداشتم و پشیمونم نیستم چون دیگه داریم فارغ میشمBig Grin
به نظر من چون شما شاغلین بیاین همین پیام نورا بخونین و از شر ارشد خلاص بشین ولی این نظر منه هاااSmileTongue

ممنوون همسایه Big Grin
. راستش خودمم دیگه حال خوندن ندارم. از طرفیم آبروم جلو همکارام رفته با این رتبه. باید هرطور شده مهر امسال دانشجو ارشد باشم
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: m@h@n
ارسال: #۲۰
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۰:۱۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۰:۲۱ ب.ظ، توسط m@h@n.)
(۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۰:۱۲ ب.ظ)samaneh_aftab نوشته شده توسط:  
(25 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۰:۰۱ ب.ظ)m@h@n نوشته شده توسط:  
(25 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۹:۵۶ ب.ظ)samaneh_aftab نوشته شده توسط:  واقعا دستتون درد نکنه . خیلی خوب توضیح دادین. خدا را شکر که یکب پیدا شد به من رتبه بالا Sad کمک کنه

و سوال آخر Big Grin

ایشالله که قبولی همسایهWinkنگران نباش....Smile
از همین الان کتابامو نگه میدارم واستBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
دیگه غصه کتابم نخورTongue
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: samaneh_aftab
ارسال: #۲۱
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۰:۳۴ ق.ظ
دوستان اگر یک نفر جواب منو بده خیلی ممنون میشم خیلی وقت ندارم برای انتخاب رشته
۱- آموزش محور دقیقا یعنی چی؟
۲- مجازی دانشگاه فردوسی بهتر هست یا غیرانتفاعی دانشگاه امام رضا ؟ هم از جهت اعتبار مدرک هم از جهت ادامه واسه دکترا و هم از نظر سطح علمی
۰
۰
ارسال: #۲۲
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۱:۳۴ ب.ظ
(۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۰:۳۴ ق.ظ)amnhck123 نوشته شده توسط:  دوستان اگر یک نفر جواب منو بده خیلی ممنون میشم خیلی وقت ندارم برای انتخاب رشته
۱- آموزش محور دقیقا یعنی چی؟
۲- مجازی دانشگاه فردوسی بهتر هست یا غیرانتفاعی دانشگاه امام رضا ؟ هم از جهت اعتبار مدرک هم از جهت ادامه واسه دکترا و هم از نظر سطح علمی

۱) آموزش محور یعنی اینکه به جای پروژه ، سمینار داری و باید مقاله چاپ کنی تا بتونی دکترا بخونی
۲) اینو نمیدونم فقط شهریه مجازی خیلی بیشتره. البته من بودم میرفتم مجازی . هر چی باشه اسمش فردوسی مشهده نه غیرانتفاعی
۰
۰
ارسال: #۲۳
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۶:۰۵ ب.ظ
دوستان مجازی توی مدرک قید میشه که مجازی هست؟
مدرک مجازی برای استخدام و خصوصا برای ادامه تحصیل اعتیار داره یا نه؟
۰
۰
ارسال: #۲۴
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۷:۱۶ ب.ظ
یک چیزی

دوست من همین الان داره امنیت اطلاعات فردوسی مجازی میخونه ولی چرا توی دفتر چه اصلا این کد رشته وجود نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟
۰
۰
ارسال: #۲۵
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۸:۱۴ ب.ظ
مجازی تو مدرکش ذکر میشه

ولی من جایی تو آگهی اسنخداما ندیدم بزنه مدرک مجازی قبول نیست. ۱ جاهایی مثل شرکت نفت و ... هستند که فقط روزانه و معدل بالا استخدام میکنن

دوست خودم مجازی امیرکبیر(تازه بدون کنکور) فوق خونده. الانم داره چند تا دانشگاه آزاد و موسسه غیرانتفاعی درس میده(حق التدریس) .

در مورد IT اطلاعی ندارم.شاید پارسال بوده امسال دیگه دانشجو نمیگیره.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: rezagole
ارسال: #۲۶
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۱:۰۹ ب.ظ
(۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۲:۱۶ ب.ظ)zahra256 نوشته شده توسط:  سلام
من چندتا سوال داشتم اگه راهنماییم کنید ممنون میشم.
۱/ تا رتبه چند میشه غیرانتفاعی قبول شد؟
۲/ بین غیرانتفاعی علم و فرهنگ و شیخ بهایی کدوم یکی معتبر تر و بهتره؟

