زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۱۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

نشان دادن کاربران بازدید کننده

ارسال:
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۶:۴۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۶:۴۸ ب.ظ، توسط LORD0098.)
Question نشان دادن کاربران بازدید کننده
با سلام خدمت مدیران انجمن
به نظر من اعضایی که از یک پست بازدید می کنن در پایین پست اسم اون اعضا نشون داده بشه
اینجوری کسانی که مثلا در مورد موضوعی تخصص دارند بفهمیم کاربر مورد نظر اون پست دیده یا نه .
ممنون از مدیران ارشد سایت

من به خاطر منفی دادن ناراحت نیستم ولی حداقل بگین که چرا منفی میدین

تو ثروتمند نیستی مگر آنکه چیزى داشته باشی که با پول نتوان خرید ...
۸
۳
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۶:۵۰ ب.ظ
(۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۶:۴۲ ب.ظ)LORD0098 نوشته شده توسط:  من به خاطر منفی دادن ناراحت نیستم ولی حداقل بگین که چرا منفی میدین
من بهت مثبت میدم چون باهات موافقم.....خیلی خوب میشه که بفهمیم کیا اومدن خوندن :دی

I definitely will win
۴
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: LORD0098 , svk7 , Behzad TP
ارسال:
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۹:۱۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۹:۲۸ ب.ظ، توسط azad_ahmadi.)
RE: نشان دادن کاربران بازدید کننده
(۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۶:۴۲ ب.ظ)LORD0098 نوشته شده توسط:  با سلام خدمت مدیران انجمن
به نظر من اعضایی که از یک پست بازدید می کنن در پایین پست اسم اون اعضا نشون داده بشه
اینجوری کسانی که مثلا در مورد موضوعی تخصص دارند بفهمیم کاربر مورد نظر اون پست دیده یا نه .
ممنون از مدیران ارشد سایت

من به خاطر منفی دادن ناراحت نیستم ولی حداقل بگین که چرا منفی میدین

اونوقت از کجا بفهمیم کاربر مورد نظر Exclamation تخصص لازم و کافی رو در اون مطلب دارن؟
بازدید بصورت موضوعی هست و نه پستی (البته پستی هم امکانش هست) حالا مثلا موضوعی ۲۰۰۰ بازدید کننده داره(براساس تعداد مراجعاتی که بهش میشه، ممکنه براساس اهمیت مطلب تعداد بازدیدها بیشتر هم بشه) واقعا می تونیم کاربر متخصص مورد نظر رو پیدا کنیم؟
(افعال سوم شخص جمع هست که مخاطب پیامم خودم رو هم شامل بشه).
من تاحالا به هیچکس منفی ندادم و نخواهم داد. اما اظهار نظر می کنم. از اینکه روی سخنتون با مدیران بود و من اظهارنظر کردم به بزرگی خودتون ببخشید.

ای درد توام درمان در بستر ناکامی .... ای یاد توام مونس در گوشه تنهایی
در دایره قسمت ما نقطه تسلیمیم ... لطف آن چه تو اندیشی حکم آن چه تو فرمایی
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Behzad TP
ارسال:
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۱:۱۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۱:۱۵ ب.ظ، توسط LORD0098.)
(۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۹:۱۶ ب.ظ)azad_ahmadi نوشته شده توسط:  اونوقت از کجا بفهمیم کاربر مورد نظر Exclamation تخصص لازم و کافی رو در اون مطلب دارن؟
بازدید بصورت موضوعی هست و نه پستی (البته پستی هم امکانش هست) حالا مثلا موضوعی ۲۰۰۰ بازدید کننده داره(براساس تعداد مراجعاتی که بهش میشه، ممکنه براساس اهمیت مطلب تعداد بازدیدها بیشتر هم بشه) واقعا می تونیم کاربر متخصص مورد نظر رو پیدا کنیم؟
(افعال سوم شخص جمع هست که مخاطب پیامم خودم رو هم شامل بشه).
من تاحالا به هیچکس منفی ندادم و نخواهم داد. اما اظهار نظر می کنم. از اینکه روی سخنتون با مدیران بود و من اظهارنظر کردم به بزرگی خودتون ببخشید.
سلام
نه خواهش می کنم همه حق اظهار نظر دارن . چون این تغییرات فقط دست مدیران است بخاطر اون پیشنهاد برای مدیران دادم.
فکر کنم منظور رو خوب نرسوندم.مثلا من میدونم که یکی از کاربرهای انجمن (Amir) در زمینه شبکه تخصص دارند حالا از کجا بدونم ایشان از این پست موردنظر دیدن کردن یا نه ؟
شما میگید موضوعی ۲۰۰۰ بازدید داره ، درسته ولی تعداد کاربران عضو که از اون دیدن کردن مثلا شاید ۵۰ نفر باشه که اسم اون کاربران در آخر اون پست نشون داده میشه .

