زمان کنونی: ۳۱ فروردین ۱۴۰۳, ۱۲:۵۷ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

رتبه ۶۸ گرایش اول و رتبه ۷۸ گرایش دوم

ارسال:
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۴:۳۸ ب.ظ
سلام دوستان Cool
این هم کارنامه من
خدایا چقدر لب مرزممممممممم Sad
بازم خدارو شکر.....Heart

چی قبول می شم ؟؟ کمکم کنید واسه انتخاب رشته لطفا Huh

فایل‌(های) پیوست شده

۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: narges_r , SaMiRa.e , انرژی مثبت , emran6630 , Jooybari
ارسال:
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۶:۲۹ ب.ظ
تبریک میگم
دوستم پارسال با این رتبه روزانه تربیت مدرس قبول شد.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: kioesi
ارسال:
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۰:۰۵ ب.ظ
بهترین گزینه شهید بهشتی.
۱
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۰:۳۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۰:۵۹ ق.ظ، توسط kioesi.)
دوستان گل
سوال:
شبانه تهران بهتره یا امیرکبیر (کدام رو بعد از روزانه ها بزنم )؟
کلا شبانه (تهران یا امیرکبیر) بهتره یا مثلا تربیت مدرس یا شهید بهشتی روزانه؟؟
۰
۰
ارسال:
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۴:۳۱ ب.ظ
RE: رتبه ۶۸ گرایش اول و رتبه ۷۸ گرایش دوم
(۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۰:۳۱ ق.ظ)kioesi نوشته شده توسط:  دوستان گل
سوال:
شبانه تهران بهتره یا امیرکبیر (کدام رو بعد از روزانه ها بزنم )؟
کلا شبانه (تهران یا امیرکبیر) بهتره یا مثلا تربیت مدرس یا شهید بهشتی روزانه؟؟

بستگی داره تو چ زمینه ای دوست دارید کار کنید تربیت مدرس نظریه محاسبات و همش ریاضی میش ولی امیرکبیر سیستم های هوشمند داره که خیلی بهتر از گرایش محاسبات علمی و محاسبات هست بازم بستگی به علاقتون داره شاید شما زمینه ریاضی و اثبات را بیشتر می پسندید. گرایش تهران هم جالب فک کنم تو زمینه های انفورماتیک باش
۱
۰
ارسال:
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۱:۱۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۱:۱۴ ق.ظ، توسط emran6630.)
بستگی به گرایش احتمال بالا روزانه شهید بهشتی یا مدرس قبولید
شهید مدرس فقط ارشد و دکترا می گیره مزیت بزرگیه هم از نظر رفاهی و هم سطح علمی دانشگاه و زمینه کاریش همونطور که دوستان گفتند محاسبات هست

تنوع کار در شهید بهشتی خیلی بالاست
محاسبات علمی
ترکیبیات
بیوانفرماتیک
رمز
سیستم های کامپیوتری
و..

در زمینه رمز و محاسبات علمی و بیوانفرماتیک هم استادهای برجسته ای داره

اطلاعات بیشتر رو می تونید از سایت دانشگاها بگیرید

موفق باشید

اینگونــه زندگــی کنیـم :
سـاده امّا زیبــا
مصمـم امّا بی خیـال
متواضـع امّا سربلنـد
مهربـان امّا جـدی
سبـز امّا بی ریـا
عــاشق امّا عــاقل
۱
۰
ارسال:
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۶:۲۹ ب.ظ
تشکر از دوستان عزیز پاسخ شما خیلی کمکم کرد
یک سوال دیگه
نظر شما در مورد نظریه تصمیم و مهندسی دانش دانشگاه تهران چیه ؟
۰
۰
ارسال:
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۸:۴۳ ب.ظ
(۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۶:۲۹ ب.ظ)kioesi نوشته شده توسط:  تشکر از دوستان عزیز پاسخ شما خیلی کمکم کرد
یک سوال دیگه

تبریک میگم، رتبتون خوبه. اما در مورد نظریه تصمیم احتمالا میدونید که یک گرایش میان رشته ای هستش. برای مثال در دانشگاه علوم اقتصادی این گرایش تلفیقی خواهد بود از علوم کامپیوتر، اقتصاد و مالیه. در دانشگاه تهران هم این رشته در دانشکده علوم ریاضی و آمار تدریس نمیشه. بهتره بگم که با صحبتی که با اساتید این دانشکده داشتم حتی اونها هیچ اطلاعی از اینکه راجع به چی بحث میکنه نداشتن و گفتن که محل دانشکدش هم تو امیرآباد شمالی هستش نه انقلاب و اساتید اون دانشکده بدون اطلاع اونها این رشته رو راه انداختن. بنابراین تا اینجا احتمالا تونستید حدس بزنید که کادر علمی خیلی قوی ای از نظر علوم کامپیوتر نباید داشته باشه و اگه اونجا مثلا در ریاضیات یا نظریه محاصبات یا منطق ریاضی به مشکلی بر بخورید باید تا انقلاب رو گز کنید. با این همه گرایشش خیلی فضایه. راجع به سیستمهای اطراف ما و قوانین حاکم بر اونها بحث میکنه. سیستمهایی مثل سیستمهای اقتصادی، سیستمهای اجتماعی و ... درساشم بیشتر هوش هستن. سرتون رو درد نیارم در نهایت شما قادر خواهید بود با تکنیکهای مهندسی دانش و مدلسازی ریاضی برای آینده این سیستمها تصمیمگیری کنید. وای خدا چقدر این رشته خداست! یعنی من میتونم تا ۸۰% بصورت درست آینده بورس یا هر سیستم مالی دیگه رو پیشبینی کنم!! باید بگم با تحقیقی که از یکی از اونور آبیها کردم فهمیدم که سالاری همچین آدمایی در امریکا حداقل ۹۰۰۰۰$ هستش. خوب امکان ادامه تحصیلش هم همه جا بخصوص تو امریکا هست. با این همه من خودم چون عاشق تیوری و مطالب انتزاعی هستم و یه کم هم از کادر علمی این دانشگاها میترسم این رشته رو جزو انتخابهای آخرم توی تهران میزنم. ولی اول این رو میزنم و بعد علوم شهرستانها رو - البته اگر خارج از تهران بزنم.
۲
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: kioesi , svk7
ارسال:
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۱:۰۰ ب.ظ
(۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۸:۴۳ ب.ظ)sasanbabai نوشته شده توسط:  
(27 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۶:۲۹ ب.ظ)kioesi نوشته شده توسط:  تشکر از دوستان عزیز پاسخ شما خیلی کمکم کرد
یک سوال دیگه

