زمان کنونی: ۳۱ فروردین ۱۴۰۳, ۰۳:۳۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

انتخاب رشته ۱۶۸ شبکه + شاگرد اولی

ارسال:
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۲:۰۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۸:۲۰ ب.ظ، توسط ۸Operation.)
۱۶۸ شبکه و ۲۷۶ ای تی
سلام به همه دوستان عزیز
دوستان عزیز به نظرتون با این رتبه و شاگرد اولی کجاها می تونم قبول شم(روز یا شب)؟!امیدی به تهران می تونم داشته باشم؟!(توجه کنید که سال قبل تا رتبه ۱۴۵ امنیت روز مالک قبولی داشتیم،تا رتبه ۲۳۰امنیت شب مالک قبولی داشتیم،برام عجیب بود یکی از دوستان مانشتی عزیز سال قبل با رتبه ۵۷۶ و شاگرد اولی روزانه امنیت اصفهان قبول شد!)
اگه اطلاعاتی دارید ممنون میشم راهنمایی کنید!چون سربازم و باید برم سپاه و زیاد وقت ندارم برای انتخاب رشته.....
میشه نظرتونو بگید دوستان؟!

من به مباحث امنیتی علاقه دارم اما موندم اولویتو به رشته امنیت بدم یا شبکه!می گن امنیت حسابی سخت می گرن و بهتره رفت شبکه و روی مباحث امنیتی کار کرد!نظرتون چیه!؟واقعا بلاتکلیفم!
کلا به نظرتون اولویت ها رو چجوری در نظر بگیرم!در دانشگاه های تهران بین نصیر و علم و صنعت و امام حسین و مالک چه ترتیبی رو پیشنها می کنید؟! و بین دانشگاههای شهرستان چی!؟یزد،ارومیه،اصفهان،همدان،شیراز و ...

ممنون میشم عزیزان راهنمایی کنید و بحث رو باز کنید تا سایر دوستان هم استفاده کنند از دوستان پیشکسوت هم تقاضای یاری داریم....HeartUndecided مرسی
----------------------------------------------------------------------------
----------------------------------------------------------------------------
آپدیت ۲۵/۲
سلام مجدد به همه دوستان عزیز
این ترتیب موقت انتخابی منه!

اول سوالات من :
۱----به نظر شما بعد از ای تی روز شریف> شب امنیت امیر،شب شبکه امیر،شب ای تی شریف رو بزنم یا روز علم و صنعت و نصیر و مالک رو؟ یعنی آیا اینقدر ارزش داره برای دکترا و کار مدرک این سه دانشگاه که هزینه های شبانشو به جون بخرم!؟ممنون میشم راهنمایی کنید چون واقعا گیج شدم!

۲----آیا شبکه علم و صنعت رو زودتر بزنم یا امنیت مدرس رو‍؟ظاهرا بچه های سال قبل اول علم و صنعت رو ترجیح دادن می دونید چرا؟!
*توجه :علاقه ای به تجارت و IT ندارم!/ قصد ادامه تحصیل در مقطع دکتری هم دارم/

۱/ امنیت امیر کبیر روز
۲/ شبکه امیر کبیر روز
۳/ ای تی شریف روز
۴/ امنیت تربیت مدرس روز(آیا اول شبکه روز علم صنعت رو نزم؟!کدوم بالاتره اعتبارشون؟!)
۵/ شبکه علم و صنعت روز
۶/ شبکه خواجه نصیر روز
۷/ امنیت مالک روز
۸/ امنیت امیر کبیر شب
۹/ شبکه امیر کبیر شب
۱۰/ ای تی شریف شب
۱۱/ امنیت مدرس شب
۱۲/ شبکه علم و صنعت شب
۱۳/ شبکه خواجه نصیر شب
۱۴/ امنیت مالک شب
۱۵/ امنیت اصفهان روز
۱۶/ شبکه اصفهان روز
۱۷/ شبکه یزد روز
۱۸/ شبکه شیراز روز
۱۹/ شبکه همدان روز
۲۰/ شبکه تبریز روز
۲۱/ شبکه ارومیه روز

