زمان کنونی: ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۴۱ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

آیا ویندوز۸ نسخه ۶۴ بیتی دارد ؟

ارسال:
۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۶:۵۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ تیر ۱۳۹۲ ۰۸:۰۸ ب.ظ، توسط good-wishes.)
آیا ویندوز۸ نسخه ۶۴ بیتی دارد ؟
سلام
من میخولستم ویندوز۸ رو رو سیستمم نصب کنم که باید ۶۴ بیتی باشه آیا ویندوز ۸ نسخه ۶۴بیتی داره؟ واینکه کرک شده هست و نرم افزارهایی که رو ویندوز۷ نسخه ۶۴بیتیش نصب میشده رو ویندوز۸ ، ۶۴بیتی هم نصب میشه یا نرم افزارهای ۸ مخصوصن؟
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۴:۰۱ ق.ظ
ویندوز۸
سیستم های خانگی از xp به بعد نسخه ۶۴ داشتن پس ۸ هم داره
کرکش هم باید باشه
چون معماری سیستم عامل ها یکی هست و تفاوت خیلی کمی داره نباید مشکل خاصی داشته باشه مگه اینکه برنامه خاصی باشه
مخصوص هم نیست
پیشنهاد من اینه که روی ماشین های مجازی سیستم عامل های مختلف رو نصب کنید linux -BSD-mac osx-win98-dos
تا با همه اشنا بشید
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V , 1-1
ارسال:
۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۰:۴۷ ق.ظ
RE: ویندوز۸
سلام.

بله ۸ هم نسخه ۶۴ بیتی داره.

درمورد نرم افزاراش باید بگم بله اونایی که روی ۷ نصب میشن روی ۸ هم نصب میشن. اما یه نکته ای هست. ویندوز ۸ محیطی داره به نام Metro که اونجا میتونی Application هات رو Run کنی. حالا نکتش اینه که فقط نرم افزارایی رو میتونی توی اون محیط اجرا کنی که واسه ی همون محیط طراحی و ساخته شده باشن.
مثلا Internet Expolrer خودش روی ۸ داره و توی Metro هم اجرا میشه. ولی اگه نسخه‌ی عادیش رو نصب کنی، دیگه از توی اون محیط Metro اجرا نخواهد شد و از محیط عادی ویندوز باید اجراش کنی.

در مورد کرک هم لینکش رو گذاشتم دانلود کن:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

There is no there there.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ۱-۱
ارسال:
۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۰:۵۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۱:۰۵ ق.ظ، توسط ۱-۱.)
RE: ویندوز۸
(۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۰:۴۷ ق.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  سلام.

درمورد نرم افزاراش باید بگم بله اونایی که روی ۷ نصب میشن روی ۸ هم نصب میشن. اما یه نکته ای هست. ویندوز ۸ محیطی داره به نام Metro که اونجا میتونی Application هات رو Run کنی. حالا نکتش اینه که فقط نرم افزارایی رو میتونی توی اون محیط اجرا کنی که واسه ی همون محیط طراحی و ساخته شده باشن.
مثلا Internet Expolrer خودش روی ۸ داره و توی Metro هم اجرا میشه. ولی اگه نسخه‌ی عادیش رو نصب کنی، دیگه از توی اون محیط Metro اجرا نخواهد شد و از محیط عادی ویندوز باید اجراش کنی.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ممنون امیر عزیز.
به نظر شما ویندوز۷ بهتره یا ویندوز۸؟ از کدومش راضی هستید؟

(۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۰:۴۷ ق.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  سلام.

ممنون امیر عزیز.
به نظر شما ویندوز۷ بهتره یا ویندوز۸؟ از کدومش راضی هستید؟

معذرت میخوام جناب امیر
پنجره کرک باز میشه چیزی برای دانلود نداره؟؟
۰
۰
ارسال:
۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۱:۱۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۱:۱۷ ق.ظ، توسط Amir V.)
ویندوز۸
من که از ویندوز ۷ استفاده میکنم.

از ۸ خوشم نمیاد کلا. به نظرم خیلی سوسولی و جیگولیه. فقط واسه اینکه تو تدریس نیاز داشتم رفتم سمتش.

