زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۲:۳۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

حل المسائل CLRS ویرایش سوم

ارسال:
۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۹:۲۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۰:۴۹ ب.ظ، توسط jazana.)
فکر کنم این نسخه از حل المسائل قبلا آپلود نشده باشد, شایدم شده....

Enjoy

فایل‌(های) پیوست شده
Introduction to Algorithms.pdf
اندازه فایل: ۲/۱۲ MB
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Lonely Palm , s.sadri , azad90 , milad.fashi@gmail.com , behrad :) , kavehn , *farnaz* , haveking , arash_tahery , anika , ahmad_cisco , arasteh , Hengameh.Hoseini , hmd1 , d_felfelak , morweb , paieez , MisTeR , StudentSE , Sadra.T , faraaz_mb , MajidNasiri
ارسال:
۱۱ آبان ۱۳۹۲, ۰۲:۴۲ ب.ظ
RE: حل المسائل CLRS ویرایش سوم
باسلام خدمت بچه ها
من حل المسائل فارسیش را دیده بودم که فکرکنم توی کتابخونه های بزرگ که کتب کنکوری دارن موجود باشه.اونم فقط یکسری تمارین خاص حلشو داره که اکثرا سوالات کنکورهای سالهای گذشته یامشابهش بودن ولی اشکالاتی هم وجود داشته بود درحل تمرین هاش.به نظرم حل انگلیسیش خیلی بهتره حتی اگه زبان شما هم خوب نباشه کمی که بخونید متوجه میشید چون قابل فهم هستش.فقط انتشارات اون کتاب اصلا یادم نیستش دوسال پیش دست یکی ازبچه ها دیده بودم که به نظرم حل لاتینش خیلی بهتره.موفق باشید.

زندگی هدیه خداوند به ماست و ” شیوه زندگی ” ما ، هدیه ما به خداوند .Smile
مراقب باشید انچه می بخشید چون رازی در قلبتان پنهان بماند .
 سپاس‌گزاری شده توسط: دریایه آبی پر تلاطم , *farnaz* , faezehtt , danial_atash , d_felfelak , azin95
ارسال:
۰۳ خرداد ۱۳۹۴, ۰۵:۱۸ ب.ظ
سلام
دوستان کتاب clrs رو به نظرتون دانلود کنم یا بخرم؟ وراه حل هاشم خوبه بخرم یا دانلود کنم؟
این دانلودهایی که گذاشتین کامله ؟
برای کتاب گریمالدی مال کدوم انتشارات رو بخرم ؟
ارسال:
۰۳ خرداد ۱۳۹۴, ۰۵:۵۹ ب.ظ
(۰۳ خرداد ۱۳۹۴ ۰۵:۱۸ ب.ظ)yas92 نوشته شده توسط:  سلام
دوستان کتاب clrs رو به نظرتون دانلود کنم یا بخرم؟ وراه حل هاشم خوبه بخرم یا دانلود کنم؟
این دانلودهایی که گذاشتین کامله ؟
برای کتاب گریمالدی مال کدوم انتشارات رو بخرم ؟
سلام
درمورد سوال اخرتون اگر منظورتان گسسته گریمالدی هست، کتاب چهارجلدی انتشارات فاطمی بهترین هست
ارسال:
۱۶ فروردین ۱۳۹۵, ۱۱:۱۴ ب.ظ
(۰۳ خرداد ۱۳۹۴ ۰۵:۱۸ ب.ظ)yas92 نوشته شده توسط:  این دانلودهایی که گذاشتین کامله ؟

کامل بودنشون رو نمی دونم ولی حل المسائل اوریجینال و مال خود ناشر و نویسنده کتاب هست.
ارسال:
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۰:۵۰ ب.ظ
فرصتی فراهم شد بتونم نسخه آپدیت شده حل المسائل اصلی CLRS ویرایش سوم رو دانلود & تبدیل به pdf کنم.

تغییرات داده شده:

۱. به روز رسانی مقدمه حل المسائل

۲. تصحیح راه حل دو مسئله Exercise 4.3-7 و Exercise 23.1-6

دانلود از همون بالا.(فایل جدید جایگزین شده)
 سپاس‌گزاری شده توسط: fatima.gh
ارسال:
۰۱ مرداد ۱۳۹۶, ۰۴:۰۹ ب.ظ
(۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۹:۲۰ ق.ظ)jazana نوشته شده توسط:  فکر کنم این نسخه از حل المسائل قبلا آپلود نشده باشد, شایدم شده....

Enjoy

سلام.
ضمن تشکر فراوان بابت قرار دادن این فایل، بنده هر کار می‌کنم موفق به دانلود نمی‌شم.
برای دانلود روش کلیک می‌کنم اما پیام می‌ده شما مهمان هستی و وارد صفحه ورود به سایت می‌شه. در صورتی که قبلاً وارد شدم. از طرفی باز تو این صفحه مشخصاتمو که برای ورود به سایت وارد می‌کنم وارد نمی‌شه.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانلود حل المسائل A First Course in Mathematical Modeling, 5th Edition jazana ۱ ۲,۹۵۸ ۱۳ آبان ۱۴۰۱ ۰۱:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: مرجان فهمیده
  درخواست حل المسائل کتاب پایگاه داده پیشرفته سیلبرشاتس shahryar711 ۲ ۵,۷۶۹ ۲۲ آذر ۱۳۹۹ ۰۱:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: zhila1994
  منبع جدید هوش، راسل ویرایش سوم sima84 ۰ ۱,۵۸۸ ۱۹ آذر ۱۳۹۹ ۱۱:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  [دانلود] کتاب clrs همراه با حل تمرین و پیوست فارسی mehrdad66 ۳۸ ۸۲,۴۴۵ ۲۴ خرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Nargeshassani
Wink دانلود نظریه زبانهای پیتر لینز ویرایش ۵ + حل armin.sheikh ۵ ۱۱,۳۵۶ ۰۲ خرداد ۱۳۹۹ ۰۸:۲۶ ب.ظ
آخرین ارسال: gillda
  ریاضی گسسته روزن ویرایش ۷ همراه با کتاب حل تمرین ها livestrong ۱۲ ۱۹,۵۰۲ ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۴:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: raziyeh.karbasi
  ██ ویرایش ۲۳ ایبوک هوش مصنوعی (رایگان) ██ sohjel ۱ ۲,۳۶۰ ۲۳ بهمن ۱۳۹۸ ۰۱:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  دانلود CLRS ویرایش سوم m450ud ۱۶ ۱۸,۷۳۵ ۲۱ مهر ۱۳۹۸ ۰۹:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: etrok
  دانلود حل المسائل OS استالینگز ویرایش ۸ jazana ۸ ۹,۹۰۲ ۲۱ خرداد ۱۳۹۸ ۰۴:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: pouyan234
  دانلود حل المسائل شبکه های عصبی و ماشین های یادگیر نوشته سایمون هایکین ویرایش سوم jazana ۹ ۹,۳۴۹ ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۰۷:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Mahtabdel72

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close