زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۹:۴۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

شمارش معکوس کارنامه های ارشد ۹۲

ارسال: #۵۸۶
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۰:۲۹ ق.ظ
RE: شمارش معکوس کارنامه های ارشد ۹۲
بچه ها الان دروس مشترکا ضریبش ۴ هستش یا ۳ ؟
۰
۱
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۵۸۷
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۰:۳۰ ق.ظ
من ماندم اگه ارشد قبول نشدم جواب فامیل رو چی بدم.به خدا خسته شدم اینقدر که ازم پرسیدند ارشد رو چی کار کردی؟یکی نیست بهشون بگه بچه های خودتون چی کار کردن که اینقدر فضولی دیگران رو می کنید.من که تصمیم گرفتم اگه قبول نشم بشینم از اول تیر واسه سال بعد بخونم.
۴
۰
ارسال: #۵۸۸
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۰:۳۰ ق.ظ
دفترچه ها که اومد من می خوام برم باشگاه! کلا هر وقت مثل الان از استرس قفل می کنم باشگاه خیلی کمکم می کنه! موزیک بذارم تو گوشم و با تمام وجود روی تردمیل بدوم!

من می خواهم و می توانم ...
۲
۰
ارسال: #۵۸۹
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۰:۳۱ ق.ظ
Sad RE: شمارش معکوس کارنامه های ارشد ۹۲
دوستان من دیشب اخبار گوش داده بودم طرف گفت ساعت ۲۰ یکشنبه نتیجه میاد فکر کنم تا شب باید بشینیم Big Grin

Mr POSHTE Parde

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

[تصویر:  38285120436005260802.jpg]
رتبت چند شده پسر عزیزم؟!! ۱۴۰۰۰ ولی مهم اینه مجاز شدم [تصویر:  69904763000059671769.gif]
۲
۰
ارسال: #۵۹۰
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۰:۳۴ ق.ظ
(۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۰:۲۸ ق.ظ)fatima1537 نوشته شده توسط:  
(22 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۰:۱۱ ق.ظ)MSZ نوشته شده توسط:  فکر کنم سازمان سنجش یادش رفته که گفته بوده دفترچه ها رو یکشنبه میزاریم رو سایت!
ساعت از ۱۰ هم گذشت و خبری ازشون نیست!
توی اطلاعیه شون نوشته بود ساعت ۲۰ یکشنبه اعلام میشه
البته تو اطلاعیه سنجش گفته شده کارنامه ها ساعت ۲۰ روز یکشنبه میاد
ولی دفترچه ها رو باید زودتر بدن
منم منظورم دفترچه ها هست...
۲
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: sir_ams , mehrdad372
ارسال: #۵۹۱
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۰:۳۴ ق.ظ
امروز شاید واسه چند هزار تا آدم ک منتظر نتایجن روز خاص و پر استرسی باشه، اما واسه چند میلیارد آدم دیگه ی رو کره زمین امروز با دیروز و روزای قبلشون هیچ فرقی نمیکنه!

آسمون امروز همون رنگیه که دیروز بوده و فردا ما چ قبول شده باشیم چ نشده باشیم آسمون رنگش عوض نمیشه...!

همیشه خودمون رو قشر روشنفکر میدونیم و از جهان سومی بودن گله داریم، اما غافل از اینیم ک خودمون آخر تفکر جهان سومیم و فکر میکنیم فقط با کنکور میشه ب همه چی رسید، آدمای موفق رو ببینین...! چندتاشون فارغ التحصیل شریف و
امیرکبیر و... هستن؟ و چندتاشون حتی دانشگاه هم نرفتن...؟

بزرگترین لذت دنیا سالم بودنه، عاقل بودنه و عاشق بودن

×...سالم زندگی کنین، عاقلانه تصمیم بگیرین و عاشقانه عشق بورزین...×
۱۰
۳
 سپاس‌گزاری شده توسط: tayebe68 , kaviresabz , mis masi
ارسال: #۵۹۲
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۰:۳۶ ق.ظ
این حقیقت تلخ رو جایی خوندم که: در زندگی همه چیز عادلانه نیست، بهتر است با این حقیقت کنار بیایید.

اگر نتیجه خوبی نگرفتیم؛ برای سال دیگه به غیر از رفتن به دانشگاه کارهای زیاد دیگری هم هست که می تونیم انجام بدیم، زندگی همچنان جریان داره.

دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ
ای هیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ
دانی که ز عمر ما چه ماند باقی
مهر است و محبت است و باقی همه هیچ

http://www.bonshad.com/
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mis masi
ارسال: #۵۹۳
سلام و درود بر همه دوستان مانشتی خصوصا کسایی که چندین ماه کنار هم درس خوندیم.
هرکسی زحمت خودشو کشیده. حالا باید منتظر باشیم.
بیایید آروم باشیم و واقع بینانه فکر کنیم.
با آرامش همه چیزیو به خدا بسپریم.
از خدای مهربون که هر لحظه کنارمونه بخاهیم هر آنچه صلاحه بشه.
راضی به رضای خدا.موفق باشید.

