زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۱۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

راستشو بگید روزی چند ساعت برای ارشد ۹۱ می خونید ؟

ارسال: #۶۱
۳۰ تیر ۱۳۹۱, ۰۱:۰۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ تیر ۱۳۹۱ ۰۱:۰۶ ب.ظ، توسط svk7.)
RE: راستشو بگید روزی چند ساعت برای ارشد ۹۱ می خونید ؟
سلام
من تو تیرماه روزی ۳ ساعت خوندم حالا تو مرداد ماه باید بکنمش ۵-۶ ساعت

من مشکل اکثر شماهارو دارم همیشه ساعت میزارم که صبح ساعت۸بیدار شم ولی پامیشم میبینم ساعت۱۰ شده
Huh

۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۶۲
۳۰ تیر ۱۳۹۱, ۰۲:۴۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ تیر ۱۳۹۱ ۰۲:۵۴ ب.ظ، توسط zarei1991.)
سلام دوستان.به نظر من گفتن ساعت مطالعه تو این تاپیک اصلا مفید نیستش چون ممکنه بعضی ها از اینکه کمتر از بقیه مطالعه دارند از درس خوندن سرد بشن.از طرفی یکی ممکنه ۴ ساعت درس بخونه و بازدهیش از اونکه ۱۲ ساعت مطالعه داره بیشتر باشه.یا یکی پایه علمیش قوی باشه و ۲ ساعت مطالعه کنه و بیشتر از بقیه نتیجه بگیره.پس تایم مهم نیست.مهم اینه چقدر یاد می گیرید.فقط یادگیری ملاک باشه براتون نه تایم....مثلا من خودم تو خوابگاه شلوغ کارتر از بقیه بودمو کمتر از بقیه هم درس می خوندم ولی وقتی نمره ها میومد من بیشتر از اونایی که زیاد میخوندن میشد.نمیگم کم درس بخونیدا منظورم اینه فقط سعی کنید قسمت به قسمت برید جلو و یاد بگیرید.مثلا بگید امروز فصل ۱ گسسته پوران همراه تستاش باید تموم بشه و باید یاد بگیرم.حالا شده تو ۱ ساعت تمومش کنید یا ۲-۳ ساعت.فقط یاد بگیرید.
۱۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: maryami , Mahbanoo313 , masoud.bala , comsc86 , Donna , fateme66 , mohammadichem
ارسال: #۶۳
۳۰ تیر ۱۳۹۱, ۰۴:۱۴ ب.ظ
چرانوشته شده ارشد ۹۱؟؟!!!!!!!!!!!!!!!۱
ارشد ۹۱ که تموم شد!!!!!!!!
۱
۰
ارسال: #۶۴
۳۰ تیر ۱۳۹۱, ۰۹:۳۶ ب.ظ
فکر کنم روزی ۷ ساعتو میخونم.مفید

۱
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990
ارسال: #۶۵
۳۰ تیر ۱۳۹۱, ۱۰:۰۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ تیر ۱۳۹۱ ۱۰:۱۱ ب.ظ، توسط sadaf1.)
(۳۰ تیر ۱۳۹۱ ۰۲:۴۶ ب.ظ)zarei1991 نوشته شده توسط:  سلام دوستان.به نظر من گفتن ساعت مطالعه تو این تاپیک اصلا مفید نیستش چون ممکنه بعضی ها از اینکه کمتر از بقیه مطالعه دارند از درس خوندن سرد بشن.از طرفی یکی ممکنه ۴ ساعت درس بخونه و بازدهیش از اونکه ۱۲ ساعت مطالعه داره بیشتر باشه.یا یکی پایه علمیش قوی باشه و ۲ ساعت مطالعه کنه و بیشتر از بقیه نتیجه بگیره.پس تایم مهم نیست.مهم اینه چقدر یاد می گیرید.فقط یادگیری ملاک باشه براتون نه تایم....مثلا من خودم تو خوابگاه شلوغ کارتر از بقیه بودمو کمتر از بقیه هم درس می خوندم ولی وقتی نمره ها میومد من بیشتر از اونایی که زیاد میخوندن میشد.نمیگم کم درس بخونیدا منظورم اینه فقط سعی کنید قسمت به قسمت برید جلو و یاد بگیرید.مثلا بگید امروز فصل ۱ گسسته پوران همراه تستاش باید تموم بشه و باید یاد بگیرم.حالا شده تو ۱ ساعت تمومش کنید یا ۲-۳ ساعت.فقط یاد بگیرید.

