زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۴:۴۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

شبکه استاد خلیلی فر؟

ارسال:
۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۲:۲۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ مرداد ۱۳۹۲ ۰۳:۲۹ ب.ظ، توسط انرژی مثبت.)
شبکه استاد خلیلی فر؟
من واسه درس شبکه تو نصیر میخواستم ثبت نام کنم با دکتر حقیقت
اما گویا ایشون گفتند وقت ندارند و نمیتونن نصیر بیان
بعدم گفتند ممکنه اقای ارسطو خلیلی فر رو بیارن
به نظرتون با ایشون کلاس شبکه رو بردارم؟Huh

دنیا اگه تاریک شد
دستای فانوسو بگیر
با من بیا با من بیا
چیزی نمونده از مسیر
سرما و سوز برف رو
آهسته پشت سر بذار
امروز وقت خواب نیست
ما با همیم طاقت بیار
طاقت بیار رفیق
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۰:۳۸ ب.ظ
شبکه کدام استاد؟؟
سلام
اینکه دکتر حقیقت استاد خوبی برای درس سیستم عامل هستند رو خیلی ها اذعان دارند، اما یادتون باشه یه استاد توی همه دروس خوب نیست!
من اخبار موثق از فرد صادقی که کلاس شبکه ایشون رو شرکت کرده بود داشتم که عملکرد مناسبی توی این درس نداشتند.
در مورد کتاب شبکه آقای دکتر حقیقت هم به نظر ایرادات فاحشی وارده.
این رو عرض کردم که به جهت شهرت استادی در یک درس، بدون تحقیق درون دیگه اش رو هم بهترین ندونید.
حالا امیدوارم دوستانی که کلاس های شبکه رو شرکت کردند و تجربه دارند بتونند درباهر استاد خلیلی فر اطلاعاتی بهتون بدهند.

هفت شهر عشق را عطار گشت، ما هنوز اندر خم یک کوچه ایم!
۲
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: atenaa
ارسال:
۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۰:۵۴ ب.ظ
شبکه کدام استاد؟؟
به نظر من کلاس نرو اصلا...کتابارو بخون...خیلی شیرین و باحاله...واسه چی پولتو میریزی توی جیب آموزشگاه ها و یه چهار تا استاد که فوقش اندازه خودمو خودت بلدن...

Real education must ultimately be limited to men who insist on knowing, the rest is mere sheep-herding
Erza Pound
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: atenaa , Happiness.72
ارسال:
۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۱:۰۶ ب.ظ
RE: شبکه کدام استاد؟؟
من کلاس سیستم عامل ایشون نبودم فقط چند جلسه شبکه بودم روش تدریسش با بقیه فرق دارد مثلا خودش میگفت که هر استادی شروع میکنه کنترل خطا رو درس بده شروع میکنه از کد همینگ فرمولش رو میگه و چند تا تست ... ولی خود دکتر میگفت وقتی این فصل رو نوشتم از بس خوشم امد که دوبار هم خودم نشستم خوندم ... اگه کتابشو دارید یه نگاه بیاندازید اول مفهوم خطا و این که خطا چطور بوجود میاد و ... توضیح داده . من خیلی چیزها از کتاب شبکه و خودشون یادگرفتم ولی شناختی از اقای خلیلی فر ندارم
اگر امکانش هست برید کلاس خیلی چیزها یاد میگیرید ولی این را هم بدانید با خوندن کتاب دکتر هم می توانید بدون کلاس خودتون بخونید
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: atenaa , Sector
ارسال:
۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۱:۱۹ ب.ظ
شبکه کدام استاد؟؟
پس تصویب شد کلاس شبکه نمیرمBig Grin
ولی اگه به مشکل خوردم تو خوندن کتاب رو کمک دوستای مانشتی حساب مبکنمSmile

دنیا اگه تاریک شد
دستای فانوسو بگیر
با من بیا با من بیا
چیزی نمونده از مسیر
سرما و سوز برف رو
آهسته پشت سر بذار
امروز وقت خواب نیست
ما با همیم طاقت بیار
طاقت بیار رفیق
۰
۰
ارسال:
۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۱:۲۹ ب.ظ
شبکه کدام استاد؟؟
من که فکر کنم تا ۱۰ سال آینده بتونم به سوالای شبکه جواب بدم...همه درسا یادم رفته ولی شبکه مونده...خیلی شیرینه...خودت ترتیبشو میدی..خیالت راحت