سلام
بستگی داره کدوم دانشگاه غیراتفاعی را میخواهید
فکر کنم شیخ بهایی آخرین رتبه اش ۷۵۰ بوده. علم و فرهنگ تهران کمتر
در مورد اعتبارشون نمیدونم کدوم معتبرتره.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: fulgent
ارسال: #۲۷
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۱:۱۲ ب.ظ
غیر انتفاعی شیخ بهایی بهتره یا مجازی صنعتی اصفهان (گرایش هوش)؟؟

.
.
.
.
.
من شب و روز درس می خونم تا پشت کنکــــــــــــور نمونم
( کنکور خدا لعنتت کنه تو دست و پاما بستی ، با غم و غصه و استرس چرا قلب منا شکستی)
۰
۰
ارسال: #۲۸
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۳:۱۳ ب.ظ
پاسخ : RE: مجازی/غیرانتفاعی/پیام نور کدوم بهتره؟
(۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۱:۱۲ ب.ظ)lvlina_r نوشته شده توسط:  غیر انتفاعی شیخ بهایی بهتره یا مجازی صنعتی اصفهان (گرایش هوش)؟؟

من همین سوال شما رو در مورد مجازی فردوسی و غیرانتفاعی دانشگاه امام رضا ع داشتم که یکی از اساتید اونجا رو پیدا کردم و بهشون ایمیل زدم و دقیقا جواب ایشون رو اینجا میذارم

سلام علیکم
به نظر من که ارشد عادی دانشگاه امام رضا بهتر هست
چون دانشجویان ارشد مجازی فردوسی خیلی ضعیف هستند و فکر نکنم برای ادامه تحصیل دکتری شانسی داشته باشند

برای اینکه یک سال دیگه هم وقت بذارید
بستگی به شرایط زندگی خودتون داره ولی دانشگاه شما در مقطع ارشد برای ادامه تحصیل خیلی مهم هست

موفق باشید

بعد از این من خودم اول امام رضا ع رو زدم و بعدش مجازی فردوسی
۰
۰
ارسال: #۲۹
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۳:۱۸ ب.ظ
هوش شیخ بهایی سال اوله که آورده. فکر کنم صنعتی بهتر باشه
۰
۰
ارسال: #۳۰
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۴:۰۷ ب.ظ
البته صنعتی هم سال اول که مجازی آورده ...، واقعاااااااااااا گیج شدم...، همه بهم می گند مجازی را برو، چون دانشگاه خودم بوده و با استاداش آشنا هستم...، ولی از طرفی خودم فکر می کنم نداشتن تز مشکل خیلی بزرگیه.... Sad

.
.
.
.
.
من شب و روز درس می خونم تا پشت کنکــــــــــــور نمونم
( کنکور خدا لعنتت کنه تو دست و پاما بستی ، با غم و غصه و استرس چرا قلب منا شکستی)
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۷,۰۵۲ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  مدار منطقی دکتر اجلالی بهتره یا موریس مانو _student_98 ۹ ۸,۵۴۲ ۰۶ دى ۱۳۹۸ ۰۳:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  ازمون ها و جامعه آماری کدوم موسسه برا ارشد بهتره؟ Fzjn ۲ ۵,۱۰۹ ۲۲ مهر ۱۳۹۸ ۰۳:۵۷ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  مجازی یا پیام نور؟ hoseini.f ۲ ۳,۴۲۱ ۲۶ شهریور ۱۳۹۸ ۰۲:۱۵ ق.ظ
آخرین ارسال: hoseini.f
  کهکشان بهتره یا مجتمع فنی تهران reza_shadow ۱۹ ۲۴,۹۶۸ ۱۴ اسفند ۱۳۹۷ ۰۴:۵۳ ب.ظ
آخرین ارسال: mojtamefanitehran
Smile منابع فارسی برای فراگیر پیام نور -نرم افزار foxn ۱ ۲,۷۵۹ ۲۰ تیر ۱۳۹۷ ۰۱:۱۴ ق.ظ
آخرین ارسال: majidnourirad10
  دانشگاه علمی کاربردی و پیام نور Cina ۶ ۶,۰۱۷ ۲۳ اسفند ۱۳۹۶ ۰۷:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: B_Radmanesh
  دانشگاه آزاد،پیام نور یا غیرانتفاعی؟؟ H.Mohammadi ۳ ۴,۱۳۳ ۱۲ دى ۱۳۹۶ ۰۴:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: saeedi_70
  فروش ۲۷ جلد کتاب مهندسی کامپیوتر نرم افزار پیام نور sepehrarand ۰ ۱,۵۲۱ ۰۹ آبان ۱۳۹۶ ۰۷:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: sepehrarand
  فروش ۲۷ جلد کتاب مهندسی کامپیوتر نرم افزار پیام نور sepehrarand ۰ ۱,۵۳۲ ۰۹ آبان ۱۳۹۶ ۰۷:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: sepehrarand

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close