زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۱۰:۳۱ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

رتبه ۳ شبکه و امنیت ، ۷ تجارت و فناوری اطلاعات

ارسال: #۴۶
۲۴ مهر ۱۳۹۲, ۱۲:۳۳ ب.ظ
RE: رتبه ۳ شبکه و امنیت ، ۷ تجارت و فناوری اطلاعات
(۱۳ مهر ۱۳۹۲ ۰۱:۲۸ ب.ظ)rohi111ahmad نوشته شده توسط:  سلام با تبریک
من نتونستم کارنامه شما رو بگیریم لطفا به من میل کنیدmohamadardaghi@yahoo.com

سلام
کارنامه ی بنده در می تونید از آدرس
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
دریافت کنید.
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۴۷
۲۴ مهر ۱۳۹۲, ۰۱:۳۳ ب.ظ
سلام
واقعاً تبریک
لینک مصاحبه رو لطف میکنین بزارین ؟

هیج وقت دیر نیست
........................!!!
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: A.Nouri
ارسال: #۴۸
۲۵ مهر ۱۳۹۲, ۱۱:۳۳ ق.ظ
دوست عزیز تبریک میگم
میشه بگین چه دعایی خوندین که همه تست ها درست درومد ؟
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: A.Nouri
ارسال: #۴۹
۰۷ آبان ۱۳۹۲, ۰۴:۱۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ آبان ۱۳۹۲ ۰۴:۲۷ ب.ظ، توسط A.Nouri.)
RE: رتبه ۳ شبکه و امنیت ، ۷ تجارت و فناوری اطلاعات
(۲۴ مهر ۱۳۹۲ ۰۱:۳۳ ب.ظ)hamid88 نوشته شده توسط:  سلام
واقعاً تبریک
لینک مصاحبه رو لطف میکنین بزارین ؟

ممنون.

لینک مصاحبه:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

(۲۵ مهر ۱۳۹۲ ۱۱:۳۳ ق.ظ)ITjoon نوشته شده توسط:  دوست عزیز تبریک میگم
میشه بگین چه دعایی خوندین که همه تست ها درست درومد ؟
ممنونم.

منظور شما رو متوجه نشدم. من هیچ تستی رو شانسی نزدم که با خوندن دعا جوابم درست در بیاد.

به نظرم دعا خوندن باعث نمیشه که جواب بطور شانسی درست دربیاد، بلکه تاثیر دعا این هست که باعث میشه آدم تمرکز داشته باشه و بدون استرس و با داشتن آرامش بتونه دانش خودش رو سر جلسه بروز بده.
۰
۰
ارسال: #۵۰
۰۸ آبان ۱۳۹۲, ۰۶:۳۹ ب.ظ
سلام. من هم تبریک عرض می کنم. من امسال رتبه ۸۵۲ داشتم. زبان و معماری رو ۰ زدم، مدیریت ۵۵ دروس ضریب۴ ، ۸ و ضریب ۲ ۳۸% متاسفانه دروس ضریب ۴ رو نتونستم خوب بزنم اون هم بخاطر درس نرم افزار که نتونستم حفظ کنم چون کلا به دور دوم نرسیدم بخونم. فقط یک سوال داشتم اگر من دروس ضریب ۴ رو خوب میزدم، مثلا ۳۰% ولی زبان همچنان ۰ زده بودم، به نظرتون رتبه ام چه حول و حوشی بود؟ چقدر زبان مهمه؟ البته الان مقداری انگیزه ام کمه ولی واقعا امسال میخوام رتبه تک رقمی داشته باشم در گرایش آی تی. هنوز شروع نکردم و مشکلی که دارم اینه که وقتی کتاب رو باز می کنم احساس میکنم همه مطالب رو بلدم، چون پارسال دور اولم رو عمیق خوندم ولی دور دوم درس نرم افزار رو نتونستم خوب بخونم. کلا هر نوع راهنمایی رو پذیرا هستیم :-)
البته این متن رو به صورتی کاملا غیر اصولی !!!!!! در بخش مصاحبه گذاشتم که پشیمون شدم :-D
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانلود سوالات تخصصی گرایش فناوری اطلاعات آزمون دکتری ۹۱(کد ۲۳۵۸) Lonely Palm ۲ ۵,۸۶۰ ۲۶ دى ۱۴۰۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  مصاحبه با رتبه ۵۱ آی تی و تجارت و ۷۷ شبکه و امنیت Rehe1994 ۵ ۶,۲۶۳ ۲۰ آذر ۱۴۰۱ ۰۳:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: arashi300
Big Grin اطلاعات در مورد دانشگاه تهران (پردیس فارابی) mehRUN ۲ ۴,۳۱۶ ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ ۰۱:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: eng.behnam
  اطلاعات راجع به سیستمهای حضور و غیاب Fingerprint ۱ ۱,۵۵۵ ۰۳ بهمن ۱۴۰۰ ۱۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Fingerprint
  کارشناسی ارشد فناوری اطلاعات ۱۴۰۱ tablighjonoub ۰ ۱,۴۲۷ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۸:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: tablighjonoub
  منابع برای دکترا -مهندسی فناوری اطلاعات sarit ۱ ۳,۳۲۷ ۱۰ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۵۴ ق.ظ
آخرین ارسال: pouya47
  درخواست معرفی منبع برای دروس پایگاه داده پیشرفته، تجارت و آموزش الکترونیکی ehsannaq3 ۱۱ ۱۲,۹۲۶ ۱۰ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۵۳ ق.ظ
آخرین ارسال: pouya47
  تجارت الکترونیک خواجه نصیر یامدیریت سیستمهای اطلاعاتی تربیت مدرس؟ lotuss ۰ ۱,۵۹۵ ۲۷ تیر ۱۴۰۰ ۰۴:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: lotuss
  منابع آزمون دکتری گرایش تجارت الکترونیک wskf ۳ ۵,۹۷۴ ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۰:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Ametrine
  استخدام در فنآوری اطلاعات خدمات حوزه علمیه قم oloom-ensani ۱۵ ۸,۶۸۴ ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: oloom-ensani

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close