البته بهتره اینجوری برنامه ریزی کنیم : مثلأ دو ساعت گسسته خوب می خونم حالا تا هرجا رسیدم ممکنه با زمان امروز اصلأ به تست نرسیم، یا نتونیم تمومش کنیم. در مورد "باید یاد بگیریم" با شما موافقمSmile

از پس فردا شروع می کنم
از ۸ صبح تا ۹ شبSmile شاید ۴-۶ ساعتش مفید باشه

بی گمان زیباست آزادی ولی من چون قناری دوست دارم در قفس باشم که زیبا تر بخوانم
در همین ویرانه خواهم ماند و ازخاک سیاهش شعر هایم را به آبی های دنیا میرسانم
گر تو مجذوب کجا آباد دنیایی
من اما جذبه اى دارم که دنیا را به اینجا می کشانم
...
عقل یا احساس؟حق با چیست؟
پیش از رفتن ای خوب
ای کاش میشد این حقیقت را بدانی یا بدانم ..
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: zarei1991
ارسال: #۶۶
۳۱ تیر ۱۳۹۱, ۰۸:۳۵ ب.ظ
(۳۰ تیر ۱۳۹۱ ۰۱:۰۴ ب.ظ)svk7 نوشته شده توسط:  من مشکل اکثر شماهارو دارم همیشه ساعت میزارم که صبح ساعت۸بیدار شم ولی پامیشم میبینم ساعت۱۰ شده
من بدترم...ساعت ۷ ساعت میزارم...بیدار میشم...زنگ ساعت رو خاموش میکنم...دوباره میخوابم تا ۱۰ .. Big Grin

آنجا که رویاها به حقیقت می پیوندند...مرا خواهی یافت. ------------------------- وضعیت : [تصویر:  53319_mrsbeasley.gif]
۰
۰
ارسال: #۶۷
۰۲ مرداد ۱۳۹۱, ۰۳:۴۵ ق.ظ
سلام بچه ها منم تقریبا یه هفته هست شروع کردم خودمو بکشم مفید ۵ ساعت میخونم.البته من از صفر شروع میکنم همه درسای IT.فعلا مرجع میخونم تا مهر انشاا... کنکوری خوندنم شروع میشه.التماس دعا
۰
۰
ارسال: #۶۸
۲۰ مرداد ۱۳۹۱, ۰۲:۳۰ ب.ظ
(۲۶ آبان ۱۳۹۰ ۰۷:۲۸ ب.ظ)yarandish نوشته شده توسط:  
(25 آبان ۱۳۹۰ ۱۰:۱۰ ب.ظ)Azadeh69 نوشته شده توسط:  [quote='yarandish' pid='54169' dateline='1321445491']
روزی ۷ ساعت مفید ،نهایت تا ۸ ساعت اگه برسه چون سرکار می رم .
تفریحم کارمه که ۸ ساعت در روز میشه .
شب‌ها سرکارم ولی از ساعت ۱۰:۳۰ تا ۱۱:۳۰ که سرم خلوت میشه زبان می خونم
چطور شما هم درس می خونید هم کار میکنید؟اصلا این چه کاریه که تا ۱۱:۳۰ طول میکشه ؟
یه خورده کنجکاو شدم‌! (البته اگه فضولی نباشه )

چه کنیم دست وبالمون تنگه برای اینکه زنده بمونیم باید بریم سرکار !
اینکه چطور هم درس می خونم هم کار می کنم باید بگم که به بدبختی ،اوایلش سخت بود ولی یه ماه نشد که عادت شده به طوریکه اگه الان سرکار نرم درسم نمی تونم بخونم (غلو )
پرسیدید این چه کاریه که تا ۱۱:۳۰ طول میکشه؟
در واقع از ۱۵:۳۰ تا ۱۲ شب‌، در حال حاضر پشتیبان فنی یه شرکت اینترنتیم (نمی گم شاتل تا تبلیغ نشه Big Grin ).