Real education must ultimately be limited to men who insist on knowing, the rest is mere sheep-herding
Erza Pound
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: atenaa , Sector
ارسال:
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۳:۴۵ ب.ظ
کتاب شبکه حقیقت را بخون ولی یادت باشه که جزوه شبکه امیر کبیر را هم باید بخونی . در ضمن من خودم هم کلاس سیستم عامل و هم شبکه دکتر حقیقت را بودم و اونقدری که از کلاس سیستم عاملش راضی بودم از شبکه اش راضی نبودم . به نظر من این درس را خودت باید بخونی و این درس وقتم زیاد میبره . ولی با کتاب حقیقت و جزوه امیرکبیر میتونی نتیجه خوبی بگیری .
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: atenaa , faraaz_mb
ارسال:
۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۹:۰۲ ق.ظ
(۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۲:۲۶ ب.ظ)atenaa نوشته شده توسط:  من واسه درس شبکه تو نصیر میخواستم ثبت نام کنم با دکتر حقیقت

من درس شبکه رو هم با دکتر حقیقت رفتم هم با استاد خلیلی فر، به نظرم دکتر حقیقت حتی طبق گفته خودشون در سیستم عامل قوی هستن، یه جورایی انگار حوصله تدریس شبکه رو ندارن، اما استاد خلیلی فر به نظرم اونطوری که می گن این درس کاملا شبیه فیزیک و حرکت خطی در فیزیک هست، تسلط خوبی دارن به خصوص مثال هاشون، اما در کل واسه شبکه کتاب هر دو استاد رو پیشنهاد می کنم
۲
۴
 سپاس‌گزاری شده توسط: atenaa
ارسال:
۲۳ تیر ۱۳۹۲, ۱۱:۴۵ ب.ظ
شبکه کدام استاد؟؟
اگه هوش حل مسئلتون زیاد نیست برین کلاس

با ۱۰۰۰ تومان چیکار میشه کرد؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
ارسال: #۱۰
۲۴ تیر ۱۳۹۲, ۰۱:۵۸ ق.ظ
شبکه کدام استاد؟؟
(۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۹:۰۲ ق.ظ)sahar.adiban نوشته شده توسط:  
(17 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۲:۲۶ ب.ظ)atenaa نوشته شده توسط:  من واسه درس شبکه تو نصیر میخواستم ثبت نام کنم با دکتر حقیقت

من درس شبکه رو هم با دکتر حقیقت رفتم هم با استاد خلیلی فر، به نظرم دکتر حقیقت حتی طبق گفته خودشون در سیستم عامل قوی هستن، یه جورایی انگار حوصله تدریس شبکه رو ندارن، اما استاد خلیلی فر به نظرم اونطوری که می گن این درس کاملا شبیه فیزیک و حرکت خطی در فیزیک هست، تسلط خوبی دارن به خصوص مثال هاشون، اما در کل واسه شبکه کتاب هر دو استاد رو پیشنهاد می کنم

من به مدیرهام گفتم شما اکاتتون فیک هست و فقط در راه گمراه کردن واسه خرید کتاب های خلیلی فر یا رفتن به کلاسش هست
دوستان اگه نظرشون رو قبول دارین پستاشو ببینین متوجه میشین

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

۲
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: sorenamusic , raminrazavi

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  فیلم کامل آفلاین پایگاه داده استاد خلیلی فر mona64 ۶ ۵,۵۰۳ ۱۱ آذر ۱۴۰۲ ۱۰:۱۵ ق.ظ
آخرین ارسال: Noura9999
  اسلاید های معماری کامپیوتر استاد گودرزی-شریف payam7 ۱۱ ۱۴,۲۰۵ ۱۳ اسفند ۱۴۰۱ ۰۱:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ۰۹۱۵۳۸۴۲۸۱۴
  کیوان فر ؟ خلیلی؟ مقسمی؟ msnmkh ۰ ۶۷۴ ۱۵ آذر ۱۴۰۱ ۰۷:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: msnmkh
  نظر در رابطه با استاد داور علیصا ۰ ۱,۴۳۴ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۶:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  فیلم های مهندسی نرم افزار خلیلی فر osouly ۰ ۱,۹۰۳ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: osouly
  معرفی استاد در دیتاماینینگ و بیگ دیتا heelii ۱ ۲,۱۲۵ ۲۶ اسفند ۱۳۹۹ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  استاد راهنما Miss.m ۰ ۱,۵۴۵ ۲۶ شهریور ۱۳۹۹ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Miss.m
  فروش کتاب زبان ارشد دکتر خلیلی somaye1372 ۰ ۱,۶۹۷ ۲۵ خرداد ۱۳۹۸ ۰۷:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: somaye1372
  [دانلود] جزوه و ویس جلسه نکته تست ساختمان داده والگوریتم استاد یوسفی زمستان ٩٣ software94 ۲۳ ۲۶,۲۴۸ ۰۲ فروردین ۱۳۹۸ ۱۲:۳۲ ق.ظ
آخرین ارسال: honiehs
  استاد راهنما k00k ۵ ۳,۷۹۵ ۲۶ مهر ۱۳۹۷ ۰۸:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: k00k

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close