دوستان عزیز نظراتتونو بگید،چون هم اندیشی روی این لیست برای همه بچه های امنیت و شبکه مفیده....مرسی عزیزان

دوستان عزیز به جای پیام خصوصی از طریق وبگاه با من در ارتباط باشید.
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۱
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: white bird
ارسال:
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۲:۰۹ ق.ظ
انتخاب رشته ۱۶۸ شبکه + معدل الفی
مهدی جان
دوست من پارسال با ۴۱۷ (۱و۴) و سهمیه شاگرد اولی ( البته با قانون ۸۰% تراز آخرین نفر قبولی) شبانه شریف قبول شد!
با این که امسال فقط از ۱و ۴ میگیره و رتبه ات رو نمیدونم احتمالا شبکه امیرکبیر یا نهایتا علم و صنعت رو میاری!(علم و صنعت رو مطمئنم با سهمیه شاگرد اولیت!)

شیرینی یادت نره!

هــــــــــــــــــــــــــی خدا!

Blushخدا یـــــــــــا شکــــــــــــــــرتAngel

هر چی که خدا بخواد همون میشه

آرامش سهم قلبیست که در تصرف خداست؛
۲
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: ۸Operation , white bird , fa_shinobi
ارسال:
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۲:۲۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۲:۲۹ ق.ظ، توسط ۸Operation.)
(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۲:۰۹ ق.ظ)sir_ams نوشته شده توسط:  مهدی جان
دوست من پارسال با ۴۱۷ (۱و۴) و سهمیه شاگرد اولی ( البته با قانون ۸۰% تراز آخرین نفر قبولی) شبانه شریف قبول شد!
با این که امسال فقط از ۱و ۴ میگیره و رتبه ات رو نمیدونم احتمالا شبکه امیرکبیر یا نهایتا علم و صنعت رو میاری!(علم و صنعت رو مطمئنم با سهمیه شاگرد اولیت!)

شیرینی یادت نره!

مرسی علی اکبرجان...واقعا لطف کردی... رتبه ای تی من ۲۷۶ شد!خیلی دوس داشتم باهم همکلاسی باشیم علی اکبر و مثه ابنکه توفیق حاصل نشد...این کنکور امسال ای تی واقعا ظلم بزرگی به عده ای از بچه های پر تلاش نظیر شما ومازیار و ... کرد!وقتی که دوستان در کنار مانیستند شیرینی لذتی نداره و لی چشم اگه خواستی وتهران قبول شدم به روی چشم...

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
ارسال:
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۸:۵۱ ق.ظ
RE: انتخاب رشته ۱۶۸ شبکه + معدل الفی
(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۲:۰۹ ق.ظ)sir_ams نوشته شده توسط:  مهدی جان

شیرینی یادت نره!

خوب بدون شاگرد اولی این رتبه کجاها میاره؟؟من ۱۵۸ شبکه شدم ولی نمیدونم....لطف میکنید راهنمایی کنید
۱
۰
ارسال:
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۸:۵۵ ق.ظ
تو عنوان تاپیک نوشتی معدل الف... معدل الف به دردت نمیخوره! ولی اگر شاگرد اول باشی سهمیه داری
حالا اگر سهمیه شاگرد اولی رو داری، فکر کنم علم و صنعت یا خواجه نصیر رو بیاری