hamkar ke dar umadiiim Big Grin
۰
۰
ارسال: #۶۹
۲۳ مهر ۱۳۹۱, ۰۱:۰۸ ب.ظ
من بین ۴ ۵ ۶ ۷ نوسان داره که بیشترش ۵ الی ۶ ساعته.
امیدوارم هر روز ۸ ساعت مفید باشه
موفق و پیروز باشید
۰
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: ozil
ارسال: #۷۰
۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۲:۴۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۲:۴۳ ب.ظ، توسط milad.fashi@gmail.com.)
(۲۷ آبان ۱۳۹۰ ۱۲:۳۱ ق.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  
(27 آبان ۱۳۹۰ ۱۲:۱۲ ق.ظ)navid-p نوشته شده توسط:  یه بنده خدا بهم گفت ۷ صبح میرم کتابخونه تا ۱۲ شب.کلا روحیم باختم.من برنامم اینجوریه:یه روز ۳ ساعت یه روز ۶ ساعت تو loop افتادم

یه دوستی داشتم روزی ۱۷ ساعت برای کنکور کاردانی به کارشناسی میخوند( حدود ۶ ماه از نظر معدل هم خیلی وضعش خوب بود )من خودم سر جمع ۱ ماه هم نخوندم اونم روزی ۴ ساعت . یه دوست دیگم اونم حدود ۱ ماه خوند اما نتیجه این شد که اونی که خیلی میخوند شد ۲۰۰۰ و هیچ جا قبول نشد( اون موقع ۲۰۰۰ هیچ جا قبول نمیشد )من شدم ۶۰۰ و اون یکی دوستم شد ۵۵۰!

نتیجه‌: زیاد خوندن دلیل بر موفقیت نیست - هر چند که تلاش لازمه موفقیته

لزوماً هر تلاشی منجر به نتیجه مطلوب نمیشود.این تلاش مطلوب است که منجر به نتیجه مطلوب میشود.حرف استاد خلیلیفر در همایش ارشد روی من کمی تاثییر گذاشت.ولی گاهی تلاش هایم نامطلوبه.با وسواس گیر میدم به فصلی که اصلاً ازش سوال نیومده چون حفظیاته و در ارشد سوالات حفظی نیستند.بلا نسبت اسکول بازی در میارم Blush

چون به دریا میتوانی راه یافت Heart سوی یک قطره چرا باید شتافت
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  در نوشتن چند جمله انگلیسی نیاز به کمک دارم fa_karoon ۰ ۱,۴۶۴ ۰۳ شهریور ۱۴۰۰ ۰۱:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: fa_karoon
  مدیریت سیستم چند پردازنده ای متقارن no_ta2000 ۰ ۱,۴۹۰ ۰۹ مهر ۱۳۹۹ ۰۲:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: no_ta2000
  صفحه چند سطحی Flash1 ۰ ۱,۶۰۱ ۱۰ تیر ۱۳۹۹ ۰۵:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Flash1
  کمک برای چند تا سوالات شبکه کامپیوتری Hamedudk ۳ ۵,۷۸۴ ۲۷ آبان ۱۳۹۸ ۱۱:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: khayyam
  چند راه برای این که پرواز طولانی راحت تری را تجربه کنید - خبرگزاری فارس abolfazlda ۰ ۹ ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ ۱۱:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: abolfazlda
  درخواست دانلود چند مقاله از www.civilica.com H.Mohammadi ۱ ۳,۴۶۴ ۱۴ دى ۱۳۹۷ ۰۱:۲۳ ق.ظ
آخرین ارسال: Behnam‌
  بهینه سازی چند هدفه فازی استوارژنتیک alighasemi ۰ ۱,۹۲۱ ۲۴ آبان ۱۳۹۷ ۰۴:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: alighasemi
  چند سوال مبهم Mr.R3ZA ۰ ۱,۴۲۵ ۰۵ تیر ۱۳۹۷ ۱۱:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Mr.R3ZA
  پاسخ به چند سوال مبهم Mr.R3ZA ۲ ۲,۹۲۵ ۰۲ تیر ۱۳۹۷ ۰۱:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Mr.R3ZA
  چند درصد ظرفیت های نوشته شده در دفترچه برای سهمیه ای ها و اینا در نظر گرفته میشه؟ ynsdamob ۷ ۵,۹۸۷ ۱۹ خرداد ۱۳۹۷ ۰۴:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: anyone

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close