۰
۰
ارسال:
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۱:۴۶ ب.ظ
فرض کنید هزار کاربر مختلف از یه پست بازدید کنند این منطقی نیست اسامی هزار تا کاربر نشون داده بشه

drink 8 glasses of water a day

۲
۰
ارسال:
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۱:۵۶ ب.ظ
RE: نشان دادن کاربران بازدید کننده
دوستان اسم سایت رو نمی گم ولی سایت هایی هستن که مطالبش از این سایت هم سنگین تر هستن ولی این ویژگی رو
دارن.
نقل قول: از طرفی فکر کنم با توجه به تعداد موضوعات که خیلی زیاده حجم زیادی از اطلاعات به سیستم اضافه بشه.
حق با مدیر هستش بخاطر هزینه و حجم اطلاعات .
ولی اگر میشد خیلی بود .

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: aatwo
ارسال:
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۱:۰۳ ق.ظ
مخالفم. جدا از اینکه چقدر سربار اضافی برای سایت داره، باید به privacy و حریم خصوصی کاربران احترام گذاشت. من به شخصه دوست ندارم کسی ردم رو بگیره که چی خوندم و چی نخوندم. شما به راحتی می‌توانید با یک پیغام خصوصی از مخاطبتان بخواهید که مطلب شما را مطالعه کند.
۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mohammad WR10
ارسال:
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۱:۰۸ ق.ظ
اگر امکانی باشد که کاربر اگر بخواهد اسمش در پایین تاپیک ها درج شود خوب است البته به شرطی که به طور پیش فرض قطع باشد.

غیر از این حریم خصوصی کاربران خدشه دار میشه
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دعای فرج برای هر بازدید لهمشد ۳,۰۴۹ ۷۱۸,۸۲۰ ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۱۲:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: salam az ma
  تست جمع کننده با پیش گویی رقم نقلی Sanazzz ۰ ۱,۷۲۳ ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۰۲:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Sanazzz
Sad جمع کننده پیش گویی رقم نقلی Sanazzz ۸ ۶,۹۱۹ ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۰۲:۰۴ ق.ظ
Exclamation جمع کننده با پیش گویی رقم نقلی Sanazzz ۴ ۴,۱۰۷ ۲۸ آبان ۱۳۹۷ ۰۳:۲۴ ب.ظ
  معرفی اپلیکشن برای خواندن و گوش دادن کتاب روی موبایل و تبلت H-Arshad ۰ ۱۶ ۰۲ مهر ۱۳۹۶ ۱۱:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: H-Arshad
  معرفی منابع و گرایش های مرتبط با فایل های صوتی و تصویری و پخش کننده های صوت و تصویر R.g- ۴ ۳,۶۸۳ ۱۵ شهریور ۱۳۹۶ ۰۹:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: blackhalo1989
  نکاتی مفید برای پاسخ دادن به داورهای یک مقاله equilibrium ۱۰ ۱۶,۱۳۳ ۱۲ خرداد ۱۳۹۶ ۱۱:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  ضرب کننده آرایه ایی به روش پایپ لاین peace2013 ۱ ۲,۴۶۱ ۱۹ فروردین ۱۳۹۶ ۰۵:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: msour44
  تاخیر ضرب کننده آرایه ای با جمع کننده های CLA peace2013 ۲ ۳,۳۴۱ ۱۹ فروردین ۱۳۹۶ ۰۲:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: msour44
  تبدیل بازدید کننده به مشتری و کسب اعتماد sayeha ۰ ۱,۵۴۸ ۱۲ اسفند ۱۳۹۵ ۰۱:۲۰ ق.ظ
آخرین ارسال: sayeha

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close