تبریک میگم، رتبتون خوبه. اما در مورد نظریه تصمیم احتمالا میدونید که یک گرایش میان رشته ای هستش. برای مثال در دانشگاه علوم اقتصادی این گرایش تلفیقی خواهد بود از علوم کامپیوتر، اقتصاد و مالیه. در دانشگاه تهران هم این رشته در دانشکده علوم ریاضی و آمار تدریس نمیشه. بهتره بگم که با صحبتی که با اساتید این دانشکده داشتم حتی اونها هیچ اطلاعی از اینکه راجع به چی بحث میکنه نداشتن و گفتن که محل دانشکدش هم تو امیرآباد شمالی هستش نه انقلاب و اساتید اون دانشکده بدون اطلاع اونها این رشته رو راه انداختن. بنابراین تا اینجا احتمالا تونستید حدس بزنید که کادر علمی خیلی قوی ای از نظر علوم کامپیوتر نباید داشته باشه و اگه اونجا مثلا در ریاضیات یا نظریه محاصبات یا منطق ریاضی به مشکلی بر بخورید باید تا انقلاب رو گز کنید. با این همه گرایشش خیلی فضایه. راجع به سیستمهای اطراف ما و قوانین حاکم بر اونها بحث میکنه. سیستمهایی مثل سیستمهای اقتصادی، سیستمهای اجتماعی و ... درساشم بیشتر هوش هستن. سرتون رو درد نیارم در نهایت شما قادر خواهید بود با تکنیکهای مهندسی دانش و مدلسازی ریاضی برای آینده این سیستمها تصمیمگیری کنید. وای خدا چقدر این رشته خداست! یعنی من میتونم تا ۸۰% بصورت درست آینده بورس یا هر سیستم مالی دیگه رو پیشبینی کنم!! باید بگم با تحقیقی که از یکی از اونور آبیها کردم فهمیدم که سالاری همچین آدمایی در امریکا حداقل ۹۰۰۰۰$ هستش. خوب امکان ادامه تحصیلش هم همه جا بخصوص تو امریکا هست. با این همه من خودم چون عاشق تیوری و مطالب انتزاعی هستم و یه کم هم از کادر علمی این دانشگاها میترسم این رشته رو جزو انتخابهای آخرم توی تهران میزنم. ولی اول این رو میزنم و بعد علوم شهرستانها رو - البته اگر خارج از تهران بزنم.

ممنون از توضیحات شما
خیلی استفاده کردم
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۰۶۸ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  درخواست ارائه تکمیل ظرفیت دکتری نیمسال دوم دانشگاه ازاد alireza6660 ۱ ۳,۹۰۶ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  مرخصی در ترم اول و سپس انصراف MSZ ۱۷ ۳۹,۵۵۲ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۱:۵۷ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
Smile فروش کتابهای دست دوم و ارزان آمادگی ارشد انفورماتیک پزشکی qizilbash ۱ ۴,۲۶۱ ۲۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۱:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: zeilabi69
  مشکل در حل تست ۲۲ فصل اول کتاب گسسته یوسفی pure.yaser ۷ ۸,۴۲۱ ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۶:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: mohsentafresh
  خرید کتابهای دست دوم پوران پژوهش همه دروس ارشد فناوری اطلاعات sherwod7 ۳ ۵,۱۸۹ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۰۸:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: roxana.r
  درج عبارت "نوبت دوم" در مدرک دکتری siiib70 ۳ ۳,۵۸۶ ۲۸ مهر ۱۳۹۸ ۰۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  راهنمایی انتخاب واحد ترم اول، ارشد نرم، مباحث بیگ دیتا و دیتابیس arian_61 ۱ ۲,۵۳۴ ۲۵ شهریور ۱۳۹۸ ۱۰:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: arian_61
  ساختمان داده پوران، فصل اول، راهنمایی برای حل یک مثال ساده marvelous ۲ ۲,۶۳۴ ۲۲ مرداد ۱۳۹۸ ۰۳:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  فروش کتابهای انفورماتیک پزشکی دست دوم sahar bano ۶ ۶,۲۰۲ ۱۶ خرداد ۱۳۹۸ ۰۲:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: parya67

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close