اگر هم واقعا به مباحث امنیتی علاقه داری، برو سراغ علاقه ات...
ضمنا تو انتخاب کردن (یا نکردن) دانشگاه مالک اشتر کمی دقت کن... به هر حال چون یه دانشگاه معمولی نیست ممکنه کمی با انتظاراتت از دانشگاه و آینده بعد از دانشگاه فاصله داشته باشه
ایشالا که با این رتبه، همون تهران قبول میشی و همه چیز هم ختم به خیر میشه
۳
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: white bird , mohammadali1990 , fa_shinobi
ارسال:
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۹:۰۲ ق.ظ
RE: انتخاب رشته ۱۶۸ شبکه + معدل الفی
یکی پارسال با ۲۶۰ ای تی وسهمیه رتبه اولی تجارت امیر کبیر قبول شد.
کسی میتونه بگه من با رتبه ۲۳۳ شبکه جایی روزانه یا شبانه امید دارم؟
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990
ارسال:
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۷:۱۴ ب.ظ
(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۸:۵۱ ق.ظ)soasani نوشته شده توسط:  خوب بدون شاگرد اولی این رتبه کجاها میاره؟؟من ۱۵۸ شبکه شدم ولی نمیدونم....لطف میکنید راهنمایی کنید
سال قبل روز امنیت مالک و روزهای شهرستان ها رو آورده بود...
(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۸:۵۵ ق.ظ)MSZ نوشته شده توسط:  تو عنوان تاپیک نوشتی معدل الف... معدل الف به دردت نمیخوره! ولی اگر شاگرد اول باشی سهمیه داری

ضمنا تو انتخاب کردن (یا نکردن) دانشگاه مالک اشتر کمی دقت کن... به هر حال چون یه دانشگاه معمولی نیست ممکنه کمی با انتظاراتت از دانشگاه و آینده بعد از دانشگاه فاصله داشته باشه
اره مهدی جان منظورم همون بود!مرسی مهدی جان لطف کردی....
(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۹:۰۲ ق.ظ)saho نوشته شده توسط:  یکی پارسال با ۲۶۰ ای تی وسهمیه رتبه اولی تجارت امیر کبیر قبول شد.
مرسی دوست عزیز این بنده خدا روز قبول شد یا شب؟!
آره رتبه های سال قبل رو چک کن!با رتبه بالاتر از شما هم قبول شدن!

۱
۰
ارسال:
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۷:۲۱ ب.ظ
RE: انتخاب رشته ۱۶۸ شبکه + شاگرد اولی
(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۷:۱۴ ب.ظ)۸Operation نوشته شده توسط:  
(23 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۸:۵۱ ق.ظ)soasani نوشته شده توسط:  خوب بدون شاگرد اولی این رتبه کجاها میاره؟؟من ۱۵۸ شبکه شدم ولی نمیدونم....لطف میکنید راهنمایی کنید
سال قبل روز امنیت مالک و روزهای شهرستان ها رو آورده بود...
(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۸:۵۵ ق.ظ)MSZ نوشته شده توسط:  تو عنوان تاپیک نوشتی معدل الف... معدل الف به دردت نمیخوره! ولی اگر شاگرد اول باشی سهمیه داری

اره مهدی جان منظورم همون بود!مرسی مهدی جان لطف کردی....
(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۹:۰۲ ق.ظ)saho نوشته شده توسط:  یکی پارسال با ۲۶۰ ای تی وسهمیه رتبه اولی تجارت امیر کبیر قبول شد.
مرسی دوست عزیز این بنده خدا روز قبول شد یا شب؟!
آره رتبه های سال قبل رو چک کن!با رتبه بالاتر از شما هم قبول شدن!
خواهش میکنم
روزانه قبول شده بود.
یعنی به نظرتون شبانه شبکه یزد وارومیه و همدان وتبریز وامنیت شبانه مالک اشتر شانس دارم؟
۱
۰
ارسال:
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۷:۳۶ ب.ظ
(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۷:۲۱ ب.ظ)saho نوشته شده توسط:  خواهش میکنم
روزانه قبول شده بود.
یعنی به نظرتون شبانه شبکه یزد وارومیه و همدان وتبریز وامنیت شبانه مالک اشتر شانس دارم؟
مرسی یعنی میشه ما روزانه تهران قبول شیم!؟!
آره شانس داری!مگه pdf قبولی های سال قبل IT مانشت رو نداری دوست من؟!