راهنمای کرک ویندوز ۸:
Microsoft Windows 8/Server 2012 KMS Activator 120829

*** Activation Instructions ***

۱/ RUN AS ADMINISTARTOR right click on the .exe – click on Run As Administrator

۲/ CLICK ON INSTALL / UNINSTALL WINDOWS 8

۳/ When command Prompt Opens and Askes to PRESS Y / N JUST PRESS Y AND THAT’S
ALL. IT WILL ACTIVATE IT BY ITSELF

(IT SHOULD SAY ACTIVATION SUCCESSFUL PRESS OK AND OK AGAIN, AND THEN ON COMMAND PROMPT IT WILL SAY THAT IT WILL RESTART – so LET IT RESTART BY ITSELF)

۴/ IT WILL THEN RESTART

۵/ Window 8 has been ACTIVATED Forever

This Activator Works With All Version of Windows 8.
Windows is Update-able as normal

Download:

Password for the RAR file: ldomancic

There is no there there.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ۱-۱
ارسال:
۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۵:۵۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۶:۰۰ ب.ظ، توسط omid.n1990.)
ویندوز۸
اگه از لحاظ ظاهری مد نظرتون هست که ویندوز ۸ با ویندوز ۷ تفاوت آنچنانی نکرده.
وقتی تو صفحه دسکتاپ و سایر بخش ها هستید تقریبا همون محیط ۷ هست که کمی زمخت تر شده!
و خیلی ها با دیدن محیط دسکتاپ و بخش های مختلف متوجه نمیشن که ویندوز ۸ یا ۷ نصب هست!
فقط صفحه استارت و محیط Metro هست که به نظرم من طراحی مناسب و جالبی داره (سلیقه‌ی اشخاص میتونه متفاوت باشه)
افزایش سرعت ویندوز ۸ نسبت به ۷ هم مخصوصا اولا که کار می کنید کاملا براتون مشهوده از جمله سریع لود شدن ویندوز و خاموش کردن اون
از لحاظ امنیت هم که قطعا ۸ بهتر هست. و در ضمن بی شک شما و همگی بالاجبار روزی به سمت ویندوز ۸ کوچ می‌کنید حالا ممکنه امروز یا حتی چند سال دیگه
دیر و زود داره ولی سوخت و سوز نداره
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ۱-۱ , banafshe
ارسال:
۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۶:۲۷ ب.ظ
ویندوز۸
سلام
من یه لب تاپ خریدم که روش ویندوز ۸ نصبه
متاسفانه برای فعال کردن آفیس ، product key میخواد که من هرچی میگردم پیدا نمی کنم
کسی می تونه کمکم کنه؟
پیشاپیش ممنون

چرا رفتی چرا من بی قرارم به سر سودای آغوش تو دارم
۰
۰
ارسال:
۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۴:۰۲ ق.ظ
ویندوز۸
سلام این برای office هست

در مورد ۷ or 8 or xp or باید بگم xp که ۷و۸ در مهندسی نرم افزار پس رفت داشتن نه پیشرفت (کاری به امنیت و سرعت و معماری هسته نداریم
مشکلات بزرگی که تو این دو نسخه بوجود اومده قابلیت سرچ اونه که به هم ریخته و بد تر شده و........
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: banafshe

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  سلام آیا اینجا کسی رشتش کامپیوتر هست؟ parisa1140 ۲ ۳,۹۵۴ ۱۹ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: farsamw
  آیا تبلیغات در اینستاگرام براتون کارآمد بوده؟ کیمیا شیرازی ۰ ۱,۹۱۸ ۰۴ آذر ۱۳۹۸ ۰۵:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: کیمیا شیرازی
  تعداد رشته های n بیتی hamedsos ۲ ۲,۷۵۱ ۱۸ آبان ۱۳۹۸ ۰۹:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Jooybari
  ترجمه تخصصی چه معیار هایی دارد hightrans ۲ ۳,۲۴۹ ۰۴ آبان ۱۳۹۸ ۰۴:۲۶ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  لینک دانلود نسخه ازمایشی ترجمه کتاب یادگیری ماشین میشل انرژی مثبت ۲ ۱۲,۸۲۱ ۱۷ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: forooghfp7078
  آیا عدم ثبت نام در دانشگاه های مجازی در صورت قبول شدن جریمه دارد؟ sheikhoo ۱ ۲,۷۲۱ ۲۰ تیر ۱۳۹۸ ۰۹:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Iranian Wizard
  شخصیت شناسی اناگرام چیست وچه تاثیری در زندگی ما دارد؟ samaneh_fathi ۰ ۱,۹۶۶ ۰۴ تیر ۱۳۹۸ ۱۱:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: samaneh_fathi
Wink آیا امکان جایگزین شدن داوطلب باتغییرمشخصات برای آزمون ارشد۹۸وجود دارد؟ p.daliri ۰ ۲,۸۲۷ ۱۷ فروردین ۱۳۹۸ ۰۱:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: p.daliri
  آیا امکان ارسال مجدد ایمیل مربوط به پذیرش مقاله در یک ژورنال isi وجود دارد؟ Autumngirl ۴ ۳,۸۵۸ ۱۱ مهر ۱۳۹۷ ۰۱:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Autumngirl
Question آیا مهاجرت کنیم؟ deuxshiri ۴ ۱۴۷ ۲۱ شهریور ۱۳۹۷ ۰۲:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: mrsz.mrsz.mrsz

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close