کنکور تنها راه واسه منه!Blush من می تونم. Cool
+++++++++++++++++++++++++++++++++++
نیلوفر گلی که توی مرداب رشد می کنه و گل میده، تا ثابت کنه در بدترین شرایط هم میشه بهترین بود.
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sir_ams , samaneh_aftab , mis masi
ارسال: #۵۹۴
(۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۹:۴۹ ق.ظ)tarane.68 نوشته شده توسط:  سلام به همه

میگم این تستایی که زده مثلا گزینه ۴ با تاثیر مثبت اگه اشتباه جواب داده باشیم چی؟؟؟
ببینید اگه غلط زدید سوال واسه شما حذف میشه یعنی مثل اینه که اصلا اون سوال رو نزدید نه اینکه جز درستها حسابش کنید.
در کل این تاثیر مثبت به نفع کسایی تموم میشه که غلط زده بودن وحالا غلطهاشون حذف شده.

ریشه ی اعتقاد از آنجا خشک می شود
که بخواهند تحمیلش کنند...

باید دنبال شادی ها گشت، غمها خودشان ما را پیدا می کنند
۱
۰
ارسال: #۵۹۵
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۰:۳۹ ق.ظ
سلام [تصویر:  177008_1_1379083561.gif]
من که انگار دچار فراموشیِ حاد شدم سوالامو هیچ وقت چک نکردمو از درصدام خبر ندارم(البته خودم حدس میزنم که چه دست گلایی به آب دادم ) [تصویر:  177008_2_1379083561.gif] الانم نمیدونم این حذفیاتو تاثیر مثبتا به نفعمه یا به ضرر.کلا آیتی خیلی بد قلقه [تصویر:  177008_3_1379083561.gif]
ولی خیلی نگرانم خواستم این دم آخری درصد بگیرم دیدم یادم نماید چی زدم خلاصه مث اوناییم که دستشون از دنیا کوتاه شده![تصویر:  177008_4_1379083561.gif]

میدونید بچه ها من فقط نگرانم که باز شرمنده مامان بابام شم این کنکور تنها راهی بود که میتونستم یه کوچولو از زحمتاشونو جبران کنم یعنی هیچی به اندازه درسو دانشگاه شادشون نمیکنه ... خدا منو ببخشه که دختر خوبی نیستم واسشون...
[تصویر:  177008_5_1379083561.gif]

باز کارم پیش خدا گیر کردو دست از پا درازتر نشستمو بهش پیله کردم...دعا کردم معجزه شه! [تصویر:  177008_6_1379083561.gif]
امیدوارم بشه اما در هر صورت راضیم به رضای خدا...

آنچه تو را نگفتمت ای کاش یادم بود !
۹
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mehdi.nine , Mohammad.K , hadirr , samaneh_aftab
ارسال: #۵۹۶
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۰:۴۱ ق.ظ
(۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۰:۳۴ ق.ظ)amirhussain.sh نوشته شده توسط:  امروز شاید واسه چند هزار تا آدم ک منتظر نتایجن روز خاص و پر استرسی باشه، اما واسه چند میلیارد آدم دیگه ی رو کره زمین امروز با دیروز و روزای قبلشون هیچ فرقی نمیکنه!

آسمون امروز همون رنگیه که دیروز بوده و فردا ما چ قبول شده باشیم چ نشده باشیم آسمون رنگش عوض نمیشه...!

همیشه خودمون رو قشر روشنفکر میدونیم و از جهان سومی بودن گله داریم، اما غافل از اینیم ک خودمون آخر تفکر جهان سومیم و فکر میکنیم فقط با کنکور میشه ب همه چی رسید، آدمای موفق رو ببینین...! چندتاشون فارغ التحصیل شریف و

خوب همه این چیزا رو می دونن ، خیلی ها اینجا سر کارهای خوب هستند از نظر علمی همین حالا هم چیزی از یه فوق لیسانس کم ندارند اما خوب سخته! همه زحمت کشیدند همه چندین ماه زندگی شون رو تعطیل کردن و حالا منتظر نتیجه هستند! این چیزایی که شما میگید درسته و قشنگه ولی واسه همون جهان اولی ها که لازم نیست برای یه علاقه یا تصمیم اینقدر استرس تحمل کنند!