۱
۰
ارسال: #۱۰
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۷:۵۱ ب.ظ
اون طور که من شنیدم از سهمیه شاگرد اولی فقط یک بار می شه استفاده کرد یعنی اگه شما پارسال از این سهمیه استفاده کرده باشی دیگه نمی تونی استفاده کنی البته فقط شنیدم و مطمئن نیستم باز شما بپرسید تا در انتخاب هاتون دچار اشتباه نشید

به راه بادیه رفتن به از نشستن باطل اگر مراد نیابم به قدر وسع بکوشم
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ۸Operation , mohammadali1990
ارسال: #۱۱
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۸:۰۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۸:۴۱ ب.ظ، توسط ۸Operation.)
(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۷:۵۱ ب.ظ)aria نوشته شده توسط:  اون طور که من شنیدم از سهمیه شاگرد اولی فقط یک بار می شه استفاده کرد یعنی اگه شما پارسال از این سهمیه استفاده کرده باشی دیگه نمی تونی استفاده کنی البته فقط شنیدم و مطمئن نیستم باز شما بپرسید تا در انتخاب هاتون دچار اشتباه نشید
مرسی دوست عزیز!ممنون بابت تذکرتون
من پارسال از طریق بدون کنکور اقدام کردم و البته با معدل +مقاله + کتاب و .... که با استناد با آیین نامه دیگری بود و مشکلی نداره !
در واقع دو تا آیین نام واسه شاگرد اولها هست :
۱- بدون کنکور
۲-با کنکور
که میشه از هر دو این ها استفاده کرد اما هرگز نمیشه از یکی از اینها دوبار استفاده کرد!البته این حرف شما باعث شد یکم دچار دلهره بشم!من سال قبلم تو کنکور می تونستم استفاده کنم از این تسهیلات اما این کارو نکردم یعنی حتی اقدام هم نکردم که امسال ازش استفاده کنم!
اما ببینید آیین نامه رو خوندم نوشته اگر از تسهیلات یک بار بهره مند شدید دیگه نمیشه استفده مجدد کرد!من از طربق بدون کنکور سال قبل اقدام کردم اما اصلا معرفی هم نشدم چه بشه به بهره مندی!نظرتون چیه!؟

۱
۰
ارسال: #۱۲
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۹:۰۹ ب.ظ
این مسئله بستگی به قوانین سازمان سنجش داره که بین با کنکور و بدون کنکور تمایز قائل بشه یا نه
شما فعلا به فکر انتخاب دانشگاه باش و بر اساس اولویت های خودت انتخاب کن و از شریف وامیر کبیر شروع کن اگه ان شاء الله شاگرد اول محسوب شدی که اولویت های بالا رو می یاری اگر هم شاگرد اول محسوب نشی اولویت های پایین ترت رو قبو ل می شوی یعنی زیاد در انتخاب هات فرقی نداره البته برای احتیاط مالک اشتر وامام حسین رو هم انتخاب کن البته این بستگی به علاقه شما داره که بری اونجا یا نه چون با رتبه ۱۶۸ احتمال قبولی شما حداقل در روزانه شهرستان کمه ولی شبانه قطعا قبول می شی

به راه بادیه رفتن به از نشستن باطل اگر مراد نیابم به قدر وسع بکوشم
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ۸Operation , mohammadali1990
ارسال: #۱۳
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۹:۱۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۹:۳۸ ب.ظ، توسط ۸Operation.)
(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۹:۰۹ ب.ظ)aria نوشته شده توسط:  شما فعلا به فکر انتخاب دانشگاه باش و بر اساس اولویت های خودت انتخاب کن و از شریف وامیر کبیر شروع کن اگه ان شاء الله شاگرد اول محسوب شدی که اولویت های بالا رو می یاری اگر هم شاگرد اول محسوب نشی اولویت های پایین ترت رو قبو ل می شوی یعنی زیاد در انتخاب هات فرقی نداره البته برای احتیاط مالک اشتر وامام حسین رو هم انتخاب کن البته این بستگی به علاقه شما داره که بری اونجا یا نه چون با رتبه ۱۶۸ احتمال قبولی شما حداقل در روزانه شهرستان کمه ولی شبانه قطعا قبول می شی

(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۹:۰۹ ب.ظ)aria نوشته شده توسط:  این مسئله بستگی به قوانین سازمان سنجش داره که بین با کنکور و بدون کنکور تمایز قائل بشه یا نه
الان مو به مو آینن نامه ممتازین رو بررسی کردم و اتفاقا دقیقا این دو روش با کنکور و بدون کنکور در دو ماده جداگانه ۷ و ۲ بررسی و بیان شده و صراحتا قید کرده قانونگذار که تسهیلات هر ماده برای خودشه جداگانست!این متن زیر در هر دوماده جداگانه مربوط به خود اون ماده بیان شده!
[تصویر:  179074_1_1379083501.jpg]

۱
۰
ارسال: #۱۴
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۰:۱۳ ب.ظ
(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۷:۳۶ ب.ظ)۸Operation نوشته شده توسط:  
(23 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۷:۲۱ ب.ظ)saho نوشته شده توسط:  خواهش میکنم
روزانه قبول شده بود.
مرسی یعنی میشه ما روزانه تهران قبول شیم!؟!
آره شانس داری!مگه pdf قبولی های سال قبل IT مانشت رو نداری دوست من؟!

نه ندارم
بمن گفتن شانست رو اموزش محور یزده که اونم حذف کردن
Undecided
شمام ایشا.. شریف یه رشته خوب قبولشی
۱
۰
ارسال: #۱۵
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۰:۲۲ ب.ظ
(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۰:۱۳ ب.ظ)saho نوشته شده توسط:  نه ندارم
بمن گفتن شانست رو اموزش محور یزده که اونم حذف کردن
Undecided
شمام ایشا.. شریف یه رشته خوب قبولشی
این لینکش برای شما:

ناامید نباشید!این فایل رو یه نگاه بندازید!
فکر نمی کنم شریف بیارم....هرچی خدا بخواد دیگه...

۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۳۶ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
Wink انتخاب رشته شانی ۱۰ ۴,۵۳۰ ۱۲ شهریور ۱۴۰۰ ۰۴:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
Lightbulb مراحل دقیق انتخاب رشته ی کنکور دکتری (۱۴۰۰) Mr. Rezaei ۶ ۳,۵۳۵ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۵:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  انتخاب رشته و مصاحبه دکترا هوش مصنوعی۱۴۰۰ ۱neda ۴ ۳,۵۷۸ ۰۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  کارنامه اولیه و نهایی دکتری رشته آیتی lotuss ۱۲ ۶,۲۹۱ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  بحث در مورد نتایج اولیه ازمون دکتری ۹۲ mkiani ۳۷ ۳۰,۲۱۳ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
Video انتخاب رشته ... Amir-Reza ۵ ۳,۰۲۶ ۰۳ مهر ۱۳۹۹ ۱۱:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: kambiz
  نتیجه انتخاب رشته دکتری ۹۹ nazanin2020 ۴ ۳,۱۱۶ ۲۳ شهریور ۱۳۹۹ ۰۶:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: q88lp
  سوال در مورد سهمیه رتبه اولی rezamim2020 ۰ ۱,۹۶۰ ۱۶ شهریور ۱۳۹۹ ۰۴:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: rezamim2020
  انتخاب رشته آزمون ارشد ۹۹ mr_milad12 ۱ ۲,۳۷۱ ۱۵ شهریور ۱۳۹۹ ۱۱:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: .:tarannom:.

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close