من می خواهم و می توانم ...
۱
۱
ارسال: #۵۹۷
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۰:۴۳ ق.ظ
(۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ)maxi نوشته شده توسط:  من ماندم اگه ارشد قبول نشدم جواب فامیل رو چی بدم.به خدا خسته شدم اینقدر که ازم پرسیدند ارشد رو چی کار کردی؟یکی نیست بهشون بگه بچه های خودتون چی کار کردن که اینقدر فضولی دیگران رو می کنید.من که تصمیم گرفتم اگه قبول نشم بشینم از اول تیر واسه سال بعد بخونم.

فتو شاپ پس خدا برای چه افرید بکن ۱۰۰ بگو نیتم تهران بود میشنم برای سال دیگه، حالا ایشا ال.. که قبول می شید

Mr POSHTE Parde

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

[تصویر:  38285120436005260802.jpg]
رتبت چند شده پسر عزیزم؟!! ۱۴۰۰۰ ولی مهم اینه مجاز شدم [تصویر:  69904763000059671769.gif]
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sir_ams
ارسال: #۵۹۸
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۰:۵۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۰:۵۲ ق.ظ، توسط amirhussain.sh.)
(۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۰:۴۱ ق.ظ)SarahRad نوشته شده توسط:  
(22 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۰:۳۴ ق.ظ)amirhussain.sh نوشته شده توسط:  امروز شاید واسه چند هزار تا آدم ک منتظر نتایجن روز خاص و پر استرسی باشه، اما واسه چند میلیارد آدم دیگه ی رو کره زمین امروز با دیروز و روزای قبلشون هیچ فرقی نمیکنه!

خوب همه این چیزا رو می دونن ، خیلی ها اینجا سر کارهای خوب هستند از نظر علمی همین حالا هم چیزی از یه فوق لیسانس کم ندارند اما خوب سخته! همه زحمت کشیدند همه چندین ماه زندگی شون رو تعطیل کردن و حالا منتظر نتیجه هستند! این چیزایی که شما میگید درسته و قشنگه ولی واسه همون جهان اولی ها که لازم نیست برای یه علاقه یا تصمیم اینقدر استرس تحمل کنند!

منم میدونم ک همه این چیزا رو میدونن، فقط یادآوری بود...

جهان اولیا هم مادر زاد جهان اولی نبودن!

مشکل ما اینه ک تو ی سیستم غلط حل شدیم! ب قول شما خیلیا کار خوب دارن، از نظر علمی هم قد ی فوق لیسانس بلکه دکترا هم هستن اما باز هم دنبال مدرکن و ۲و۳ سال از عمرشون رو پاش میزارن! دلیلش چیه؟

۷۰% استرس بچه ها واسه احوال پرسی های فامیله!!!!! این ینی عمق فاجعه...

منم مث شما ۵ ماه روزی ۹ تا ۱۲ ساعت درس خوندم، مثل شما استرس دارم، منم فامیلا ازم احوال پرسی میکنن... منم تو همین سیستم بزرگ شدم، اما حرف من اینه "نو شدن آموز، بهار فصلی تکراریست"
۲
۰
ارسال: #۵۹۹
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۰:۵۳ ق.ظ
اقا نتایج اومد به ما هم بگید . . .

*الا بذکرالله تطمئن القلوب*
۰
۰
ارسال: #۶۰۰
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۰:۵۵ ق.ظ
هی رفرش میزنم
صفحه ۳ تا رفته جلوBig Grin
یاد تاپیک ماهیانه قدیما که درس میخوندیم افتادم

چقدر دیر متوجه میشویم که زندگی یعنی همان روزهایی

که زود گذشتن ان را ارزو میکردیم
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Engineer

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۶۷ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  کارنامه ارشد ۱۴۰۰ فاطمه دیبا ۰ ۱,۶۴۰ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  کارنامه های آزمون دکتری هوش مصنوعی ۹۶ robotic1981 ۵ ۷,۸۳۲ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کارنامه اولیه و نهایی دکتری رشته آیتی lotuss ۱۲ ۶,۳۸۳ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۳۳ ق.ظ
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش معماری کامپیوتر انرژی مثبت ۱ ۴,۱۷۹ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ق.ظ
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۴۶۶ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
  درخواست کارنامه معماری کامپیوتر آزمون آزاد ۹۲ sanazp1388 ۱ ۳,۶۲۳ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۰۰ ق.ظ
  کارنامه های دکتری ۹۹ کامپیوتر maryam368 ۱۰ ۵,۴۶۴ ۱۱ آبان ۱۳۹۹ ۰۵:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: pedramamini
  کارنامه و رتبه کنکور دکتری ۹۶ taha_h ۱۶۱ ۹۴,۳۳۲ ۰۴ شهریور ۱۳۹۸ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: saharfarhang
Lightbulb کارنامه اولیه آزمون دکتری ۹۸ aliali256 ۱۲۴ ۶۷,۰۰۵ ۲۸ تیر ۱۳۹۸ ۰۶:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: zeinab110

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close